Hledat

Ubytování

Lake house 1321 Prázdninový dům

Majer Biffar, 930 21 Jahodná, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Lake house 1321. Lake house 1321 se nachází v Jahodné v Trnavském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Lake house 1321 se nachází ve městě Jahodná (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování Lake house 1321

Prázdninový dům má TV s plochou obrazovkou, 2 ložnice a obývací pokoj. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Prázdninový dům stojí 45 km od Bratislavy a 40 km od Győru. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Na letiště Bratislava je to 39 km. Lake house 1321 se nachází v Jahodné v Trnavském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Jahodná

Alba Regia Pansion Egri

9

Alba Regia Pansion Egri

Ubytování (Penzion) Alba Regia Pansion Egri. Alba Regia Pansion Egri se nachází v malebné oblasti na břehu Malého Dunaje a nabízí zahradu s grilem, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Alba Regia Pansion Egri se nachází ve městě Jahodná (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Alba Regia Pansion Egri má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Alba Regia Pansion Egri momentálně evidujeme 85 recenzí.

Chata ALBA REGIA

Chata ALBA REGIA

Ubytování (Apartmán) Chata ALBA REGIA. Chata ALBA REGIA is situated in Jahodná and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Chata ALBA REGIA se nachází ve městě Jahodná (Slovensko - Trnavský kraj).