Hledat

Ubytování

Luxory Casa Apartmán

9400 Šoproň, 106 Várkerület, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Luxory Casa. Luxory Casa is situated in Sopron, 200 metres from Medieval Synagogue, 300 metres from Firewatch Tower, and 2.6 km from VOLT Festival. Ubytování Luxory Casa se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Popis ubytování Luxory Casa

6 km from VOLT Festival. Lővérek is 3 km from the apartment, while Goat Church and Chapter House is 300 metres from the property. Luxory Casa is situated in Sopron, 200 metres from Medieval Synagogue, 300 metres from Firewatch Tower, and 2.

Vybavení ubytování Luxory Casa

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Šoproň

Apartman a Szentlélek u. -3ban

10

Apartman a Szentlélek u. -3ban

Ubytování (Apartmán) Apartman a Szentlélek u. -3ban. Apartman a Szentlélek u. -3ban in Sopron offers accommodation with free WiFi, 300 metres from Firewatch Tower, 1.3 km from Medieval Synagogue and 4. Ubytování Apartman a Szentlélek u. -3ban se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabricius apartman

9,9

Fabricius apartman

Ubytování (Apartmán) Fabricius apartman. Set in Sopron, 90 metres from Medieval Synagogue and 600 metres from Firewatch Tower, Fabricius apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Fabricius apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartman

9,8

Napfény Apartman

Ubytování (Apartmán) Napfény Apartman. Napfény Apartman se nachází v přírodě v Šoproni, 100 metrů od místa konání festivalu Volt, a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady, Wi-Fi zdarma... Ubytování Napfény Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virág Apartmanház

9,8

Virág Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Virág Apartmanház. Virág Apartmanház se nachází v Šoproni. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Virág Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enjoy :) Apartman

9,8

Enjoy :) Apartman

Ubytování (Apartmán) Enjoy :) Apartman. Located 400 metres from Medieval Synagogue, 3.8 km from Lővérek and 4.1 km from VOLT Festival, Enjoy:) Apartman provides accommodation set in Sopron. Ubytování Enjoy :) Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House 41

9,8

Apartment House 41

Ubytování (Apartmán) Apartment House 41. Apartment House 41 se nachází v Sopronu, 1 km od dějiště festivalu VOLT, 1,8 km od Středověké synagogy a 1,9 km od Požární věže. Ubytování Apartment House 41 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kisMarci Apartman

9,8

kisMarci Apartman

Ubytování (Apartmán) kisMarci Apartman. Set in Sopron, 1.1 km from Firewatch Tower and 1.6 km from Medieval Synagogue, kisMarci Apartman offers a terrace and air conditioning. Ubytování kisMarci Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sopron City Apartment

9,8

Sopron City Apartment

Ubytování (Apartmán) Sopron City Apartment. Boasting a garden, Sopron City Apartment features accommodation in Sopron with free WiFi and city views. The property is 3.3 km from Lővérek and 4. Ubytování Sopron City Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deák Apartman

9,8

Deák Apartman

Ubytování (Apartmán) Deák Apartman. Offering free WiFi and city views, Deák Apartman is an accommodation set in Sopron, just 1.7 km from Firewatch Tower and 1. Ubytování Deák Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO 16

9,7

STUDIO 16

Ubytování (Apartmán) STUDIO 16. STUDIO 16 se nachází v Sopronu, 900 metrů od Středověké synagogy, 1 km od historické požární věže a 2,3 km od Lővéreku. Ubytování STUDIO 16 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Yalos

9,7

Studios Yalos

Ubytování (Apartmány) Studios Yalos. Located right on Agioi Saranta Beach, Studios Yalos offers self-catering accommodation with mountain or Aegean Sea views. Ubytování Studios Yalos se nachází ve městě (Řecko - Thessalia).

Goger Apartman

9,7

Goger Apartman

Ubytování (Apartmán) Goger Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Sopronu, jen 600 metrů od středověkého synagogy a 800 metrů od Hasičské věže. Ubytování Goger Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALEX Apartman

9,7

ALEX Apartman

Ubytování (Apartmán) ALEX Apartman. ALEX Apartman is located in Sopron, less than 1 km from Medieval Synagogue, a 13-minute walk from Firewatch Tower, as well as 3 km from VOLT Festival. Ubytování ALEX Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rákóczi Prime

9,7

Rákóczi Prime

Ubytování (Apartmán) Rákóczi Prime. Located in Sopron, 400 metres from Medieval Synagogue and 500 metres from Firewatch Tower, Rákóczi Prime offers a terrace and air conditioning. Ubytování Rákóczi Prime se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury-Villas

9,7

Luxury-Villas

Ubytování (Apartmán) Luxury-Villas. Luxury-Villas se nachází ve městě Šoproň, pouhých 6 km od Požární věže a 7 km od středověké synagogy. Ubytování Luxury-Villas se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL GUSTO HOMES Town

9,7

EL GUSTO HOMES Town

Ubytování (Apartmány) EL GUSTO HOMES Town. Located in Sopron, 800 metres from Medieval Synagogue and less than 1 km from Firewatch Tower, EL GUSTO HOMES Town provides a restaurant, city views and... Ubytování EL GUSTO HOMES Town se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füredi Ház apartman

9,7

Füredi Ház apartman

Ubytování (Apartmán) Füredi Ház apartman. Apartmán Füredi Ház se nachází v Sopronu, 300 metrů od středověké synagogy, a nabízí ubytování s kuchyní, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Füredi Ház apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fészek Apartman

9,7

Fészek Apartman

Ubytování (Apartmán) Fészek Apartman. Fészek Apartman je situován na okraji Lővérských lesů v Šoproni, pouhých 900 metrů od místa, kde se pořádá oblíbený VOLT Festival a 1,9 km od Středověké... Ubytování Fészek Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majolika Ház

9,7

Majolika Ház

Ubytování (Apartmán) Majolika Ház. Offering free WiFi and mountain views, Majolika Ház is an accommodation set in Sopron. Situated 2. Ubytování Majolika Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO 18

9,7

STUDIO 18

Ubytování (Apartmány) STUDIO 18. Situated in Sopron, 1.3 km from Firewatch Tower and 1.7 km from Medieval Synagogue, STUDIO 18 features city views and free WiFi. Ubytování STUDIO 18 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Amelie

9,6

Apartman Amelie

Ubytování (Apartmán) Apartman Amelie. Featuring garden views, Apartman Amelie provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Firewatch Tower. Ubytování Apartman Amelie se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várkerület Apartment

9,6

Várkerület Apartment

Ubytování (Apartmán) Várkerület Apartment. Apartmán Várkerület se nachází v Šoproňu, pouhých 600 metrů od středověké synagogy, 700 metrů od věže Firewatch a 3,6 km od Lővéreku. Ubytování Várkerület Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braun Apartments Deluxe

9,6

Braun Apartments Deluxe

Ubytování (Apartmány) Braun Apartments Deluxe. Set 3.2 km from Lővérek and 3.6 km from VOLT Festival, Braun Apartments Deluxe offers accommodation in Sopron. Ubytování Braun Apartments Deluxe se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadászkürt Panzió és Étterem

9,5

Vadászkürt Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Vadászkürt Panzió és Étterem. Vadaszkurt Panzió és Étterem, renovovaný v roce 2012, se nachází 15 minut pěšky od centra města a chráněné oblasti Lőverek. Ubytování Vadászkürt Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sopron28 Apartmanok

9,5

Sopron28 Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Sopron28 Apartmanok. Sopron28 Apartmanok se nachází necelý 1 km od Požární věže. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sopron28 Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gold

9,5

Gold

Ubytování (Apartmán) Gold. Apartmán Gold poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi v Šoproni, 2,8 km od Požární věže a Středověké synagogy. Ubytování Gold se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sopron Eszter Apartman

9,5

Sopron Eszter Apartman

Ubytování (Apartmán) Sopron Eszter Apartman. Sopron Eszter Apartman se nachází ve městě Sopron a nabízí zahradu, terasu, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Sopron Eszter Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várker B&B

9,5

Várker B&B

Ubytování (Apartmán) Várker B&B. Set in Sopron, less than 1 km from Medieval Synagogue and an 11-minute walk from Firewatch Tower, Várker B&B offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Várker B&B se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wollner

9,5

Hotel Wollner

Ubytování (Hotel) Hotel Wollner. Hotel Wollner sídlí v renovované 300 let staré barokní budově situované v pěší zóně historického centra Šoproně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Wollner se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 25

9,5

Apartman 25

Ubytování (Penzion) Apartman 25. Located in Sopron, within 3 km of Medieval Synagogue and 3 km of Firewatch Tower, Apartman 25 provides accommodation with a garden and free WiFi throughout... Ubytování Apartman 25 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braun Rooms Deluxe

9,5

Braun Rooms Deluxe

Ubytování (Penzion) Braun Rooms Deluxe. Braun Rooms Deluxe se nachází ve městě Sopron, 600 metrů od středověké synagogy. Braun Rooms Deluxe poskytuje Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Braun Rooms Deluxe se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cecile

9,4

Villa Cecile

Ubytování (Penzion) Villa Cecile. Villa Cecile se nachází na poklidném místě ve čtvrti Lőverek, kopcovité části města Sopron plné zeleně, 10 minut chůze od historického centra, a nabízí... Ubytování Villa Cecile se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karmelita Boutique Apartman

9,4

Karmelita Boutique Apartman

Ubytování (Apartmány) Karmelita Boutique Apartman. Karmelita Boutique Apartman se nachází 1,5 km od Lővéreku. Nabízí zahradu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Karmelita Boutique Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnolia Villa

9,4

Magnolia Villa

Ubytování (Apartmány) Magnolia Villa. Magnolia Villa se nachází ve městě Šoproň, v blízkosti Staré synagogy a Požární věže. Je zde dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Magnolia Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Travel Vendégház

9,4

Travel Vendégház

Ubytování (Apartmány) Travel Vendégház. Penzion Travel Vendeghaz se nachází ve městě Sopron, 10 minut chůze od jeho centra, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, terasu i možnost bezplatného pakování v... Ubytování Travel Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Erdész-lak Sopron

9,4

Belvárosi Erdész-lak Sopron

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Erdész-lak Sopron. Belvárosi Erdész-lak Sopron se nachází v historickém centru Sopronu a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromý vchod. Ubytování Belvárosi Erdész-lak Sopron se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jager Guest House

9,3

Jager Guest House

Ubytování (Penzion) Jager Guest House. Jager Guest House is offering accommodation in Sopron. Located around 1 km from Firewatch Tower, the guest house with free WiFi is also 1. Ubytování Jager Guest House se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Apartman Sopron

9,3

Central Apartman Sopron

Ubytování (Apartmány) Central Apartman Sopron. Located just a 10-minute walk from Sopron’s city centre, Central Apartman Sopron is a historical-looking building with modern interior. Ubytování Central Apartman Sopron se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Széchenyi Apartment Sopron - fix ár a teljes lakásra

9,3

Széchenyi Apartment Sopron - fix ár a teljes lakásra

Ubytování (Apartmán) Széchenyi Apartment Sopron - fix ár a teljes lakásra. Located in Sopron and only 500 metres from Medieval Synagogue, Széchenyi Apartment Sopron - fix ár a teljes lakásra provides accommodation with city views,... Ubytování Széchenyi Apartment Sopron - fix ár a teljes lakásra se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rácz Vendégház

9,3

Rácz Vendégház

Ubytování (Penzion) Rácz Vendégház. Set in Sopron, within 1.4 km of VOLT Festival and 2. Ubytování Rácz Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinosseum Bor- és Apartmanház

9,3

Vinosseum Bor- és Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Vinosseum Bor- és Apartmanház. Vinosseum Bor- és Apartmanház je apartmán s možností vlastního stravování, který se nachází ve městě Sopron. Ubytování Vinosseum Bor- és Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Dream

9,2

Luxury Dream

Ubytování (Apartmán) Luxury Dream. Set in Sopron, within 3.1 km of Medieval Synagogue and 3. Ubytování Luxury Dream se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pátria Vendégház

9,2

Pátria Vendégház

Ubytování (Penzion – hostinec) Pátria Vendégház. Pátria Nyomda Üdülője se nachází v Šoproni, 12 km od Lővéreku. Ve všech prostorách nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pátria Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luca Apartman

9,2

Luca Apartman

Ubytování (Apartmány) Luca Apartman. Apartmány Luca se nachází 2,6 km od požární věže a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luca Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Apartman Bécsi utca

9,2

Apartman Bécsi utca

Ubytování (Apartmán) Apartman Bécsi utca. Apartman Bécsi utca se nachází v Šoproni, 400 metrů od věže Firewatch, 500 metrů od středověké synagogy a 3,2 km od místa konání festivalu VOLT. Ubytování Apartman Bécsi utca se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fényes Vinorium Panzió

9,1

Fényes Vinorium Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Fényes Vinorium Panzió. Fényes Panzió se nachází 800 metrů od historického centra města Sopron a jeho požární hlídkové věže. Nabízí praktické pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Fényes Vinorium Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUNA City Apartment

9,1

LUNA City Apartment

Ubytování (Apartmán) LUNA City Apartment. Tento apartmán se nachází v Sopronu, 200 metrů od požární věže a 200 metrů od středověké synagogy. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování LUNA City Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sopron Monastery Hotel

9,1

Sopron Monastery Hotel

Ubytování (Hotel) Sopron Monastery Hotel. Sopron Monastery Hotel se nachází v bývalém klášteře, 3,5 km od centra Šoproně, a nabízí zrekonstruované a elegantně vybavené pokoje/apartmá s dřevěnými... Ubytování Sopron Monastery Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Átrium Art & Rooms

9

Átrium Art & Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Átrium Art & Rooms. Átrium Panzió se nachází v Soproni, 10 minut chůze od centra města a jen 800 metrů od vlakového nádraží. Má Wi-Fi zdarma a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Átrium Art & Rooms se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Ringhofer Vendégház

8,9

Guest house Ringhofer Vendégház

Ubytování (Penzion) Guest house Ringhofer Vendégház. Penzion Ringhofer Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Šoproni, na skvělém místě, 500 metrů od středověké synagogy i od Požární věže, 2,7 km od... Ubytování Guest house Ringhofer Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sakura Panzió

8,9

Villa Sakura Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Sakura Panzió. Villa Sakura Panzió se nachází 2 km od centra Šoproně v přírodní chráněné oblasti Lővérek. Nabízí světlé, prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Sakura Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)