Hledat

Ubytování

Lammerauhof Farma

Wagner 16, 5441 Abtenau, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Lammerauhof. Tato farma se nachází mezi loukami a lesy na hoře Radochsberg v nadmořské výšce 850 metrů, 8 km od Abtenau. Ubytování Lammerauhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Lammerauhof

Lammerauhof poskytuje prostorné, tradičně zařízené apartmány se satelitní TV, kuchyňským koutem a koupelnou s fénem. Na místě lze zdarma zaparkovat. Farma se nachází nedaleko běžkařských tratí, 5 km od lyžařského areálu Dachstein West a 8 km od lanovky Abtenau. Tato farma se nachází mezi loukami a lesy na hoře Radochsberg v nadmořské výšce 850 metrů, 8 km od Abtenau. Nabízí vyhřívaný venkovní bazén, saunu (za poplatek), gril a panoramatický výhled na hory. Na farmě Lammerauhof najdete velké dětské hřiště, můžete si pohladit mnoho zvířat, ochutnat domácí produkty a projet se na ponících.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Lammerauhof

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Stolní tenis
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Vyhřívaný bazén
 • Bazén s výhledem
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Abtenau

Free Yourself Farm

10

Free Yourself Farm

Ubytování (Hostel) Free Yourself Farm. Farma Free Yourself se nachází v Abtenau a nabízí zahradu, společnou kuchyň, společenskou místnost a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Free Yourself Farm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krötzhof

10

Krötzhof

Ubytování (Apartmán) Krötzhof. Tato farma se nachází jen 1 km od Abtenau. Nabízí vlastní stáje a vyjížďky na koních a apartmány s balkonem a výhledem na pohoří Tennengebirge. Ubytování Krötzhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 2 Haus Dörfler

9,9

Ferienwohnung 2 Haus Dörfler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 2 Haus Dörfler. Apartmán Ferienwohnung 2 Haus Dörfler se nachází v obci Abtenau, blízko lyžařského vleku Sonnleit'n 2 a 1 km od lyžařského vleku Sonnleit'n 1. Ubytování Ferienwohnung 2 Haus Dörfler se nachází ve městě 215 Markt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maria Wallinger

9,9

Haus Maria Wallinger

Ubytování (Apartmány) Haus Maria Wallinger. Haus Maria Wallinger se nachází v Abtenau, 600 metrů od lanovky Karkogelbahn. Zdarma nabízí dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Maria Wallinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Oberlehen

9,8

Appartementhaus Oberlehen

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Oberlehen. Appartementhaus Oberlehen se nachází 7 km od obce Abtenau a nabízí panoramatické výhledy na pohoří Tennengebirge a masiv Dachstein. Ubytování Appartementhaus Oberlehen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Villa Mountain View

9,8

Villa Mountain View

Ubytování (Apartmán) Villa Mountain View. Featuring garden views, Villa Mountain View features accommodation with water sports facilities, barbecue facilities and a terrace, around 6 km from Obere... Ubytování Villa Mountain View se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Windhof

9,8

Ferienwohnung Windhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Windhof. Ferienwohnung Windhof se nachází v Abtenau, 8 km od lyžařských vleků Obere Sonnleit'n a Sonnleit'n 2, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a výhled na... Ubytování Ferienwohnung Windhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienappartements Schrattenbauer

9,8

Ferienappartements Schrattenbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements Schrattenbauer. Ferienappartements Schrattenbauer se nachází na kraji klidného Abtenau. Ubytování Ferienappartements Schrattenbauer se nachází ve městě Am Schratten 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lechner

9,8

Ferienwohnung Lechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lechner. Tento stylový apartmán se nachází 1,8 km od lanovky Karkogelbahn na okraji Abtenau a nabízí bezplatné Wi-Fi, zařízenou dřevěnou terasu s grilem uprostřed... Ubytování Ferienwohnung Lechner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Kristall

9,8

Appartements Kristall

Ubytování (Apartmány) Appartements Kristall. Set 700 metres from Sonnleit'n 2, Appartements Kristall offers accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Appartements Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnblick

9,8

Haus Sonnblick

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnblick. Haus Sonnblick se nachází v klidné části obce Abtenau a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, s bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory. Ubytování Haus Sonnblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sperleiten

9,8

Haus Sperleiten

Ubytování (Penzion) Haus Sperleiten. Haus Sperleiten se nachází ve městě Abtenau, 1,2 km od lanovky Karkogelbahn, 3,2 km od vleku Aulift, 4,4 km od vleku Karalmlift a 23 km od vleku... Ubytování Haus Sperleiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Postalm Lodge

9,7

Postalm Lodge

Ubytování (Privát) Postalm Lodge. Ubytování v soukromí Postalm Lodge se nachází na pastvině Postalm v Salcburském kraji, 34 km od Salzburgu. Ubytování Postalm Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterwötzlhof

9,7

Unterwötzlhof

Ubytování (Penzion) Unterwötzlhof. Offering a large garden with playground, private balconies, and free Wi-Fi, these non-smoking apartments are located within a traditional-style farmhouse. Ubytování Unterwötzlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Pendl

9,7

Haus Pendl

Ubytování (Penzion) Haus Pendl. Haus Pendl leží v obci Abtenau, 12 km od lyžařského areálu Dachstein West a 450 metrů od centra obce s obchody a restauracemi. Ubytování Haus Pendl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Magdalena

9,7

Haus Magdalena

Ubytování (Privát) Haus Magdalena. Haus Magdalena je vzdálený 100 metrů od centra obce Abtenau, zhruba 1 km od lanovky Karkogelbahn a 150 metrů od lyžařského vleku Sonnleiten. Ubytování Haus Magdalena se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Oberhaslach

9,7

Haus Oberhaslach

Ubytování (Apartmán) Haus Oberhaslach. Haus Oberhaslach se nachází na poklidném místě 8 km od centra obce Abtenau a nejbližšího vleku lyžařského areálu Dachstein West, je obklopený bujnými lesy... Ubytování Haus Oberhaslach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Strubbauer

9,7

Ferienwohnung Strubbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strubbauer. Ferienwohnung Strubbauer sídlí v budově z 18. století v obci Abtenau, 4 km od vleků Sonnleit'n 1 a 2 a 4,1 km od vleku Obere Sonnleit'n. Ubytování Ferienwohnung Strubbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Panoramablick

9,7

Haus Panoramablick

Ubytování (Apartmány) Haus Panoramablick. Tento penzion je situován v poklidné lokalitě s výhledem na obec Abtenau, pouhých 10 minut chůze od nejbližších lyžařských vleků, a nabízí apartmány s... Ubytování Haus Panoramablick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schützinger

9,7

Apartment Schützinger

Ubytování (Apartmán) Apartment Schützinger. Apartmán Schützinger se nachází v obci Abtenau, 1,6 km od lyžařského areálu Karkogelbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Schützinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Almstein

9,7

Apartments Almstein

Ubytování (Apartmány) Apartments Almstein. Apartmány Almstein se nachází v obci Abtenau, 1,2 km od lanovky Abtenauer Bergbahnen. Ubytování Apartments Almstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenglühn

9,6

Haus Alpenglühn

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenglühn. Haus Alpenglühn se nachází jen 100 metrů od centra obce Abtenau a 300 metrů od běžkařských tratí. Ubytování Haus Alpenglühn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Katholnigg

9,6

Haus Katholnigg

Ubytování (Apartmán) Haus Katholnigg. Haus Katholnigg nabízí plně vybavený apartmán s Wi-Fi zdarma, zahradou a terasou s panoramatickým výhledem na pohoří Tennengebirge. Ubytování Haus Katholnigg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartmenthaus Vergissmeinnicht

9,6

Apartmenthaus Vergissmeinnicht

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Vergissmeinnicht. Apartmenthaus Vergissmeinnicht se nachází na slunném místě 7 km od obce Abtenau. Ubytování Apartmenthaus Vergissmeinnicht se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Schwan

9,6

Pension Schwan

Ubytování (Penzion) Pension Schwan. Pension Schwan se nachází v centru městečka Abtenau a svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje nabízejí výhled na vesnici a okolní hory. Ubytování Pension Schwan se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Hitzenbichler

9,6

Appartements Hitzenbichler

Ubytování (Apartmány) Appartements Hitzenbichler. Appartements Hitzenbichler se nachází 1 km od lyžařského vleku Sonnleit'n 2 a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartements Hitzenbichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schörghof

9,6

Schörghof

Ubytování (Farma) Schörghof. Schörghof nachází na klidném místě, 1 km od centra Abtenau. Ubytování Schörghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rettenbacher

9,6

Ferienwohnungen Rettenbacher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Rettenbacher. Set within 900 metres of Sonnleit'n 1 in Abtenau, Ferienwohnungen Rettenbacher offers accommodation with seating area and flat-screen TV. Ubytování Ferienwohnungen Rettenbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Könighofer

9,6

Haus Könighofer

Ubytování (Apartmány) Haus Könighofer. Haus Könighofer se nachází ve velké zahradě, na klidném místě v centru Abtenau. Nabízí saunu a prostorné apartmány s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Könighofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Erlbacher

9,6

Haus Erlbacher

Ubytování (Apartmán) Haus Erlbacher. Apartmán Haus Erlbacher, zrekonstruovaný v roce 2017, je vzdálen 1 km od lanovky Abtenau a 1,5 km od centra obce. Ubytování Haus Erlbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moosgut

9,6

Moosgut

Ubytování (Apartmány) Moosgut. Apartmány Moosgut se nacházejí pouhé 4 km od lyžařského střediska Dachstein/West i obce Russbach, 8 km od obce Abtenau, a nabízejí infračervenou kabinu i... Ubytování Moosgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sandtner

9,5

Gästehaus Sandtner

Ubytování (Chata) Gästehaus Sandtner. Tento prostorný apartmán je zařízený v tradičním alpském stylu a má balkon s výhledem na hory Tennengebirge. Ubytování Gästehaus Sandtner se nachází ve městě Döllerhof 58 (Rakousko - Salcbursko).

Alpenhaus Dachstein.Zauber

9,5

Alpenhaus Dachstein.Zauber

Ubytování (Apartmány) Alpenhaus Dachstein.Zauber. Alpenhaus Dachstein.Zauber se nachází v obci Abtenau, pouhých 9 km od lanovky Karkogelbahn. Ubytování Alpenhaus Dachstein.Zauber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagdhütte

9,5

Jagdhütte

Ubytování (Chata) Jagdhütte. Jagdhütte se nachází v Abtenau, jen pár kroků od Obere Sonnleit'n, a nabízí terasu, zahradu, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Jagdhütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Möselberghof

9,5

Möselberghof

Ubytování (Apartmány) Möselberghof. Möselberghof se nachází v údolí Lammertal, 6,4 km od centra Abtenau. Ubytování Möselberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gsenger

9,5

Haus Gsenger

Ubytování (Apartmán) Haus Gsenger. Haus Gsenger je apartmán s možností vlastního stravování a balkonem asi 1 km od vleku Karkogel. Centrum obce Abtenau odtud leží 750 metrů. Ubytování Haus Gsenger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Ledererwirt

9,5

Hotel Garni Ledererwirt

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Ledererwirt. Tento tradiční hotel z roku 1758 je situován v centru obce Abtenau v údolí Lammertal. Ubytování Hotel Garni Ledererwirt se nachází ve městě Abtenau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rettenegger

9,4

Ferienwohnung Rettenegger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Rettenegger. Tyto prostorné apartmány nabízí panoramatický výhled na Dachstein a pohoří Tennengebirge. Ubytování Ferienwohnung Rettenegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bachmayer

9,4

Haus Bachmayer

Ubytování (Penzion) Haus Bachmayer. Haus Bachmayer se nachází 500 metrů od centra města Abtenau a nabízí pokoje s balkonem s výhledem hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Bachmayer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Goldener Stern

9,4

Hotel Goldener Stern

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Stern. Tradiční hotel Goldener Stern pocházející z roku 1592 se nachází na pěší zóně obce Abtenau, 500 metrů od lyžařského areálu, a nabízí pokoje se zdarma... Ubytování Hotel Goldener Stern se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Reiter

9,4

Haus Reiter

Ubytování (Apartmány) Haus Reiter. Rodinný Haus Reiter se nachází na kopci, 12 minut chůze od centra Abtenau. Nabízí zahradu a terasu s působivým výhledem na pohoří Tennengerbirge. Ubytování Haus Reiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Oberhaslach

9,4

Holiday Home Oberhaslach

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Oberhaslach. Holiday Home Oberhaslach se nachází v obci Abtenau, 9 km od lanovky Karkogelbahn. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, soukromé parkoviště a výhled na hory. Ubytování Holiday Home Oberhaslach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Elfi

9,4

Ferienhaus Elfi

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Elfi. Ferienhaus Elfi se nachází v Abtenau, 500 metrů od lanovky Sonnleit'n 2. Tento prázdninový dům poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Elfi se nachází ve městě Döllerhof 29 Kehlhof 121 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Christina

9,4

Appartement Christina

Ubytování (Apartmán) Appartement Christina. Appartement Christina se nachází v klidné lokalitě v centru, 500 metrů od bazénu v Abtenau a 600 metrů od lyžařského areálu Sonnleiten. Ubytování Appartement Christina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterlammerain

9,3

Hinterlammerain

Ubytování (Chata) Hinterlammerain. Tato chata v alpském stylu se nachází na klidném místě v Abtenau, 4 km od centra a 14 km od města Hallein. Ubytování Hinterlammerain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vorderwimmhof

9,3

Vorderwimmhof

Ubytování (Penzion) Vorderwimmhof. Vorderwimmhof se nachází asi 500 metrů od centra Abtenau, zastávky skibusu, sjezdovek, lanovek a restaurace. Ubytování Vorderwimmhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bergheimat

9,2

Haus Bergheimat

Ubytování (Apartmány) Haus Bergheimat. Haus Bergheimat is situated in Abtenau, 500 metres from the nearest ski lift. Ubytování Haus Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Silesia

9,2

Haus Silesia

Ubytování (Penzion) Haus Silesia. Rodinný penzion Haus Silesia se nachází v údolí Lammer mezi obcemi Abtenau a Annaberg a nabízí úchvatné výhledy na hory, zahradu, gril, neplacené soukromé... Ubytování Haus Silesia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schober

9,2

Haus Schober

Ubytování (Farma) Haus Schober. Haus Schober se nachází ve městysu Abtenau, pouhých 1,4 km od lanovky Karkogelbahn a 2,3 km od lanovky Sonnleit'n 2. Ubytování Haus Schober se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dachstein

9,2

Apartment Dachstein

Ubytování (Apartmán) Apartment Dachstein. Dachstein se nachází v klidné lokalitě v obci Abtenau, 4,6 km od lanovky Karkogel. Ubytování Apartment Dachstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Feldmannhof

9,2

Gästehaus Feldmannhof

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Feldmannhof. Gästehaus Feldmannhof se nachází v Abtenau. Nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. K dispozici je terasa s výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Feldmannhof se nachází ve městě Markt 84 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)