Hledat

Ubytování

For You Apartman Gyula Apartmán

5700 Gyula, Tiborc utca 33-35./5, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) For You Apartman Gyula. For You Apartman Gyula se nachází v Gyule, 600 metrů od hradních lázní a hradu Gyula, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování For You Apartman Gyula se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování For You Apartman Gyula

Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Toto ubytování se nachází 6 minut chůze od pláže. V okolí se lze věnovat pěší turistice. For You Apartman Gyula se nachází v Gyule, 600 metrů od hradních lázní a hradu Gyula, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Gyula

Ikervár

10

Ikervár

Ubytování (Apartmány) Ikervár. Ikervár se nachází 300 metrů od hradu Gyula a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ikervár se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csillag Delux Apartman

10

Csillag Delux Apartman

Ubytování (Apartmány) Csillag Delux Apartman. Situated in Gyula in the Bekes region, with Castle of Gyula and Castle Spa nearby, Csillag Delux Apartman features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Csillag Delux Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodza apartman

10

Bodza apartman

Ubytování (Apartmán) Bodza apartman. Situated just less than 1 km from Castle of Gyula, Bodza apartman features accommodation in Gyula with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Bodza apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambient Deluxe Apartman

10

Ambient Deluxe Apartman

Ubytování (Penzion) Ambient Deluxe Apartman. Located within 400 metres of Castle of Gyula in Gyula, Ambient De Luxe Apartman has a garden and a terrace, as well as free WiFi. Ubytování Ambient Deluxe Apartman se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozmaring Apartman

9,9

Rozmaring Apartman

Ubytování (Apartmány) Rozmaring Apartman. Featuring a furnished balcony, this air-conditioned apartment is set 400 metres from Castle Spa in a quiet residential area in Gyula. Ubytování Rozmaring Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hídfő Apartman-Nyugalom Szigetei

9,9

Hídfő Apartman-Nyugalom Szigetei

Ubytování (Aparthotel) Hídfő Apartman-Nyugalom Szigetei. Only 100 metres from the Castle Spa, Hídfő Apartman-Nyugalom Szigetei is located in the historic spa town of Gyula in the Bekes region. Ubytování Hídfő Apartman-Nyugalom Szigetei se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Apartman Gyula

9,9

Boróka Apartman Gyula

Ubytování (Apartmán) Boróka Apartman Gyula. Set in Gyula, 400 metres from Castle of Gyula and 400 metres from Castle Spa, Boróka Apartman Gyula offers air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytování Boróka Apartman Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bíbor Apartman

9,9

Bíbor Apartman

Ubytování (Apartmán) Bíbor Apartman. Situated 350 metres from Castle of Gyula and the Casle Thermal Bath in Gyula, this apartment features air conditioning, floor heating and free WiFi. Ubytování Bíbor Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galery Apartman

9,9

Galery Apartman

Ubytování (Apartmán) Galery Apartman. Offering free WiFi and free private parking, Galery Apartman is located in Gyula, within just 1.2 km of Castle of Gyula. Ubytování Galery Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pálma Apartman

9,9

Pálma Apartman

Ubytování (Apartmán) Pálma Apartman. Pálma Apartman is located 800 metres from Gyula Castle and the Castle Spa. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Pálma Apartman se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes).

Erika Apartmanház

9,9

Erika Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Erika Apartmanház. Located in Gyula, FUPErika Apartmanház offers free bikes. Accommodation will provide you with a tv, air conditioning and cable channels. Ubytování Erika Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feliz apartman

9,8

Feliz apartman

Ubytování (Apartmán) Feliz apartman. Featuring a restaurant, free bikes, and a garden, Feliz apartman offers accommodation in Gyula with free WiFi and city views. Ubytování Feliz apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Woodland Villa (Gellény Birtok)

9,8

Woodland Villa (Gellény Birtok)

Ubytování (Vila) Woodland Villa (Gellény Birtok). Set in Gyula, within 6 km of Castle of Gyula and 7 km of Castle Spa, Woodland Villa (Gellény Birtok) offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Woodland Villa (Gellény Birtok) se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AIDA Apartman

9,8

AIDA Apartman

Ubytování (Apartmán) AIDA Apartman. Featuring garden views, AIDA Apartman offers accommodation with a garden, around 600 metres from Castle Spa. Ubytování AIDA Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Vityilló apartman

9,8

A Vityilló apartman

Ubytování (Apartmány) A Vityilló apartman. A Vityilló apartman se nachází v Gyule, 600 metrů od hradu Gyula a 800 metrů od hradních lázní. Ubytování A Vityilló apartman se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trio

9,8

Trio

Ubytování (Apartmán) Trio. Trio is located in Gyula, 200 metres from Castle of Gyula, and provides a patio, garden, and free WiFi. Guests benefit from a terrace. Ubytování Trio se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LaurApartman

9,8

LaurApartman

Ubytování (Apartmány) LaurApartman. Located in Gyula in the Bekes region and Castle of Gyula reachable within 1. Ubytování LaurApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boka Apartmanház

9,8

Boka Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Boka Apartmanház. Situated in Gyula, 1.2 km from Castle of Gyula and 1. Ubytování Boka Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatrosz Apartman

9,8

Albatrosz Apartman

Ubytování (Apartmán) Albatrosz Apartman. Centrally located, 100 metres from the Thermal Bath of Gyula, Albatrosz Apartman is a modern unit with air conditioning and private parking on site. Ubytování Albatrosz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerékvár apartman Gyula

9,8

Kerékvár apartman Gyula

Ubytování (Apartmán) Kerékvár apartman Gyula. Set in Gyula, within 1.5 km of Castle of Gyula and 1. Ubytování Kerékvár apartman Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes).

Nefelejcs Apartman

9,8

Nefelejcs Apartman

Ubytování (Apartmán) Nefelejcs Apartman. Nefelejcs Apartman offers a modernly fitted apartment in Gyula, 100 metres from the Castle Bath. Free WiFi access is available. Ubytování Nefelejcs Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartmanház

9,8

Napfény Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Napfény Apartmanház. Located in Gyula, Napfény Apartmanház offers self-catering apartments, 450 metres from the Castle Bath. Free WiFi access is available. Ubytování Napfény Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balázs Szálló

9,8

Balázs Szálló

Ubytování (Apartmány) Balázs Szálló. Balázs Szálló is set in the heart of Gyula town, 600 metres from Thermal Bath and Gyula Castle. Ubytování Balázs Szálló se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyulai-fürdő-apartman II.

9,8

Gyulai-fürdő-apartman II.

Ubytování (Apartmán) Gyulai-fürdő-apartman II.. Situated in the town of Gyula and only 100 metres from the Gyula Castle, Molli Apartman offers a self-catered accommodation, a spacious garden with... Ubytování Gyulai-fürdő-apartman II. se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ajándék Apartman

9,8

Ajándék Apartman

Ubytování (Apartmán) Ajándék Apartman. Situated in Gyula, 1.6 km from Castle of Gyula and 1. Ubytování Ajándék Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Regina Delux Apartman

9,8

Regina Delux Apartman

Ubytování (Apartmány) Regina Delux Apartman. Offering accommodation with air conditioning, Regina Delux Apartman is situated in Gyula, 100 metres from the summer entrance and 500 metres from the... Ubytování Regina Delux Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VÁR GYULA APARTMAN

9,8

VÁR GYULA APARTMAN

Ubytování (Apartmán) VÁR GYULA APARTMAN. Situated in Gyula, VÁR GYULA APARTMAN features accommodation with a balcony and free WiFi. Set 1. Ubytování VÁR GYULA APARTMAN se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fortuna Deluxe Apartman Gyula

9,8

Fortuna Deluxe Apartman Gyula

Ubytování (Apartmány) Fortuna Deluxe Apartman Gyula. Fortuna Apartman is located in the centre of Gyula, only 600 metres from the Gyula Castle Bath. Ubytování Fortuna Deluxe Apartman Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christabella Apartman

9,8

Christabella Apartman

Ubytování (Apartmán) Christabella Apartman. Christabella Apartman is situated in a residential area in the city centre, 50 metres from the Gyula Castle Bath. Ubytování Christabella Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyula Apartman

9,8

Gyula Apartman

Ubytování (Apartmán) Gyula Apartman. Located 600 metres from the Gyula Thermal Bath, Gyula Apartman offers an air-conditioned apartment with free WiFi and a flat-screen TV with cable channels. Ubytování Gyula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central-Aqua Apartman

9,8

Central-Aqua Apartman

Ubytování (Apartmán) Central-Aqua Apartman. Complete with barbecue facilities and a garden, Central-Aqua Apartman is situated in Gyula, 400 metres from Castle of Gyula and a 5-minute walk from Castle... Ubytování Central-Aqua Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maja Apartman

9,8

Maja Apartman

Ubytování (Apartmán) Maja Apartman. Maja Apartman is located in Gyula, and offers air-conditioned studio, free bikes and a garden with barbecue facilities. Ubytování Maja Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosoly Deluxe Apartman

9,8

Mosoly Deluxe Apartman

Ubytování (Apartmány) Mosoly Deluxe Apartman. Mosoly Deluxe Apartman has city views, free WiFi and free private parking, situated in Gyula, 1 km from Castle of Gyula. Ubytování Mosoly Deluxe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novák Apartman

9,8

Novák Apartman

Ubytování (Apartmán) Novák Apartman. Novák Apartman offers accommodation in Gyula, 1.3 km from Castle of Gyula and 1.4 km from Castle Spa. Ubytování Novák Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Origo Apartmanlakás

9,8

Origo Apartmanlakás

Ubytování (Apartmán) Origo Apartmanlakás. Set in Gyula, 1.3 km from Castle of Gyula and 1.4 km from Castle Spa, Origo Apartmanlakás offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Origo Apartmanlakás se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes).

Martina apartman

9,8

Martina apartman

Ubytování (Apartmán) Martina apartman. Located in Gyula, 1.2 km from Castle of Gyula and 550 m from Castle Spa, Martina apartman offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Martina apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szíriusz Apartmanház

9,8

Szíriusz Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Szíriusz Apartmanház. Located 800 metres from Castle of Gyula, Szíriusz Apartmanház offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Szíriusz Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almásy Apartmanház Gyula

9,8

Almásy Apartmanház Gyula

Ubytování (Apartmány) Almásy Apartmanház Gyula. Located in Gyula in the Bekes region, with Castle of Gyula and Castle Spa nearby, Almásy Apartmanház Gyula provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Almásy Apartmanház Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babilon Gyula Szállás De Luxe

9,7

Babilon Gyula Szállás De Luxe

Ubytování (Apartmány) Babilon Gyula Szállás De Luxe. Offering air conditioned apartments in the centre of Gyula, Babilon Gyula Szállás De Luxe is a modernized, Mediterranean-style property located 300 metres... Ubytování Babilon Gyula Szállás De Luxe se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ti és Mi Vendégház

9,7

Ti és Mi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Ti és Mi Vendégház. Just 1.1 km from Castle of Gyula and 900 metres from Castle Spa and featuring free WiFi, Ti és Mi Vendégház offers accommodation in Gyula. Ubytování Ti és Mi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trend Deluxe Apartman

9,7

Trend Deluxe Apartman

Ubytování (Apartmány) Trend Deluxe Apartman. Set in Gyula, Trend Deluxe Apartman is 600 metres from Castle of Gyula. Castle Spa's nearest entrance is 200 metres away. Ubytování Trend Deluxe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beáta Apartman

9,7

Beáta Apartman

Ubytování (Apartmány) Beáta Apartman. Beáta Apartman se nachází v Gyule, 750 metrů od zámku a 650 metrů od AquaPalota Bath. Ubytování Beáta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holdudvar Apartman

9,7

Holdudvar Apartman

Ubytování (Apartmány) Holdudvar Apartman. Holdudvar Apartman se nachází ve městě Gyula, 300 metrů od hradu Gyula, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holdudvar Apartman se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Végvárapartman Gyula

9,7

Végvárapartman Gyula

Ubytování (Apartmány) Végvárapartman Gyula. Végvárapartman is located in the centre of Gyula, 100 metres from the castle, featuring studios and apartments with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Végvárapartman Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lia Apartman

9,7

Lia Apartman

Ubytování (Apartmán) Lia Apartman. Featuring garden views, Lia Apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 1.3 km from Castle Spa. Ubytování Lia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Classy Apartman Gyula

9,7

Classy Apartman Gyula

Ubytování (Aparthotel) Classy Apartman Gyula. Classy Apartman Gyula features garden views, free WiFi and free private parking, set in Gyula, 600 metres from Castle of Gyula. Ubytování Classy Apartman Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dig Build Apartmanház

9,7

Dig Build Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Dig Build Apartmanház. Dig Build Apartmanház features city views, free WiFi and free private parking, set in Gyula, less than 1 km from Castle of Gyula. Ubytování Dig Build Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platán Vendégház

9,7

Platán Vendégház

Ubytování (Penzion) Platán Vendégház. Located 300 metres from the local thermal baths, Platán Vendégház offers free bicycles and a garden with barbecue facilities. Ubytování Platán Vendégház se nachází ve městě Gyula (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gellény Lux Apartman

9,7

Gellény Lux Apartman

Ubytování (Apartmány) Gellény Lux Apartman. Set in Gyula, 800 metres from Castle of Gyula and less than 1 km from Castle Spa, Gellény Lux Apartman offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Gellény Lux Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Titán Apartman

9,7

Titán Apartman

Ubytování (Apartmány) Titán Apartman. Titán Apartman is situated in the centre of Gyula, 350 metres from the nearest entrance to Castle of Gyula. Castle Spa is 900 metres away. Ubytování Titán Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metropolitan Apartman Gyula

9,7

Metropolitan Apartman Gyula

Ubytování (Apartmán) Metropolitan Apartman Gyula. Situated in Gyula, 2.4 km from Castle of Gyula, Metropolitan Apartman Gyula features accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Metropolitan Apartman Gyula se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)