Hledat

Ubytování

Popis ubytování Holiday house with a parking space Zivogisce - Strnj - Zivogosce - Strnj (Makarska) - 18025

This holiday home includes 1 bedroom, a living room and a TV, an equipped kitchen with a dining area, and 1 bathroom with a shower and a washing machine. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, Holiday house with a parking space Zivogisce - Strnj - Zivogosce - Strnj (Makarska) - 18025 has a balcony and sea views. Beach Blato is 800 metres from the holiday home, while Velika Duba Beach is 1. 1 km from the property. The air-conditioned accommodation is 700 metres from Beach Dole, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Holiday house with a parking space Zivogisce - Strnj - Zivogosce - Strnj (Makarska) - 18025

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV
 • Klimatizace
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Terasa
 • Gril
 • Balkon
 • Samostatná budova
 • Výhled na moře

Jiná ubytování ve městě Živogošće

Stone house at the small port - with 2 studio`s

9,8

Stone house at the small port - with 2 studio`s

Ubytování (Apartmány) Stone house at the small port - with 2 studio`s. Stone house at the small port - with 2 studio`s se nachází v Živogošće ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko hlavní pláže a pláže Djevičanska. Ubytování Stone house at the small port - with 2 studio`s se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach Villa

9,7

Beach Villa

Ubytování (Vila) Beach Villa. Tato vila stojí na pláži v letovisku Živogošće, 22 km od Makarské. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Beach Villa se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Juraković

9,6

Apartments Juraković

Ubytování (Apartmány) Apartments Juraković. Apartmány Juraković se nachází v Živogošće, 30 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Juraković se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Antiqua

9,6

Apartmani Antiqua

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antiqua. Apartmani Antiqua se nachází v obci Živogošće, 30 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Antiqua se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Dalmatina

9,6

Villa Dalmatina

Ubytování (Apartmány) Villa Dalmatina. Villa Dalmatina se nachází přímo na pláži v Živogošće - Blato. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování s prostornými terasami a výhledem na moře. Ubytování Villa Dalmatina se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Klaricic

9,5

Apartments Klaricic

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaricic. Apartments Klaricic se nachází v letovisku Živogošće, 20 km od města Makarská a 80 metrů od pobřeží, a nabízí apartmány se satelitní TV, kuchyňským koutem,... Ubytování Apartments Klaricic se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Riki

9,5

Villa Riki

Ubytování (Apartmány) Villa Riki. Villa Riki se nachází v obci Živogošće, 1,4 km od centrální pláže, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Riki se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sobe Gorana

9,3

Sobe Gorana

Ubytování (Penzion) Sobe Gorana. Penzion Sobe Gorana se nachází u pláže v letovisku Živogošće a nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sobe Gorana se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Strandburg Kroatien

9,2

Apartments Strandburg Kroatien

Ubytování (Apartmán) Apartments Strandburg Kroatien. Apartments Strandburg Kroatien nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Živogošće. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Strandburg Kroatien se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Maslina Olive

8,9

Villa Maslina Olive

Ubytování (Apartmány) Villa Maslina Olive. Villa Maslina Olive se nachází v letovisku Živogošće, 28 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Maslina Olive se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Majstrovic

8,8

Apartments Majstrovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Majstrovic. Apartmány Majstrovic se nacházejí v obci Živogošći, 30 km od Bašky Vody, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Majstrovic se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments TP

8,6

Apartments TP

Ubytování (Apartmány) Apartments TP. Apartments TP se nachází v letovisku Živogošće, 29 km od Bašky Vody. K dispozici je zahrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments TP se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Slaviček

8,4

Apartmani Slaviček

Ubytování (Kemp) Apartmani Slaviček. Apartmani Slaviček se nachází 150 metrů od pláže Blato a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Slaviček se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani ANDRIJA

7,8

Apartmani ANDRIJA

Ubytování (Apartmány) Apartmani ANDRIJA. Apartmani ANDRIJA se nachází v obci Živogošće ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Blato a Dole. Ubytování Apartmani ANDRIJA se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

COOLTO Art Lodge

7,7

COOLTO Art Lodge

Ubytování (Hostel) COOLTO Art Lodge. COOLTO Art Lodge is located in Medellín, a 15-minute drive from the city centre. Ubytování COOLTO Art Lodge se nachází ve městě Živogošće (Kolumbie - Antioquia).

Apartments Marinovac

6,6

Apartments Marinovac

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinovac. Apartments Marinovac se nachází v obci Živogošće, 30 km od obce Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marinovac se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Nimfa

Villa Nimfa

Ubytování (Vily) Villa Nimfa. Set in Živogošće, Villa Nimfa offers accommodation with a balcony and kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Villa Nimfa se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Madesti La belisko 12

Madesti La belisko 12

Ubytování (Apartmán) Madesti La belisko 12. Madesti La belisko 12 se nachází v Živogošće, 700 metrů od pláže Velika Duba, 1,5 km od pláže Blato a 2,1 km od pláže Dole. Ubytování Madesti La belisko 12 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio-apartment OVER the SEA

Studio-apartment OVER the SEA

Ubytování (Apartmán) Studio-apartment OVER the SEA. Featuring a restaurant and a terrace, Studio-apartment OVER the SEA provides accommodation in Živogošće with free WiFi and city views. Ubytování Studio-apartment OVER the SEA se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289

Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289. Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289 is offering accommodation in Živogošće. Ubytování Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday home Zivogosce

Holiday home Zivogosce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zivogosce. Klimatizovaný prázdninový dům Zivogosce se nachází v letovisku Živogošće a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home Zivogosce se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Blato - 2

Studio Blato - 2

Ubytování (Apartmán) Studio Blato - 2. Apartmán Studio Blato - 2 se nachází v obci Živogošće a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Studio Blato - 2 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).