Hledat

Ubytování

Haus Greet Apartmány

63 Vordermuhr, 5583 Muhr, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Haus Greet. Haus Greet se nachází ve městě Muhr a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Greet se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Haus Greet

Na místě je dětské hřiště a v okolí se lze věnovat cyklistice. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu. Haus Greet se nachází ve městě Muhr a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Haus Greet stojí 45 km od jezera Weissensee a 36 km od Schladmingu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Klagenfurt je to 80 km.

Jiná ubytování ve městě Muhr

Vordermuhr 34

9,7

Vordermuhr 34

Ubytování (Apartmán) Vordermuhr 34. Vordermuhr 34 se nachází v obci Muhr v Salcburku, 40 km od Obertauernu. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vordermuhr 34 se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Aigner

9,3

Ferienwohnung Aigner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Aigner. Ferienwohnung Aigner se nachází v obci Schellgaden, 7 km od města Sankt Michael im Lungau, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Ferienwohnung Aigner se nachází ve městě Hemerach 19 (Rakousko - Salcbursko).

Lanschützer

6,9

Lanschützer

UbytováníLanschützer. Lanschützer nabízí ubytování v Muhr, 23 km od hradu Mauterndorf. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lanschützer se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Aigner im Salzburger Lungau

Ferienwohnung Aigner im Salzburger Lungau

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Aigner im Salzburger Lungau. Ferienwohnung Aigner se může pochlubit zahradou, sezónním venkovním bazénem a výhledem do zahrady. im Salzburger Lungau se nachází v Muhr. Ubytování Ferienwohnung Aigner im Salzburger Lungau se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Beautiful apartment in Salzburg with garden

Beautiful apartment in Salzburg with garden

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Salzburg with garden. Beautiful apartment in Salzburg with garden se nachází v Muhr v Salcbursku a nabízí terasu. 30 km od Bad Hofgasteinu. Ubytování Beautiful apartment in Salzburg with garden se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden

Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden. Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden se nachází ve městě Muhr a nabízí zázemí pro vodní sporty a terasu. 30 km od Bad Hofgasteinu. Ubytování Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Moarhofer

Ferienwohnung Moarhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moarhofer. Ferienwohnung Moarhofer se nachází uprostřed přírody v obci Vordermuhr v údolí regionu Lungau a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Moarhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).