Hledat

Ubytování

Holiday Home Nono Ante with heated pool Prázdninový dům

Splitska, Zastup I 71, 21400 Supetar, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Nono Ante with heated pool. Holiday Home Nono Ante se nachází v Supetaru, 250 metrů od pláže Babin Laz a 450 metrů od pláže Vela lučica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Holiday Home Nono Ante with heated pool se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday Home Nono Ante with heated pool

Holiday Home Nono Ante with vyhřívaná stojí 700 metrů od pláže Dorotea. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Holiday Home Nono Ante se nachází v Supetaru, 250 metrů od pláže Babin Laz a 450 metrů od pláže Vela lučica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Na místě je dětské hřiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Pláž

Jiná ubytování ve městě Supetar

ROOMS LUCE

10

ROOMS LUCE

Ubytování (Penzion) ROOMS LUCE. ROOMS LUCE provides beachfront accommodation in Supetar. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování ROOMS LUCE se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Olive

10

Apartman Olive

Ubytování (Apartmán) Apartman Olive. Apartman Olive se nachází u pláže v Supetaru, 400 metrů od pláže Vlacica a pláže Tri Mosta. Ubytování Apartman Olive se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mis

10

Villa Mis

Ubytování (Vila) Villa Mis. Villa Mis se nachází v obci Supetar, 35 km od Umagu. Ubytování Villa Mis se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Calypso

10

Calypso

Ubytování (Apartmán) Calypso. Calypso se nachází v Supetaru, v blízkosti pláže Acapulco a 650 metrů od pláže Vlacica. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Calypso se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Salsa

9,9

Salsa

Ubytování (Apartmány) Salsa. Salsa se nachází v obci Supetar, 35 km od Bolu. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, klimatizaci a masážní vanu. Ubytování Salsa se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday home Pavarotti

9,9

Holiday home Pavarotti

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pavarotti. Holiday home Pavarotti is set in Supetar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Pavarotti se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Vrba

9,9

Apartment Vrba

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrba. Apartment Vrba has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Supetar, 200 metres from Beach Vrilo. Ubytování Apartment Vrba se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Get

9,9

Apartment Get

Ubytování (Apartmán) Apartment Get. Apartmán Get nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Supetaru, 17 km od Splitu a 39 km od Makarské. Ubytování Apartment Get se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brki

9,9

Apartments Brki

Ubytování (Apartmány) Apartments Brki. Apartments Brki features sea views, free WiFi and free private parking, located in Supetar, 500 metres from Vela Luka Beach. Ubytování Apartments Brki se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Michelangelo in the centar of Supetar

9,9

Apartman Michelangelo in the centar of Supetar

Ubytování (Apartmán) Apartman Michelangelo in the centar of Supetar. Offering free WiFi and sea views, Apartman Michelangelo in the centar of Supetar is an accommodation situated in Supetar. Ubytování Apartman Michelangelo in the centar of Supetar se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Tonka

9,9

Apartment Tonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartment Tonka features a terrace. Ubytování Apartment Tonka se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Vila Magdalena

9,9

Vila Magdalena

Ubytování (Apartmány) Vila Magdalena. Located in Supetar, 35 km from Bol, Vila Magdalena provides a terrace and free WiFi. Ubytování Vila Magdalena se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Stone House

9,9

Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House. Stone House se nachází v Supetaru na ostrově Brač. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, bazén, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stone House se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartman Mladenka

9,9

Apartman Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartman Mladenka. Set in Supetar, 35 km from Bol, Apartman Mladenka offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartman Mladenka se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Deni

9,9

Apartment Deni

Ubytování (Apartmán) Apartment Deni. Apartment Deni is set in Supetar. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartment Deni se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

The View

9,9

The View

Ubytování (Apartmán) The View. Featuring sea views, The View offers accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Acapulco Beach. Ubytování The View se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Camellia - Adults Only

9,8

Apartment Villa Camellia - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Camellia - Adults Only. Offering accommodation to adults over 18 years only, Apartment Villa Camellia features an outdoor swimming pool with sun loungers. Ubytování Apartment Villa Camellia - Adults Only se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Serenity

9,8

Apartments Serenity

Ubytování (Apartmány) Apartments Serenity. Situated in Supetar, 36 km from Bol, Apartments Serenity features free bikes and free WiFi. Ubytování Apartments Serenity se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Alana

9,8

Apartment Alana

Ubytování (Apartmán) Apartment Alana. Apartment Alana is set in Supetar and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Alana se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Studio Apartment Viktorija

9,8

Studio Apartment Viktorija

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Viktorija. Providing free WiFi, Studio Apartment Viktorija is located on the beachfront in Supetar. The air-conditioned accommodation is 35 km from Bol. Ubytování Studio Apartment Viktorija se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Keko

9,8

Keko

Ubytování (Apartmán) Keko. Set in Supetar in the Brac Island region, Keko features a patio and garden views. Ubytování Keko se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tamjan

9,8

Holiday Home Tamjan

Ubytování (Vila) Holiday Home Tamjan. Holiday Home Tamjan se nachází v Supetaru a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Tamjan se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Andrea

9,8

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Apartmán Andrea je klimatizovaný apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Supetaru. K dispozici je i zahrada, gril a sdílený lounge. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marino

9,7

Apartments Marino

Ubytování (Apartmány) Apartments Marino. Set in Supetar, 35 km from Bol, Apartments Marino offers free bikes and free WiFi. Ubytování Apartments Marino se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Mladineo

9,7

Apartments Mladineo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladineo. Located in Supetar, 35 km from Bol, Apartments Mladineo provides free bikes and free WiFi. Ubytování Apartments Mladineo se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment New Chic

9,7

Apartment New Chic

Ubytování (Apartmán) Apartment New Chic. Situated in Supetar in the Brac Island region, Apartment New Chic features a patio and sea views. Ubytování Apartment New Chic se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nataša

9,7

Apartments Nataša

Ubytování (Apartmány) Apartments Nataša. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartments Nataša provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Nataša se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Sweet apartment Marijana

9,7

Sweet apartment Marijana

Ubytování (Apartmán) Sweet apartment Marijana. Sweet apartment Marijana is situated in Supetar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sweet apartment Marijana se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Fani

9,7

Villa Fani

Ubytování (Vila) Villa Fani. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Fani is set in Supetar. Ubytování Villa Fani se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Kos D

9,7

Apartmani Kos D

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kos D. Located in Supetar, near Banj Beach, Vlacica Beach and Tri Mosta Beach, Apartmani Kos D features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Kos D se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Iličić

9,7

Apartments Iličić

Ubytování (Apartmán) Apartments Iličić. Apartments Iličić se nachází v Supetaru, 600 metrů od pláže Vrilo a pláže Acapulco, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Ubytování Apartments Iličić se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two Flowers Luxury Apartment

9,7

Two Flowers Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Two Flowers Luxury Apartment. Two Flowers Luxury Apartment se nachází v Supetaru, 250 metrů od pláže Acapulco a 300 metrů od pláže Vrilo. Nabízí gril a sdílenou kuchyň. Ubytování Two Flowers Luxury Apartment se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tanja

9,7

Apartment Tanja

Ubytování (Apartmán) Apartment Tanja. Apartment Tanja stojí 400 metrů od pláže v Supetaru, nedaleko restaurací a tenisového kurtu. Ubytování Apartment Tanja se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Home sweet home

9,7

Home sweet home

Ubytování (Apartmán) Home sweet home. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Home sweet home is situated in Postira. Ubytování Home sweet home se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Megi Apartman

9,7

Megi Apartman

Ubytování (Apartmán) Megi Apartman. Enjoying a central position in the historic core of Supetar, Megi Apartman is set just steps away from the sea. Ubytování Megi Apartman se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Kameni Cvit

9,7

Kameni Cvit

Ubytování (Apartmán) Kameni Cvit. Kameni Cvit is located in Supetar and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Kameni Cvit se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandra

9,7

Apartment Sandra

Ubytování (Apartmány) Apartment Sandra. Apartmán Sandra nabízí ubytování s vlastním stravováním přímo v centru města Supetar. Nejbližší pláž leží jen 50 metrů daleko. Ubytování Apartment Sandra se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Barbara

9,7

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Situated in Supetar in the Brac Island region, Apartment Barbara features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 35 km from Bol. Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Natalia

9,7

Apartments Natalia

Ubytování (Apartmány) Apartments Natalia. Situated 500 metres from Vlacica Beach, Apartments Natalia offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartments Natalia se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Magnolia

9,6

Apartment Magnolia

Ubytování (Apartmán) Apartment Magnolia. Lipnja Apartment offers pet-friendly accommodation in Supetar, 17 km from Split. The air-conditioned unit is 39 km from Makarska. Ubytování Apartment Magnolia se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Nika

9,6

Apartment Nika

Ubytování (Apartmán) Apartment Nika. Situated in Supetar in the Brac Island region, Apartment Nika has a garden. The air-conditioned accommodation is 35 km from Bol. Ubytování Apartment Nika se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elaphos

9,6

Apartment Elaphos

Ubytování (Apartmán) Apartment Elaphos. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartment Elaphos features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Elaphos se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D&D Holiday Home

9,6

D&D Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) D&D Holiday Home. D&D Holiday Home se nachází v centru městečka Supetar. Má tichou zahradu s terasou a v docházkové vzdálenosti najdete mnoho kaváren a restaurací. Ubytování D&D Holiday Home se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lana

9,6

Apartments Lana

Ubytování (Apartmány) Apartments Lana. Apartments Lana has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Supetar. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Splendid View

9,6

Apartment Splendid View

Ubytování (Apartmán) Apartment Splendid View. Boasting an outdoor pool and sea views, Apartment Splendid View is set in Supetar. Ubytování Apartment Splendid View se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Ankora

9,6

Villa Ankora

Ubytování (Apartmány) Villa Ankora. Villa Ankora se nachází zhruba 400 metrů od nejbližší pláže na malebném ostrově Brač. Nabízí klimatizované apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Ankora se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Moro

9,6

Moro

Ubytování (Apartmány) Moro. Situated in Supetar in the Brac Island region and Vela Luka Beach reachable within 100 metres, Moro features accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování Moro se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Kos

9,6

Apartmani Kos

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kos. Located in Supetar, 200 metres from Banj Beach and 200 metres from Vlacica Beach, Apartmani Kos provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartmani Kos se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Jakšić - Žile

9,6

Apartments Jakšić - Žile

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakšić - Žile. Apartmány Jakšić - Žile se nachází 500 metrů od centra městečka Supetar a 650 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Jakšić - Žile se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Marjana

9,6

Apartmani Marjana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marjana. Located in Supetar in the Brac Island region and Acapulco Beach reachable within 300 metres, Apartmani Marjana provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Marjana se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Judita

9,6

Apartments Judita

Ubytování (Apartmán) Apartments Judita. Featuring a garden and free Wi-Fi access throughout, Apartments Judita offers self-catering apartments in Supetar, a 10-minute walk from the Marina. Ubytování Apartments Judita se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).