Hledat

Ubytování

Holiday house Seaview, Rovanjska Vila

Splitska bb, 23243 Rovanjska, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Holiday house Seaview, Rovanjska. Holiday house Seaview, Rovanjska is set in Rovanjska and offers a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Holiday house Seaview, Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Holiday house Seaview, Rovanjska

Free WiFi is featured. Holiday house Seaview, Rovanjska is set in Rovanjska and offers a terrace. The nearest airport is Zadar Airport, 22 km from Holiday house Seaview, Rovanjska. Zadar is 29 km from the villa, while Biograd na Moru is 35 km away.

Vybavení ubytování Holiday house Seaview, Rovanjska

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
  • Hlídané parkoviště
  • Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Rovanjska

Beach House Valerija

9,8

Beach House Valerija

Ubytování (Apartmán) Beach House Valerija. Beach House Valerija nabízí gril, zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beach House Valerija se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lukic

9,8

Apartment Lukic

Ubytování (Apartmán) Apartment Lukic. Apartmán Lukic v Rovanjske nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Lukic se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Dinko

9,8

Apartment Dinko

Ubytování (Apartmány) Apartment Dinko. Apartment Dinko nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s grilem a výhledem na moře v Rovanjske. Ubytování Apartment Dinko se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vila Punta

9,7

Vila Punta

Ubytování (Penzion) Vila Punta. Vila Punta se nachází v letovisku Rovanjska a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu. Ubytování Vila Punta se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Zdenka

9,6

Apartment Zdenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdenka. Apartment Zdenka se nachází v obci Rovanjska a nabízí gril, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci, společnou plně vybavenou vybavenou kuchyň a... Ubytování Apartment Zdenka se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Meri

9,6

Apartman Meri

Ubytování (Apartmán) Apartman Meri. Situated in Rovanjska, Apartman Meri is an apartment located 80 metres from the sea and featuring a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartman Meri se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Immortelle with pool and sea view

9,6

Villa Immortelle with pool and sea view

Ubytování (Vila) Villa Immortelle with pool and sea view. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Immortelle with pool and sea view is set in Rovanjska. Ubytování Villa Immortelle with pool and sea view se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Maja

9,5

Apartment Maja

Ubytování (Apartmán) Apartment Maja. Tříhvězdičkový Apartment Maja nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a klimatizací v letovisku Rovanjska, 33 km od Zadaru. Ubytování Apartment Maja se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Villa Perla

9,3

Apartments Villa Perla

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Perla. Apartments Villa Perla leží v letovisku Rovanjska v Zadarské župě, 29 km od Zadaru a 36 km od Biogradu na Moru. Ubytování Apartments Villa Perla se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Maša

9,2

Maša

Ubytování (Apartmán) Maša. Apartmán Maša se nachází ve vesnici Rovanjska a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Maša se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Bed & Breakfast Dora

9,2

Bed & Breakfast Dora

Ubytování (Penzion) Bed & Breakfast Dora. Bed & Breakfast Dora se nachází v malé vesnici Rovanjska, jen 90 metrů od pláže. Nabízí prostornou zahradu a terasu s grilem. Ubytování Bed & Breakfast Dora se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Irina

9,1

Apartments Irina

Ubytování (Apartmány) Apartments Irina. Apartments Irina se nachází v obci Rovanjska a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, zahradu a gril. Ubytování Apartments Irina se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Kata - Modrič

9,1

Apartmani Kata - Modrič

Ubytování (Apartmán) Apartmani Kata - Modrič. Apartmani Kata - Modrič se nachází v obci Rovanjska, 43 km od Ninu. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s patiem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Kata - Modrič se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Pansion Odmor

8,8

Pansion Odmor

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Odmor. Penzion Odmor se nachází 50 metrů od centra obce Rovanjska, 100 metrů od břehu moře, a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizované pokoje se satelitní TV a... Ubytování Pansion Odmor se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Rubis

8,8

Apartments Rubis

Ubytování (Apartmány) Apartments Rubis. Apartments Rubis se nachází v letovisku Rovanjska, v blízkosti města Starigrad Paklenica, 25 km od Zadaru. Ubytování Apartments Rubis se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restoran Bartol

8,7

Restoran Bartol

Ubytování (Penzion) Restoran Bartol. Tento 2hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Restoran Bartol se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dario

8,6

Apartments Dario

Ubytování (Apartmány) Apartments Dario. Set in Rovanjska, 150 metres from Dzika Rovanijska Beach and 800 metres from Rovanjska Beach, Apartments Dario offers accommodation with free WiFi and a... Ubytování Apartments Dario se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Mitrovic for 12-14 people

8,5

Holiday home Mitrovic for 12-14 people

Ubytování (Apartmány) Holiday home Mitrovic for 12-14 people. Holiday Home Mitrovic se nachází ve vesnici Rovanjska a nabízí zahradu a gril. Ubytování Holiday home Mitrovic for 12-14 people se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Rovanjska

One-Bedroom Apartment in Rovanjska

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Rovanjska. One-Bedroom Apartment in Rovanjska se nachází v obci Rovanjska, 29 km od Zadaru, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování One-Bedroom Apartment in Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa SeaSunset

Villa SeaSunset

Ubytování (Vila) Villa SeaSunset. Located in Rovanjska, Villa SeaSunset provides accommodation with a private pool, a patio and sea views. Ubytování Villa SeaSunset se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Rovanjska

Three-Bedroom Apartment in Rovanjska

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Rovanjska. Three-Bedroom Apartment in Rovanjska is set in Rovanjska and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 40 km from Nin. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Rovanjska

Three-Bedroom Apartment in Rovanjska

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Rovanjska. Three-Bedroom Apartment in Rovanjska is situated in Rovanjska and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Haus Katarina (SRD330)

Holiday Home Haus Katarina (SRD330)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haus Katarina (SRD330). Holiday Home Haus Katarina (SRD330) is a beachfront property located in Rovanjska, 700 metres from Dzika Rovanijska Beach and 2.3 km from Divojačka... Ubytování Holiday Home Haus Katarina (SRD330) se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ferienwohnung Starigrad 317S

Ferienwohnung Starigrad 317S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Starigrad 317S. Located in Rovanjska in the Zadar County region, Ferienwohnung Starigrad 317S has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Starigrad 317S se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ferienwohnung Starigrad 318S

Ferienwohnung Starigrad 318S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Starigrad 318S. Set in Rovanjska in the Zadar County region, Ferienwohnung Starigrad 318S features a terrace and sea views. Ubytování Ferienwohnung Starigrad 318S se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska

Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska. Situated in Rovanjska, Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska features accommodation with a private pool. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Panorama Deluxe

Apartment Panorama Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama Deluxe. Located in Vantačići, 300 metres from Vantacici Beach, Apartment Panorama Deluxe provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Panorama Deluxe se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment ORANGE & WHITE

Apartment ORANGE & WHITE

Ubytování (Apartmány) Apartment ORANGE & WHITE. Situated less than 1 km from Rovanjska Beach, Apartment ORANGE & WHITE offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment ORANGE & WHITE se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Boasting accommodation with a private pool, Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is situated in Rovanjska. Ubytování Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby

Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby

Ubytování (Prázdninový dům) Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby. Located in Rovanjska, 300 metres from Dzika Rovanijska Beach and 800 metres from Rovanjska Beach, Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby offers... Ubytování Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. Situated in Vantačići, Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Awesome home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. Awesome home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms is located in Vantačići and features a private pool, a kitchen and sea views. Ubytování Awesome home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD

Ubytování (Apartmán) Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD. Set in Rovanjska, Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matko.1

Apartment Matko.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Matko.1. Located in Rovanjska in the Zadar County region, Apartment Matko.1 features a terrace. Ubytování Apartment Matko.1 se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments and rooms by the sea Rovanjska (Paklenica) - 14732

Apartments and rooms by the sea Rovanjska (Paklenica) - 14732

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Rovanjska (Paklenica) - 14732. Apartments and rooms by the sea Rovanjska (Paklenica) - 14732 offers air-conditioned accommodation in Rovanjska. Ubytování Apartments and rooms by the sea Rovanjska (Paklenica) - 14732 se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Rovanjska 6209a

Apartment Rovanjska 6209a

Ubytování (Apartmán) Apartment Rovanjska 6209a. Situated in Rovanjska in the Zadar County region, Apartment Rovanjska 6209a features a balcony. Ubytování Apartment Rovanjska 6209a se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Dario.2

Apartment Dario.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Dario.2. Located in Rovanjska in the Zadar County region, Apartment Dario.2 features a terrace. Ubytování Apartment Dario.2 se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments with a parking space Rovanjska (Paklenica) - 6209

Apartments with a parking space Rovanjska (Paklenica) - 6209

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Rovanjska (Paklenica) - 6209. Set in Rovanjska, Apartments with a parking space Rovanjska (Paklenica) - 6209 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Rovanjska (Paklenica) - 6209 se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Modric

Three-Bedroom Apartment in Modric

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Modric. Located in Rovanjska, 800 metres from Rovanjska Beach and 1. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Modric se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment in Rovanjska 6793

Apartment in Rovanjska 6793

Ubytování (Apartmán) Apartment in Rovanjska 6793. Apartment in Rovanjska 6793 is located in Rovanjska. Ubytování Apartment in Rovanjska 6793 se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB. Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB in Rovanjska offers accommodation with free WiFi, 200 metres from Dzika Rovanijska Beach, 800 metres from... Ubytování Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Zubak

Villa Zubak

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zubak. Apartmány Zubak se nachází ve vesnici Rovanjska, 30 km od Zadaru a 36 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Villa Zubak se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Haus Dalibor 302S

Haus Dalibor 302S

Ubytování (Apartmán) Haus Dalibor 302S. Set in Rovanjska, Haus Dalibor 302S offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 41 km from Nin. Ubytování Haus Dalibor 302S se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Basa

Villa Basa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Basa. Situated in Rovanjska, 600 metres from Dzika Rovanijska Beach and 1 km from Rovanjska Beach, Villa Basa features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Basa se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nives

Apartment Nives

Ubytování (Apartmán) Apartment Nives. Located in Rovanjska in the Zadar County region, Apartment Nives has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Nives se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Cosy Holiday Home in Jasenice Rovanjska with Sea nearby

Cosy Holiday Home in Jasenice Rovanjska with Sea nearby

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy Holiday Home in Jasenice Rovanjska with Sea nearby. Cosy Holiday Home in Jasenice Rovanjska with Sea nearby, a property with water sports facilities and barbecue facilities, is situated in Rovanjska, 700... Ubytování Cosy Holiday Home in Jasenice Rovanjska with Sea nearby se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Beautiful home in Rovanjska with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Beautiful home in Rovanjska with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Rovanjska with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Beautiful home in Rovanjska with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is set in Rovanjska. Ubytování Beautiful home in Rovanjska with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE

Ubytování (Apartmán) Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE. Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE is situated in Rovanjska. The accommodation is 44 km from Pag. Ubytování Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Rovanjska

Two-Bedroom Apartment in Rovanjska

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Rovanjska. Tento 3hvězdičkový apartmán se 2 ložnicemi a výhledem na moře se nachází ve městě Rovanjska. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Twin Room Rovanjska 14732b

Twin Room Rovanjska 14732b

Ubytování (Penzion) Twin Room Rovanjska 14732b. Twin Room Rovanjska 14732b offers air-conditioned accommodation in Rovanjska. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Rovanjska 14732b se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).

Twin Room Rovanjska 14732a

Twin Room Rovanjska 14732a

Ubytování (Penzion) Twin Room Rovanjska 14732a. Twin Room Rovanjska 14732a provides air-conditioned rooms in Rovanjska. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Rovanjska 14732a se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa).