Hledat

Ubytování

Luxury 2 bedroom apartment with sea view Apartmány

6 Put Topića, 21320 Baška Voda, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Luxury 2 bedroom apartment with sea view. Luxury 2 bedroom apartment with sea view se nachází v Bašce Vodě, 350 metrů od pláže Nikolina, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Luxury 2 bedroom apartment with sea view se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Luxury 2 bedroom apartment with sea view

Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže. K vybavení patří myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konvice. Apartmány mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu. Luxury 2 bedroom apartment with sea view se nachází v Bašce Vodě, 350 metrů od pláže Nikolina, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa. Luxury 2 bedroom apartment with sea view leží 56 km od letiště ve Splitu a za příplatek zajišťuje dopravu na letiště. Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Podluka, pláž Oseka a výstava mořských mušlí. Luxury 2 bedroom apartment with sea view zajišťuje službu půjčení auta.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Letištní transfer
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Baška Voda

Apartment Ana Bratus

10

Apartment Ana Bratus

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana Bratus. Set in Baška Voda, 600 metres from Beach Promajna and 1.8 km from Beach Adrijana, Apartment Ana Bratus offers air conditioning. Ubytování Apartment Ana Bratus se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Mimi

10

Apartman Mimi

Ubytování (Apartmán) Apartman Mimi. Apartman Mimi se nachází v Bašce Vodě, 400 metrů od kostela svatého Mikuláše a 500 metrů od kostela svatého Vavřince. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartman Mimi se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Manuela - Baška Voda

10

Apartmani Manuela - Baška Voda

Ubytování (Apartmán) Apartmani Manuela - Baška Voda. Apartmani Manuela - Baška Voda nabízí ubytování s výhledem na město v Bašce Vodě, 300 metrů od pláže Nikolina a necelý 1 km od pláže Oseka. Ubytování Apartmani Manuela - Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani 'Saraena'

10

Apartmani 'Saraena'

Ubytování (Apartmány) Apartmani 'Saraena'. Nachází se v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Podluka a Berulia. Ubytování Apartmani 'Saraena' se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Melinda

10

Apartments Melinda

Ubytování (Apartmány) Apartments Melinda. Featuring free WiFi and air conditioning, Apartments Melinda is set in Baška Voda, 50 metres from Baška Voda Promenade. Ubytování Apartments Melinda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Bandic

10

Villa Bandic

Ubytování (Vila) Villa Bandic. Situated in Baška Voda, 500 metres from St. Lawrence Church and 600 metres from St. Nicholas Church, Villa Bandic offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Bandic se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Lilla

10

Apartments Villa Lilla

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lilla. Apartmány Villa Lilla se nachází v Bašce Vodě, 90 metrů od pláže, 200 metrů od kostela svatého Mikuláše a 300 metrů od památníku sv. Ubytování Apartments Villa Lilla se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Franko Baška Voda

10

Villa Franko Baška Voda

Ubytování (Penzion) Villa Franko Baška Voda. Villa Franko Baška Voda se nachází v Bašce Vodě, 200 metrů od pláže Nikolina a 500 metrů od pláže Podluka. Ubytování Villa Franko Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nessy (2+2)

10

Apartment Nessy (2+2)

Ubytování (Apartmán) Apartment Nessy (2+2). Apartmán Nessy (2+2) se nachází u pláže v Bašce Vodě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patiem, neplaceným soukromým parkovištěm a bezplatným... Ubytování Apartment Nessy (2+2) se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mandalena

9,9

Villa Mandalena

Ubytování (Apartmány) Villa Mandalena. Villa Mandalena se nachází 200 metrů od kostela sv. Mikuláše a 300 metrů od kostela sv. Vavřince v obci Baška Voda. Ubytování Villa Mandalena se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mediteran

9,9

mediteran

Ubytování (Apartmán) mediteran. Set in Baška Voda, less than 1 km from St. Lawrence Church and a 12-minute walk from St. Nicholas Church, mediteran offers a garden and air conditioning. Ubytování mediteran se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani K.Saric

9,9

Apartmani K.Saric

Ubytování (Apartmány) Apartmani K.Saric. Apartmani K.Saric has city views, free WiFi and free private parking, situated in Baška Voda, 500 metres from Baška Voda Promenade. Ubytování Apartmani K.Saric se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mili

9,9

Apartman Mili

Ubytování (Apartmán) Apartman Mili. Boasting garden views, Apartman Mili features accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Podluka Beach. Ubytování Apartman Mili se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Cesarica

9,9

Apartment Cesarica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Cesarica. Situated in Baška Voda, 400 metres from Podluka Beach and 400 metres from Baska Voda Beach, Apartment Cesarica features air-conditioned accommodation with... Ubytování Apartment Cesarica se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Oborska ulica centar

9,9

Oborska ulica centar

Ubytování (Apartmán) Oborska ulica centar. Oborska ulica centar se nachází v Bašce Vodě, 100 metrů od památníku sv. Mikuláše, 100 metrů od kostela sv. Vavřince a 200 metrů od kostela sv. Mikuláše. Ubytování Oborska ulica centar se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Marija

9,9

Apartmani Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marija. Apartmani Marija se nachází ve městě Baška Voda, 700 metrů od pomníku sv. Mikuláše a kostela sv. Vavřince. Ubytování Apartmani Marija se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Izabela

9,9

Apartmani Izabela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Izabela. Apartmani Izabela nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se v Bašce Vodě, 600 metrů od promenády Baška Voda. Ubytování Apartmani Izabela se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Chill Zone

9,9

Holiday Home Chill Zone

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chill Zone. Holiday Home Chill Zone se nachází v Bašce Vodě. Nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Chill Zone se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

KUBA communications 4

9,9

KUBA communications 4

Ubytování (Apartmán) KUBA communications 4. Located in Baška Voda, 700 metres from St. Lawrence Church and 700 metres from St. Ubytování KUBA communications 4 se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

9,9

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Apartmán Ana se nachází v Bašce Vodě, 600 metrů od kostela sv. Vavřince, 700 metrů od kostela sv. Mikuláše a necelý 1 km od expozice mořských mušlí. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lozić

9,9

Apartmani Lozić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lozić. Located in Baška Voda, near Nikolina Beach, Beach Oseka and Podluka Beach, Apartmani Lozić features a terrace. Ubytování Apartmani Lozić se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ševo Baška Voda

9,9

Villa Ševo Baška Voda

Ubytování (Apartmány) Villa Ševo Baška Voda. Ubytování se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Nikolina a Podluka. Ubytování Villa Ševo Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zagradina

9,9

Villa Zagradina

Ubytování (Vila) Villa Zagradina. Villa Zagradina se nachází 500 metrů od promenády v městečku Baška Voda. Za příznivého počasí zde můžete relaxovat v zahradě u sezónního venkovního bazénu. Ubytování Villa Zagradina se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Silva

9,9

Apartman Silva

Ubytování (Apartmán) Apartman Silva. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Baška Voda, 700 metrů od místní promenády. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Silva se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bella

9,9

Apartmani Bella

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bella. Apartmány Bella se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko výstavy mořských mušlí a archeologické sbírky. Ubytování Apartmani Bella se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman G&J

9,9

Apartman G&J

Ubytování (Apartmán) Apartman G&J. Boasting sea views, Apartman G&J features accommodation with a patio and a kettle, around 450 metres from Nikolina Beach. Ubytování Apartman G&J se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lara

9,9

Apartmani Lara

Ubytování (Privát) Apartmani Lara. Apartmani Lara se nachází 300 metrů od výstavy Sea Shells a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a terasou. Ubytování Apartmani Lara se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Holiday Baška Voda

9,9

Apartman Holiday Baška Voda

Ubytování (Apartmány) Apartman Holiday Baška Voda. Apartmán Holiday Baška Voda se nachází v Bašce Vodě, 100 metrů od kostela sv. Mikuláše a 300 metrů od kostela sv. Vavřince. Ubytování Apartman Holiday Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mia

9,9

Mia

Ubytování (Apartmán) Mia. Set in Baška Voda, 80 metres from St. Lawrence Church and 200 metres from St. Ubytování Mia se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Studio Kod Ujevića

9,9

Apartman Studio Kod Ujevića

Ubytování (Apartmán) Apartman Studio Kod Ujevića. Featuring garden views, Apartman Studio Kod Ujevića provides accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Podluka Beach. Ubytování Apartman Studio Kod Ujevića se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Granic Apartment

9,8

Granic Apartment

Ubytování (Apartmány) Granic Apartment. Granic Apartment se nachází v Bašce Vodě, 90 metrů od kostela sv. Vavřince a 200 metrů od kostela sv. Ubytování Granic Apartment se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Bella

9,8

Apartment Bella

Ubytování (Apartmán) Apartment Bella. Boasting sea views, Apartment Bella offers accommodation with a garden and a balcony, around 500 metres from St. Nicholas Monument. Ubytování Apartment Bella se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova

9,8

Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova

Ubytování (Apartmán) Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova. Tento apartmán se nachází v obci Baška Voda, 400 metrů od kostela sv. Vavřince a 500 metrů od kostela sv. Mikuláše. Ubytování Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Merlin

9,8

House Merlin

Ubytování (Apartmány) House Merlin. Ubytování se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Nikolina a Podluka. Ubytování House Merlin se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia 1

9,8

Mia 1

Ubytování (Apartmán) Mia 1. Mia 1 se nachází v Bašce Vodě, pouhých 200 metrů od pláže Nikolina, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mia 1 se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dvor

9,8

Apartments Dvor

Ubytování (Apartmány) Apartments Dvor. Apartmány Dvor se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, 500 metrů od výstavy mořských mušlí, a nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování,... Ubytování Apartments Dvor se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 08

9,8

One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 08

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 08. One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 08 nabízí ubytování v Bašce Vodě. Je klimatizovaný a stojí 300 metrů od kostela sv. Vavřince. Ubytování One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 08 se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Bacak - Apartment & Wellness-Studio

9,8

House Bacak - Apartment & Wellness-Studio

Ubytování (Penzion) House Bacak - Apartment & Wellness-Studio. House Bacak - Apartment & Wellness-Studio se nachází v obci Baška Voda, 200 metrů od kostela sv. Vavřince. Ubytování House Bacak - Apartment & Wellness-Studio se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

APARTMENT LORY- BRAND NEW ,ON SEA PROMENADE,BEACHFRONT,GARAGE,WiFi,TERRACE OVERLOOKING SEA

9,8

APARTMENT LORY- BRAND NEW ,ON SEA PROMENADE,BEACHFRONT,GARAGE,WiFi,TERRACE OVERLOOKING SEA

Ubytování (Apartmán) APARTMENT LORY- BRAND NEW ,ON SEA PROMENADE,BEACHFRONT,GARAGE,WiFi,TERRACE OVERLOOKING SEA. APARTMENT LORY- BRAND NEW, ON SEA PROMENADE, BEACHFRONT, GARAGE, WiFi, TERRACE OVERLOOKING SEA se nachází v Bašce Vodě, 50 metrů od pláže Nikolina a 300... Ubytování APARTMENT LORY- BRAND NEW ,ON SEA PROMENADE,BEACHFRONT,GARAGE,WiFi,TERRACE OVERLOOKING SEA se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Centar Baška Voda

9,8

Sobe Centar Baška Voda

Ubytování (Penzion) Sobe Centar Baška Voda. Sobe Centar Baška Voda se nachází v Bašce Vodě, 200 metrů od kostela sv. Mikuláše a 300 metrů od kostela sv. Vavřince. Ubytování Sobe Centar Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman LuMa

9,8

Apartman LuMa

Ubytování (Apartmán) Apartman LuMa. Boasting sea views, Apartman LuMa features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Baska Voda Beach. Ubytování Apartman LuMa se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday House Terezija

9,8

Holiday House Terezija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Terezija. Holiday House Terezija se nachází v obci Baška Voda, 4,1 km od kostela sv. Vavřince i od kostela sv. Mikuláše. Ubytování Holiday House Terezija se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Basca

9,8

Villa Basca

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Basca. Vila Basca se nachází 90 metrů od promenády Baška Voda a 200 metrů od pomníku sv. Mikuláše. Ubytování Villa Basca se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Eterović

9,8

Apartmani Eterović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Eterović. Apartmány Eterović s Wi-Fi zdarma se nachází v Bašce Vodě, 400 metrů od pláže a muzeu mořských mušlí. Ubytování Apartmani Eterović se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Stipić 1

9,8

Apartman Stipić 1

Ubytování (Apartmány) Apartman Stipić 1. Apartman Stipić 1 se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, 150 metrů od pláže Nikolina, a nabízí bezplatné Wi-Fi, vybavení pro grilování,... Ubytování Apartman Stipić 1 se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Villa Medora

9,7

Studios Villa Medora

Ubytování (Apartmány) Studios Villa Medora. Studios Villa Medora je klimatizovaná vila s Wi-Fi zdarma situovaná v Bašce Vodě, 200 metrů od kostela svatého Vavřince. Ubytování Studios Villa Medora se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Granić

9,7

Holiday Home Granić

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Granić. Holiday Home Granić se nachází v obci Baška Voda, 80 metrů od kostela sv. Vavřince a 200 metrů od kostela sv. Mikuláše. Ubytování Holiday Home Granić se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Antonio

9,7

Apartment Antonio

Ubytování (Apartmán) Apartment Antonio. Featuring sea views, Apartment Antonio provides accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from St. Nicholas Church. Ubytování Apartment Antonio se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Braga

9,7

Villa Braga

Ubytování (Apartmány) Villa Braga. Villa Braga se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, poblíž kostela sv. Mikuláše a kostela sv. Vavřince. Ubytování Villa Braga se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

SiMa

9,7

SiMa

Ubytování (Apartmány) SiMa. SiMa se nachází necelý 1 km od výstavy mořských lastur a nabízí terasu a klimatizované apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SiMa se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Martina

9,7

Villa Martina

Ubytování (Apartmány) Villa Martina. Villa Martina se nachází 700 metrů od výstavy mořských mušlí. Ubytování Villa Martina se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)