Hledat

Ubytování

Horska Chata Nejdecka Penzion

Nejdecka 357, Pernink, 36236, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Horska Chata Nejdecka. Horská chata Nejdecká, situovaná na úpatí sjezdovky Pod nádražím, nabízí prostorné klimatizované apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Horska Chata Nejdecka se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Horska Chata Nejdecka

V obci Potůčky (8 km) a Karlových Varech (22 km) se nachází bazén, vířivka, sauna a několik lázeňských zařízení. Horská chata Nejdecká, situovaná na úpatí sjezdovky Pod nádražím, nabízí prostorné klimatizované apartmány s možností vlastního stravování. Apartmány jsou ústředně vytápěné a mají dřevěný nábytek, včetně šatní skříně a posezení vybavené TV s plochou obrazovkou. Horská chata Nejdecká stojí 500 metrů od autobusové zastávky v Perninku. Ve všech je dále kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, ledničkou a varnou konvicí a koupelna. Letiště Karlovy Vary odtud leží 25 km. V místní restauraci, vzdálené 500 metrů, se podávají pokrmy české kuchyně. Přímo u chaty působí lyžařská škola. K zázemí patří úschovna lyží a kol, zahrada a neplacené parkoviště a je tu bezplatně dostupný internet. Jen 2 minuty chůze od chaty si mají hosté možnost nakoupit potraviny a pak si připravit v apartmánu vlastní jídlo. Sportovně založení hosté se mohou věnovat například rybaření, jízdě na koni, běhu na lyžích nebo chodit na výlety po horách.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Horska Chata Nejdecka

 • Prostory vhodné na piknik
 • Zahrada
 • Přímo u sjezdovky
 • Půjčovna lyžařského vybavení
 • Lyžařská škola
 • Lyžárna
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Turistické informace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Pernink

Holiday Home Bärringen

9,5

Holiday Home Bärringen

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bärringen. Holiday Home Bärringen se nachází v Perninku, necelý 1 km od lyžařského areálu Velflink - Pernink. Ubytování Holiday Home Bärringen se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Bärringen má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Holiday Home Bärringen momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Pod Jasanem

9,2

Apartman Pod Jasanem

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Jasanem. Apartmán Pod Jasanem se nachází v Perninku, 600 metrů od lanovky Velflink - Pernink a 1,3 km od lanovky Nádraží - Pernink. Ubytování Apartman Pod Jasanem se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Pod Jasanem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Pod Jasanem momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension MAX

9

Pension MAX

Ubytování (Penzion) Pension MAX. Pension MAX se nachází v obci Pernink v údolí Bílé Bystřice a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné snídaně, lyžárnu i slunnou terasu s grilem. Ubytování Pension MAX se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension MAX má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension MAX momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chata Pernink

9

Chata Pernink

Ubytování (Chata) Chata Pernink. Chata Pernink se nachází v Perninku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata Pernink se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Pernink má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Pernink momentálně evidujeme 6 recenzí.

Liked home

9

Liked home

Ubytování (Apartmán) Liked home. Apartmán Liked home se nachází v Perninku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Liked home se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Liked home má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Liked home momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chata Rybná 18

8,7

Chata Rybná 18

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Rybná 18. Chata Rybná 18 se nachází v obci Pernink v Karlovarském kraji, 21 km od Karlových Varů, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata Rybná 18 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Rybná 18 má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chata Rybná 18 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartments Pernink 341

8,6

Apartments Pernink 341

Ubytování (Apartmán) Apartments Pernink 341. Apartmány Pernink 341 se nachází v obci Pernink a nabízí ubytování se vstupem na zahradu a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Pernink 341 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Pernink 341 má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Pernink 341 momentálně evidujeme 16 recenzí.

Guest House Marzebilla Pernink

8,5

Guest House Marzebilla Pernink

Ubytování (Penzion) Guest House Marzebilla Pernink. Guest House Marzebilla Pernink se nachází v obci Pernink, do 400 metrů od lyžařského areálu Velflinku - Pernink, a nabízí možnost dojet na lyžích až k... Ubytování Guest House Marzebilla Pernink se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Marzebilla Pernink má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guest House Marzebilla Pernink momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmány U Semušky

8,3

Apartmány U Semušky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Semušky. Apartmány U Semušky v obci Pernink se nachází 18 km od lyžařských areálů Klínovec a Oberwiesenthal a nabízí zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi v... Ubytování Apartmány U Semušky se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Semušky má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartmány U Semušky momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Tina

7,7

Penzion Tina

Ubytování (Penzion) Penzion Tina. Penzion Tina se nachází v obci Pernink, 600 metrů od areálu Velfink a 1,1 km od nádraží. Nabízí Wi-Fi zdarma, lyžárnu, bar a výhled na město. Ubytování Penzion Tina se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Tina má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Tina momentálně evidujeme 11 recenzí.

Horská chata Plzeňka Pernink

7,7

Horská chata Plzeňka Pernink

Ubytování (Chata) Horská chata Plzeňka Pernink. Horská chata Plzeňka Pernink se nachází v centru obce Pernink, jen 350 metrů od lyžařských vleků. Nabízí restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Horská chata Plzeňka Pernink se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská chata Plzeňka Pernink má celkové hodnocení 7,7. Pro Chata Horská chata Plzeňka Pernink momentálně evidujeme 68 recenzí.

Pension Antik

7,5

Pension Antik

Ubytování (Penzion) Pension Antik. Penzion Antik se nachází v obci Pernink, 500 metrů od sjezdovky Pernink a 20 minut jízdy autem od Karlových Varů, a nabízí kavárnu a zahradu s grilem. Ubytování Pension Antik se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Antik má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Pension Antik momentálně evidujeme 42 recenzí.

Tradice (U Bendů)

Tradice (U Bendů)

Ubytování (Penzion) Tradice (U Bendů). Penzion Tradice (U Bendů) se nachází v Perninku a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tradice (U Bendů) se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Hella

Chata Hella

Ubytování (Chata) Chata Hella. Chata Hella se nachází v obci Pernink v Karlovarském kraji, 400 metrů od lyžařského areálu Pernink - Velflink. Na místě je k dispozici zahrada. Ubytování Chata Hella se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Hella nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672. Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672 se nachází v obci Pernink, méně než 1 km od ski areálu Velflink – Pernink a 13 minut chůze od ski areálu Nádraží –... Ubytování Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Pernink/Erzgebirge 1672 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Cornelis

Cornelis

Ubytování (Prázdninový dům) Cornelis. Set in Pernink in the Karlovy Vary region, Cornelis features a terrace. The accommodation is 23 km from Karlovy Vary. The holiday home is fitted with a TV. Ubytování Cornelis se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Cornelis nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Štěpán

Apartmán Štěpán

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štěpán. Apartmán Štěpán se nachází v obci Pernink, 600 metrů od lyžařského areálu Velflink - Pernink a 1,3 km od ski areálu Nádraží - Pernink. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Štěpán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Antik

Pension Antik

Ubytování (Apartmán) Pension Antik. Situated in Pernink in the Karlovy Vary region, Pension Antik has a balcony. Ubytování Pension Antik se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Raketa

Apartmán Raketa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Raketa. Apartmán Raketa se nachází v Perninku, 38 km od města Annaberg-Buchholz. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Raketa se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský dům Pernink

Horský dům Pernink

Ubytování (Prázdninový dům) Horský dům Pernink. Located in Pernink in the Karlovy Vary region, Horský dům Pernink features a patio and garden views. Ubytování Horský dům Pernink se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318

Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318. Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318 is located in Pernink. Free WiFi is featured. Ubytování Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318 se nachází ve městě Pernink (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Pernink/Erzgebirge 34318 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ferienhaus Groh

Ferienhaus Groh

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Groh. Ferienhaus Groh is set in Pernink and offers a garden. The accommodation is 18 km from Karlovy Vary. Kurort Oberwiesenthal is 14 km from the holiday home. Ubytování Ferienhaus Groh se nachází ve městě Pernink (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)