Hledat

Ubytování

Mezonetový apartmán v Osčadnici Apartmán

Oščadnica, 023 01 Oščadnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Mezonetový apartmán v Osčadnici. Mezonetový apartmán v Osčadnici se nachází v Oščadnici. Ubytování Mezonetový apartmán v Osčadnici se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Mezonetový apartmán v Osčadnici

Mezonetový apartmán v Osčadnici se nachází v Oščadnici. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Stojí 6 km od lyžařského areálu Park Snow Velká Rača a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Oščadnica

Drevenica

9,8

Drevenica

Ubytování (Privát) Drevenica. Drevenica se nachází v obci Oščadnica v Žilinském kraji a nabízí gril a lyžárnu. Ubytování Drevenica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Drevenica momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Malina

9,8

Villa Malina

Ubytování (Penzion) Villa Malina. Vila Malina se nachází v centru lyžařského střediska Oščadnica v pohoří Kysucké Beskydy. Ubytování Villa Malina se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Malina má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa Malina momentálně evidujeme 75 recenzí.

2 Room Comfy Apartment Oščadnica

9,8

2 Room Comfy Apartment Oščadnica

Ubytování (Apartmán) 2 Room Comfy Apartment Oščadnica. 2 Room Comfy Apartment Oščadnica se nachází v obci Oščadnica, 4,1 km od lanovky Dedovka a 6 km od areálu Park Snow Velká Rača i od lanovky Lalíky. Ubytování 2 Room Comfy Apartment Oščadnica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování 2 Room Comfy Apartment Oščadnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán 2 Room Comfy Apartment Oščadnica momentálně evidujeme 22 recenzí.

Wars & Sawa

9,8

Wars & Sawa

Ubytování (Prázdninové domy) Wars & Sawa. Prázdninové domy Wars & Sawa se nacházejí v obci Oščadnica, 2,6 km od lanovky Lalíky a 5 km od snowparku Velká Rača. Ubytování Wars & Sawa se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Wars & Sawa má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Wars & Sawa momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán 8 Oščadnica

9,7

Apartmán 8 Oščadnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán 8 Oščadnica. Apartmán 8 Oščadnica se nachází v centru vesnice Oščadnica, pouhé 4 km od lyžařského areálu Veľká Rača, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Apartmán 8 Oščadnica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Margus Apartmány

9,7

Margus Apartmány

Ubytování (Penzion) Margus Apartmány. Rodinné Apartmány Margus se nacházejí v centru Oščadnice, 5 minut jízdy autem od skiareálu Veľká Rača. Ubytování Margus Apartmány se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Margus Apartmány má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Margus Apartmány momentálně evidujeme 130 recenzí.

Apartmán Ellis

9,6

Apartmán Ellis

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ellis. Apartmán Ellis se nachází v obci Oščadnica, 7 km od lyžařského areálu Park Snow Veľká Rača, 3,9 km od stanice lanovky Dedovka a 6 km od stanice lanovky... Ubytování Apartmán Ellis se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Ellis má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Ellis momentálně evidujeme 17 recenzí.

Rodinny penzion Alpinka

9,6

Rodinny penzion Alpinka

Ubytování (Penzion) Rodinny penzion Alpinka. Rodinný penzion Alpinka je situován v lyžařském areálu Kysuce v obci Oščadnica a nabízí plně vybavené apartmány, bezplatné Wi-Fi a parkoviště, restauraci a... Ubytování Rodinny penzion Alpinka se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Rodinny penzion Alpinka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Rodinny penzion Alpinka momentálně evidujeme 36 recenzí.

Relax Apartmany

9,6

Relax Apartmany

Ubytování (Chata) Relax Apartmany. Relax Apartmany se nachází v obci Oščadnica, 7 km od lyžařského areálu Ski Snow Veľká Rača a 4,2 km od lyžařského areálu Dedovka. Ubytování Relax Apartmany se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Relax Apartmany má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Relax Apartmany momentálně evidujeme 45 recenzí.

Chata Zadedova

9,5

Chata Zadedova

Ubytování (Chata) Chata Zadedova. Chata Zadedova se nachází v Oščadnici, 11 km od areálu Park Snow Velká Rača a 400 metrů od lanovka Dedovka. Ubytování Chata Zadedova se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Zadedova má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata Zadedova momentálně evidujeme 8 recenzí.

Horske Domy

9,5

Horske Domy

Ubytování (Chata) Horske Domy. Horské Domy se nacházejí v obci Oščadnica, 4,4 km od obce Dedovka a 7 km od lyžařského areálu Park Snow Velká Rača. Ubytování Horske Domy se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Horske Domy má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Horske Domy momentálně evidujeme 31 recenzí.

Rekreačný dom pod Dedovou

9,4

Rekreačný dom pod Dedovou

Ubytování (Penzion) Rekreačný dom pod Dedovou. Penzion Rekreační dom pod Dedovou se nachází v obci Oščadnica, 6 km od lyžařského střediska Snowparadise Veľká Rača, 4,2 km od lanovek Lalíky i Marguška a... Ubytování Rekreačný dom pod Dedovou se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Rekreačný dom pod Dedovou má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Rekreačný dom pod Dedovou momentálně evidujeme 14 recenzí.

Marko Apartmány

9,4

Marko Apartmány

Ubytování (Apartmány) Marko Apartmány. Marko Apartmány se nacházejí v obci Oščadnica, oblíbené lyžařské oblasti. Ubytování Marko Apartmány se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Marko Apartmány má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Marko Apartmány momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmán Arsinoe

9,4

Apartmán Arsinoe

Ubytování (Apartmán) Apartmán Arsinoe. Apartmán Arsinoe nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Oščadnici, 7 km od areálu Park Snow Velká Rača a 3,7 km od Dedovky. Ubytování Apartmán Arsinoe se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Arsinoe má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Arsinoe momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytovanie Eva

9,4

Ubytovanie Eva

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Eva. Penzion Ubytovanie Eva se nachází v obci Oščadnica, 12 km od lyžařského areálu Snow Park Velká Rača, a nabízí nekuřácké pokoje, zahradu, zdarma dostupné... Ubytování Ubytovanie Eva se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie Eva má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytovanie Eva momentálně evidujeme 47 recenzí.

Chalupa u Drába

9,3

Chalupa u Drába

Ubytování (Apartmány) Chalupa u Drába. Chalupa u Drába se nachází v Oščadnici, 6 km od lyřařského rezortu Snow Paradise Veľká Rača. Ubytování Chalupa u Drába se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Lucia

9,3

Apartmán Lucia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lucia. Apartmán Lucia nabízí ubytování v Oščadnici, 32 km od města Ustroń. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Lucia se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Lucia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Lucia momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartment D2 Oscadnica

9,3

Apartment D2 Oscadnica

Ubytování (Apartmán) Apartment D2 Oscadnica. Apartmán D2 Oščadnica nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Oščadnici, 7 km od lyžařského střediska Snowparadise Velká Rača, 3,7 km od Dedovky a... Ubytování Apartment D2 Oscadnica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment D2 Oscadnica má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment D2 Oscadnica momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača

9,3

Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača

Ubytování (Apartmány) Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača. Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača se nachází v Oščadnici, 3,9 km od lyžařského areálu Park Snow Velká Rača, a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie u Adama

9,3

Ubytovanie u Adama

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie u Adama. Ubytování u Adama se nachází v obci Oščadnica, 1,5 km od skiareálu Oščadnica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ubytovanie u Adama se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie u Adama má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytovanie u Adama momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Jagermeister

9,2

Penzión Jagermeister

Ubytování (Penzion) Penzión Jagermeister. Penzión Jagermeister se nachází v Oščadnici, 4,1 km od lyžařského střediska Snowparadise Veľká Rača, a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Penzión Jagermeister se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Jagermeister má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Jagermeister momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartmán Oščadnica

9,2

Apartmán Oščadnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oščadnica. Apartmán Oščadnica se nachází v Oščadnici, 6 km od lyžařského střediska Park Snow Veľká Rača, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi, bar, společný... Ubytování Apartmán Oščadnica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Oščadnica má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Oščadnica momentálně evidujeme 83 recenzí.

Windstille

9,2

Windstille

Ubytování (Prázdninový dům) Windstille. Windstille se nachází na klidném místě v Oščadnici, 5 minut jízdy od lyžařského rezortu Snowparadise Velká Rača Oščadnica, a poskytuje kompletně zařízené... Ubytování Windstille se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Windstille má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Windstille momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chata Čučoriedka

9,2

Chata Čučoriedka

Ubytování (Chata) Chata Čučoriedka. Chata Čučoriedka se nachází v Oščadnici, 10 km od skiareálu Park Snow Velká Rača. Ubytování Chata Čučoriedka se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Kycera

9,2

Penzion Kycera

Ubytování (Penzion) Penzion Kycera. Penzión Kyčera se nachází v centru Oščadnice, 5 km od lyžařského areálu Snowparadise Veľká Rača, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, stolní tenis, stolní... Ubytování Penzion Kycera se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Kycera má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Kycera momentálně evidujeme 107 recenzí.

Apartmán Oščadnica

9,2

Apartmán Oščadnica

Ubytování (Apartmány) Apartmán Oščadnica. Apartmány Oščadnica se nachází v Oščadnici, 7 km od snowparku Veľká Rača, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Oščadnica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Oščadnica má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmán Oščadnica momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmány Veľká Rača

9

Apartmány Veľká Rača

Ubytování (Apartmán) Apartmány Veľká Rača. Apartmány Veľká Rača se nachází v lyžařském středisku Veľká Rača v obci Oščadnica. Ubytování Apartmány Veľká Rača se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Panoráma

9

Privát Panoráma

Ubytování (Privát) Privát Panoráma. Privát Panoráma se nachází v Oščadnici, 8 km od areálu Park Snow Velká Rača a 5 km od Dedovky. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Privát Panoráma se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Sasanka

9

Penzion Sasanka

Ubytování (Apartmány) Penzion Sasanka. Penzion Sasanka se nachází jen 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Snow Paradise Veľká Rača. Ubytování Penzion Sasanka se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Sasanka má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Penzion Sasanka momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán Borgi

8,9

Apartmán Borgi

Ubytování (Privát) Apartmán Borgi. Apartmán Borgi nabízí ubytování s možností vlastního stravování v centru obce Oščadnica, 7 km od Snow Parku Velka Raca. Ubytování Apartmán Borgi se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Borgi má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Apartmán Borgi momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chata Pod Velkou Racou

8,9

Chata Pod Velkou Racou

Ubytování (Chata) Chata Pod Velkou Racou. Chata Pod Velkou Račou se nachází na místě s výhledem na hory v Oščadnici a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu a zázemí pro... Ubytování Chata Pod Velkou Racou se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Pod Velkou Racou má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata Pod Velkou Racou momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán 302 Oščadnica

8,8

Apartmán 302 Oščadnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán 302 Oščadnica. Apartmán 302 Oščadnica se nachází v obci Oščadnica, 7 km od lyžařského areálu Veľká Rača a 4 km od stanice lanovky Dedovka. Ubytování Apartmán 302 Oščadnica se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán 302 Oščadnica má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán 302 Oščadnica momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Rami

8,7

Penzion Rami

Ubytování (Penzion) Penzion Rami. Penzion Rami se nachází na klidném místě v Oščadnici vedle lesa, 400 metrů od skibusu do areálu Oščadnica-Veľká Rača. Ubytování Penzion Rami se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Rami má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Rami momentálně evidujeme 200 recenzí.

Apartman pod Dedovkou

8,7

Apartman pod Dedovkou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod Dedovkou. Apartmán Pod Dedovkou se nachází v Oščadnici, pouhé 4 km od lyžařského letoviska Veľká Rača. Ubytování Apartman pod Dedovkou se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman pod Dedovkou má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartman pod Dedovkou momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chalupa Iveta

8,7

Chalupa Iveta

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupa Iveta. Chalupa Iveta se nachází se v obci Oščadnica, 7 km od lyžařského areálu Park Snow Veľká Rača. Ubytování Chalupa Iveta se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Iveta má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninové domy Chalupa Iveta momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzion HM

8,6

Penzion HM

Ubytování (Penzion) Penzion HM. Penzion HM se nachází v obci Oščadnica, 3 km od lyžařského střediska Veľká Rača. Ubytování Penzion HM se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion HM má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion HM momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hotel Marlene

8,5

Hotel Marlene

Ubytování (Hotel) Hotel Marlene. Hotel Marlene, situovaný jen 30 metrů od zastávky skibusu, nabízí volný vstup do lázeňského centra se saunou, vířivkou a krytým bazénem a vlastní neplacené... Ubytování Hotel Marlene se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Marlene má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Marlene momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartmány Villa Ludmila

8,2

Apartmány Villa Ludmila

Ubytování (Apartmány) Apartmány Villa Ludmila. Apartmány Villa Ludmila se nacházejí v obci Oščadnica v Žilinském kraji a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmány Villa Ludmila se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica u Holtana

7,7

Drevenica u Holtana

Ubytování (Apartmány) Drevenica u Holtana. Drevenica u Holtana se nachází se v centru obce Oščadnica v oblíbené lyžařské oblasti, 2 km od lyžařského areálu Ski Snow Paradise Velká Rača. Ubytování Drevenica u Holtana se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica u Holtana má celkové hodnocení 7,7. Pro Apartmány Drevenica u Holtana momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Rača

6,5

Hotel Rača

Ubytování (Hotel) Hotel Rača. Hotel Rača se nachází v obci Oščadnica v Žilinském kraji, 7 km od skiareálu Park Snow Velka Raca a 3,9 km od skiareálu Dedovka. Ubytování Hotel Rača se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Rača má celkové hodnocení 6,5. Pro Hotel Hotel Rača momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chalúpka pod Dedovou

Chalúpka pod Dedovou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpka pod Dedovou. Chalúpka pod Dedovou offers accommodation in Oščadnica, 7 km from Park Snow Velka Raca. Ubytování Chalúpka pod Dedovou se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Bufet Marguška - U Fera

Bufet Marguška - U Fera

Ubytování (Chata) Bufet Marguška - U Fera. Offering ski-to-door access and barbecue facilities, as well as a terrace, Bufet Marguška - U Fera is located in Oščadnica, 2 km from Park Snow Velka Raca. Ubytování Bufet Marguška - U Fera se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán ALPINKA

Apartmán ALPINKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán ALPINKA. Apartmán ALPINKA offers accommodation in Oščadnica, 6 km from Park Snow Velka Raca. Ubytování Apartmán ALPINKA se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Jakub

Chata Jakub

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Jakub. Prázdninový dům Chata Jakub se nachází v obci Oščadnica, 4,2 km od lyžařského areálu Park Snow Velká Rača, a nabízí obývací pokoj vybavený TV s plochou... Ubytování Chata Jakub se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Jakub nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Helena

Chata Helena

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Helena. Situated in Oščadnica, Chata Helena features a terrace and mountain views. This holiday home is 4.7 km from Veľká Rača. Ubytování Chata Helena se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Helena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Oscadnica V

Holiday home Oscadnica V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Oscadnica V. Set about 7 km from Park Snow Velka Raca, Holiday home Oscadnica V offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Holiday home Oscadnica V se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Oscadnica V nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Karin

Apartmán Karin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karin. Apartmán Karin nabízí ubytování v obci Oščadnica. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou, posezení, kuchyni a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmán Karin se nachází ve městě Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).