Hledat

Ubytování

Apartments Maestral Apartmány

Luka 5, 21329 Živogošće, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestral. Apartmány Maestral se nachází v obci Živogošće, 31 km od města Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Maestral se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Maestral

Na místě je gril. Apartmány Maestral jsou vzdálené 22 km od letoviska Makarska a 35 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Split je to 118 km. Ložní prádlo a ručníky jsou dostupné za příplatek. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Apartmány Maestral se nachází v obci Živogošće, 31 km od města Baška Voda. Na místě je terasa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartments Maestral

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Živogošće

APARTMANI NOVA

9,8

APARTMANI NOVA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI NOVA. APARTMANI NOVA se nachází v obci Živogošće, 31 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMANI NOVA se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Top Location

9,8

Top Location

Ubytování (Apartmán) Top Location. Ubytování Top Location se nachází v letovisku Živogošće a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Top Location se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach Villa

9,7

Beach Villa

Ubytování (Vila) Beach Villa. Tato vila stojí na pláži v letovisku Živogošće, 22 km od Makarské. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Beach Villa se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mladen

9,7

Apartment Mladen

Ubytování (Apartmány) Apartment Mladen. Apartmány Mladen se nacházejí v obci Živogošće, 31 km od Bašky Vody. Nabízejí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Mladen se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Majic Zivogosce

9,6

Apartments Majic Zivogosce

Ubytování (Apartmány) Apartments Majic Zivogosce. Apartmány Majić Živogošće se nachází v obci Živogošće, pouhých 30 km od Bašky Vody. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Majic Zivogosce se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Juraković

9,6

Apartments Juraković

Ubytování (Apartmány) Apartments Juraković. Apartmány Juraković se nachází v Živogošće, 30 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Juraković se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Antiqua

9,6

Apartmani Antiqua

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antiqua. Apartmani Antiqua se nachází v obci Živogošće, 30 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Antiqua se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dalmatina

9,6

Villa Dalmatina

Ubytování (Apartmány) Villa Dalmatina. Villa Dalmatina se nachází přímo na pláži v Živogošće - Blato. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování s prostornými terasami a výhledem na moře. Ubytování Villa Dalmatina se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klaricic

9,5

Apartments Klaricic

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaricic. Apartments Klaricic se nachází v letovisku Živogošće, 20 km od města Makarská a 80 metrů od pobřeží, a nabízí apartmány se satelitní TV, kuchyňským koutem,... Ubytování Apartments Klaricic se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LEGIN

9,5

LEGIN

Ubytování (Apartmány) LEGIN. LEGIN se nachází ve vesnici Živogošće, 30 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň. Ubytování LEGIN se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sobe Laštro

9,4

Sobe Laštro

Ubytování (Penzion) Sobe Laštro. Penzion Sobe Laštro se nachází v obci Živogošće a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa, zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Sobe Laštro se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

APARTMANI NEDA

9,3

APARTMANI NEDA

Ubytování (Privát) APARTMANI NEDA. APARTMANI NEDA se nachází ve vesnici Živogošće, 33 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMANI NEDA se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sobe Gorana

9,3

Sobe Gorana

Ubytování (Penzion) Sobe Gorana. Penzion Sobe Gorana se nachází u pláže v letovisku Živogošće a nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sobe Gorana se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Strandburg Kroatien

9,2

Apartments Strandburg Kroatien

Ubytování (Apartmán) Apartments Strandburg Kroatien. Apartments Strandburg Kroatien nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Živogošće. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Strandburg Kroatien se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Rose

9,1

House Rose

Ubytování (Prázdninový dům) House Rose. House Rose se nachází ve vesnici Živogošće, 33 km od Bašky Vody, a nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování House Rose se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and Rooms Katarina

9,1

Apartments and Rooms Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Katarina. Apartments and Rooms Katarina najdete 100 metrů od centra v malém městečku Živogošće, pouze 50 metrů od pláže. Ubytování Apartments and Rooms Katarina se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Villa Bajna

9,1

Apartment Villa Bajna

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Bajna. Apartmán Villa Bajna se nachází v obci Živogošće, 18 km od Makarské, a má gril a sluneční terasu. Split je asi 70 km daleko. Ubytování Apartment Villa Bajna se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Anda

9,1

Apartmani Anda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anda. Apartmani Anda se nachází v Živogošće, 30 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anda se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Anita Apartments

9

Anita Apartments

Ubytování (Apartmány) Anita Apartments. Anita Apartments poskytuje apartmány s možností vlastního stravování v letovisku Živogošće. Ubytování má klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Anita Apartments se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Jelas

9

Apartments Villa Jelas

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Jelas. Apartments Villa Jelas se nachází v Živogošće, 30 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici soukromá pláž. Ubytování Apartments Villa Jelas se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Filip

9

Villa Filip

Ubytování (Apartmány) Villa Filip. Villa Filip se nachází ve vesnici Živogošče-Porat, jen 20 metrů od pláže. Ubytování Villa Filip se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Maslina Olive

8,9

Villa Maslina Olive

Ubytování (Apartmány) Villa Maslina Olive. Villa Maslina Olive se nachází v letovisku Živogošće, 28 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Maslina Olive se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Majstrovic

8,8

Apartments Majstrovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Majstrovic. Apartmány Majstrovic se nacházejí v obci Živogošći, 30 km od Bašky Vody, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Majstrovic se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamp Dole - Navores

8,7

Kamp Dole - Navores

Ubytování (Kemp) Kamp Dole - Navores. Kamp Dole - Navores je kemp situovaný v Živogošći. Nabízí restauraci. K dispozici je také zahrada a terasa. Ubytování Kamp Dole - Navores se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lozina

8,7

Apartments Lozina

Ubytování (Apartmán) Apartments Lozina. Apartmány Lozina se nachází v Živogošći a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi, patiem a výhledem na hory. Ubytování Apartments Lozina se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments TP

8,6

Apartments TP

Ubytování (Apartmány) Apartments TP. Apartments TP se nachází v letovisku Živogošće, 29 km od Bašky Vody. K dispozici je zahrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments TP se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tanja

8,5

Apartments Tanja

Ubytování (Apartmány) Apartments Tanja. Apartmány Tanja se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Živogošće, pouhých 30 km od Bašky Vody. Ubytování Apartments Tanja se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mobile homes Dole

8,4

Mobile homes Dole

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile homes Dole. Mobilní domy Dole se nachází v letovisku Živogošče. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady a terasu. Ubytování Mobile homes Dole se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vile Holiday

8,2

Apartments Vile Holiday

Ubytování (Apartmány) Apartments Vile Holiday. Apartments Vile Holiday se nachází 50 metrů od oblázkové pláže na Makarské riviéře v Živogošće. Ubytování Apartments Vile Holiday se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Brig Apartments

8

Brig Apartments

Ubytování (Apartmány) Brig Apartments. Brig Apartments se nacházejí v obci Živogošće, 30 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brig Apartments se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Borovik Guest House

7,8

Borovik Guest House

Ubytování (Penzion) Borovik Guest House. Borovik Guest House v Živogošće nabízí restauraci, bar, sdílený prostor pro posezení a zahradu. Ubytovat se zde můžete v rodinných pokojích. Ubytování Borovik Guest House se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

COOLTO Art Lodge

7,7

COOLTO Art Lodge

Ubytování (Hostel) COOLTO Art Lodge. COOLTO Art Lodge is located in Medellín, a 15-minute drive from the city centre. Ubytování COOLTO Art Lodge se nachází ve městě Živogošće (Kolumbie - Antioquia). V následujících dnech se ceny pohybují od 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sonja

7,7

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Apartmány Sonja se nacházejí v obci Živogošće a nabízejí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče

7,6

Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče

Ubytování (Prázdninový areál) Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče. Ubytování Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče se nachází v obci Blato, přibližně 4 km od obce Živogošće, a nabízí mobilní domy s terasou a kuchyňským... Ubytování Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Culjak

7,5

Apartman Culjak

Ubytování (Apartmán) Apartman Culjak. Apartman Culjak se nachází v Živogošći ve Splitsko-dalmatské župě, 30 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Culjak se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marinovac

6,6

Apartments Marinovac

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinovac. Apartments Marinovac se nachází v obci Živogošće, 30 km od obce Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marinovac se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289

Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289. Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289 is offering accommodation in Živogošće. Ubytování Apartments with a parking space Zivogosce - Porat (Makarska) - 16289 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Blato - 2

Studio Blato - 2

Ubytování (Apartmán) Studio Blato - 2. Apartmán Studio Blato - 2 se nachází v obci Živogošće a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Studio Blato - 2 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Zivogosce

Holiday home Zivogosce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zivogosce. Klimatizovaný prázdninový dům Zivogosce se nachází v letovisku Živogošće a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home Zivogosce se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Zivigosce

One-Bedroom Apartment in Zivigosce

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zivigosce. One-Bedroom Apartment in Zivigosce je 3hvězdičkový apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v letovisku Živogošće ve Splitsko-dalmatská župě. Ubytování One-Bedroom Apartment in Zivigosce se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Mala Duba

Holiday Home Mala Duba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mala Duba. Prázdninový dům Mala Duba se nachází v obci Živogošće, 31 km od městečka Baška Voda, a nabízí pokojovou službu a klimatizované ubytování se zahradou, Wi-Fi... Ubytování Holiday Home Mala Duba se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Boban

Apartmani Boban

Ubytování (Apartmány) Apartmani Boban. Apartmani Boban se nachází ve vesnici Živogošće, 31 km od Baška Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Boban se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio-apartment OVER the SEA

Studio-apartment OVER the SEA

Ubytování (Apartmán) Studio-apartment OVER the SEA. Featuring a restaurant and a terrace, Studio-apartment OVER the SEA provides accommodation in Živogošće with free WiFi and city views. Ubytování Studio-apartment OVER the SEA se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment on second floor with big terrace A7 21

Apartment on second floor with big terrace A7 21

Ubytování (Apartmán) Apartment on second floor with big terrace A7 21. Featuring a garden and a terrace, Apartment on second floor with big terrace A7 21 provides accommodation in Živogošće with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment on second floor with big terrace A7 21 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Relji A1 21

Apartment Relji A1 21

Ubytování (Apartmán) Apartment Relji A1 21. Featuring accommodation with a balcony, Apartment Relji A1 21 is located in Živogošće. Guests have a private terrace. Ubytování Apartment Relji A1 21 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment on first floor with big terrace A6 41

Apartment on first floor with big terrace A6 41

Ubytování (Apartmán) Apartment on first floor with big terrace A6 41. Located in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, Apartment on first floor with big terrace A6 41 has a garden. Ubytování Apartment on first floor with big terrace A6 41 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani DEMS

Apartmani DEMS

Ubytování (Apartmány) Apartmani DEMS. Located in Živogošće, Apartmani DEMS II provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmani DEMS se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mila - Mala Duba

Apartments Mila - Mala Duba

Ubytování (Apartmány) Apartments Mila - Mala Duba. Apartmány Mila - Mala Duba se nacházejí v obci Živogošće, 31 km od Bašky Vody. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Mila - Mala Duba se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ivop

Apartmani Ivop

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ivop. Located in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, Apartmani Ivop features a terrace and mountain views. Ubytování Apartmani Ivop se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Zivogosce - Porat (Makarska) - 16763

Apartments by the sea Zivogosce - Porat (Makarska) - 16763

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zivogosce - Porat (Makarska) - 16763. Located in Živogošće, Apartments by the sea Zivogosce - Porat (Makarska) - 16763 features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Zivogosce - Porat (Makarska) - 16763 se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Strnj

Villa Strnj

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Strnj. Villa Strnj nabízí ubytování v Živogošće, 26 km od Makarské a 36 km od Bašky Vody. Stojí 41 km od Brely a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa Strnj se nachází ve městě Živogošće (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).