Hledat

Ubytování

Holiday Home U Hrádečku Prázdninový dům

Prostřední Bečva 406, Prostřední Bečva, 756 56, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home U Hrádečku. Prázdninový dům U Hrádečku se nachází v Prostřední Bečvě. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday Home U Hrádečku se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Holiday Home U Hrádečku má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home U Hrádečku momentálně evidujeme 14 recenzí.

Popis ubytování Holiday Home U Hrádečku

Prázdninový dům stojí 17 km od Velkých Karlovic. Letiště Leoše Janáčka v Ostravě je vzdáleno 42 km. Podlahy jsou parketové. Prázdninový dům U Hrádečku se nachází v Prostřední Bečvě. Součástí domu je kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí i rychlovarnou konvicí, dále posezení s TV a také koupelna se sprchou. Na místě si můžete zapůjčit jízdní kola a v okolí se věnovat cyklistice. Hostům je k dispozici zázemí pro grilování. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

Vybavení ubytování Holiday Home U Hrádečku

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Prostřední Bečva

Petřekova chalupa

10

Petřekova chalupa

UbytováníPetřekova chalupa. Petřekova chalupa se nachází v Prostřední Bečvě, 27 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a 33 km od hradu Štramberk a Trúby. Ubytování Petřekova chalupa se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmany pod Pustevnami

9,9

Apartmany pod Pustevnami

Ubytování (Apartmány) Apartmany pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami se nachází v Prostřední Bečvě a nabízí ubytování s terasou. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany pod Pustevnami se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány Pustevny

9,7

Apartmány Pustevny

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pustevny. Apartmány Pustevny se nachází v Prostřední Bečvě ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Pustevny se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány Prostřední

9,5

Apartmány Prostřední

UbytováníApartmány Prostřední. Apartmány Prostřední se nacházejí v Prostřední Bečvě, 29 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Prostřední se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chata West Spazio

9,5

Chata West Spazio

UbytováníChata West Spazio. Chata West Spazio se nachází v Prostřední Bečvě, 30 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a 36 km od hradu Štramberk a Trúby. Ubytování Chata West Spazio se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa na dobrém místě

9,3

Chalupa na dobrém místě

Ubytování (Apartmán) Chalupa na dobrém místě. Chalupa na dobrém místě nabízí zahradu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Některé apartmány mají kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Chalupa na dobrém místě se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupa na dobrém místě má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Chalupa na dobrém místě momentálně evidujeme 8 recenzí.

BL Beskydy Lodge

9

BL Beskydy Lodge

UbytováníBL Beskydy Lodge. BL Beskydy Lodge se nachází v Prostřední Bečvě a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování BL Beskydy Lodge se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Hotel Mamenka

8,6

Hotel Mamenka

Ubytování (Hotel) Hotel Mamenka. Hotel Maměnka se nachází v lyžařském areálu Pustevny a nabízí jedinečný výhled na Moravskoslezské Beskydy. Ubytování Hotel Mamenka se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Mamenka má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Mamenka momentálně evidujeme 205 recenzí.

Toska rekreační středisko

8,5

Toska rekreační středisko

Ubytování (Chata) Toska rekreační středisko. Toska rekreační středisko se nachází v obci Prostřední Bečva a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Chaty mají terasu, kuchyň s lednicí a vlastní koupelnu. Ubytování Toska rekreační středisko se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Toska rekreační středisko má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Toska rekreační středisko momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chata Šumná

8,4

Chata Šumná

Ubytování (Chata) Chata Šumná. Chata Šumná se nachází v Pustevnách ve valašských Beskydech, a nabízí bezplatné Wi-Fi a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chata Šumná se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Moravskoslezský kraj).

Relax Kycera

8

Relax Kycera

Ubytování (Prázdninový areál) Relax Kycera. Hotel Relax Kyčera se nachází v hornaté beskydské oblasti nedaleko silnice 35/E442, 6 km od Rožnova pod Radhoštěm, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Relax Kycera se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Relax Kycera má celkové hodnocení 8. Pro Prázdninový areál Relax Kycera momentálně evidujeme 95 recenzí.

Hotel Tanecnica

7,6

Hotel Tanecnica

Ubytování (Hotel) Hotel Tanecnica. Tento hotel se nachází na Pustevnách, ve výšce 1018 metrů nad mořem, jen 150 metrů od lyžařských vleků. Má vnitřní bazén a malou posilovnu. Ubytování Hotel Tanecnica se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Hotel Sport Art

7,5

Apartmány Hotel Sport Art

UbytováníApartmány Hotel Sport Art. Apartmány Hotel Sport Art se nachází 28 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a nabízí zahradu, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartmány Hotel Sport Art se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Lodge Prostredni Becva

Lodge Prostredni Becva

Ubytování (Chata) Lodge Prostredni Becva. Lodge Prostredni Becva se nachází v Prostřední Bečvě a nabízí zahradu. Velké Karlovice jsou 19 km daleko. Ubytování Lodge Prostredni Becva se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chata u dědka

Chata u dědka

Ubytování (Chata) Chata u dědka. Chata u dědka se nachází v obci Prostřední Bečva a nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní, terasou a posezením. Ubytování Chata u dědka se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Chata Chata u dědka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel KRYŠTOF

Hotel KRYŠTOF

Ubytování (Hotel) Hotel KRYŠTOF. Located in Prostřední Bečva, Hotel KRYŠTOF features a restaurant and garden. With free WiFi, this 3-star hotel offers room service. Ubytování Hotel KRYŠTOF se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Obora

Penzion Obora

Ubytování (Penzion) Penzion Obora. Located in Prostřední Bečva, Penzion Obora has a bar and a garden. Guests can make use of a terrace. Ubytování Penzion Obora se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Relax Kycera

Relax Kycera

Ubytování (Hotel) Relax Kycera. Situated in Prostřední Bečva, Relax Kycera has a restaurant, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Relax Kycera se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chata u lesa

Chata u lesa

Ubytování (Chata) Chata u lesa. Chata u lesa se nachází v Prostřední Bečvě, 42 km od Žiliny. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata u lesa se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány pod Pustevnami

Apartmány pod Pustevnami

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami se nacházejí v Prostřední Bečvě. Nabízejí zahradu, terasu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Rajecké Teplice leží 47 km odsud. Ubytování Apartmány pod Pustevnami se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chata U dědka

Chata U dědka

Ubytování (Aparthotel) Chata U dědka. Apartmán Prostřední Bečva se nachází v Prostřední Bečvě, 43 km od Ostravy. Chata U dědka nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata U dědka se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Libušín & Maměnka

Libušín & Maměnka

Ubytování (Aparthotel) Libušín & Maměnka. Libušín & Maměnka se nachází v Prostřední Bečvě, 38 km od Ostravy. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Libušín & Maměnka se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Chata U dědka

Chata U dědka

Ubytování (Apartmán) Chata U dědka. Situated in Prostřední Bečva in the Zlin Region region, Chata U dědka has a garden. Ubytování Chata U dědka se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány Areál Zavadilka

Apartmány Areál Zavadilka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Areál Zavadilka. Apartmány Areál Zavadilka se nacházejí v Prostřední Bečvě, 42 km od Žiliny. K zázemí patří zahrada a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Areál Zavadilka se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).