Hledat

Ubytování

Kanali Hill House Apartmán

Βουνο Καναλιων Κερκυρα, (( Agía Eleoúsa )), 49100, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Kanali Hill House. Kanali Hill House se nachází ve městě (Agía Eleoúsa )) na Korfu a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Kanali Hill House se nachází ve městě (( Agía Eleoúsa )) (Řecko - Korfu).

Popis ubytování Kanali Hill House

Na mezinárodní letiště Korfu jsou to 2 km. Kanali Hill House stojí 18 km od Paleokastritsy a 7 km od Glyfady. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 3,7 km od města Korfu a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Kanali Hill House se nachází ve městě (Agía Eleoúsa )) na Korfu a nabízí balkon a výhled na jezero. Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s lednicí a sporákem, TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny se sprchou. K dispozici je také terasa.

Jiná ubytování ve městě (( Agía Eleoúsa ))

Don Camillo Apartment 1

8,4

Don Camillo Apartment 1

Ubytování (Apartmány) Don Camillo Apartment 1. Situated in (( Agía Eleoúsa )), 24 km from Paleokastritsa, Don Camillo Apartment 1 features a terrace and free WiFi. Ubytování Don Camillo Apartment 1 se nachází ve městě (( Agía Eleoúsa )) (Řecko - Korfu).

Kentia Fine Living Apartment

Kentia Fine Living Apartment

Ubytování (Apartmán) Kentia Fine Living Apartment. Kentia Fine Living Apartment se nachází v letovisku (Agía Eleoúsa )), 2,8 km od pláže Aeolos, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným... Ubytování Kentia Fine Living Apartment se nachází ve městě (( Agía Eleoúsa )) (Řecko - Korfu).

John's villa Corfu Chrisiida Sea view

John's villa Corfu Chrisiida Sea view

Ubytování (Vila) John's villa Corfu Chrisiida Sea view. John's villa Corfu Chrisiida Sea view se nachází v letovisku (Agía Eleoúsa )), 2,6 km od pláže Aeolos, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování John's villa Corfu Chrisiida Sea view se nachází ve městě (( Agía Eleoúsa )) (Řecko - Korfu).

V Luxury Suites

V Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) V Luxury Suites. Located in (( Agía Eleoúsa )), V Luxury Suites provides free WiFi, and guests can enjoy an outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování V Luxury Suites se nachází ve městě (( Agía Eleoúsa )) (Řecko - Korfu).

Villa Nina

Villa Nina

Ubytování (Vila) Villa Nina. Villa Nina is located in (( Agía Eleoúsa )) and offers a garden and a terrace. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě (( Agía Eleoúsa )) (Řecko - Korfu).