Hledat

Ubytování

Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn Apartmán

Öblarn 338 Erdgeschoss, Haus B, 8960 Öblarn, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn. Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn se nachází v Öblarnu a nabízí terasu. 23 km od Bad Aussee. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn

Mozarta v Salcburku je vzdáleno 83 km. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří německy a anglicky. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. m Sonnendorf Öblarn. Ferienwohnung im Sonnendorf Öblarn se nachází v Öblarnu a nabízí terasu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán stojí 28 km od Hallstattu a 22 km od Grundlsee. Letiště W. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. A. 23 km od Bad Aussee.

Jiná ubytování ve městě Öblarn

Sonnendorf Öblarn

9,9

Sonnendorf Öblarn

Ubytování (Apartmán) Sonnendorf Öblarn. Sonnendorf Öblarn se nachází ve Štýrsku a nabízí terasu. 23 km od Bad Aussee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnendorf Öblarn se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

El Refugio

9,7

El Refugio

Ubytování (Apartmán) El Refugio. El Refugio se nachází v obci Öblarn a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování El Refugio se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Vesna S Home

9,7

Vesna S Home

Ubytování (Apartmán) Vesna S Home. Apartmán Vesna S Home se nachází v obci Öblarn a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vesna S Home se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Chalet - Mit Liebe dekoriert - 2021 Neubau

9,5

Chalet - Mit Liebe dekoriert - 2021 Neubau

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet - Mit Liebe dekoriert - 2021 Neubau. Chalet - Mit Liebe dekoriert - 2021 Neubau se nachází v Öblarnu, 23 km od Bad Aussee, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet - Mit Liebe dekoriert - 2021 Neubau se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Ringdorfer

9,5

Ferienwohnung Ringdorfer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ringdorfer. Ferienwohnung Ringdorfer se nachází v Öblarnu, ve Štýrsku. Nabízí terasu, výhled na hory a patio. Ubytování Ferienwohnung Ringdorfer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Schloss Gstatt

9,4

Schloss Gstatt

Ubytování (Apartmán) Schloss Gstatt. Schloss Gstatt je situován v obci Öblarn ve Štýrsku, 24 km od Schladmingu, a hostům nabízí sluneční terasu, lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schloss Gstatt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Murbergerhof

9,3

Murbergerhof

Ubytování (Apartmány) Murbergerhof. Farma Murbergerhof se nachází v obci Öblarn, 25 km od Schladmingu, a nabízí zahradu a terasu. Lyžařské středisko Horní Taury je vzdálené 42 km. Ubytování Murbergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Krennbauer

9,2

Ferienwohnung Krennbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krennbauer. Apartmán Ferienwohnung Krennbauer se nachází v městyse Öblarn a nabízí zahradu, sdílený lounge a gril. Ubytování Ferienwohnung Krennbauer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Veronika

9

Appartement Veronika

Ubytování (Apartmán) Appartement Veronika. Moderně zařízený Appartement Veronika se nachází v Öblarnu, 25 km od ski areálu Planai, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartement Veronika se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Pichlerhof

9

Ferienwohnung Pichlerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pichlerhof. Ferienwohnung Pichlerhof se nachází v Öblarnu, 48 km od Filzmoosu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Pichlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Krennbauer

8,8

Krennbauer

Ubytování (Farma) Krennbauer. Krennbauer z roku 1986 se nachází v oblasti Öblarn ve Štýrsku. Tato farma nabízí zahradu. V okolí se lze věnovat pěší turistice a stolnímu tenisu. Ubytování Krennbauer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

KU:L Apartment 4pers. Planai Dachstein

8,8

KU:L Apartment 4pers. Planai Dachstein

Ubytování (Apartmán) KU:L Apartment 4pers. Planai Dachstein. Apartmán KU:L Apartment 4pers. Planai Dachstein se nachází ve štýrském městyse Öblarn a nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování KU:L Apartment 4pers. Planai Dachstein se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Moser

8,8

Haus Moser

Ubytování (Apartmán) Haus Moser. Haus Moser se nachází v obci Öblarn, 45 km od Filzmoos. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Moser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Pölzl plus sommercard Schladming Dachstein

6

Appartement Pölzl plus sommercard Schladming Dachstein

Ubytování (Apartmány) Appartement Pölzl plus sommercard Schladming Dachstein. Appartement Pölzl plus sommercard Schladming Dachstein se nachází v Öblarnu, 23 km od Bad Aussee, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Pölzl plus sommercard Schladming Dachstein se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Bergzeit by FiS - Fun in Styria

Apartment Bergzeit by FiS - Fun in Styria

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergzeit by FiS - Fun in Styria. Apartment Bergzeit by FiS - Fun in Styria se nachází v Öblarnu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 23 km od Bad Aussee. Ubytování Apartment Bergzeit by FiS - Fun in Styria se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Panorama View

Panorama View

Ubytování (Prázdninový dům) Panorama View. Panorama View se nachází v Öblarnu a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. 23 km od Bad Aussee. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panorama View se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Prieger 100S

Ferienhaus Prieger 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Prieger 100S. Ferienhaus Prieger 100S is located in Öblarn. The property is 47 km from Filzmoos and private parking is provided. Ubytování Ferienhaus Prieger 100S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Sunlodge Oeblarn Top B1 Schladming-Dachstein

Sunlodge Oeblarn Top B1 Schladming-Dachstein

Ubytování (Apartmán) Sunlodge Oeblarn Top B1 Schladming-Dachstein. Sunlodge Oeblarn Top B1 Schladming-Dachstein se nachází v Öblarnu a nabízí zahradu a terasu. 23 km od Bad Aussee. Ubytování Sunlodge Oeblarn Top B1 Schladming-Dachstein se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Haus Danklmaier

Haus Danklmaier

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Danklmaier. Situated in Öblarn in the Styria region, Haus Danklmaier has a terrace. Ubytování Haus Danklmaier se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Vesna S Home

Vesna S Home

Ubytování (Apartmán) Vesna S Home. Vesna S Home se nachází v Öblarnu. 23 km od Bad Aussee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vesna S Home se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Berg(Aus)zeit Ennstal

Ferienwohnung Berg(Aus)zeit Ennstal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Berg(Aus)zeit Ennstal. Ferienwohnung Berg(Aus)zeit Ennstal se nachází v Öblarnu. 23 km od Bad Aussee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Berg(Aus)zeit Ennstal se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Holiday Home LUX (STS260)

Holiday Home LUX (STS260)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home LUX (STS260). Set in Öblarn in the Styria region, Holiday Home LUX (STS260) has a terrace. Ubytování Holiday Home LUX (STS260) se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Sunlodge Oeblarn Top C3 Schladming-Dachstein

Sunlodge Oeblarn Top C3 Schladming-Dachstein

Ubytování (Apartmán) Sunlodge Oeblarn Top C3 Schladming-Dachstein. Sunlodge Oeblarn Top C3 Schladming-Dachstein se nachází v Öblarnu. 23 km od Bad Aussee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sunlodge Oeblarn Top C3 Schladming-Dachstein se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).

Albarosa Appartemant

Albarosa Appartemant

Ubytování (Apartmán) Albarosa Appartemant. Albarosa Appartemant se nachází v Öblarnu a nabízí terasu. 23 km od Bad Aussee. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Albarosa Appartemant se nachází ve městě Öblarn (Rakousko - Štýrsko).