Hledat

Ubytování

Glamping v Sadu Luxusní stan

125 Hradištko, Sadská, 289 12, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Luxusní stan) Glamping v Sadu. Glamping v Sadu se nachází v Sadské a nabízí zahradu, tenisový kurt a gril. Ubytování Glamping v Sadu se nachází ve městě Sadská (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Glamping v Sadu

Na letiště Václava Havla Praha je to 49 km. Glamping v Sadu se nachází v Sadské a nabízí zahradu, tenisový kurt a gril. Stanový kemp má terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Stanový kemp se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice, stolnímu tenisu a dalším aktivitám. Glamping v Sadu stojí 38 km od Prahy a 40 km od Mělníka.

Jiná ubytování ve městě Sadská

Hotel Ostrov Garni

8,7

Hotel Ostrov Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Ostrov Garni. Hotel Ostrov Garni se nachází pouhých 100 metrů od centra města Sadská, 5 minut chůze od mnoha restaurací, obchodů, barů a kaváren. Ubytování Hotel Ostrov Garni se nachází ve městě Sadská (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Ostrov Garni má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Ostrov Garni momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel Modrá hvězda Sadská

8,1

Hotel Modrá hvězda Sadská

Ubytování (Hotel) Hotel Modrá hvězda Sadská. Hotel Modrá hvězda Sadská se nachází v Sadské a nabízí zázemí pro vodní sporty, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Modrá hvězda Sadská se nachází ve městě Sadská (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Modrá hvězda Sadská má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Modrá hvězda Sadská momentálně evidujeme 103 recenzí.