Hledat

Ubytování

Four Stars Apartments Apartmány

Sv. Petar na Moru 419 D, 23207 Sveti Petar, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Four Stars Apartments. Four Stars Apartments se nachází v obci Sveti Petar, 9 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Four Stars Apartments se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Four Stars Apartments

Všechny apartmány mají terasu, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, lednicí, sporákem, kávovarem a rychlovarnou konvicí, pračku a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Four Stars Apartments nabízí službu půjčení jízdních kol. Four Stars Apartments leží 20 km od Zadaru, 43 km od Vodice a 17 km od letiště v Zadaru a nabízí neplacenou dopravu na letiště. Four Stars Apartments se nachází v obci Sveti Petar, 9 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má také zázemí pro grilování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Four Stars Apartments

 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Recepce 24 hodin denně
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Požární alarmy
 • Trezor
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace

Jiná ubytování ve městě Sveti Petar

Cro Behar 2 Apartments

9,9

Cro Behar 2 Apartments

Ubytování (Apartmány) Cro Behar 2 Apartments. Cro Behar 2 Apartments se nachází ve městě Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru, a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cro Behar 2 Apartments se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Dvori Dida Mile

9,9

Holiday Home Dvori Dida Mile

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Dvori Dida Mile. Holiday Home Dvori Dida Mile se nachází Donje Raštane a nabízí venkovní bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje TV a klimatizaci. Ubytování Holiday Home Dvori Dida Mile se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diana

9,9

Villa Diana

Ubytování (Apartmány) Villa Diana. Villa Diana se nachází v obci Sveti Petar, 10 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Diana se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Meerblick

9,7

Apartment Meerblick

Ubytování (Apartmány) Apartment Meerblick. Apartmán Meerblick se nachází v obci Sveti Petar, 12 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Meerblick se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Dalmatian

9,7

Villa Dalmatian

Ubytování (Vila) Villa Dalmatian. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Dalmatian is set in Sveti Petar. Ubytování Villa Dalmatian se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Maleo

9,7

Apartments Maleo

Ubytování (Apartmány) Apartments Maleo. Apartmány Maleo se nacházejí v obci Sveti Petar a nabízejí výhled na moře, zázemí pro vodní sporty, bezplatná jízdní kola, gril i zahradu. Ubytování Apartments Maleo se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Zara

9,7

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartments Zara se nachází ve Sveti Petaru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andris Apartment

9,5

Andris Apartment

Ubytování (Apartmány) Andris Apartment. Andris Apartment se nachází v obci Sveti Petar a nabízí ubytování s TV a kuchyní. Ubytování Andris Apartment se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Al Capone Apartment

9,3

Al Capone Apartment

Ubytování (Apartmány) Al Capone Apartment. Apartmán Al Capone se nachází v obci Sveti Petar, 9 km od Biogradu na Moru, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Al Capone Apartment se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Memories Apartments

9,2

Memories Apartments

Ubytování (Apartmány) Memories Apartments. Memories Apartments se nachází ve vesnici Sveti Petar, 10 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Memories Apartments se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Niki

9,1

Apartments Niki

Ubytování (Apartmány) Apartments Niki. Apartmány Niki se nacházejí v zahradě ve vesničce Sveti Petar na Moru, pouhý 1 km od moře. Ubytování Apartments Niki se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani San Pedro

9,1

Apartmani San Pedro

Ubytování (Apartmány) Apartmani San Pedro. Apartmani San Pedro se nachází v obci Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Apartmani San Pedro se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cole

9

Apartment Cole

Ubytování (Apartmány) Apartment Cole. Apartment Cole se nachází v obci Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Cole se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Deni

9

Mobile Home Deni

Ubytování (Kemp) Mobile Home Deni. Kemp Mobile Home Deni se nachází v obci Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mobile Home Deni se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mile

9

Apartments Mile

Ubytování (Apartmány) Apartments Mile. Apartments Mile se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Sveti Petar. Do Zadaru je to odtud 17 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Mile se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Katarina

9

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Apartments Katarina se nachází na poklidném místě 500 metrů od centra letoviska Sv. Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Poseidon

9

Holiday home Poseidon

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Poseidon. Prázdninový dům Poseidon se nachází v obci Sveti Petar a nabízí klimatizaci, gril, bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled na moře. Ubytování Holiday home Poseidon se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Sv. Petar

8,9

Villa Sv. Petar

Ubytování (Apartmány) Villa Sv. Petar. Luxusní Villa Sv. Petar se nachází uprostřed zeleně v obci Sveti Petar na Moru, 100 metrů od pláže u Jaderského moře. Ubytování Villa Sv. Petar se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ivan apartment near beach

8,9

Ivan apartment near beach

Ubytování (Apartmán) Ivan apartment near beach. Apartmán Ivan apartment near beach se nachází v obci Krmčina a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ivan apartment near beach se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

House Roko

8,7

House Roko

Ubytování (Prázdninový dům) House Roko. House Roko se nachází v obci Sveti Petar na Moru a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování House Roko se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Šime 1

8,6

Apartmani Šime 1

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šime 1. Apartmani Šime 1 se nachází na poloostrově Sveti Petar a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmani Šime 1 se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Homes Tino & Ivano

8,4

Mobile Homes Tino & Ivano

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Tino & Ivano. Mobile Homes Tino & Ivano se nachází v autokempu Filko v obci Sveti Petar, 17 km od Zadaru a 43 km od Vodice. Ubytování Mobile Homes Tino & Ivano se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mate

8,3

Apartments Mate

Ubytování (Apartmány) Apartments Mate. Apartmány Mate se nachází 250 metrů od pobřežní promenády ve vesničce Sveti Petar na Moru a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mate se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mary

8,3

Apartments Mary

Ubytování (Apartmány) Apartments Mary. Apartmány Mary se nachází v obci Sveti Petar, 11 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mary se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Kristijan

7,9

Apartmani Kristijan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kristijan. Apartmani Kristijan se nachází ve městě Sveti Petar v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Kristijan se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Maestral

7,6

Apartments Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestral. Apartments Maestral nabízí zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou klimatizované a mají plně vybavenou kuchyň s chladničkou a kávovarem. Ubytování Apartments Maestral se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Paolo&Lorenzo 2

Apartman Paolo&Lorenzo 2

Ubytování (Apartmán) Apartman Paolo&Lorenzo 2. Apartman Paolo&Lorenzo 2 is set in Krmčina and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 11 km from Biograd na Moru. Ubytování Apartman Paolo&Lorenzo 2 se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home TWIN L2, directly on beach

Holiday home TWIN L2, directly on beach

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home TWIN L2, directly on beach. Set in Sveti Petar, Holiday home TWIN L2, directly on beach offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Holiday home TWIN L2, directly on beach se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Tomi

Apartments Tomi

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomi. Located in Krmčina, 12 km from Biograd na Moru, Apartments Tomi provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tomi se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments in Sveti Petar na Moru 36923

Apartments in Sveti Petar na Moru 36923

Ubytování (Apartmány) Apartments in Sveti Petar na Moru 36923. Situated in Sveti Petar in the Zadar County region, Apartments in Sveti Petar na Moru 36923 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Sveti Petar na Moru 36923 se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lavanda

Apartment Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavanda. Apartmán Lavanda se nachází ve městě Sveti Petar. Nabízí terasu, klimatizaci a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Lavanda se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Sunce

Apartmani Sunce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sunce. Set in Sveti Petar, Apartmani Sunce offers accommodation with free WiFi and a garden. The apartment offers a terrace. Zadar is 17 km from Apartmani Sunce. Ubytování Apartmani Sunce se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marin

Villa Marin

Ubytování (Vila) Villa Marin. Set in Sveti Petar, 1.7 km from Sveti Petar Nudist Beach, Villa Marin offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Marin se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mataija

Apartmani Mataija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mataija. Located in Sveti Petar, 12 km from Biograd na Moru, Apartmani Mataija provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Mataija se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marin

Apartment Marin

Ubytování (Apartmán) Apartment Marin. Located in Sveti Petar in the Zadar County region, Apartment Marin has a garden. Ubytování Apartment Marin se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment NM

Apartment NM

Ubytování (Apartmán) Apartment NM. Set in Sveti Petar in the Zadar County region, Apartment NM has a terrace. Ubytování Apartment NM se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman eva

Apartman eva

Ubytování (Apartmán) Apartman eva. Apartman Eva se nachází v Krmčině a nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartman eva se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jasna

Apartments Jasna

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasna. Apartments Jasna se nachází 1,5 km od centra letoviska Sv. Petar na Moru, 150 metrů od pláže. Ubytování Apartments Jasna se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

B&B Sveti Petar

B&B Sveti Petar

Ubytování (Apartmán) B&B Sveti Petar. Situated in Sveti Petar in the Zadar County region, B&B Sveti Petar has a terrace and garden views. Ubytování B&B Sveti Petar se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar. Located in Sveti Petar, Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar provides a private pool. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Sveti Petar Na Moru

Holiday Home Sveti Petar Na Moru

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sveti Petar Na Moru. Holiday Home Sveti Petar Na Moru is situated in Sveti Petar and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Holiday Home Sveti Petar Na Moru se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milicevic

Apartment Milicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Milicevic. Apartmán Miličević se nachází v obci Sveti Petar a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Milicevic se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bianca With Pool

Holiday Home Bianca With Pool

Ubytování (Vila) Holiday Home Bianca With Pool. Boasting accommodation with a patio, Holiday Home Bianca With Pool is set in Sveti Petar. This villa features a terrace. Ubytování Holiday Home Bianca With Pool se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bona fide

Bona fide

Ubytování (Apartmány) Bona fide. Offering a terrace, Bona fide offers accommodation in Sveti Petar. Ubytování Bona fide se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kod Lovca

Apartmani Kod Lovca

Ubytování (Penzion) Apartmani Kod Lovca. Located in Sveti Petar, 2.8 km from Beach Krča, Apartmani Kod Lovca provides air-conditioned rooms and a terrace. Ubytování Apartmani Kod Lovca se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment IGOR

Apartment IGOR

Ubytování (Apartmán) Apartment IGOR. Set in Sveti Petar in the Zadar County region, Apartment IGOR has a terrace. Ubytování Apartment IGOR se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Luce

Apartment Luce

Ubytování (Apartmán) Apartment Luce. Situated in Sveti Petar in the Zadar County region, Apartment Luce has a terrace. Ubytování Apartment Luce se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Paulo&Lorenco

Apartment Paulo&Lorenco

Ubytování (Apartmány) Apartment Paulo&Lorenco. Apartment Paulo&Lorenco leží v letovisku Sveti Petar, 17 km od Zadaru a 42 km od Vodice. Na místě nechybí klimatizace ani neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Paulo&Lorenco se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lucija

Apartments Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucija. Providing a terrace, Apartments Lucija provides accommodation in Sveti Petar. Free WiFi is offered. Ubytování Apartments Lucija se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Dalmatia

Casa Dalmatia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Dalmatia. Set in Sveti Petar, Casa Dalmatia offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Casa Dalmatia se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer Vibes

Summer Vibes

Ubytování (Apartmány) Summer Vibes. Featuring a garden, Summer Vibes is situated in Sveti Petar, not far from Sveti Petar Nudist Beach and Beach Turkljaca. Ubytování Summer Vibes se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)