Hledat

Ubytování

Hyat Private Suites Apartmán

كورنيش الاسكندرية, Alexandrie, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Hyat Private Suites. Hyat Suite Se se nachází v Alexandrii, 2,3 km od zoo, 3,7 km od katakomb Kom el Shoqafa a necelý 1 km od sportovního klubu Alexandria, a nabízí terasu. Ubytování Hyat Private Suites se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hyat Private Suites

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na mezinárodní letiště Borg el Arab je to 40 km. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s minibarem. Hyat Suite Se se nachází v Alexandrii, 2,3 km od zoo, 3,7 km od katakomb Kom el Shoqafa a necelý 1 km od sportovního klubu Alexandria, a nabízí terasu. K dispozici je také balkon. Apartmán je vzdálený 1,6 km od Alexandrinské knihovny a 2 km od Graeco-Roman Museum of Alexandria.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Pláž
  • Parkoviště

Jiná ubytování ve městě Alexandrie

Sea View Resort Alexandria

10

Sea View Resort Alexandria

Ubytování (Hotel) Sea View Resort Alexandria. Set in Alexandria, Sea View Resort Alexandria offers a restaurant and garden. Ubytování Sea View Resort Alexandria se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relaxation Villa with private pool

10

Relaxation Villa with private pool

Ubytování (Vila) Relaxation Villa with private pool. Relaxation Villa with private pool se nachází v Alexandrii, pouhých 38 km od katakomb Kom el Shoqafa, a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou... Ubytování Relaxation Villa with private pool se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JERMA apartments شاليه المعموره

10

JERMA apartments شاليه المعموره

Ubytování (Chata) JERMA apartments شاليه المعموره. Set in Alexandria, within 13 km of Alexandria Zoo and 17 km of Catacombs of Kom el Shoqafa, JERMA apartments شاليه المعموره offers accommodation with free... Ubytování JERMA apartments شاليه المعموره se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avenue Private Apartments

10

Avenue Private Apartments

Ubytování (Apartmán) Avenue Private Apartments. Heart Private Apartments se nachází v Alexandrii, 1,9 km od zoo, 3,1 km od katakomb Kom el Shoqafa a 1 km od sportovního klubu Alexandria, a nabízí terasu. Ubytování Avenue Private Apartments se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Venice Vibes Vacation

9,9

Venice Vibes Vacation

Ubytování (Apartmán) Venice Vibes Vacation. Situated in Alexandria, 1.7 km from Stanley Beach and 5 km from Alexandria Zoo, Venice Vibes Vacation features air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Venice Vibes Vacation se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 254 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Square Bay View

9,9

City Square Bay View

Ubytování (Apartmán) City Square Bay View. Boasting a terrace and a 24-hour front desk, City Square Bay View is attractively set in Alexandria, 1.1 km from Stanley Beach and 4. Ubytování City Square Bay View se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy new 2 BD Amazing beach view.

9,8

Cozy new 2 BD Amazing beach view.

Ubytování (Apartmán) Cozy new 2 BD Amazing beach view.. Set in Alexandria, just 1.4 km from Miami Beach, Cozy new 2 BD Amazing beach view. Ubytování Cozy new 2 BD Amazing beach view. se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fayrouzat Almandara near the sea

9,8

Fayrouzat Almandara near the sea

Ubytování (Aparthotel) Fayrouzat Almandara near the sea. Fayrouzat Almandara near the sea se nachází v Alexandrii a nabízí výhled do zahrady, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu a terasu. Ubytování Fayrouzat Almandara near the sea se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue House

9,8

Blue House

Ubytování (Vila) Blue House. Blue House se nachází v Alexandrii, pouhých 36 km od katakomb Kom el Shoqafa, a nabízí venkovní bazén, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Blue House se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning 3 BED APT Beach front Panoramic View ALEX

9,7

Stunning 3 BED APT Beach front Panoramic View ALEX

Ubytování (Apartmán) Stunning 3 BED APT Beach front Panoramic View ALEX. Apartmán 3 BED APT Beach front Panoramic View ALEX se nachází v Alexandrii, 2,4 km od zoo, 3,6 km od katakomb Kom el Shoqafa a necelý 1 km od sportovního... Ubytování Stunning 3 BED APT Beach front Panoramic View ALEX se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Room In Apartment with Sea View

9,7

Private Room In Apartment with Sea View

Ubytování (Penzion) Private Room In Apartment with Sea View. Located in Alexandria, 8 km from Alexandria Zoo, Luxury, Clean,Full Furniture, Sea View & Hilton View offers accommodation with a shared lounge, free WiFi,... Ubytování Private Room In Apartment with Sea View se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mody appartment at alexandria

9,7

mody appartment at alexandria

Ubytování (Penzion – hostinec) mody appartment at alexandria. Located within 800 metres of Miami Beach and 13 km of Alexandria Zoo, mody appartment at alexandria provides rooms with air conditioning and a shared... Ubytování mody appartment at alexandria se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view Sidi Beshr families only

9,7

Sea view Sidi Beshr families only

Ubytování (Apartmán) Sea view Sidi Beshr families only. Located in Alexandria, 1.1 km from Miami Beach and 10 km from Alexandria Zoo, Apartment in Sidi Bishr with Sea View offers a shared lounge and air... Ubytování Sea view Sidi Beshr families only se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gleem Luxury Apartments

9,6

Gleem Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Gleem Luxury Apartments. A luxurious, brand new and spacious apartment having a big hall reception split in 3 areas with free WiFi and air conditioning. Ubytování Gleem Luxury Apartments se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramic Palm Plage

9,6

Panoramic Palm Plage

Ubytování (Apartmán) Panoramic Palm Plage. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Panoramic Palm Plage is located in Alexandria. The property features city views and is 1. Ubytování Panoramic Palm Plage se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bahamas Beachfront Break

9,6

Bahamas Beachfront Break

Ubytování (Apartmán) Bahamas Beachfront Break. Situated in Alexandria, 4.2 km from Alexandria Zoo and 6 km from Catacombs of Kom el Shoqafa, Bahamas Beachfront Break offers a terrace and air... Ubytování Bahamas Beachfront Break se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zahrat Al Mamora

9,5

Zahrat Al Mamora

Ubytování (Apartmán) Zahrat Al Mamora. Situated in Alexandria, 35 km from Catacombs of Kom el Shoqafa and 44 km from Alexandria Zoo, Zahrat Al Mamora features air-conditioned accommodation with... Ubytování Zahrat Al Mamora se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fayrouzat Smoha axis

9,5

Fayrouzat Smoha axis

Ubytování (Apartmán) Fayrouzat Smoha axis. Apartment Montazah Alexandria 2 se nachází 17 km od zoo Alexandria a nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a kasino. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Fayrouzat Smoha axis se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sicily Seaside Stay

9,5

Sicily Seaside Stay

Ubytování (Apartmán) Sicily Seaside Stay. Set in Alexandria in the Alexandria Governorate region, Sicily Seaside Stay has a patio. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Sicily Seaside Stay se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 221 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporting Suite Studio

9,5

Sporting Suite Studio

Ubytování (Apartmán) Sporting Suite Studio. Set in Alexandria, 2.1 km from Stanley Beach and 4.2 km from Alexandria Zoo, Sporting Suite Studio offers a garden and air conditioning. Ubytování Sporting Suite Studio se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Raya Apartments

9,5

Al Raya Apartments

Ubytování (Aparthotel) Al Raya Apartments. Al Raya Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Alexandria, 16 km from Alexandria Zoo. Ubytování Al Raya Apartments se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santorini Seaside Stay

9,5

Santorini Seaside Stay

Ubytování (Apartmán) Santorini Seaside Stay. Santorini Seaside Stay is set in Alexandria, 5 km from Alexandria Citadel, 2.3 km from Alexandria Zoo, and 5 km from Catacombs of Kom el Shoqafa. Ubytování Santorini Seaside Stay se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Asafra Dahab1

9,5

Al Asafra Dahab1

Ubytování (Apartmány) Al Asafra Dahab1. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, العصافره دهب is situated in Alexandria. Ubytování Al Asafra Dahab1 se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Haven In San Stefano

9,4

Sea View Haven In San Stefano

Ubytování (Apartmány) Sea View Haven In San Stefano. Sea View Haven In San Stefano features air-conditioned guest accommodation in Alexandria, 2. Ubytování Sea View Haven In San Stefano se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Bay Beach

9,4

Blue Bay Beach

Ubytování (Apartmán) Blue Bay Beach. Located in Alexandria, 500 metres from Stanley Beach and 4.1 km from Alexandria Zoo, Blue Bay Beach offers a terrace and air conditioning. Ubytování Blue Bay Beach se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

جليم على البحر مباشرة

9,4

جليم على البحر مباشرة

Ubytování (Apartmán) جليم على البحر مباشرة. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, جليم على البحر مباشرة is situated in Alexandria. Private parking is available on site. Ubytování جليم على البحر مباشرة se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate).

Luxury Mamoura Alexandria Apartment

9,4

Luxury Mamoura Alexandria Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Mamoura Alexandria Apartment. Set in Alexandria, the property is 2 km from Montaza Palace, San Stefano Grand Plaza is 10 km from the apartment, while Stanley Bridge is 12 km away. Ubytování Luxury Mamoura Alexandria Apartment se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شقه سوبر لوكس دور ارضى بجنينه بالمعموره الشاطى lovely appartment at mamora beach مع كارنيهات شاطى خاص

9,4

شقه سوبر لوكس دور ارضى بجنينه بالمعموره الشاطى lovely appartment at mamora beach مع كارنيهات شاطى خاص

Ubytování (Apartmán) شقه سوبر لوكس دور ارضى بجنينه بالمعموره الشاطى lovely appartment at mamora beach مع كارنيهات شاطى خاص. Set in Alexandria, within 12 km of Alexandria Zoo and 16 km of Catacombs of Kom el Shoqafa, شقه سوبر لوكس دور ارضى بجنينه بالمعموره الشاطى lovely... Ubytování شقه سوبر لوكس دور ارضى بجنينه بالمعموره الشاطى lovely appartment at mamora beach مع كارنيهات شاطى خاص se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Midpoint Sea View - families only

9,4

Midpoint Sea View - families only

Ubytování (Privát) Midpoint Sea View - families only. Midpoint Sea View - families only se nachází 2,7 km od pláže Stanley a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování Midpoint Sea View - families only se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alex sea view apartment - families only

9,3

Alex sea view apartment - families only

Ubytování (Apartmán) Alex sea view apartment - families only. Alex sea view apartment - families only se nachází asi 2,8 km od pláže Stanley. Nabízí výhled na moře, terasu a balkon. Ubytování Alex sea view apartment - families only se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

African Ambiance Avenue

9,3

African Ambiance Avenue

Ubytování (Apartmán) African Ambiance Avenue. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, African Ambiance Avenue is located in Alexandria. Ubytování African Ambiance Avenue se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 221 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

luxury entire apartment in CBD area directly amazing beach view from entire apartment with unforgettable nightlife next to Hilton hotel

9,3

luxury entire apartment in CBD area directly amazing beach view from entire apartment with unforgettable nightlife next to Hilton hotel

Ubytování (Apartmán) luxury entire apartment in CBD area directly amazing beach view from entire apartment with unforgettable nightlife next to Hilton hotel. Luxusní celý apartmán v oblasti CBD se nachází v Alexandrii, necelý 1 km od Miami Beach a 8 km od zoo Alexandria. Ubytování luxury entire apartment in CBD area directly amazing beach view from entire apartment with unforgettable nightlife next to Hilton hotel se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ithaka Hostel

9,3

Ithaka Hostel

Ubytování (Bed and breakfast) Ithaka Hostel. Set 6 km from Alexandria Zoo, Ithaka Hostel offers accommodation with a shared lounge, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Ithaka Hostel se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New furniture apartment - Sea View - Parking - Minutes to Stanley Bridge

9,3

New furniture apartment - Sea View - Parking - Minutes to Stanley Bridge

Ubytování (Apartmán) New furniture apartment - Sea View - Parking - Minutes to Stanley Bridge. Situated just less than 1 km from Stanley Beach, New furniture apartment - Sea View - 4 Mall - Parking features accommodation in Alexandria with access to... Ubytování New furniture apartment - Sea View - Parking - Minutes to Stanley Bridge se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasmin Holiday House

9,2

Jasmin Holiday House

Ubytování (Chata) Jasmin Holiday House. Featuring lake views, Jasmin Holiday House provides accommodation with a patio and a kettle, around 46 km from Alexandria Zoo. Ubytování Jasmin Holiday House se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate).

Lovely apartment with side sea view located in the heart of the Alexandria

9,2

Lovely apartment with side sea view located in the heart of the Alexandria

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment with side sea view located in the heart of the Alexandria. Lovely apartment with side sea view se nachází v centru Alexandrie v Alexandrii, 250 metrů od Miami Beach, 11 km od zoo Alexandria a 15 km od katakomb Kom... Ubytování Lovely apartment with side sea view located in the heart of the Alexandria se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panorama Beach Montazah 7

9,2

Apartment Panorama Beach Montazah 7

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama Beach Montazah 7. Apartment Panorama Beach Montazah 7 se nachází v Alexandrii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu. Ubytování Apartment Panorama Beach Montazah 7 se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Near Miami Beach & Montaza Palace 2

9,2

Near Miami Beach & Montaza Palace 2

Ubytování (Apartmán) Near Miami Beach & Montaza Palace 2. Set in Alexandria in the Alexandria Governorate region, Near Miami Beach & Montaza Palace 2 features a patio and sea views. Guests have a private balcony. Ubytování Near Miami Beach & Montaza Palace 2 se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elites 1

9,2

Elites 1

Ubytování (Privát) Elites 1. Offering garden views, a shared lounge and free WiFi, Elites 1 is located in Alexandria, 800 metres from Stanley Beach and 4.3 km from Alexandria Zoo. Ubytování Elites 1 se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporting Panorama Apartment(Families Only)

9,1

Sporting Panorama Apartment(Families Only)

Ubytování (Apartmán) Sporting Panorama Apartment(Families Only). Located 2 km from the famous Bibliotheca Alexandrina, it is 3 km from the sand station and is surrounded by many luxury cafes on the banks of the sea and... Ubytování Sporting Panorama Apartment(Families Only) se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panorama Beach Montazah Families only

9,1

Apartment Panorama Beach Montazah Families only

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama Beach Montazah Families only. Apartment Panorama Beach Montazah Families only se nachází v Alexandrii, 1,8 km od Miami Beach a 10 km od zoo Alexandria, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment Panorama Beach Montazah Families only se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Downtown Sea View Suites

9,1

Downtown Sea View Suites

Ubytování (Apartmány) Downtown Sea View Suites. Downtown Sea View Suites has air-conditioned guest accommodation in Alexandria, 3.1 km from Catacombs of Kom el Shoqafa, 6 km from Alexandria Zoo and 2. Ubytování Downtown Sea View Suites se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view apartment Sidi beshr

9,1

Sea view apartment Sidi beshr

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment Sidi beshr. Sea view apartment Sidi beshr is a beachfront property set in Alexandria, 70 metres from Miami Beach and 12 km from Alexandria Zoo. Ubytování Sea view apartment Sidi beshr se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leila casa

9,1

Leila casa

Ubytování (Apartmán) Leila casa. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Leila casa is situated in Alexandria. Featuring private parking, the apartment is 2. Ubytování Leila casa se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 beds room, Garden sea view, first floor , Family only , معمورة شاطئ

9

2 beds room, Garden sea view, first floor , Family only , معمورة شاطئ

Ubytování (Apartmán) 2 beds room, Garden sea view, first floor , Family only , معمورة شاطئ. Located in Alexandria, just 16 km from Alexandria Zoo, 2 beds room, Garden sea view, first floor, Family only, معمورة شاطئ provides beachfront... Ubytování 2 beds room, Garden sea view, first floor , Family only , معمورة شاطئ se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

haidy resort northcoast villas

9

haidy resort northcoast villas

Ubytování (Vila) haidy resort northcoast villas. Situated in Alexandria, haidy resort northcoast villas features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování haidy resort northcoast villas se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandria Luxury Apartments Gleem 2 Direct Sea View

9

Alexandria Luxury Apartments Gleem 2 Direct Sea View

Ubytování (Apartmán) Alexandria Luxury Apartments Gleem 2 Direct Sea View. Alexandria Luxury Apartments Gleem 2 Direct Sea View se nachází v Alexandrii, necelý 1 km od pláže Stanley a 4,1 km od zoo. Ubytování Alexandria Luxury Apartments Gleem 2 Direct Sea View se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Sea Front 3-bedroom Apartment

9

Amazing Sea Front 3-bedroom Apartment

Ubytování (Apartmán) Amazing Sea Front 3-bedroom Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Amazing Sea Front 3-bedroom Apartment is situated in Alexandria. Ubytování Amazing Sea Front 3-bedroom Apartment se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zafero Studios and Apartments - Families only

9

Zafero Studios and Apartments - Families only

Ubytování (Apartmány) Zafero Studios and Apartments - Families only. Situated in Alexandria, zafero studios and apartments -families only features sea views and free WiFi, 800 metres from Miami Beach and 13 km from... Ubytování Zafero Studios and Apartments - Families only se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandria Luxury Apartments Gleem 1 Direct Sea View

9

Alexandria Luxury Apartments Gleem 1 Direct Sea View

Ubytování (Apartmán) Alexandria Luxury Apartments Gleem 1 Direct Sea View. Alexandria Luxury Apartments Gleem 1 Direct Sea View se nachází na skvělém místě v Alexandrii, 4,1 km od zoo a 8 km od katakomb Kom el Shoqafa. Ubytování Alexandria Luxury Apartments Gleem 1 Direct Sea View se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arabian Nights in the heart of historic Alexandria

9

Arabian Nights in the heart of historic Alexandria

Ubytování (Apartmán) Arabian Nights in the heart of historic Alexandria. Arabian Nights in the heart of historical Alexandria se nachází v Alexandrii, 1,2 km od katakomb Kom el Shoqafa a 3,6 km od zoo Alexandria, a nabízí... Ubytování Arabian Nights in the heart of historic Alexandria se nachází ve městě Alexandrie (Egypt - Alexandria Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)