Hledat

Ubytování

Heated Jacuzzi 2BR Apartment on Yacht view Apartmán

el gouna new marina first floor, El Gouna, 84513 Hurghada, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Heated Jacuzzi 2BR Apartment on Yacht view. Vyhřívaný Jacuzzi 2BR Apartment on Yacht view se nachází v Hurghadě, pouhých 100 metrů od pláže Smokery, a nabízí ubytování u pláže, restauraci, venkovní... Ubytování Heated Jacuzzi 2BR Apartment on Yacht view se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Heated Jacuzzi 2BR Apartment on Yacht view

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s vířivkou. K dispozici je také terasa. Tento apartmán má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště. 29 km od mezinárodního letiště Hurghada. Vyhřívaný Jacuzzi 2BR Apartment on Yacht view se nachází v Hurghadě, pouhých 100 metrů od pláže Smokery, a nabízí ubytování u pláže, restauraci, venkovní bazén, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Vyhřívaný Jacuzzi 2BR Apartment on zajišťuje službu půjčení auta. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Mezi zajímavosti v okolí patří pláže Marina, Mangroovy a TU Berlin Campus El Gouna.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž
  • Rodinné pokoje
  • Fitness centrum
  • Restaurace

Jiná ubytování ve městě El Gouna

Boutique Beach House on Island 4 BR & Heated Pool

10

Boutique Beach House on Island 4 BR & Heated Pool

Ubytování (Vila) Boutique Beach House on Island 4 BR & Heated Pool. Boutique Beach House on Island 4 BR & vyhřívaný bazén se nachází v Hurghadě a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na jezero a... Ubytování Boutique Beach House on Island 4 BR & Heated Pool se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HEATED POOL - South Golf area

9,9

HEATED POOL - South Golf area

Ubytování (Prázdninový dům) HEATED POOL - South Golf area. Set in Hurghada, 2 km from Zeytouna Beach and 2.8 km from Marina Beach, HEATED POOL - South Golf area offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování HEATED POOL - South Golf area se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entire Ancient Sands Apartment

9,8

Entire Ancient Sands Apartment

Ubytování (Apartmán) Entire Ancient Sands Apartment. Featuring a restaurant, an outdoor swimming pool, and a bar, Entire Ancient Sands Apartment provides accommodation in Hurghada with free WiFi and pool... Ubytování Entire Ancient Sands Apartment se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tawila Island Tip Spacious 5 bedroom Villa in Gouna

9,7

Tawila Island Tip Spacious 5 bedroom Villa in Gouna

Ubytování (Vila) Tawila Island Tip Spacious 5 bedroom Villa in Gouna. Situated in Hurghada, just 2.2 km from La Maison Bleue El Gouna Beach, Tawila Island Tip Spacious 5 bedroom Villa in Gouna features beachfront... Ubytování Tawila Island Tip Spacious 5 bedroom Villa in Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate).

Entire Abu Tig Marina Apartment

9,7

Entire Abu Tig Marina Apartment

Ubytování (Apartmán) Entire Abu Tig Marina Apartment. Located in Hurghada, within 1.5 km of La Maison Bleue El Gouna Beach and 33 km of New Marina, Entire Abu Tig Marina Apartment offers accommodation with... Ubytování Entire Abu Tig Marina Apartment se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 5 bedrooms & 4 bathrooms - private heated pool

9,7

Villa with 5 bedrooms & 4 bathrooms - private heated pool

Ubytování (Vila) Villa with 5 bedrooms & 4 bathrooms - private heated pool. Villa with 5 bedrooms & 4 bathrooms - private vyhřívaný bazén se nachází v Hurghadě, 1,2 km od pláže Zeytouna a 2 km od pláže Marina. Ubytování Villa with 5 bedrooms & 4 bathrooms - private heated pool se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

West Golf 3 Bedrooms Townhome El Gouna

9,7

West Golf 3 Bedrooms Townhome El Gouna

Ubytování (Prázdninový dům) West Golf 3 Bedrooms Townhome El Gouna. West Golf se nachází ve čtvrti El Gouna v Hurghadě. Townhome El Gouna má 3 ložnice, klimatizaci, balkon a výhled na bazén. Ubytování West Golf 3 Bedrooms Townhome El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna Abu Tig Marina OV3550

9,7

El Gouna Abu Tig Marina OV3550

Ubytování (Apartmán) El Gouna Abu Tig Marina OV3550. Located in Hurghada, 1.8 km from La Maison Bleue El Gouna Beach and 33 km from New Marina, El Gouna Abu Tig Marina OV3550 provides accommodation with free... Ubytování El Gouna Abu Tig Marina OV3550 se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elgouna Heart Mangroovy new 2bedrooms

9,6

Elgouna Heart Mangroovy new 2bedrooms

Ubytování (Apartmán) Elgouna Heart Mangroovy new 2bedrooms. Elgouna Heart Mangroovy new 2bedrooms se nachází v Hurghadě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s... Ubytování Elgouna Heart Mangroovy new 2bedrooms se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sophie’s place- Open scenic lagoon view at Tawila.

9,6

Sophie’s place- Open scenic lagoon view at Tawila.

Ubytování (Apartmán) Sophie’s place- Open scenic lagoon view at Tawila.. Sophie’s place se může pochlubit klimatizovaným ubytováním s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Otevřený malebný výhled na lagunu Tawila. Ubytování Sophie’s place- Open scenic lagoon view at Tawila. se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious lakeside villa

9,5

Luxurious lakeside villa

Ubytování (Vila) Luxurious lakeside villa. Luxurious lakeside villa, a property with a garden and a terrace, is located in Hurghada, 2.1 km from Marina Beach, 2. Ubytování Luxurious lakeside villa se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna - West Golf - Y39-2-20

9,5

El Gouna - West Golf - Y39-2-20

Ubytování (Apartmán) El Gouna - West Golf - Y39-2-20. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, El Gouna - West Golf - Y39-2-20 is located in Hurghada. Ubytování El Gouna - West Golf - Y39-2-20 se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy brand new One Bed Room apartment in Elgouna

9,5

Cozy brand new One Bed Room apartment in Elgouna

Ubytování (Apartmán) Cozy brand new One Bed Room apartment in Elgouna. Cozy brand new One Bed Room apartment in Elgouna se nachází v Hurghadě, 1,9 km od pláže Zeytouna a 2,1 km od pláže Smokery. Nabízí výhled na bazén. Ubytování Cozy brand new One Bed Room apartment in Elgouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dar Om Ali ElGouna Sabina y160 2 14

9,5

Dar Om Ali ElGouna Sabina y160 2 14

Ubytování (Apartmán) Dar Om Ali ElGouna Sabina y160 2 14. Situated in Hurghada, Dar Om Ali ElGouna Sabina y160 2 14 features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with... Ubytování Dar Om Ali ElGouna Sabina y160 2 14 se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GS 18 Villa

9,5

GS 18 Villa

Ubytování (Vila) GS 18 Villa. GS 18 Villa se nachází ve čtvrti El Gouna v Hurghadě a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé... Ubytování GS 18 Villa se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful 4 bedroom white villa with private pool

9,3

Beautiful 4 bedroom white villa with private pool

Ubytování (Vila) Beautiful 4 bedroom white villa with private pool. Situated within the El Gouna district in Hurghada, Beautiful 4 bedroom white villa with private pool has air conditioning, a balcony, and pool views. Ubytování Beautiful 4 bedroom white villa with private pool se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scenic Views 3 bedroom Villa with private jacuzzi in Sabina

9,3

Scenic Views 3 bedroom Villa with private jacuzzi in Sabina

Ubytování (Apartmán) Scenic Views 3 bedroom Villa with private jacuzzi in Sabina. Featuring lake views, Beautiful Fancy 3 bedroom Villa in Sabina with lagoon view offers accommodation with a private beach area and a balcony, around 30 km... Ubytování Scenic Views 3 bedroom Villa with private jacuzzi in Sabina se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagoon view 1-bedroom apartment in West Golf El Gouna

9,2

Lagoon view 1-bedroom apartment in West Golf El Gouna

Ubytování (Apartmán) Lagoon view 1-bedroom apartment in West Golf El Gouna. Located in Hurghada, 2 km from Zeytouna Beach and 2. Ubytování Lagoon view 1-bedroom apartment in West Golf El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abu-Tig Marina Apartment

9,2

Abu-Tig Marina Apartment

Ubytování (Apartmán) Abu-Tig Marina Apartment. Set 14 km from Coast Line in Hurghada, Abu-Tig Marina Apartment offers accommodation with a kitchen. Ubytování Abu-Tig Marina Apartment se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterside Apartments, El Gouna - 1Bd Ground Floor

9,2

Waterside Apartments, El Gouna - 1Bd Ground Floor

Ubytování (Apartmán) Waterside Apartments, El Gouna - 1Bd Ground Floor. Waterside Apartments, El Gouna - 1Bd nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na jezero a terasou. Přízemí se nachází v Hurghadě. Ubytování Waterside Apartments, El Gouna - 1Bd Ground Floor se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taj Home, Mangroovy, pool view, free beach access with nanny's room

9,2

Taj Home, Mangroovy, pool view, free beach access with nanny's room

Ubytování (Apartmán) Taj Home, Mangroovy, pool view, free beach access with nanny's room. Taj Home, Mangroovy, pool view, free beach with Chny's room se nachází v Hurghadě, pouhých 200 metrů od Smokery Beach. Ubytování Taj Home, Mangroovy, pool view, free beach access with nanny's room se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gleaming 1 BR Apt Mangroovy w Pool & Beach Access

9,2

Gleaming 1 BR Apt Mangroovy w Pool & Beach Access

Ubytování (Apartmán) Gleaming 1 BR Apt Mangroovy w Pool & Beach Access. Gleaming 1 BR Apt Mangroovy w Pool & Beach Access se nachází v Hurghadě, 400 metrů od pláže Mangroovy a 500 metrů od pláže Marina. Nabízí klimatizaci. Ubytování Gleaming 1 BR Apt Mangroovy w Pool & Beach Access se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna garden home with private beach and swimming pool

9,1

El Gouna garden home with private beach and swimming pool

Ubytování (Apartmán) El Gouna garden home with private beach and swimming pool. Situated just 2.9 km from Zeytouna Beach, El Gouna garden home with private beach and swimming pool features accommodation in Hurghada with access to a... Ubytování El Gouna garden home with private beach and swimming pool se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Cosy 3 bedroom townhouse in South Marina

9,1

Beautiful Cosy 3 bedroom townhouse in South Marina

Ubytování (Apartmány) Beautiful Cosy 3 bedroom townhouse in South Marina. Set in Hurghada, 2.3 km from La Maison Bleue El Gouna Beach and 33 km from New Marina, Beautiful Cosy 3 bedroom townhouse in South Marina offers... Ubytování Beautiful Cosy 3 bedroom townhouse in South Marina se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabina Apartment El Gouna

9,1

Sabina Apartment El Gouna

Ubytování (Apartmán) Sabina Apartment El Gouna. Situated in El Gouna Hurghada, in the Red Sea Governorate region, Sabina Apartment El Gouna has a terrace. Ubytování Sabina Apartment El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vesta - El Gouna Residence

9

Vesta - El Gouna Residence

Ubytování (Apartmány) Vesta - El Gouna Residence. Located in Hurghada in the Red Sea Governorate region, with La Maison Bleue El Gouna Beach and TU Berlin Campus El Gouna nearby, VESTA - El Gouna Residence... Ubytování Vesta - El Gouna Residence se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Lagoon Villa Egyptian Style -Sabina 117

9

Charming Lagoon Villa Egyptian Style -Sabina 117

Ubytování (Vila) Charming Lagoon Villa Egyptian Style -Sabina 117. Nachází se v Hurghadě, jen 2,3 km od pláže Zeytouna. Ubytování Charming Lagoon Villa Egyptian Style -Sabina 117 se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna West golf

8,9

El Gouna West golf

Ubytování (Apartmán) El Gouna West golf. Featuring lake views, El Gouna West golf provides accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, around 2. Ubytování El Gouna West golf se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fancy 2 Bedrooms Apartment with amazing Pool and Lagoon view

8,9

Fancy 2 Bedrooms Apartment with amazing Pool and Lagoon view

Ubytování (Apartmán) Fancy 2 Bedrooms Apartment with amazing Pool and Lagoon view. Located in Hurghada, 29 km from New Marina and 29 km from Giftun Island, Fancy 2 Bedrooms Apartment with amazing Pool and Lagoon view offers an outdoor... Ubytování Fancy 2 Bedrooms Apartment with amazing Pool and Lagoon view se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Apartments El Gouna

8,9

Golden Apartments El Gouna

Ubytování (Apartmány) Golden Apartments El Gouna. Featuring a swimming pool, a bar, a garden and views of the pool, Golden Apartments El Gouna is located in Hurghada and provides accommodation with free... Ubytování Golden Apartments El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Mosaique 1 BR Apartment with Pool view

8,7

Marina Mosaique 1 BR Apartment with Pool view

Ubytování (Apartmán) Marina Mosaique 1 BR Apartment with Pool view. Marina Mosaique 1 BR Apartment with Pool view se nachází ve čtvrti El Gouna v Hurghadě, v blízkosti pláže Marina, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Marina Mosaique 1 BR Apartment with Pool view se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El gouna south marina

8,6

El gouna south marina

Ubytování (Apartmán) El gouna south marina. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, El gouna south marina is set in Hurghada. Ubytování El gouna south marina se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wonderful villa in El Gouna - Hurghada

8,6

wonderful villa in El Gouna - Hurghada

Ubytování (Vila) wonderful villa in El Gouna - Hurghada. Set in Hurghada, 1.1 km from La Maison Bleue El Gouna Beach and 33 km from New Marina, wonderful villa in El Gouna - Hurghada offers a shared lounge and... Ubytování wonderful villa in El Gouna - Hurghada se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabine Area One bed room apartment

8,3

Sabine Area One bed room apartment

Ubytování (Apartmán) Sabine Area One bed room apartment. Boasting an outdoor pool and lake views, Sabine Area One bed room apartment is situated in Hurghada. Ubytování Sabine Area One bed room apartment se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna - Sabina Villa with Pool

8,3

El Gouna - Sabina Villa with Pool

Ubytování (Vila) El Gouna - Sabina Villa with Pool. A private beach area and an outdoor swimming pool, as well as barbecue facilities are offered on-site at El Gouna - Sabina Villa with Pool, which is... Ubytování El Gouna - Sabina Villa with Pool se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Joubal Best view/location

8,2

Joubal Best view/location

Ubytování (Apartmán) Joubal Best view/location. Joubal Best view/location se nachází v Hurghadě, necelý 1 km od pláže Marina a 12 minut chůze od pláže Smokery, a nabízí balkon. Ubytování Joubal Best view/location se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taj Home, serenity view,2bedrooms apartment Scarab

8

Taj Home, serenity view,2bedrooms apartment Scarab

Ubytování (Apartmán) Taj Home, serenity view,2bedrooms apartment Scarab. Taj Home se nachází v Hurghadě, 27 km od Nového přístavu a 30 km od ostrova Giftun. Ubytování Taj Home, serenity view,2bedrooms apartment Scarab se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabina Classy 1 BR Apartment Lagoon view & Pool El Gouna

8

Sabina Classy 1 BR Apartment Lagoon view & Pool El Gouna

Ubytování (Apartmán) Sabina Classy 1 BR Apartment Lagoon view & Pool El Gouna. Sabina Classy 1 BR Apartment Lagoon view & Pool El Gouna se nachází v Hurghadě a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Sabina Classy 1 BR Apartment Lagoon view & Pool El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Downtown Keys - El Gouna

8

Downtown Keys - El Gouna

Ubytování (Apartmány) Downtown Keys - El Gouna. Downtown Keys El Gouna se nachází 25 km od Hurghady a nového přístavu a nabízí zahradu. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Downtown Keys - El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL Gouna Abu tig Studio- S

7,9

EL Gouna Abu tig Studio- S

Ubytování (Apartmán) EL Gouna Abu tig Studio- S. EL Gouna Abu tig Studio- S has a balcony and is set in Hurghada, within just 1.7 km of La Maison Bleue El Gouna Beach and 1. Ubytování EL Gouna Abu tig Studio- S se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna Apartment MS

7,9

El Gouna Apartment MS

Ubytování (Apartmán) El Gouna Apartment MS. Situated within the El Gouna district in Hurghada, El Gouna Apartment MS has air conditioning, a terrace, and pool views. Ubytování El Gouna Apartment MS se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Way Apartment

7,7

Way Apartment

Ubytování (Apartmány) Way Apartment. Skyway Apartment Hotel se nachází 750 metrů od pláže Zeytouna a nabízí venkovní bazén, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Way Apartment se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elgouna amazing pool and lagoon view

7,7

Elgouna amazing pool and lagoon view

Ubytování (Apartmán) Elgouna amazing pool and lagoon view. Situated in Hurghada, Elgouna amazing pool and lagoon view features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytování Elgouna amazing pool and lagoon view se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Apartment at Ancient Sands Resrot

7,1

Private Apartment at Ancient Sands Resrot

Ubytování (Apartmán) Private Apartment at Ancient Sands Resrot. Located in Hurghada, Private Apartment at Ancient Sands Resrot provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytování Private Apartment at Ancient Sands Resrot se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Y39 in West Golf Gouna

6,4

Villa Y39 in West Golf Gouna

Ubytování (Vila) Villa Y39 in West Golf Gouna. Villa Y39 in West Golf Gouna is set in the El Gouna district of Hurghada, 2.5 km from Zeytouna Beach, 30 km from New Marina and 30 km from Giftun Island. Ubytování Villa Y39 in West Golf Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Gouna abu tig marina Studio

6

El Gouna abu tig marina Studio

Ubytování (Apartmán) El Gouna abu tig marina Studio. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, El Gouna abu tig marina Studio is located in Hurghada. Ubytování El Gouna abu tig marina Studio se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1 bedroom apartment @ Elkafr

1,3

1 bedroom apartment @ Elkafr

Ubytování (Vila) 1 bedroom apartment @ Elkafr. Apartmán s 1 ložnicí @ Elkafr se nachází ve čtvrti El Gouna v Hurghadě, 750 metrů od pláže Zeytouna, 1,5 km od pláže Marina a 1,9 km od pláže Smokery. Ubytování 1 bedroom apartment @ Elkafr se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment West Golf El Gouna

Apartment West Golf El Gouna

Ubytování (Apartmán) Apartment West Golf El Gouna. Complete with a terrace, Apartment West Golf El Gouna is situated in Hurghada, 25 km from New Marina and 28 km from Giftun Island. Ubytování Apartment West Golf El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abu Tig Marina view 3-bedroom villa in Joubal 1

Abu Tig Marina view 3-bedroom villa in Joubal 1

Ubytování (Vila) Abu Tig Marina view 3-bedroom villa in Joubal 1. Featuring lake views, Abu Tig Marina view 3-bedroom villa in Joubal 1 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 26 km from New Marina. Ubytování Abu Tig Marina view 3-bedroom villa in Joubal 1 se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

luxury apartment in Mangroovy El Gouna

luxury apartment in Mangroovy El Gouna

Ubytování (Apartmán) luxury apartment in Mangroovy El Gouna. Located just less than 1 km from La Maison Bleue El Gouna Beach, luxury apartment in Mangroovy El Gouna features accommodation in Hurghada with access to a... Ubytování luxury apartment in Mangroovy El Gouna se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taj Home, 5br villa with a private pool and beach

Taj Home, 5br villa with a private pool and beach

Ubytování (Vila) Taj Home, 5br villa with a private pool and beach. Set in Hurghada, just 2.9 km from Zeytouna Beach, exotic gouna villa with private pool and private beach offers beachfront accommodation with an outdoor... Ubytování Taj Home, 5br villa with a private pool and beach se nachází ve městě El Gouna (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)