Hledat

Ubytování

iFlat Lovely apartment in Trento Apartmány

78 Via Card. Cristoforo Madruzzo, 38122 Trento, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) iFlat Lovely apartment in Trento. IFlat Lovely apartment in Trento se nachází v Trentu, 45 km od hradu Castello di Avio, 45 km od jezera Molveno a 500 metrů od náměstí Piazza Duomo. Ubytování iFlat Lovely apartment in Trento se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování iFlat Lovely apartment in Trento

Apartmán je vzdálený 400 metrů od Tridentské univerzity a 15 km od hory Monte Bondone. IFlat Lovely apartment in Trento se nachází v Trentu, 45 km od hradu Castello di Avio, 45 km od jezera Molveno a 500 metrů od náměstí Piazza Duomo. Na letiště Bolzano je to 58 km. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s bidetem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování iFlat Lovely apartment in Trento

 • Toaletní papír
 • Bidet
 • Vana nebo sprcha
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Rozkládací pohovka
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Topení
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Krb
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Parkoviště
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • anglicky
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Trento

Buonconsiglio apartment

10

Buonconsiglio apartment

Ubytování (Apartmán) Buonconsiglio apartment. Buonconsiglio apartment se nachází v Trentu, 1,8 km od muzea MUSE a 44 km od jezera Molveno. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Buonconsiglio apartment se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Green Valley

10

Green Valley

Ubytování (Apartmán) Green Valley. Green Valley se nachází na klidném místě ve vesnici Montagnaga, 400 metrů od centra, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostrách. Ubytování Green Valley se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Manciuno

9,9

Manciuno

Ubytování (Apartmán) Manciuno. Manciuno se nachází v Trentu, 1,5 km od muzea MUSE a 45 km od jezera Molveno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Manciuno se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Design apartment n. 41

9,8

Design apartment n. 41

Ubytování (Apartmán) Design apartment n. 41. Design apartment n. 41 se nachází v Trentu, 700 metrů od muzea MUSE a 500 metrů od univerzity. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Design apartment n. 41 se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Domus Fersina

9,8

Domus Fersina

Ubytování (Apartmán) Domus Fersina. Domus Fersina se nachází v Trentu, 1,3 km od muzea MUSE a necelý 1 km od univerzity. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Domus Fersina se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

House of Bruno

9,7

House of Bruno

Ubytování (Penzion) House of Bruno. House of Bruno se nachází v Trentu, 1,3 km od muzea MUSE a 45 km od jezera Molveno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování House of Bruno se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ai Cappuccini, Trento a 360 gradi

9,7

Ai Cappuccini, Trento a 360 gradi

Ubytování (Apartmán) Ai Cappuccini, Trento a 360 gradi. Tento apartmán se nachází v Trentu, 1,8 km od muzea MUSE a necelý 1 km od místní univerzity. Ubytování Ai Cappuccini, Trento a 360 gradi se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Sass

9,7

Casa Sass

Ubytování (Apartmán) Casa Sass. Casa Sass se nachází v Trentu, 1,3 km od muzea MUSE a 45 km od jezera Molveno. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Sass se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa di Vale " via Suffragio "

9,7

La Casa di Vale " via Suffragio "

Ubytování (Apartmán) La Casa di Vale " via Suffragio ". La Casa di Vale se nachází v Trentu, 1,3 km od muzea MUSE a 500 metrů od univerzity. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Casa di Vale " via Suffragio " se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

MUROS - City Modern Living

9,7

MUROS - City Modern Living

Ubytování (Apartmány) MUROS - City Modern Living. MUROS - City Modern Living nabízí ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi na skvělém místě v Trentu, kousek od univerzity MUSE, Tridentské... Ubytování MUROS - City Modern Living se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Over the Castle Apartment

9,7

Over the Castle Apartment

Ubytování (Apartmán) Over the Castle Apartment. Over the Castle Apartment se nachází v Trentu, 1,4 km od univerzity a 1,2 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Over the Castle Apartment se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

ValeryHomeHoliday Trento Centro

9,7

ValeryHomeHoliday Trento Centro

Ubytování (Apartmán) ValeryHomeHoliday Trento Centro. Tento apartmán se nachází v Trentu, 1,2 km od muzea MUSE a 400 metrů od místní univerzity. Ubytování ValeryHomeHoliday Trento Centro se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trento Suite

9,6

Trento Suite

Ubytování (Apartmány) Trento Suite. Suite E se nachází v Trentu, 350 metrů od náměstí Piazza Duomo a 500 metrů od univerzity. Nabízí výhled na město. Ubytování Trento Suite se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Sizzo Relais B&B

9,6

Villa Sizzo Relais B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Sizzo Relais B&B. Villa Sizzo Relais B&B je obklopen rozlehlou zahradou a nabízí elegantní klimatizované pokoje s odhalenými dřevěnými trámy. Ubytování Villa Sizzo Relais B&B se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Calepina Alpine Suite

9,6

Calepina Alpine Suite

Ubytování (Bed and breakfast) Calepina Alpine Suite. Calepina Alpine Suite se nachází v Trentu, 1,1 km od muzea MUSE a 45 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Calepina Alpine Suite se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B I Miei Tesori

9,6

B&B I Miei Tesori

Ubytování (Bed and breakfast) B&B I Miei Tesori. B&B I Miei Tesori se nachází v Trentu, 10 minut jízdy od centra. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B I Miei Tesori se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cinquanta4 Charme Apartment

9,6

Cinquanta4 Charme Apartment

Ubytování (Apartmán) Cinquanta4 Charme Apartment. Cinquanta4 Charme Apartment se nachází v historickém centru Trenta, v blízkosti náměstí Piazza Duomo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Cinquanta4 Charme Apartment se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bnb Ago e Filo

9,6

Bnb Ago e Filo

Ubytování (Bed and breakfast) Bnb Ago e Filo. Bnb Ago e Filo se nachází v Trentu, nedaleko muzea MUSE, univerzity v Trentu a náměstí Piazza Duomo. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bnb Ago e Filo se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mancidue

9,6

Mancidue

Ubytování (Apartmán) Mancidue. Mancidue se nachází v Trentu, 1,5 km od muzea MUSE a 45 km od jezera Molveno. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Mancidue se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

A&B Le Terrazze del Sale' - Apartments

9,6

A&B Le Terrazze del Sale' - Apartments

Ubytování (Apartmány) A&B Le Terrazze del Sale' - Apartments. A&B Le Terrazze del Sale' - Apartments se nachází v Trentu, 6,6 km od muzea MUSE a 47 km od hradu Castello di Avio. Ubytování A&B Le Terrazze del Sale' - Apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Nonno Carlo

9,5

B&B Nonno Carlo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Nonno Carlo. B&B Nonno Carlo se nachází v Trentu, 6,5 km od muzea MUSE, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Nonno Carlo se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Habitat Apartments

9,5

Habitat Apartments

Ubytování (Apartmány) Habitat Apartments. Habitat Apartments se nachází 100 metrů od muzea MUSE a 45 km od hradu Castello di Avio v Trentu a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Habitat Apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piano B Apartment

9,5

Piano B Apartment

Ubytování (Apartmán) Piano B Apartment. Piano B Apartment se nachází v Trentu, 1,5 km od muzea MUSE a 46 km od hradu Castello di Avio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Piano B Apartment se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lady Tulip - monolocale

9,5

Lady Tulip - monolocale

Ubytování (Apartmán) Lady Tulip - monolocale. Lady Tulip - monolocale se nachází v Trentu, 1,7 km od muzea MUSE a 44 km od jezera Molveno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Lady Tulip - monolocale se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duomo Apartment

9,5

Duomo Apartment

Ubytování (Apartmán) Duomo Apartment. Duomo Apartment se nachází v historickém centru Trenta, 800 metrů od muzea MUSE, 80 metrů od náměstí Piazza Duomo a 200 metrů od univerzity. Ubytování Duomo Apartment se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Taramelli

9,5

B&B Taramelli

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Taramelli. B&B Taramelli nabízí ubytování v Trentu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Z některých se otevírá výhled na hory nebo na město. Ubytování B&B Taramelli se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B S. Trinità 18 Suites & Rooms

9,5

B&B S. Trinità 18 Suites & Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) B&B S. Trinità 18 Suites & Rooms. B&B S. Trinità 18 Suites & Rooms se nachází v Trentu, 1,1 km od muzea MUSE a 46 km od jezera Molveno. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B S. Trinità 18 Suites & Rooms se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rondine

9,5

La Rondine

Ubytování (Apartmán) La Rondine. La Rondine se nachází v Trentu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La Rondine se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento al Castello

9,4

Appartamento al Castello

Ubytování (Apartmán) Appartamento al Castello. Appartamento al Castello se nachází v Trentu, 1,6 km od muzea MUSE, 45 km od jezera Molveno a 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Appartamento al Castello se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso Librar

9,4

Agritur Maso Librar

Ubytování (Farma) Agritur Maso Librar. Agritur Maso Librar se nachází v Trentu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, barem a zahradou. Ubytování Agritur Maso Librar se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

S. Trinità 18, Suites & Rooms

9,4

S. Trinità 18, Suites & Rooms

Ubytování (Apartmány) S. Trinità 18, Suites & Rooms. S. Trinità 18, Suites & Rooms se nachází v Trentu, nedaleko místní univerzity, vánočních trhů a hradu Buonconsiglio, a nabízí studia s kuchyňským koutem,... Ubytování S. Trinità 18, Suites & Rooms se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Da Chris e Lisa - 022205-AT-296296

9,4

Da Chris e Lisa - 022205-AT-296296

Ubytování (Penzion) Da Chris e Lisa - 022205-AT-296296. Da Chris e Lisa - 022205-AT-296296 se nachází v Tridentu v regionu Trentino Alto Adige, 3,6 km od muzea MUSE a 46 km od jezera Molveno. Ubytování Da Chris e Lisa - 022205-AT-296296 se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Sopramonte

9,4

Appartamento Sopramonte

Ubytování (Apartmány) Appartamento Sopramonte. Appartamento Sopramonte se nachází na úpatí hory Bondone, 500 metrů od centra Sopramonte a 7 km od Trenta. Nabízí zařízenou zahradu a lyžárnu. Ubytování Appartamento Sopramonte se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

MiròItaly Apartments

9,4

MiròItaly Apartments

Ubytování (Apartmány) MiròItaly Apartments. MiròItaly Apartments se nachází v Trentu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování MiròItaly Apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ai Cappuccini, vista su Trento a 360 gradi

9,4

Ai Cappuccini, vista su Trento a 360 gradi

Ubytování (Apartmány) Ai Cappuccini, vista su Trento a 360 gradi. Ai Cappuccini, vista su Trento nabízí výhled na město. a 360 gradi se nachází v Trentu, necelý 1 km od univerzity a 12 minut chůze od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Ai Cappuccini, vista su Trento a 360 gradi se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Trentini - Atemporary Art Apartments

9,4

Casa Trentini - Atemporary Art Apartments

Ubytování (Apartmán) Casa Trentini - Atemporary Art Apartments. Casa Trentini - Atemporary Art Apartments se nachází v Trentu, 3 km od muzea MUSE a 50 metrů od univerzity. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Trentini - Atemporary Art Apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Marchiodi

9,4

Casa Marchiodi

Ubytování (Apartmány) Casa Marchiodi. Casa Marchiodi se nachází v Trentu, 1,1 km od muzea MUSE. 300 metrů od náměstí Piazza Duomo. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Marchiodi se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo La Decima

9,4

Agriturismo La Decima

Ubytování (Venkovský dům) Agriturismo La Decima. Agritur La Decima je intimní ubytování obklopené zelení na jižním okraji Trenta. Ubytování Agriturismo La Decima se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Portico88

9,4

Portico88

Ubytování (Apartmán) Portico88. Portico88 se nachází v Trentu, 2,6 km od muzea MUSE a necelý 1 km od univerzity. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Portico88 se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Duca

9,3

Appartamento Duca

Ubytování (Apartmán) Appartamento Duca. Appartamento Duca se nachází v Trentu, pouhých 1,2 km od muzea MUSE, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Duca se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Grace 1 Trento

9,3

Appartamento Grace 1 Trento

Ubytování (Apartmán) Appartamento Grace 1 Trento. Appartamento Grace 1 Trento se nachází v Trentu, pouhých 1,3 km od muzea MUSE a 300 metrů od univerzity. Ubytování Appartamento Grace 1 Trento se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Kreuzberg

9,3

Maso Kreuzberg

Ubytování (Penzion) Maso Kreuzberg. Maso Kreuzberg se nachází v Trentu, 7,9 km od muzea MUSE. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maso Kreuzberg se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Bacca apartments

9,3

Casa Bacca apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Bacca apartments. Casa Bacca apartments se nachází 300 metrů od náměstí Piazza Duomo a 400 metrů od vlakového nádraží Trento a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Bacca apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanza Revolta

9,3

Casa Vacanza Revolta

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Revolta. Casa Vacanza Revolta nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Trentu, 7,8 km od muzea MUSE, 44 km od jezera Molveno a 7,5 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Casa Vacanza Revolta se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bloom Apartments

9,3

Bloom Apartments

Ubytování (Apartmány) Bloom Apartments. Bloom Apartments se nachází v Trentu, 2,2 km od muzea MUSE a 44 km od jezera Molveno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Bloom Apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Trento Centro Storico

9,3

Apartment Trento Centro Storico

Ubytování (Apartmán) Apartment Trento Centro Storico. Apartment Trento Centro Storico se nachází v historickém centru Trenta, 600 metrů od náměstí Piazza Duomo, 1,6 km od univerzity a 50 metrů od věže Torre... Ubytování Apartment Trento Centro Storico se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Be Place

9,3

Be Place

Ubytování (Hotel) Be Place. Čtyřhvězdičkový hotel Be Place se nachází v Trentu, 2,3 km od muzea MUSE. Nabízí bar, zahradu, sdílený prostor pro posezení a výhled na město. Ubytování Be Place se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

SILVANELLO Apartment

9,3

SILVANELLO Apartment

Ubytování (Apartmán) SILVANELLO Apartment. SILVANELLO Apartment se nachází v Trentu, 3,1 km od muzea MUSE a 42 km od jezera Molveno. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování SILVANELLO Apartment se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Casa Brunelli

9,3

B&B Casa Brunelli

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Brunelli. B&B Casa Brunelli nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Trentu, 6 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování B&B Casa Brunelli se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Milpi Apartments

9,3

Milpi Apartments

Ubytování (Apartmán) Milpi Apartments. Milpi Apartments se nachází v Trentu, 46 km od jezera Molveno, 1,5 km od univerzity a 1,6 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Milpi Apartments se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

8 Grappoli Agritur

9,3

8 Grappoli Agritur

Ubytování (Farma) 8 Grappoli Agritur. 8 Grappoli Agritur se nachází v Trentu, 6,4 km od muzea MUSE a 47 km od hradu Castello di Avio. Ubytování 8 Grappoli Agritur se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).