Hledat

Ubytování

LUXURY NIKITI’S HOUSE Prázdninový dům

Νικήτη, Nikiti, 63088, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) LUXURY NIKITI’S HOUSE. LUXURY NIKITI’S nabízí klimatizované ubytování s balkonem. HOUSE se nachází v Nikiti. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LUXURY NIKITI’S HOUSE se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Popis ubytování LUXURY NIKITI’S HOUSE

Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Letiště Soluň leží 67 km daleko. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. LUXURY NIKITI’S nabízí klimatizované ubytování s balkonem. HOUSE se nachází v Nikiti. Prázdninový dům má gril a sluneční terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Nikiti

ALEXANDRA HOUSE

10

ALEXANDRA HOUSE

Ubytování (Apartmán) ALEXANDRA HOUSE. ALEXANDRA HOUSE se nachází v Nikiti, 400 metrů od pláže Nikiti a 2,9 km od pláže Kastri. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ALEXANDRA HOUSE se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Mina's House

10

Mina's House

Ubytování (Apartmány) Mina's House. Mina’s House is located in Nikiti Village of Chalkidiki Peninsula, right on the beachfront. Ubytování Mina's House se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Liotrivi Houses at Old Nikiti

10

Liotrivi Houses at Old Nikiti

Ubytování (Prázdninové domy) Liotrivi Houses at Old Nikiti. Liotrivi Houses at Old Nikiti se nachází v Nikiti v Makedonii, 1,3 km od pláže Nikiti. Ubytování Liotrivi Houses at Old Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Filippos Seafront

10

Filippos Seafront

Ubytování (Apartmány) Filippos Seafront. Filippos Seafront se nachází v Nikiti, jen pár kroků od pláže Nikiti a 1,4 km od pláže Kastri. Ubytování Filippos Seafront se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Kseynasa Nikiti Suites

10

Kseynasa Nikiti Suites

Ubytování (Apartmány) Kseynasa Nikiti Suites. Kseynasa Nikiti Suites se nachází 550 metrů od pláže Nikiti a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Kseynasa Nikiti Suites se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Sundays Family House/Studio

10

Sundays Family House/Studio

Ubytování (Apartmán) Sundays Family House/Studio. Situated in Nikiti in the Macedonia region, Sundays Family House/Studio has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Sundays Family House/Studio se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Miroes Suites

10

Miroes Suites

Ubytování (Apartmány) Miroes Suites. Located in Nikiti, Miroes Suites features accommodation with free WiFi and a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Miroes Suites se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Halkidio

10

Halkidio

Ubytování (Apartmán) Halkidio. Halkidio se nachází v Nikiti v Makedonii a nabízí balkon. Ubytování Halkidio se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Twins Yard

9,9

Twins Yard

Ubytování (Apartmány) Twins Yard. Twins Yard se nachází 1 km od pláže Nikiti a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Twins Yard se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

DORA'S HOUSE

9,9

DORA'S HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) DORA'S HOUSE. Located in Nikiti, within a few steps of Nikiti Beach and 1. Ubytování DORA'S HOUSE se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

KaSta Family Apartments

9,9

KaSta Family Apartments

Ubytování (Apartmány) KaSta Family Apartments. KaSta Family Apartments se nachází v Nikiti, 600 metrů od pláže Nikiti, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování KaSta Family Apartments se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Theano Luxury Suites Nikiti

9,9

Theano Luxury Suites Nikiti

Ubytování (Hotel) Theano Luxury Suites Nikiti. Theano Luxury Suites Nikiti se nachází v Nikiti, 350 metrů od pláže Nikiti a 2,4 km od pláže Kastri. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Theano Luxury Suites Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Anna

9,8

Anna

Ubytování (Apartmán) Anna. Featuring garden views, Anna offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Nikiti Beach. Ubytování Anna se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Panorama-Houses Nikiti

9,8

Panorama-Houses Nikiti

Ubytování (Prázdninové domy) Panorama-Houses Nikiti. Situated in Nikiti in the Macedonia region and Nikiti Beach reachable within 1. Ubytování Panorama-Houses Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Mihail

9,8

Mihail

Ubytování (Apartmán) Mihail. Set in Nikiti in the Macedonia region, Mihail has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 12 km from Vourvourou. Ubytování Mihail se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Athina's Apartments & Studio

9,8

Athina's Apartments & Studio

Ubytování (Apartmán) Athina's Apartments & Studio. Set in Nikiti, within 1.1 km of Nikiti Beach, Athina's Apartments & Studio is an accommodation offering garden views. Ubytování Athina's Apartments & Studio se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Seaside-Suites-Nikiti

9,8

Seaside-Suites-Nikiti

Ubytování (Apartmány) Seaside-Suites-Nikiti. Seaside-Suites-Nikiti se nachází 100 metrů od pláže Nikiti a nabízí restauraci a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Seaside-Suites-Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Aloe The Green Suites - Nikiti Halkidiki

9,8

Aloe The Green Suites - Nikiti Halkidiki

Ubytování (Aparthotel) Aloe The Green Suites - Nikiti Halkidiki. Ubytování se nachází ve městě Nikiti, 2,4 km od pláže Kastri. Aloe The Green Suites - Nikiti Halkidiki nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Aloe The Green Suites - Nikiti Halkidiki se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Aelia Luxury Apartments

9,7

Aelia Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Aelia Luxury Apartments. Aelia Luxury Apartments se nachází 150 metrů od pláže Nikiti a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Aelia Luxury Apartments se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Bella House Nikiti

9,7

Bella House Nikiti

Ubytování (Apartmány) Bella House Nikiti. Bella House Nikiti se nachází v Nikiti v Makedonii, 350 metrů od pláže Nikiti. Ubytování Bella House Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Villa Natalia Nikiti

9,7

Villa Natalia Nikiti

Ubytování (Vila) Villa Natalia Nikiti. Villa Natalia Nikiti se nachází v Nikiti, pouhých 550 metrů od pláže Nikiti, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Natalia Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

PerissaHouse

9,7

PerissaHouse

Ubytování (Prázdninový dům) PerissaHouse. PerissaHouse se nachází v Nikiti v Makedonii a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování PerissaHouse se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Niki Mare Luxury Apartments & Villa

9,7

Niki Mare Luxury Apartments & Villa

Ubytování (Apartmány) Niki Mare Luxury Apartments & Villa. Niki Mare Luxury Apartments & Villa se nachází v Nikiti v Makedonii, nedaleko pláže Nikiti. Ubytování Niki Mare Luxury Apartments & Villa se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Villa Rose

9,7

Villa Rose

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rose. Boasting garden views, Villa Rose features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Nikiti Beach. Ubytování Villa Rose se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

Maras Marinas Home open all year

9,7

Maras Marinas Home open all year

Ubytování (Apartmány) Maras Marinas Home open all year. Offering a barbecue and sun terrace, the Maras Marinas Home open all year is situated in Nikiti in the Macedonia Region. Ubytování Maras Marinas Home open all year se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

"KLIO" Appartment

9,7

"KLIO" Appartment

Ubytování (Apartmán) "KLIO" Appartment. "KLIO" Appartment se nachází v Nikiti, jen 1,6 km od pláže Kastri. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 800 metrů od pláže Nikiti. Ubytování "KLIO" Appartment se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

San Giorgio Apartments Nikiti

9,7

San Giorgio Apartments Nikiti

Ubytování (Aparthotel) San Giorgio Apartments Nikiti. San Giorgio Apartments Nikiti se nachází 300 metrů od pláže Nikiti a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování San Giorgio Apartments Nikiti se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

ANASTASIA HOUSE

9,7

ANASTASIA HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) ANASTASIA HOUSE. ANASTASIA HOUSE se nachází v Nikiti, 400 metrů od pláže Nikiti a 2,9 km od pláže Kastri. Ubytování ANASTASIA HOUSE se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).