Hledat

Ubytování

Komfortné apartmány v dobrej lokalite Apartmán

Exnárova, 821 03 Prievoz, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Komfortné apartmány v dobrej lokalite. Komfortné apartmány se nachází v Prievoze. Mosonmagyaróvár je vzdálený 32 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Komfortné apartmány v dobrej lokalite se nachází ve městě Prievoz (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytování Komfortné apartmány v dobrej lokalite

Komfortné apartmány se nachází v Prievoze. Na letiště Bratislava je to 2 km. Mosonmagyaróvár je vzdálený 32 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vzdálený 5 km od Bratislavy a 42 km od obce Podersdorf am See.

Jiná ubytování ve městě Prievoz

Large, new 2 rooms apt near the aiport

Large, new 2 rooms apt near the aiport

Ubytování (Apartmán) Large, new 2 rooms apt near the aiport. Large, new 2 rooms apt near the aiport is located in Prievoz and offers a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Large, new 2 rooms apt near the aiport se nachází ve městě Prievoz (Slovensko - Bratislavský kraj).

APARTMANY IK

APARTMANY IK

Ubytování (Aparthotel) APARTMANY IK. Set in Prievoz, 45 km from Mosonmagyaróvár, APARTMANY IK offers a terrace and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování APARTMANY IK se nachází ve městě Prievoz (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Aparthotel APARTMANY IK nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.