Hledat

Ubytování

Farma Wenet Farma

Kladska 346, Broumov, 550 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Farma Wenet. Farma Wenet nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Broumově, 13 km od horské chaty Andrzejowka. Ubytování Farma Wenet se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Farma Wenet má celkové hodnocení 9,9. Pro Farma Farma Wenet momentálně evidujeme 25 recenzí.

Popis ubytování Farma Wenet

Na místě je také dětské hřiště. Poblíž se lze věnovat pěší turistice. Farma Wenet stojí 76 km od pardubického letiště. Farma Wenet nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Broumově, 13 km od horské chaty Andrzejowka. Některé zahrnují terasu a/nebo balkon. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení s rozkládací pohovkou, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami.

Vybavení ubytování Farma Wenet

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Automat (nápoje)
 • Turistické informace
 • Vekovní dětské hřiště
 • Stolní hry/ puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Broumov

Vila Kateřina

9,7

Vila Kateřina

Ubytování (Penzion) Vila Kateřina. Vila Kateřina se nachází v Broumově, 28 km od turistické chaty Andrzejowka. Ubytování Vila Kateřina se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Kateřina má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Kateřina momentálně evidujeme 139 recenzí.

Ubytování U Dolní brány

9,7

Ubytování U Dolní brány

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Dolní brány. Ubytování U Dolní brány se nachází v Broumově. Nabízí bezplatné Wi-Fi. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, koupelna a obývací pokoj. Ubytování Ubytování U Dolní brány se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Privát 347

9,7

Privát 347

Ubytování (Apartmán) Privát 347. Privát 347 se nachází v Broumově a nabízí terasu, soukromý bazén a výhled na bazén. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Privát 347 se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Privát 347 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privát 347 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán u stadionu

9,7

Apartmán u stadionu

Ubytování (Apartmán) Apartmán u stadionu. Apartmán u stadionu se nachází v Broumově, 28 km od chaty Andrzejowka. Nabízí výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán u stadionu se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán u stadionu má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán u stadionu momentálně evidujeme 51 recenzí.

APARTMÁNY za divadlem

9,6

APARTMÁNY za divadlem

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY za divadlem. APARTMÁNY za divadlem se nachází v Broumově, 11 km od chaty Andrzejowka. Apartmán sídlí v budově z roku 2021. Ubytování APARTMÁNY za divadlem se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování Janina

9,6

Ubytování Janina

Ubytování (Apartmán) Ubytování Janina. Ubytování Janina se nachází v Broumově v Královéhradeckém kraji, 28 km od horské chaty Andrzejowka, a nabízí zahradu a výhled do zahrady a na bazén. Ubytování Ubytování Janina se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování Janina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování Janina momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ubytovani na hradbach

9,5

Ubytovani na hradbach

Ubytování (Apartmán) Ubytovani na hradbach. Ubytování na hradbách se nachází v Broumově. Nabízí Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytovani na hradbach se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytovani na hradbach má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovani na hradbach momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmán U Pavla

9,4

Apartmán U Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Pavla. Apartmán U Pavla se nachází ve městě Broumov a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci, bezplatná jízdní kola a přístup do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartmán U Pavla se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

9,4

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Ubytování (Apartmán) Penzion Jízdárna Hejtmánkovice. Penzion Jízdárna Hejtmánkovice se nachází v Broumově a nabízí ubytování v apartmánech s posezením. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Jízdárna Hejtmánkovice momentálně evidujeme 68 recenzí.

Penzion Zemanův Dvůr

9,3

Penzion Zemanův Dvůr

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Zemanův Dvůr. Penzion Zemanův Dvůr se nachází v obci Broumov v Královéhradeckém kraji, 37 km od horské chaty Andrzejowka. Na místě je k dispozici zahrada. Ubytování Penzion Zemanův Dvůr se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Zemanův Dvůr má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion – hostinec Penzion Zemanův Dvůr momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion PANORAMA Janovičky

9,3

Penzion PANORAMA Janovičky

Ubytování (Penzion) Penzion PANORAMA Janovičky. Penzion PANORAMA Janovičky nabízí možnost ubytování s domácími zvířaty v Broumově, 8 km od turistické chaty Andrzejowka. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion PANORAMA Janovičky se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion PANORAMA Janovičky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion PANORAMA Janovičky momentálně evidujeme 199 recenzí.

U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami

9,2

U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami

Ubytování (Privát) U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami. Ubytování U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami se nachází ve zrekonstruovaném zemědělském stavení v durynském stylu z roku 1877, které stojí na území... Ubytování U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát U Dvou lipek pod Broumovskými stěnami momentálně evidujeme 48 recenzí.

Dum Hostu Klaster Broumov

9,2

Dum Hostu Klaster Broumov

Ubytování (Hostel) Dum Hostu Klaster Broumov. Dům Hostů Klášter Broumov se nachází v Broumově, 28 km od horské chaty Andrzejowka, a nabízí bohaté zázemí, které zahrnuje zahradu, terasu, restauraci a... Ubytování Dum Hostu Klaster Broumov se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Dum Hostu Klaster Broumov má celkové hodnocení 9,2. Pro Hostel Dum Hostu Klaster Broumov momentálně evidujeme 117 recenzí.

R&J apartmány

9,2

R&J apartmány

Ubytování (Apartmán) R&J apartmány. R&J apartmány se nachází v Broumově, 28 km od turistické chaty Andrzejowka. K dispozici zde je kuchyň. Apartmány s výhledem na město nabízí bezplatné... Ubytování R&J apartmány se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování R&J apartmány má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán R&J apartmány momentálně evidujeme 41 recenzí.

Privát v Podhoubí

9,2

Privát v Podhoubí

Ubytování (Privát) Privát v Podhoubí. Dobře vybavený Privát v Podhoubí se nachází v Broumově, 27 km od turistické chaty Andrzejowka, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát v Podhoubí se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Privát v Podhoubí má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privát v Podhoubí momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán U Lišáka

9

Apartmán U Lišáka

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Lišáka. Apartmán U Lišáka nabízí ubytování s kuchyní v Broumově, jen 12 km od horské chaty Andrzejowka. Sídlí v budově z počátku 20. Ubytování Apartmán U Lišáka se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán U Lišáka má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán U Lišáka momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Vyhlídka Janovičky

9

Penzion Vyhlídka Janovičky

Ubytování (Penzion) Penzion Vyhlídka Janovičky. Penzion Vyhlídka Janovičky se nachází v Broumově a lze k němu dojet na lyžích. Součástí tohoto penzionu je zahrada, terasa a bar. Ubytování Penzion Vyhlídka Janovičky se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Vyhlídka Janovičky má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Vyhlídka Janovičky momentálně evidujeme 102 recenzí.

Manor House

8,9

Manor House

Ubytování (Hotel) Manor House. Manor House se nachází v Broumově, 12 km od chaty Andrzejowka a nabízí bazén, saunu, vířivku, dětské hřiště a terasu. Ubytování Manor House se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Manor House má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Manor House momentálně evidujeme 188 recenzí.

Hotel Veba

8,9

Hotel Veba

Ubytování (Hotel) Hotel Veba. Hotel Veba se nachází v Broumově, 12 km od horské chaty Andrzejówka. Hosté se mohou těšit na bazén, vířivku a saunu. Ubytování Hotel Veba se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Veba má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Veba momentálně evidujeme 494 recenzí.

Apartmány u náměstí

8,6

Apartmány u náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmány u náměstí. Apartmány u náměstí se nacházejí v Broumově, 12 km od polské horské chaty Andrzejowka. Ubytování Apartmány u náměstí se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány u náměstí má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmány u náměstí momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmány Broumov

8,6

Apartmány Broumov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Broumov. Apartmány Broumov s výhledem na město stojí asi 11 km od horské chaty Andrzejowka. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Broumov se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Broumov má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmány Broumov momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Praha

8,2

Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Praha. Tento hotel se nachází v historickém centru Broumova, v těsné blízkosti benediktinského kláštera. Ubytování Hotel Praha se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Praha má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Praha momentálně evidujeme 72 recenzí.

Ubytování pod klášterem

8,1

Ubytování pod klášterem

Ubytování (Apartmán) Ubytování pod klášterem. Ubytování pod klášterem se nachází v Broumově, 12 km od polské horské chaty Andrzejowka, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování pod klášterem se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování pod klášterem má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Ubytování pod klášterem momentálně evidujeme 84 recenzí.

Hotel Zámeček Janovičky

8,1

Hotel Zámeček Janovičky

Ubytování (Penzion) Hotel Zámeček Janovičky. Hotel - Restaurant Zámeček Janovičky se nachází v Janovičkách, jen 100 metrů od lyžařských vleků. Sídlí ve zrekonstruovaném zájezdním hostinci z počátku... Ubytování Hotel Zámeček Janovičky se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Zámeček Janovičky má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Hotel Zámeček Janovičky momentálně evidujeme 176 recenzí.

Pyramida Broumov

Pyramida Broumov

Ubytování (Aparthotel) Pyramida Broumov. Pyramida Broumov se nachází 11 km od horské chaty Andrzejowka a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Pyramida Broumov se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán golf club Grosshof

Apartmán golf club Grosshof

Ubytování (Apartmán) Apartmán golf club Grosshof. Apartmán golf club Grosshof poskytuje ubytování se zahradou v obci Broumov, 29 km od domku Andrzejówka. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmán golf club Grosshof se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán golf club Grosshof nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování v srdci Broumova za rozumnou cenu.

Ubytování v srdci Broumova za rozumnou cenu.

Ubytování (Apartmán) Ubytování v srdci Broumova za rozumnou cenu.. Set in Broumov in the Hradec Kralove region, Ubytování v srdci Broumova za rozumnou cenu. Has a garden. The property is 12 km from Andrzejowka Shelter. Ubytování Ubytování v srdci Broumova za rozumnou cenu. se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Apartmány Krátká-2

Apartment Apartmány Krátká-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartmány Krátká-2. Apartment Apartmány Krátká-2 se nachází v Broumově, 12 km od horské chaty Andrzejówka, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartment Apartmány Krátká-2 se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Nad Parkem

Apartmány Nad Parkem

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nad Parkem. Apartmány Nad Parkem offers accommodation in Broumov, 12 km from Andrzejowka Shelter. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmány Nad Parkem se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Eliška

Apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eliška. Apartmán Eliška se nachází v Broumově. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma, výhled na město a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Eliška se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Statek-Hofje

Statek-Hofje

Ubytování (Prázdninový dům) Statek-Hofje. Featuring pool views, Statek-Hofje offers accommodation with free bikes, around 33 km from Andrzejowka Shelter. Ubytování Statek-Hofje se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Winterswijk

Hotel Winterswijk

Ubytování (Hotel) Hotel Winterswijk. Featuring a restaurant, Hotel Winterswijk is situated in Broumov, 11 km from Andrzejowka Shelter. The property features a bar, as well as a terrace. Ubytování Hotel Winterswijk se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmany 123

Apartmany 123

Ubytování (Apartmány) Apartmany 123. Set in Broumov, Apartmany 123 offers free WiFi, 12 km from Andrzejowka Shelter. There is a fully equipped kitchenette and a private bathroom. Ubytování Apartmany 123 se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány v broumovském statku

Apartmány v broumovském statku

Ubytování (Apartmány) Apartmány v broumovském statku. Situated 12 km from Andrzejowka Shelter, Apartmány v broumovském statku offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartmány v broumovském statku se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Benešov

Penzion Benešov

Ubytování (Penzion) Penzion Benešov. Located in Broumov, 9 km from Andrzejowka Shelter, Penzion Benešov provides accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a garden. Ubytování Penzion Benešov se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj).