Hledat

Ubytování

Holiday home Korsa V Prázdninový dům

52448 Sveti Lovreč Pazenatički, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Korsa V. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Holiday home Korsa V provides a private pool. This holiday home features air-conditioned accommodation with free... Ubytování Holiday home Korsa V se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday home Korsa V

This holiday home features air-conditioned accommodation with free WiFi. Rovinj is 19 km from Holiday home Korsa V. The nearest airport is Pula Airport, 42 km from the holiday home. Holiday home Korsa V offers an outdoor pool. The holiday home is fitted with 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and a stovetop. Free private parking is available at the holiday home. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Holiday home Korsa V provides a private pool. A barbecue is available for guests at the accommodation to use.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Holiday home Korsa V

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Sveti Lovreč Pazenatički

Villa Marinac Maslina

10

Villa Marinac Maslina

Ubytování (Vila) Villa Marinac Maslina. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Marinac Maslina is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Villa Marinac Maslina se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Lavanda

10

Lavanda

Ubytování (Apartmány) Lavanda. Located in Sveti Lovreč Pazenatički, 43 km from Pula, Lavanda provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Lavanda se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvedere

9,9

Belvedere

Ubytování (Apartmán) Belvedere. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Belvedere is set in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abba Apartment

9,9

Abba Apartment

Ubytování (Apartmán) Abba Apartment. Abba Apartment nabízí ubytování s grilem v obci Sveti Lovreč Pazenatički. Hosté mají k dispozici terasu a sluneční terasu. Ubytování Abba Apartment se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Gracia

9,8

Villa Gracia

Ubytování (Vila) Villa Gracia. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Villa Gracia provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views. Ubytování Villa Gracia se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lory

9,7

Lory

Ubytování (Vily) Lory. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, 43 km from Pula, Lory features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Lory se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Heraki

9,5

Apartments Heraki

Ubytování (Apartmán) Apartments Heraki. Apartmány Heraki se nacházejí v obci Sveti Lovreč Pazenatički v Istrii, 39 km od Portorože, a nabízejí gril a výhled na zahradu. Opatije leží 46 km odtud. Ubytování Apartments Heraki se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Marinela Korsa

9,5

Apartments Marinela Korsa

Ubytování (Penzion) Apartments Marinela Korsa. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Apartments Marinela Korsa features a terrace. Ubytování Apartments Marinela Korsa se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Korsa Apartment

9,2

Korsa Apartment

Ubytování (Apartmán) Korsa Apartment. Korsa Apartement se nachází v obci Sveti Lovreč Pazenatički, 40 km od Portoroži a 48 km od Opatije. Nabízí výhled na moře. Ubytování Korsa Apartment se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Aruba

9,2

Holiday Home Aruba

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Aruba. Prázdninové domy Aruba se nacházejí v obci Sveti Lovreč Pazenatički a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s... Ubytování Holiday Home Aruba se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Luna

9,1

Apartman Luna

Ubytování (Apartmán) Apartman Luna. Located in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Apartman Luna has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Luna se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Heraki by Istarski Dvori

8,7

Villas Heraki by Istarski Dvori

Ubytování (Vily) Villas Heraki by Istarski Dvori. Tradičně postavené Villas Heraki odráží původní istrijský rustikální styl. Ubytování Villas Heraki by Istarski Dvori se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori

8,6

Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori

Ubytování (Vily) Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori. Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori stojí uprostřed středomořské zahrady s olivovníky a nabízí ubytování v několika vilách s bazénem nebo vířivkou,... Ubytování Villas Sv. Lovrec by Istarski Dvori se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villas Orbani by Istarski Dvori

8

Villas Orbani by Istarski Dvori

Ubytování (Vily) Villas Orbani by Istarski Dvori. Villas Orbani by Istarski Dvori se nachází v obci Sveti Lovrec Pazenatički a může se pochlubit soukromým venkovním bazénem s lehátky a panoramatickým... Ubytování Villas Orbani by Istarski Dvori se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Studio Lovreć

7,2

Studio Lovreć

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Lovreć. Studio Lovreć se nachází v obvi Sveti Lovreč Pazenatički, 12 km od Puly. Ubytování Studio Lovreć se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Sunlit Villa with Private Pool in Sveti Lovrec

Sunlit Villa with Private Pool in Sveti Lovrec

Ubytování (Vila) Sunlit Villa with Private Pool in Sveti Lovrec. Set in Kirmenjak, Sunlit Villa with Private Pool in Sveti Lovrec offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 46 km from Pula. Ubytování Sunlit Villa with Private Pool in Sveti Lovrec se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Sana with Pool and Relaxing Panoramic View

Luxury Villa Sana with Pool and Relaxing Panoramic View

Ubytování (Vila) Luxury Villa Sana with Pool and Relaxing Panoramic View. Luxury Villa Sana with Pool and Relaxing Panoramic View is set in Selina and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Luxury Villa Sana with Pool and Relaxing Panoramic View se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Beautiful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Beautiful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Beautiful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Beautiful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Beautiful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Marina Vosteni

Villa Marina Vosteni

Ubytování (Vila) Villa Marina Vosteni. Situated in Vošteni, Villa Marina Vosteni features accommodation with a private pool. Ubytování Villa Marina Vosteni se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Graziela (PRC604)

Holiday Home Graziela (PRC604)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Graziela (PRC604). Located in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Holiday Home Graziela (PRC604) has a garden. Ubytování Holiday Home Graziela (PRC604) se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Family friendly house with a swimming pool Sveti Lovrec (Central Istria - Sredisnja Istra) - 14432

Family friendly house with a swimming pool Sveti Lovrec (Central Istria - Sredisnja Istra) - 14432

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Sveti Lovrec (Central Istria - Sredisnja Istra) - 14432. Featuring accommodation with a private pool, Family friendly house with a swimming pool Sveti Lovrec (Central Istria - Sredisnja Istra) - 14432 is located... Ubytování Family friendly house with a swimming pool Sveti Lovrec (Central Istria - Sredisnja Istra) - 14432 se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Enchanting villa with beautiful stone architecture

Enchanting villa with beautiful stone architecture

Ubytování (Vila) Enchanting villa with beautiful stone architecture. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Enchanting villa with beautiful stone architecture offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Enchanting villa with beautiful stone architecture se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Spacious Apartment in Selina Croatia with Swimming Pool

Spacious Apartment in Selina Croatia with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Selina Croatia with Swimming Pool. Spacious Apartment in Selina Croatia with Swimming Pool is located in Selina. The air-conditioned accommodation is 46 km from Pula. Ubytování Spacious Apartment in Selina Croatia with Swimming Pool se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Swimming Pool. Situated in Selina, Apartment Jakici features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Swimming Pool se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Palma

Palma

Ubytování (Vila) Palma. Palma is located in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a garden. The accommodation is 43 km from Portorož. The villa also has 5 bathrooms. Ubytování Palma se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 60 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Matea

Apartman Matea

Ubytování (Apartmán) Apartman Matea. Apartman Matea is located in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Matea se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Casa Biguli

Casa Biguli

Ubytování (Vila) Casa Biguli. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Casa Biguli is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Casa Biguli se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Nar

Villa Nar

Ubytování (Vila) Villa Nar. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Nar is set in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Villa Nar se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roza

Villa Roza

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Roza. Villa Roza is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. The property is 45 km from Pula and free private parking is available. Ubytování Villa Roza se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Rajski Dvori

Villa Rajski Dvori

Ubytování (Vila) Villa Rajski Dvori. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Rajski Dvori is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Villa Rajski Dvori se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Terra Rossa

Villa Terra Rossa

Ubytování (Vila) Villa Terra Rossa. Villa Terra Rossa is situated in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area. Ubytování Villa Terra Rossa se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villas Lakovići by Istarski Dvori

Villas Lakovići by Istarski Dvori

Ubytování (Vily) Villas Lakovići by Istarski Dvori. Villas Lakovići nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villas Lakovići by Istarski Dvori se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec

Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec. Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sveti Lovrec se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Comfortable Villa with Sauna in Sveti Lovrec

Comfortable Villa with Sauna in Sveti Lovrec

Ubytování (Vila) Comfortable Villa with Sauna in Sveti Lovrec. Located in Kirmenjak, Comfortable Villa with Sauna in Sveti Lovrec provides a private pool and free WiFi. Ubytování Comfortable Villa with Sauna in Sveti Lovrec se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Peaceful Villa in Sveti Lovrec with Swimming Pool se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Freya

Villa Freya

Ubytování (Vila) Villa Freya. Featuring accommodation with a private pool, Villa Freya is located in Jurići. Ubytování Villa Freya se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa L Susnjici

Villa L Susnjici

Ubytování (Vila) Villa L Susnjici. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Villa L Susnjici offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 46 km from Pula. Ubytování Villa L Susnjici se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Azzurra Heraki

Villa Azzurra Heraki

Ubytování (Vila) Villa Azzurra Heraki. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Villa Azzurra Heraki features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Azzurra Heraki se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 27830

Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 27830

Ubytování (Apartmán) Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 27830. Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 27830 is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 27830 se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna B4+2

Luna B4+2

Ubytování (Apartmán) Luna B4+2. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Luna B4+2 features a balcony and garden views. Ubytování Luna B4+2 se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Koraca

Apartment Koraca

Ubytování (Apartmán) Apartment Koraca. Located in Kirmenjak in the Istria region, Apartment Koraca features a garden. Ubytování Apartment Koraca se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Flavio

Villa Flavio

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Flavio. Featuring accommodation with a private pool, Villa Flavio is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Villa Flavio se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Lili

Apartments Lili

Ubytování (Apartmány) Apartments Lili. Set in Sveti Lovreč Pazenatički in the Istria region, Apartments Lili offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Lili se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Stone holiday house with a spacious yard and private pool

Stone holiday house with a spacious yard and private pool

Ubytování (Vila) Stone holiday house with a spacious yard and private pool. Set in Sveti Lovreč Pazenatički, Stone holiday house with a spacious yard and private pool provides accommodation with a private pool. Ubytování Stone holiday house with a spacious yard and private pool se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Villa Blog 2

Villa Blog 2

Ubytování (Vila) Villa Blog 2. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Villa Blog 2 features accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Villa Blog 2 se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vesna

Apartman Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartman Vesna. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, 42 km from Pula, Apartman Vesna features a garden and free WiFi. Ubytování Apartman Vesna se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Katarina in Selina

Villa Katarina in Selina

Ubytování (Vila) Villa Katarina in Selina. Villa Katarina in Selina is situated in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Katarina in Selina se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Garden

Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Garden

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Garden. Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Garden is set in Sveti Lovreč Pazenatički and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cozy Apartment in Sveti Lovrec with Garden se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Holiday House Maria Nora with Pool

Four-Bedroom Holiday House Maria Nora with Pool

Ubytování (Vila) Four-Bedroom Holiday House Maria Nora with Pool. Located in Stranići kod Lovreča in the Istria region, Four-Bedroom Holiday House Maria Nora with Pool has a garden. Ubytování Four-Bedroom Holiday House Maria Nora with Pool se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Medvidici VI

Holiday home Medvidici VI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Medvidici VI. Situated in Sveti Lovreč Pazenatički, Holiday home Medvidici VI provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Holiday home Medvidici VI se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 26326

Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 26326

Ubytování (Apartmán) Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 26326. Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 26326 is situated in Sveti Lovreč Pazenatički. The accommodation is 43 km from Pula. Ubytování Apartment in Sveti Lovrec/Istrien 26326 se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie).