Hledat

Ubytování

Meoptis Apartmány

9 Jozefa Hagaru, 831 51 Rača, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Meoptis. Meoptis se nachází v Récse a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Meoptis se nachází ve městě Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytování Meoptis

Apartmán je vzdálený 7 km od Bratislavy a 44 km od obce Podersdorf am See. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Letiště Bratislava je ve vzdálenosti 6 km. Meoptis se nachází v Récse a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou.

Jiná ubytování ve městě Rača

BIVIO hotel

9,1

BIVIO hotel

Ubytování (Hotel) BIVIO hotel. Hotel BIVIO se nachází v Bratislavě, 8 km od Arény Ondrej Nepela. Nabízí ubytování s restaurací, bezplatné parkování, bar a zahradu. Ubytování BIVIO hotel se nachází ve městě Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata pod grúúňom

Chata pod grúúňom

Ubytování (Chata) Chata pod grúúňom. Chata pod grúňom s terasou má vynikající polohu ve čtvrti Raca ve městě Récse. Mosonmagyaróvár je vzdálený 39 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Chata pod grúúňom se nachází ve městě Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Raca Retreat

Raca Retreat

Ubytování (Vila) Raca Retreat. Raca Retreat se nachází v Récse a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na město. Ubytování Raca Retreat se nachází ve městě Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).