Hledat

Ubytování

Hotel AGATKA Bratislava Hotel

Pezinská 901/5, 90025 Chorvátský Grob, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel AGATKA Bratislava. Hotel AGATKA Bratislava se nachází severovýchodně od Bratislavy na okraji přírodní rezervace, 10 minut od centra a 5 minut od letiště. Ubytování Hotel AGATKA Bratislava se nachází ve městě Chorvátský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytování Hotel AGATKA Bratislava

Konferenční prostory zahrnují plně vybavené a klimatizované pokoje pro 15 až 120 osob. V 17. V ubytování Hotel AGATKA Bratislava máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Hotel nabízí také 9jamkové golfové hřiště, jízdárnu, fotbal, volejbal a zahradu s grilem. Vyberte si z vkusně zařízených pokojů a apartmá s TV a bezplatným Wi-Fi. Hotel AGATKA Bratislava se nachází severovýchodně od Bratislavy na okraji přírodní rezervace, 10 minut od centra a 5 minut od letiště. století sloužila budova jako lovecký hrad.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Chorvátský Grob

Lukajdo I

Lukajdo I

Ubytování (Apartmán) Lukajdo I. Lukajdo I is set in Chorvátský Grob. The accommodation is 47 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Lukajdo I se nachází ve městě Chorvátský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj).

Rezidencia Grob

Rezidencia Grob

Ubytování (Vila) Rezidencia Grob. Boasting a garden and a bar, Rezidencia Grob offers accommodation in Chorvátský Grob with free WiFi and garden views. Ubytování Rezidencia Grob se nachází ve městě Chorvátský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Vila Rezidencia Grob nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.