Hledat

Ubytování

Litsa's House Apartmán

25ης Μαρτίου, Neos Marmaras, 63081, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Litsa's House. Litsa's House se nachází asi 400 metrů od pláže Neos Marmaras a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Litsa's House se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Popis ubytování Litsa's House

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 1,2 km od pláže Paradisos a hlavní pláže Porto Carras. Letiště Soluň je vzdáleno 84 km. Litsa's House se nachází asi 400 metrů od pláže Neos Marmaras a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou.

Jiná ubytování ve městě Neos Marmaras

THEASIS 3

10

THEASIS 3

Ubytování (Apartmán) THEASIS 3. THEASIS 3 se nachází v letovisku Neos Marmaras, 550 metrů od pláže Paradisos, 1 km od pláže Neos Marmaras a 1,8 km od hlavní pláže Porto Carras. Ubytování THEASIS 3 se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Mario's Luxury Maisonette

10

Mario's Luxury Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Mario's Luxury Maisonette. Mario's Luxury Maisonette se nachází ve čtvrti Paradhisos v Neos Marmaras, nedaleko pláže Neos Marmaras, a nabízí terasu a pračku. Ubytování Mario's Luxury Maisonette se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Stratos & Magda's Apartments

10

Stratos & Magda's Apartments

Ubytování (Apartmány) Stratos & Magda's Apartments. Nachází se 450 metrů od pláže Paradisos a Stratos & Magda's Apartments se nachází v letovisku Neos Marmaras, 1 km od pláže Neos Marmaras, a nabízí... Ubytování Stratos & Magda's Apartments se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Paradise Blue

10

Paradise Blue

Ubytování (Prázdninový dům) Paradise Blue. Paradise Blue se nachází v Paradisos, 1,5 km od pláže Neos Marmaras a 2,3 km od hlavní pláže Porto Carras. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Paradise Blue se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

theasis1

10

theasis1

Ubytování (Prázdninový dům) theasis1. theasis1 se nachází asi 1 km od pláže Neos Marmaras a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování theasis1 se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

To Spitaki

9,9

To Spitaki

Ubytování (Prázdninový dům) To Spitaki. To Spitaki is an air-conditioned holiday home located in Neos Marmaras, 37 km from Sani Beach and only 300m from the center. Ubytování To Spitaki se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Fillitsa's sweet home

9,9

Fillitsa's sweet home

Ubytování (Apartmán) Fillitsa's sweet home. Fillitsa's sweet home se nachází v letovisku Neos Marmaras, 600 metrů od pláže Paradisos a necelý 1 km od pláže Neos Marmaras, a nabízí klimatizované... Ubytování Fillitsa's sweet home se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Dream house

9,7

Dream house

Ubytování (Apartmán) Dream house. Dream house se nachází v Neos Marmaras, 300 metrů od pláže Neos Marmaras a 1,2 km od hlavní pláže Porto Carras. Ubytování Dream house se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Alterra Vita Eco Villas

9,7

Alterra Vita Eco Villas

Ubytování (Vily) Alterra Vita Eco Villas. Alterra Vita Eco Villas se nachází v letovisku Neos Marmaras, 2,9 km od pláže Paradisos, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do... Ubytování Alterra Vita Eco Villas se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

House Keramaria Sea View

9,7

House Keramaria Sea View

Ubytování (Penzion) House Keramaria Sea View. Located in Neos Marmaras, House Keramaria Sea View features free WiFi. All rooms are fitted with a balcony with a sea view. Ubytování House Keramaria Sea View se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Kali Thea Suites

9,7

Kali Thea Suites

Ubytování (Aparthotel) Kali Thea Suites. Nachází se v Neos Marmaras v Makedonii, s pláží Neos Marmaras a Paradisos. Ubytování Kali Thea Suites se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

villa nestor paradisos

9,7

villa nestor paradisos

Ubytování (Venkovský dům) villa nestor paradisos. Located in Neos Marmaras in the Macedonia region, villa nestor paradisos features a balcony and sea views. Ubytování villa nestor paradisos se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Aquastelle est 2021

9,7

Aquastelle est 2021

Ubytování (Apartmán) Aquastelle est 2021. Aquastelle est 2021 se nachází ve městě Neos Marmaras, 350 metrů od pláže Neos Marmaras, 1,2 km od hlavní pláže Porto Carras a 1,2 km od pláže Paradisos. Ubytování Aquastelle est 2021 se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Pela Veranda Exquisite Suites

9,7

Pela Veranda Exquisite Suites

Ubytování (Penzion) Pela Veranda Exquisite Suites. Situated in Neos Marmaras, within 200 metres of Neos Marmaras Beach and 1. Ubytování Pela Veranda Exquisite Suites se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Anemos Seaside Apartment

9,6

Anemos Seaside Apartment

Ubytování (Apartmán) Anemos Seaside Apartment. Anemos Seaside Apartment se nachází v letovisku Neos Marmaras, 350 metrů od pláže Paradisos a 1,3 km od pláže Neos Marmaras, a nabízí klimatizované... Ubytování Anemos Seaside Apartment se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Maria's Apartment

9,5

Maria's Apartment

Ubytování (Apartmán) Maria's Apartment. Maria's Apartment is set in Neos Marmaras and offers a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Maria's Apartment se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Katy's house Center, Parking, Yard, Special needs

9,5

Katy's house Center, Parking, Yard, Special needs

Ubytování (Apartmán) Katy's house Center, Parking, Yard, Special needs. Situated in Neos Marmaras, 700 metres from Neos Marmaras Beach and less than 1 km from Paradisos Beach, Katy's house Center, Parking, Yard, Special needs... Ubytování Katy's house Center, Parking, Yard, Special needs se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Athanasia Studios

9,5

Athanasia Studios

Ubytování (Apartmány) Athanasia Studios. Athanasia Studios se nachází uprostřed svěží zeleně v kosmopolitním letovisku Néos Marmarás. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Athanasia Studios se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Theasis 2

9,5

Theasis 2

Ubytování (Prázdninový dům) Theasis 2. Theasis 2 se nachází v obci Neos Marmaras, v blízkosti pláže Neos Marmaras a 1,8 km od hlavní pláže Porto Carras. Ubytování Theasis 2 se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Marias Home

9,4

Marias Home

Ubytování (Apartmány) Marias Home. Located in Neos Marmaras, Marias Home offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Marias Home se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Neos Marmaras Holiday 2

9,4

Neos Marmaras Holiday 2

Ubytování (Apartmán) Neos Marmaras Holiday 2. Neos Marmaras Holiday 2 se nachází v letovisku Neos Marmaras, 500 metrů od pláže Paradisos a 1 km od pláže Neos Marmaras, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Neos Marmaras Holiday 2 se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).