Hledat

Ubytování

GOSTILNA ŠURC Penzion

Rateče 86, 4283 Rateče, Slovinsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) GOSTILNA ŠURC. GOSTILNA ŠURC se nachází v obci Rateče, 3 km od sportovního komplexu Planica Nordic Center. Nabízí ubytování s restaurací a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování GOSTILNA ŠURC se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování GOSTILNA ŠURC

K dispozici je pokojová služba a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Nabízí ubytování s restaurací a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování leží 71 km od lublaňského letiště Jože Pučnika. SkiPenzion nabízí také půjčovnu lyžařského vybavení. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. GOSTILNA ŠURC se nachází v obci Rateče, 3 km od sportovního komplexu Planica Nordic Center. Ve všech pokojích najdete kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování GOSTILNA ŠURC

 • Prodej skipasů
 • Půjčovna lyžařského vybavení
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Kyvadlová doprava
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Pokojová služba
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Rateče

Apartma Andrej

9,8

Apartma Andrej

Ubytování (Apartmán) Apartma Andrej. Featuring garden views, Apartma Andrej provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Planica Nordic Centre. Ubytování Apartma Andrej se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments & Rooms Tempfer

9,7

Apartments & Rooms Tempfer

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Tempfer. Tempfer se nachází téměř v srdci Triglavského národního parku, jen několik kroků od světově proslulého skokanského můstku v údolí Planica, je obklopený... Ubytování Apartments & Rooms Tempfer se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Julian Experience

9,7

Apartments Julian Experience

Ubytování (Apartmány) Apartments Julian Experience. Apartments Julian Experience has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Rateče, 2.6 km from Planica Nordic Centre. Ubytování Apartments Julian Experience se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Ponco Apartments

9,7

Pod Ponco Apartments

Ubytování (Apartmány) Pod Ponco Apartments. Pod Ponco Apartments se nachází v obci Rateče, 1,9 km od centra Planici Nordic a 6 km od města Kranjska Gora, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a... Ubytování Pod Ponco Apartments se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Arh

9,5

Apartma Arh

Ubytování (Apartmán) Apartma Arh. Apartmán Arh se nachází v budově z roku 1966 v obci Rateče, 2,8 km od sportovního komplexu Planica Nordic Centre. Ubytování Apartma Arh se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guest House Vila Moj Mir

9,5

Guest House Vila Moj Mir

Ubytování (Penzion) Guest House Vila Moj Mir. Located in Rateče and with Planica Nordic Centre reachable within 3 km, Guest House Vila Moj Mir provides a restaurant, non-smoking rooms, free WiFi and a... Ubytování Guest House Vila Moj Mir se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Godler

9,5

Apartment Godler

Ubytování (Apartmán) Apartment Godler. Located in Rateče in the Gorenjska region, Apartment Godler has a patio and mountain views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Godler se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karmen

9,5

Apartment Karmen

Ubytování (Apartmány) Apartment Karmen. Apartment Karmen se nachází v obci Rateče, 2,9 km od sportovního střediska Planica Nordic Centre a 600 metrů od lyžařského areálu Macesnovc Rateče. Ubytování Apartment Karmen se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Jeršin

9,4

Apartment Jeršin

Ubytování (Apartmán) Apartment Jeršin. Apartment Jeršin nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Rateče Planica i zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Jeršin se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Lip

9,3

Apartma Lip

Ubytování (Apartmány) Apartma Lip. Apartma Lip features garden views, free WiFi and free private parking, located in Rateče, 2.7 km from Planica Nordic Centre. Ubytování Apartma Lip se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Julian

9

Apartments Julian

Ubytování (Apartmány) Apartments Julian. Apartmány Julian se nachází ve vesnici Rateče, 2,3 km od zimního střediska Planica Nordic Centre a 6,7 km od zimního střediska Kranjska Gora, a nabízí... Ubytování Apartments Julian se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gostišče uh- planica

8,7

gostišče uh- planica

Ubytování (Penzion) gostišče uh- planica. Gostišče uh- planica se nachází ve vesnici Rateče. Nabízí zahradu, restauraci a bar. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování gostišče uh- planica se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostilna Ponca Sobe

8,7

Gostilna Ponca Sobe

Ubytování (Bed and breakfast) Gostilna Ponca Sobe. Gostilna Ponca Sobe se nachází 3,1 km od Nordic Centre Planica v obci Rateče. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Gostilna Ponca Sobe se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Planina

8,5

Villa Planina

Ubytování (Apartmány) Villa Planina. Villa Planina se nachází na klidném místě na okraji půvabné autentické alpské vesnice Rateče, pouhých 7 km od nejznámějšího slovinského horského lyžařského... Ubytování Villa Planina se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nebina

8,4

Villa Nebina

Ubytování (Apartmány) Villa Nebina. Villa Nebina leží jen pár kroků od hlavního náměstí v klidné obci Rateče. Ubytování Villa Nebina se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vidovič

Apartma Vidovič

Ubytování (Apartmán) Apartma Vidovič. Featuring city views, Apartma Vidovič offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from Planica Nordic Centre. Ubytování Apartma Vidovič se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Luka

Apartmaji Luka

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Luka. Set in Rateče, 2.2 km from Planica Nordic Centre, Apartmaji Luka provides free WiFi. Ubytování Apartmaji Luka se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ela

Apartments Ela

Ubytování (Apartmán) Apartments Ela. Situated in Rateče, within 2.5 km of Planica Nordic Centre, Apartments Ela is an accommodation offering garden views. Complimentary WiFi is available. Ubytování Apartments Ela se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tromeja

Tromeja

Ubytování (Apartmán) Tromeja. Situated in Rateče, within 2.4 km of Planica Nordic Centre, Tromeja is an accommodation offering garden views. Guests have access to free WiFi. Ubytování Tromeja se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pr Kavač

Apartment Pr Kavač

Ubytování (Apartmán) Apartment Pr Kavač. Featuring garden views, Pr Kavač features accommodation with a garden and a patio, around 3 km from Planica Nordic Centre. Ubytování Apartment Pr Kavač se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Remarkable 2-Bed Apartment in Rateče Planica

Remarkable 2-Bed Apartment in Rateče Planica

Ubytování (Apartmán) Remarkable 2-Bed Apartment in Rateče Planica. Remarkable 2-Bed Apartment in Rateče Planica offers accommodation in Rateče, 2.5 km from Planica Nordic Centre. Ubytování Remarkable 2-Bed Apartment in Rateče Planica se nachází ve městě Rateče (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).