Hledat

Ubytování

Holiday home Donja Stubica Prázdninový dům

42240 Donja Stubica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Donja Stubica. Situated in Donja Stubica, Holiday home Donja Stubica features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday home Donja Stubica se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday home Donja Stubica

The holiday home features 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave and a fridge. Zagreb is 41 km from the holiday home, while Tuheljske Toplice is 25 km from the property. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 45 km from Holiday home Donja Stubica. Situated in Donja Stubica, Holiday home Donja Stubica features accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 26 km from Krapinske Toplice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Holiday home Donja Stubica

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Posezení
 • TV
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Terasa
 • Samostatná budova
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Donja Stubica

Holiday home Pustodol

9,8

Holiday home Pustodol

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pustodol. Holiday home Pustodol se nachází v obci Donji Stubica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem a výhledem na hory. Ubytování Holiday home Pustodol se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kod Basaričeka

9,7

Kod Basaričeka

Ubytování (Prázdninový dům) Kod Basaričeka. Kod Basaričeka is set in Donja Stubica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kod Basaričeka se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Za Odmor Barbara

9,6

Kuća Za Odmor Barbara

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Za Odmor Barbara. Kuća Za Odmor Barbara je prázdninový dům ve městě Donja Stubica a nabízí krytou terasu s výhledem na jezero. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kuća Za Odmor Barbara se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamp Terme Jezerčica

9,3

Kamp Terme Jezerčica

Ubytování (Kemp) Kamp Terme Jezerčica. Kamp Terme Jezerčica se nachází v obci Donja Stubica, 48 km od města Rogaška Slatina. Ubytování Kamp Terme Jezerčica se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terme Jezercica

8,5

Terme Jezercica

Ubytování (Rezort) Terme Jezercica. Terme Jezercica se nachází hned vedle přírodního parku Medvednica a nabízí 5 krytých bazénů se 2 vířivkami, 3 venkovní bazény, 4 finské sauny, 1 parní... Ubytování Terme Jezercica se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Žabina hiža

Kuća za odmor Žabina hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Žabina hiža. Set in Donja Stubica in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Žabina hiža features a patio and garden views. Ubytování Kuća za odmor Žabina hiža se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica

Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica. Located in Donja Stubica, Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica provides a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage on Hill

Cottage on Hill

Ubytování (Apartmán) Cottage on Hill. Cottage on Hill is set in Donja Stubica and offers free bikes and a terrace. Ubytování Cottage on Hill se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor DIVA***

Kuća za odmor DIVA***

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor DIVA***. Kuća za odmor DIVA*** is set in Donja Stubica. This property offers access to free WiFi. Ubytování Kuća za odmor DIVA*** se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Rukova Hiža

Kuća za odmor Rukova Hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Rukova Hiža. Kuća za odmor Rukova Hiža is set in Donja Stubica and offers a bar and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Rukova Hiža se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kamenjak

Kamenjak

Ubytování (Apartmán) Kamenjak. Featuring a garden and a terrace, Kamenjak offers accommodation in Donja Stubica with free WiFi and city views. Ubytování Kamenjak se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Hills - Bregi Zeleni

Green Hills - Bregi Zeleni

Ubytování (Apartmán) Green Hills - Bregi Zeleni. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Green Hills - Bregi Zeleni is located in Donja Stubica. Ubytování Green Hills - Bregi Zeleni se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).