Hledat

Ubytování

Family House Grey Apartmány

Duboka 98, 20356 Duboka, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Family House Grey. Family House Grey se nachází v Duboce v Dubrovnicko-neretvanské župě, 50 metrů od pláže Duboka. Ubytování Family House Grey se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Family House Grey

Family House Grey se nachází v Duboce v Dubrovnicko-neretvanské župě, 50 metrů od pláže Duboka. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Na letiště Dubrovník je to 73 km. Za pěkného počasí mohou hosté využívat zahradu a sluneční terasu. Apartmány mají balkon, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, barem a neplaceným soukromým parkovištěm. Family House Grey stojí 350 metrů od pláže Popova Luka a 750 metrů od pláže Komarna. V ubytování Family House Grey máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Duboka

Apartments Regina Maris

9,9

Apartments Regina Maris

Ubytování (Apartmány) Apartments Regina Maris. Apartmány Regina Maris se nachází v Kleku a nabízí bezplatné Wi-Fi i gril. Do Medžugorje je to 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Regina Maris se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Mari

9,5

Apartments Mari

Ubytování (Apartmány) Apartments Mari. Apartments Mari se nachází v Jesenici, 38 km od Trogiru. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mari se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Plava

9,4

Apartments Villa Plava

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Plava. Apartmány Villa Plava se nacházejí v obci Duboka a nabízejí posezením, TV s plochou obrazovkou a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Plava se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Spajić Duboka

9,4

Apartmani Spajić Duboka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Spajić Duboka. Tento apartmán se nachází v obci Duboka, 30 km od města Međugorje, a nabízí klimatizaci, terasu, bezplatné soukromé parkoviště i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartmani Spajić Duboka se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Marija

Villa Marija

Ubytování (Vila) Villa Marija. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Marija is set in Duboka. Ubytování Villa Marija se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Apartment Duboka 04

Holiday Apartment Duboka 04

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Duboka 04. Holiday Apartment Duboka 04 is located in Duboka and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Apartment Duboka 04 se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Steinbauer

Apartment Steinbauer

Ubytování (Apartmán) Apartment Steinbauer. Featuring free WiFi, Apartment Steinbauer is situated on the beachfront in Klek. The air-conditioned accommodation is 9 km from Neum. Ubytování Apartment Steinbauer se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Three-Bedroom Apartment in Duboka

Three-Bedroom Apartment in Duboka

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Duboka. Three-Bedroom Apartment in Duboka is located in Duboka and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Duboka se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Marija

Villa Marija

Ubytování (Vila) Villa Marija. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Villa Marija is set in Duboka. This villa features barbecue facilities. Ubytování Villa Marija se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Roko Duboka

Apartman Roko Duboka

Ubytování (Apartmán) Apartman Roko Duboka. Apartman Roko Duboka se nachází v Kleku, jen pár kroků od pláže Duboka. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, zahradu, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Roko Duboka se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful home in Duboka with 5 Bedrooms

Beautiful home in Duboka with 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Duboka with 5 Bedrooms. Beautiful home in Duboka with 5 Bedrooms se nachází v Duboce a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. 7 km od Neumu. Ubytování Beautiful home in Duboka with 5 Bedrooms se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nedjeljka

Apartment Nedjeljka

Ubytování (Apartmán) Apartment Nedjeljka. Apartment Nedjeljka se nachází u pláže v Duboce, 750 metrů od pláže Klek a necelý 1 km od pláže Duboka. Ubytování Apartment Nedjeljka se nachází ve městě Duboka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).