Hledat

Ubytování

Gästehof Annerl Apartmány

Pießling 76, 4575 Rossleithen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Gästehof Annerl. Gästehof Annerl offers accommodation with a garden and free WiFi. Bad Ischl is 49 km from the apartment, while Bad Mitterndorf is 32 km away. Ubytování Gästehof Annerl se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gästehof Annerl

Jeden z našich bestsellerů v Rossleithenu! Gästehof Annerl offers accommodation with a garden and free WiFi. Bad Ischl is 49 km from the apartment, while Bad Mitterndorf is 32 km away.

Vybavení ubytování Gästehof Annerl

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Společenská místnost
 • Knihovna
 • Trezor
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Rossleithen

Baby- und Kinderbauernhof Riegler

9,9

Baby- und Kinderbauernhof Riegler

Ubytování (Penzion) Baby- und Kinderbauernhof Riegler. Baby-und Kinderbauernhof Riegler se nachází v obci Roßleithen v národním parku Kalkalpen. Má zahradu s malým dětským bazénem, hřištěm a trampolínou. Ubytování Baby- und Kinderbauernhof Riegler se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bergzauber

9,7

Villa Bergzauber

Ubytování (Hotel) Villa Bergzauber. Villa Bergzauber se nachází v Rossleithenu a nabízí sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Villa Bergzauber se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhof Berger

9,6

Ferienhof Berger

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Berger. Rodinný Ferienhof Berger stojí na klidném místě s panoramatickým výhledem na národní park Kalkalpen (Vápencové Alpy), na okraji Rossleithenu. Ubytování Ferienhof Berger se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Koglerhütte

9,6

Ferienhaus Koglerhütte

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Koglerhütte. Ferienhaus Koglerhütte se nachází na klidném, prosluněném místě v obci Rossleithen a nabízí zahradu s grilem a zázemím pro stolní tenis a ubytování v... Ubytování Ferienhaus Koglerhütte se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien am Land - WALDBAUER

9,5

Ferien am Land - WALDBAUER

Ubytování (Apartmány) Ferien am Land - WALDBAUER. Erlebnisbauernhof Waldbauer je venkovský statek, který se nachází 3 km od centra města Windischgarsten. Ubytování Ferien am Land - WALDBAUER se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienbauernhof Christa

9,5

Familienbauernhof Christa

Ubytování (Farma) Familienbauernhof Christa. Tato tradiční usedlost se nachází na malebném místě na hoře Schweizersberg v Horním Rakousku, 7 km od Windischgarstenu. Ubytování Familienbauernhof Christa se nachází ve městě Schweizersberg 146 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kronberger Apartment

9,5

Kronberger Apartment

Ubytování (Apartmány) Kronberger Apartment. Kronberger Byt se nachází v obci Rossleithen mezi lyžařskými areály Wurzeralm a Hutterer Höss, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Kronberger Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Sonnwend National Park Lodge

9,4

Villa Sonnwend National Park Lodge

Ubytování (Chata) Villa Sonnwend National Park Lodge. Villa Sonnwend nabízí k životnímu prostředí šetrné 3hvězdičkové ubytování v secesním stylu a nachází se ve scénické krajině národního parku Kalkalpen. Ubytování Villa Sonnwend National Park Lodge se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Kreilgut

9,2

Ferienhof Kreilgut

Ubytování (Penzion) Ferienhof Kreilgut. Ferienhof Kreilgut se nachází na úpatí lyžařského areálu Wurzeralm a nabízí ubytování s balkonem s výhledem na hory, domácí produkty a neplacené... Ubytování Ferienhof Kreilgut se nachází ve městě Walchegg 4 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Kandler

9,1

Ferienhof Kandler

Ubytování (Farma) Ferienhof Kandler. Ferienhof Kandler, provozovaný už po 3 generace jednou rodinou, se nachází v obci Roßleithen, ve snadném dosahu výjezdem č. 48 z dálnice A9 Phyrn. Ubytování Ferienhof Kandler se nachází ve městě Pichl 115 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Gut Enghagen

9,1

Ferienhotel Gut Enghagen

Ubytování (Aparthotel) Ferienhotel Gut Enghagen. Tříhvězdičkový Ferienhotel Gut Enghagen se nachází mezi obcemi Hinterstoder a Windischgarsten v jižní části Horních Rakous, na 75hektarovém pozemku s lesy... Ubytování Ferienhotel Gut Enghagen se nachází ve městě Pießling 17 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhütten Brandtner

7,8

Ferienhütten Brandtner

Ubytování (Horské chaty) Ferienhütten Brandtner. Horské chaty Ferienhütten Brandtner zařízené v rustikálním alpském stylu se nacházejí 4 km od centra obce Roßleithen. Ubytování Ferienhütten Brandtner se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rading

Haus Rading

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Rading. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Haus Rading offers accommodation in Rading with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Rading se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Rading

Haus Rading

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Rading. Haus Rading is located in Rading and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace. Ubytování Haus Rading se nachází ve městě Rossleithen (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)