Hledat

Ubytování

Herme's Hut Prázdninový dům

Παύλιανη, Pávliani, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Herme's Hut. Herme's Hut se nachází v Pávliani ve středním Řecku a nabízí zahradu. Kamena Vourla je vzdálená 39 km. Ubytování Herme's Hut se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Popis ubytování Herme's Hut

Kamena Vourla je vzdálená 39 km. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Herme's Hut se nachází v Pávliani ve středním Řecku a nabízí zahradu. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Hosté mohou využívat sluneční terasu. Herme's Hut stojí 41 km od Galaxidhionu a 32 km od Delf.

Jiná ubytování ve městě Pávliani

Εξοχική κατοικία στην καρδιά του χωρίου

10

Εξοχική κατοικία στην καρδιά του χωρίου

Ubytování (Prázdninový dům) Εξοχική κατοικία στην καρδιά του χωρίου. Located in Pávliani in the Central Greece region, Εξοχική κατοικία στην καρδιά του χωρίου features a balcony and garden views. Ubytování Εξοχική κατοικία στην καρδιά του χωρίου se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Pauliani downtown

9,8

Pauliani downtown

Ubytování (Prázdninový dům) Pauliani downtown. Located in Pávliani in the Central Greece region, Pauliani downtown features a balcony and city views. Ubytování Pauliani downtown se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Βιλα Σουλτανα

9,8

Βιλα Σουλτανα

Ubytování (Vila) Βιλα Σουλτανα. Set in Pávliani, Βιλα Σουλτανα offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytování Βιλα Σουλτανα se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Ξύλο & Παράδοση

9,6

Ξύλο & Παράδοση

Ubytování (Prázdninový dům) Ξύλο & Παράδοση. Set in Pávliani, Ξύλο & Παράδοση offers accommodation with a terrace and free WiFi. The holiday home has mountain views and is 31 km from Delfoi. Ubytování Ξύλο & Παράδοση se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

katafygio-oiti

9,6

katafygio-oiti

Ubytování (Chata) katafygio-oiti. Set in Pávliani, 41 km from Amfiklia, katafygio-oiti offers a bar and free WiFi. Ubytování katafygio-oiti se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Vasilikia Mountain Farm & Retreat

9,6

Vasilikia Mountain Farm & Retreat

Ubytování (Venkovský dům) Vasilikia Mountain Farm & Retreat. Located at an altitude of 1,010 metres on the entrance to Oiti National Park just outside the charming village of Pavliani, Vasilikia Mountain Farm &... Ubytování Vasilikia Mountain Farm & Retreat se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Pavliani House

9,1

Pavliani House

Ubytování (Apartmány) Pavliani House. Pavliani House se nachází v Pávliani a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pavliani House se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

La locanda

8,6

La locanda

Ubytování (Penzion) La locanda. Set in Pávliani, La locanda offers a garden. Among the various facilities of this property are a restaurant, a terrace with mountain view, a shared lounge... Ubytování La locanda se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

FOREST VIEW ELISAVET

8,5

FOREST VIEW ELISAVET

Ubytování (Chata) FOREST VIEW ELISAVET. FOREST VIEW ELISAVET se nachází v Pávliani ve středním Řecku a nabízí balkon. Klimatizované ubytování je vzdálené 37 km od Galaxidhionu. Ubytování FOREST VIEW ELISAVET se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Ubytování (Apartmán) ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ is situated in Pávliani. Ubytování ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Kalliopi's House

Kalliopi's House

Ubytování (Vila) Kalliopi's House. Kalliopi's House is situated in Pávliani and offers a bar and a terrace. With garden views, this accommodation features a patio. Ubytování Kalliopi's House se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

ΕΞΟΧΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΞΟΧΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Ubytování (Prázdninový dům) ΕΞΟΧΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ. ΕΞΟΧΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ is located in Pávliani and offers a garden and a terrace. The accommodation is 19 km from Lamía. Ubytování ΕΞΟΧΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

Pavliani Mountain Home

Pavliani Mountain Home

Ubytování (Vily) Pavliani Mountain Home. Pavliani Mountain Home se nachází v Pávliani a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. K dispozici je také vířivka. Ubytování Pavliani Mountain Home se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).

ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΘΕΑ ΚΑΙ ΚΗΠΟ

ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΘΕΑ ΚΑΙ ΚΗΠΟ

Ubytování (Apartmán) ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΘΕΑ ΚΑΙ ΚΗΠΟ. Set in Pávliani, ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΘΕΑ ΚΑΙ ΚΗΠΟ features accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views. Ubytování ΠΑΥΛΙΑΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΘΕΑ ΚΑΙ ΚΗΠΟ se nachází ve městě Pávliani (Řecko - Central Greece).