Hledat

Ubytování

Georgina Apartman Apartmány

7815 Harkány, Szent István utca 15., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Georgina Apartman. Set 300 metres from Harkány Thermal Spa, Georgina Apartman offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. Ubytování Georgina Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Georgina Apartman

A barbecue is available on site and both hiking and cycling can be enjoyed within close proximity of Georgina Apartman. Set 300 metres from Harkány Thermal Spa, Georgina Apartman offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. The apartment offers a sun terrace. There is a seating and a dining area in all units. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, free WiFi, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, patio and views over the lake. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Harkány.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Georgina Apartman

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Dovoz potravin
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Hlídané parkoviště
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Televizní programy pro děti
 • Bezpečnostní zábrany pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Harkány

Lili Apartman

10

Lili Apartman

Ubytování (Apartmány) Lili Apartman. Set in Harkány in the Baranya region and Harkány Thermal Spa reachable within 400 metres, Lili Apartman offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Lili Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jázmin Deluxe Apartman

10

Jázmin Deluxe Apartman

Ubytování (Apartmán) Jázmin Deluxe Apartman. Jázmin Deluxe Apartman offers accommodation in Harkány, within 300 metres from Harkány Thermal Spa. Guests benefit from balcony. Ubytování Jázmin Deluxe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gere Art & Design Apartment

10

Gere Art & Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Gere Art & Design Apartment. Located 180 metres from the thermal bath in Harkány, the newly furnished Gere Art & Design Apartment offers accommodation with free WiFi access. Ubytování Gere Art & Design Apartment se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K20 Apartman

10

K20 Apartman

Ubytování (Apartmán) K20 Apartman. K20 Apartman se nachází ve městě Harkány, 300 metrů od termálních lázní. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování K20 Apartman se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szemán Kis Apartmanok

9,9

Szemán Kis Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Szemán Kis Apartmanok. Szeman Kis Apartmanok jsou apartmány s Wi-Fi a grilem situované v Harkány, 600 metrů od místních termálních lázní. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Szemán Kis Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gere Apartment House

9,9

Gere Apartment House

Ubytování (Apartmán) Gere Apartment House. Located a 2-minute walk from the centre of Harkány and the Harkány Thermal Bath, Gere Apartment House offers well-equipped accommodation and a garden with... Ubytování Gere Apartment House se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartman

9,9

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula Apartman. Situated in Harkány in the Baranya region, Levendula Apartman has a terrace. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfa Apartman

9,8

Alfa Apartman

Ubytování (Apartmány) Alfa Apartman. Situated in Harkány in the Baranya region and Harkány Thermal Spa reachable within 500 metres, Alfa Apartman features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Alfa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piroska Apartman

9,8

Piroska Apartman

Ubytování (Apartmán) Piroska Apartman. Centrally located in Harkány, 400 metres from the entrance of the thermal bath, Piroska Apartman is an air-conditioned studio with satellite TV and a... Ubytování Piroska Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spengler Apartman

9,8

Spengler Apartman

Ubytování (Apartmány) Spengler Apartman. Spengler Apartman se nachází v Harkány, 150 metrů od termálních lázní, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spengler Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Otto Apartment

9,8

Otto Apartment

Ubytování (Apartmán) Otto Apartment. Located in Harkány in the Baranya region, Otto Apartment has a balcony. The apartment is 300 metres from Harkány Thermal Spa. Ubytování Otto Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiscsillag apartman

9,8

Kiscsillag apartman

Ubytování (Apartmán) Kiscsillag apartman. Set in Harkány, Kiscsillag apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Kiscsillag apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Menta Apartman

9,7

Menta Apartman

Ubytování (Apartmán) Menta Apartman. Situated in Harkány in the Baranya region, Menta Apartman features a patio. Ubytování Menta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunshine

9,7

Apartment Sunshine

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunshine. Apartment Sunshine is set in Harkány and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Sunshine se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Loft

9,7

The Loft

Ubytování (Apartmán) The Loft. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Harkány, 400 metrů od termálních lázní Harkány. Ubytování The Loft se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilda Apartments

9,7

Ilda Apartments

Ubytování (Apartmány) Ilda Apartments. Apartmán Ilda Apartments se nachází ve městě Harkány, méně než 1 km od termálních lázní Harkány, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ilda Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jázmin Apartman

9,6

Jázmin Apartman

Ubytování (Apartmán) Jázmin Apartman. Jázmin Apartman offers accommodation in Harkány, a 5-minute walk from the thermal bath. Ubytování Jázmin Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea apartman

9,6

Orchidea apartman

Ubytování (Aparthotel) Orchidea apartman. Located 1.1 km from Harkány Thermal Spa, Orchidea apartman offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Orchidea apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Harka

9,6

Hotel Harka

Ubytování (Hotel) Hotel Harka. Hotel Harka se nachází ve městě Harkány v kraji Baranya, 400 metrů od termálních lázní Harkány. Ubytování Hotel Harka se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pálma Apartmanház Harkány

9,6

Pálma Apartmanház Harkány

Ubytování (Penzion) Pálma Apartmanház Harkány. Pálma Apartmanház Harkány se nachází 1 km od termálních lázní Harkány a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách, zahradu s grilem a terasu. Ubytování Pálma Apartmanház Harkány se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gál Apartmanház

9,6

Gál Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Gál Apartmanház. Gál Apartmanház se nachází v klidné vilové čtvrti města Harkány a nabízí apartmány s kuchyňským koutem, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gál Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balzsam apartmanház

9,6

Balzsam apartmanház

Ubytování (Penzion) Balzsam apartmanház. Balzsam apartmanház se nachází ve městě Harkány, 400 metrů od termálních lázní, a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a možnost využití... Ubytování Balzsam apartmanház se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szemán Apartman

9,6

Szemán Apartman

Ubytování (Apartmán) Szemán Apartman. Set 600 metres from Harkány Thermal Spa in Harkány, Szemán Apartman features free WiFi. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytování Szemán Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spengler Apartman 2

9,6

Spengler Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Spengler Apartman 2. Spengler Apartman 2 se nachází ve městě Harkány, jen 400 metrů od místních termálních lázní a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Spengler Apartman 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hella

9,5

Apartment Hella

Ubytování (Apartmán) Apartment Hella. Apartment Hella is set in Harkány. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as cycling and hiking. Ubytování Apartment Hella se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arborétum

9,5

Arborétum

Ubytování (Apartmán) Arborétum. Set in Harkány, this air-conditioned apartment features a barbecue. The unit is 1.2 km from Harkány Thermal Spa and opposite an arboretum. Ubytování Arborétum se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piroska Családi Apartman

9,5

Piroska Családi Apartman

Ubytování (Apartmány) Piroska Családi Apartman. Located less than 1 km from Harkány Thermal Spa, Piroska Családi Apartman offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Piroska Családi Apartman se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya).

Harkány-Szt. István Apartman

9,5

Harkány-Szt. István Apartman

Ubytování (Apartmán) Harkány-Szt. István Apartman. Harkány-Szt. István Apartman je apartmán s balkonem, Wi-Fi zdarma a varnou konvicí situovaný v Harkány, 400 metrů od termálních lázní Harkány. Ubytování Harkány-Szt. István Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angi Apartman

9,5

Angi Apartman

Ubytování (Apartmán) Angi Apartman. Boasting garden views, Angi Apartman offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1 km from Harkány Thermal Spa. Ubytování Angi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lila Ház

9,5

Lila Ház

Ubytování (Apartmány) Lila Ház. Lila Ház se nachází ve městě Harkány, pouhých 300 metrů od termálních lázní, a nabízí zahradu s terasou. Ubytování Lila Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heilmann Ház

9,4

Heilmann Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Heilmann Ház. Situated in Harkány in the Baranya Region, this detached holiday home is 700 metres from Harkány Thermal Spa. Ubytování Heilmann Ház se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya).

Gere Apartment de Luxe

9,4

Gere Apartment de Luxe

Ubytování (Apartmán) Gere Apartment de Luxe. Apartmán Gere Apartment de Luxe se nachází ve městě Harkány, 500 metrů od tamních termálních koupelí, 25 km od města Pécs a 49 km od Osijeku, a nabízí... Ubytování Gere Apartment de Luxe se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya).

Olimpia Apartman

9,4

Olimpia Apartman

Ubytování (Apartmán) Olimpia Apartman. Situated in Harkány in the Baranya region, Olimpia Apartman has a patio and garden views. Ubytování Olimpia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya).

Villa Harkany

9,3

Villa Harkany

Ubytování (Penzion) Villa Harkany. Set in Harkány, 1.2 km from Harkány Thermal Spa, Villa Harkany offers accommodation with free bikes, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Villa Harkany se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aida apartman

9,3

Aida apartman

Ubytování (Apartmán) Aida apartman. Situated only a 4-minute walk from Harkány Thermal Spa, Aida apartman is an apartment ideally located in Harkány. Ubytování Aida apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktória Vendégház

9,3

Viktória Vendégház

Ubytování (Penzion) Viktória Vendégház. Situated in Harkány, 2 km from Harkány Thermal Spa, Viktória Vendégház features accommodation with free bikes, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Viktória Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya).

Apartmanház Mediterrán

9,3

Apartmanház Mediterrán

Ubytování (Apartmány) Apartmanház Mediterrán. Apartmanház Mediterrán se nachází ve městě Harkány, kde nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmanház Mediterrán se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya).

Bartók Apartmanok

9,3

Bartók Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Bartók Apartmanok. Bartók Apartmanok is a self-catering accommodation located in Harkány and set on the 1st floor. Ubytování Bartók Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabi apartman

9,2

Gabi apartman

Ubytování (Apartmán) Gabi apartman. Set in Harkány and only 200 metres from Harkány Thermal Spa, Gabi apartman offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Gabi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Hotel Kager Harkány

9,2

Wellness Hotel Kager Harkány

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Kager Harkány. Tento nově otevřený hotel ve městě Harkany nabízí vysokou úroveň ubytování za rozumné ceny v poklidné domácké atmosféře. Ubytování Wellness Hotel Kager Harkány se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Di Marija Üdülőház Harkány

9,2

Di Marija Üdülőház Harkány

Ubytování (Prázdninový dům) Di Marija Üdülőház Harkány. Di Marija Üdülőház Harkány is located in Harkány and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Di Marija Üdülőház Harkány se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szilvia Apartmanház

9,2

Szilvia Apartmanház

Ubytování (Penzion) Szilvia Apartmanház. Szilvia Apartmanház se nachází 350 metrů od termálních lázní v Harkány a má zahradu se zařízenou terasou a ubytovací jednotky s kabelovou TV a bezplatným... Ubytování Szilvia Apartmanház se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gold Apartment

9,2

Gold Apartment

Ubytování (Apartmány) Gold Apartment. Set in Harkány in the Baranya region with Harkány Thermal Spa nearby, Gold Apartment offers accommodation with free private parking. Ubytování Gold Apartment se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luca Apartman

9,2

Luca Apartman

Ubytování (Apartmán) Luca Apartman. Tento apartmán se nachází ve městě Harkány, 200 metrů od tamních termálních lázní, a nabízí balkon s výhledem na město, patio i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Luca Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Edit

9,1

Apartman Edit

Ubytování (Apartmány) Apartman Edit. Apartman Edit se nachází v Harkány, 300 metrů od termálních lázní. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartman Edit se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edit Vendégház

9,1

Edit Vendégház

Ubytování (Penzion) Edit Vendégház. Edit Vendégház nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi v Harkány, 600 metrů od místních termálních lázní. Hosté zde mohou využít terasu a sdílený... Ubytování Edit Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A16 Panzio

9,1

A16 Panzio

Ubytování (Penzion) A16 Panzio. Tento penzion se nachází v centru města Harkány, jen 150 metrů od lázní. Ubytování A16 Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Révész

9,1

Apartment Révész

Ubytování (Apartmány) Apartment Révész. Apartmán Révész se nachází ve městě Harkány, pouhých 100 metrů od termálních lázní Harkány, a svým hostům nabízí k využití zahradu se zázemím pro... Ubytování Apartment Révész se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oázis Apartman

9,1

Oázis Apartman

Ubytování (Apartmány) Oázis Apartman. Oázis Apartman je vzdálený 400 metrů od termálních lázní ve městě Harkány. Nabízí zahradu a ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Oázis Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Immo-apartman

9,1

Immo-apartman

Ubytování (Apartmán) Immo-apartman. Situated in Harkány in the Baranya region, Immo-apartman features a balcony. Ubytování Immo-apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktória Apartmanház

9

Viktória Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Viktória Apartmanház. Set in Harkány in the Baranya region and Harkány Thermal Spa reachable within 600 metres, Viktória Apartmanház offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Viktória Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)