Hledat

Ubytování

Family friendly Apartment in the heart of Interlaken Apartmány

26 Centralstrasse, 3800 Interlaken, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Family friendly Apartment in the heart of Interlaken. Situated 1.7 km from Interlaken East Port, Family friendly Apartment in the heart of Interlaken offers accommodation with a balcony, as well as a... Ubytování Family friendly Apartment in the heart of Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Family friendly Apartment in the heart of Interlaken

Skiing can be enjoyed nearby. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Interlaken! Situated 1. Featuring a kitchen with a dishwasher and a microwave, each unit also comes with a cable flat-screen TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa. 7 km from Interlaken East Port, Family friendly Apartment in the heart of Interlaken offers accommodation with a balcony, as well as a restaurant. There is a private bathroom with shower in all units, along with a hairdryer and free toiletries. Harder Kulm is 7 km from the apartment. The nearest airport is Bern-Belp, 51 km from Family friendly Apartment in the heart of Interlaken, and the property offers a paid airport shuttle service.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Restaurace
 • Letištní transfer

Vybavení ubytování Family friendly Apartment in the heart of Interlaken

 • Venkovní nábytek
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Bowling Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Restaurace
 • Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Lístky na veřejnou dopravu Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Směnárna
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek
 • Denní úklid Dodatečný poplatek
 • Žehlič kalhot Dodatečný poplatek
 • Čištění bot Dodatečný poplatek
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Čištění oděvů Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Minimarket v objektu
 • Obchody v hotelu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Interlaken

Villa Heimgarten

9,7

Villa Heimgarten

Ubytování (Hotel) Villa Heimgarten. Located in Interlaken, 2.1 km from Interlaken East Port, Villa Heimgarten provides accommodation with a bar, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Villa Heimgarten se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Italy

9,7

Apartment Italy

Ubytování (Apartmán) Apartment Italy. Boasting garden views, Apartment Italy features accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Harder Kulm. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Italy se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sam & Cindy Mühlemann

9,7

Sam & Cindy Mühlemann

Ubytování (Apartmán) Sam & Cindy Mühlemann. Located in Bönigen, 100 metres from Lake Brienz and a 5-minute drive from Interlaken, Sam & Cindy Mühlemann offers a studio with free WiFi and a large... Ubytování Sam & Cindy Mühlemann se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andy's Attika-Apartment marketplace in Interlaken

9,7

Andy's Attika-Apartment marketplace in Interlaken

Ubytování (Apartmán) Andy's Attika-Apartment marketplace in Interlaken. Right in the heart of Interlaken, situated around 1. Ubytování Andy's Attika-Apartment marketplace in Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Top Floor Apartment with Wellness

9,6

Luxury Top Floor Apartment with Wellness

Ubytování (Apartmán) Luxury Top Floor Apartment with Wellness. Situated in Interlaken, just 1.7 km from Interlaken East Port, Luxury Top Floor Apartment with Wellness features accommodation with a fitness centre, a... Ubytování Luxury Top Floor Apartment with Wellness se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury & Cozy Apartment in City Center

9,6

Luxury & Cozy Apartment in City Center

Ubytování (Apartmán) Luxury & Cozy Apartment in City Center. Luxury & Cozy Apartment in City Center offers accommodation in Interlaken, 700 metres from Interlaken West Port and 100 metres from the main street. Ubytování Luxury & Cozy Apartment in City Center se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Maria Interlaken

9,6

Chalet Maria Interlaken

Ubytování (Apartmány) Chalet Maria Interlaken. Chalet Maria Interlaken is a traditional Swiss chalet with a garden, located in the heart of Interlaken. Ubytování Chalet Maria Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andy's marketplace rental apartment

9,6

Andy's marketplace rental apartment

Ubytování (Apartmán) Andy's marketplace rental apartment. Located within the Central Interlaken district in Interlaken, Andy's marketplace rental apartment has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování Andy's marketplace rental apartment se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Salve Interlaken

9,6

Apartment Villa Salve Interlaken

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Salve Interlaken. Apartment Villa Salve Interlaken se nachází v Interlakenu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Villa Salve Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Independance First Floor

9,5

Independance First Floor

Ubytování (Apartmán) Independance First Floor. In the Central Interlaken district of Interlaken, close to Interlaken East Port, Independance First Floor has a fitness centre and a washing machine. Ubytování Independance First Floor se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment JungfrauCenter Brienzersee - GriwaRent AG

9,5

Apartment JungfrauCenter Brienzersee - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment JungfrauCenter Brienzersee - GriwaRent AG. Featuring mountain views, Apartment JungfrauCenter Brienzersee - GriwaRent AG offers accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Harder... Ubytování Apartment JungfrauCenter Brienzersee - GriwaRent AG se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iskender Apartment

9,4

Iskender Apartment

Ubytování (Apartmán) Iskender Apartment. Situated in Interlaken, 1.5 km from Interlaken East Port, Iskender Apartment features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Iskender Apartment se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

247 Concierge - Interlaken Apartments

9,4

247 Concierge - Interlaken Apartments

Ubytování (Apartmány) 247 Concierge - Interlaken Apartments. This accommodation is located 80 metres from Interlaken Ost Train Station and 6 km of Harder Kulm in the centre of Interlaken. Ubytování 247 Concierge - Interlaken Apartments se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urban Apartment Interlaken One - Adults Only

9,4

Urban Apartment Interlaken One - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Urban Apartment Interlaken One - Adults Only. Providing a balcony and mountain views, Apartment Interlaken is a self-catering accommodation located in Interlaken. Free WiFi access is available. Ubytování Urban Apartment Interlaken One - Adults Only se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rugenblick

9,4

Rugenblick

Ubytování (Prázdninový dům) Rugenblick. Boasting garden views, Rugenblick provides accommodation with a garden and a balcony, around 2.4 km from Interlaken East Port. Ubytování Rugenblick se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique B&B Maison Bergdorf

9,4

Boutique B&B Maison Bergdorf

Ubytování (Bed and breakfast) Boutique B&B Maison Bergdorf. Boutique B&B Maison Bergdorf has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Interlaken, 2 km from Interlaken East Port. Ubytování Boutique B&B Maison Bergdorf se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern).

Apartment by Mario

9,4

Apartment by Mario

Ubytování (Apartmány) Apartment by Mario. Providing a bar, Apartment by Mario is located in the Central Interlaken district of Interlaken, 1.6 km from Interlaken East Port and 7 km from Harder... Ubytování Apartment by Mario se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenstrasse - GriwaRent AG

9,4

Apartment Alpenstrasse - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenstrasse - GriwaRent AG. Boasting garden views, Apartment Alpenstrasse - GriwaRent AG provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování Apartment Alpenstrasse - GriwaRent AG se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rugenpark 4 - GriwaRent AG

9,3

Apartment Rugenpark 4 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Rugenpark 4 - GriwaRent AG. Situated in Interlaken, this apartment features a balcony. The unit is 300 from Interlaken West Port. Free Wi-Fi is provided. Ubytování Apartment Rugenpark 4 - GriwaRent AG se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dependance First Floor

9,3

Dependance First Floor

Ubytování (Apartmán) Dependance First Floor. Offering free WiFi and free private parking, Dependance First Floor is set in Interlaken, just 1.7 km from Interlaken East Port. Ubytování Dependance First Floor se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Riverholiday

9,3

Apartment Riverholiday

Ubytování (Apartmán) Apartment Riverholiday. Located in Interlaken, 700 metres from Interlaken East Port and 5 km from Harder Kulm, Apartment Riverholiday offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment Riverholiday se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment B

9,3

Apartment B

Ubytování (Apartmán) Apartment B. Situated just 6 km from Harder Kulm, Apartment B features accommodation in Interlaken with access to a bar, a casino, as well as an ATM. Ubytování Apartment B se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dependance Ost Ground Floor

9,3

Dependance Ost Ground Floor

Ubytování (Apartmán) Dependance Ost Ground Floor. Situated in the Central Interlaken of Interlaken, Dependance Ost Ground Floor has a fitness centre, a garden, free WiFi, and free private parking for... Ubytování Dependance Ost Ground Floor se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rugenpark 11 - GriwaRent AG

9,3

Apartment Rugenpark 11 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Rugenpark 11 - GriwaRent AG. Located in Interlaken, this apartment is 300 metres from Interlaken West Port. The unit is 2.2 km from Harder Kulm. Ubytování Apartment Rugenpark 11 - GriwaRent AG se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Interlaken Central 1

9,3

Interlaken Central 1

Ubytování (Apartmán) Interlaken Central 1. Interlaken Central 1 is situated in Interlaken, 2.7 km from Interlaken East Port and 7 km from Harder Kulm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Interlaken Central 1 se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Interlaken Central 2

9,3

Interlaken Central 2

Ubytování (Apartmán) Interlaken Central 2. Interlaken Central 2 is situated in Interlaken, 2.7 km from Interlaken East Port and 7 km from Harder Kulm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Interlaken Central 2 se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jani's Holiday Apartment

9,2

Jani's Holiday Apartment

Ubytování (Chata) Jani's Holiday Apartment. Built in a traditional Swiss chalet style, this spacious apartment enjoys a quiet location in Interlaken, a 5-minute walk from the centre. Ubytování Jani's Holiday Apartment se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Pirelli 1783

9,2

Chalet Pirelli 1783

Ubytování (Chata) Chalet Pirelli 1783. Situated in Interlaken and only 2.2 km from Interlaken East Port, Chalet Pirelli 1783 features accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování Chalet Pirelli 1783 se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARNOLDS Bed & Breakfast

9,2

ARNOLDS Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) ARNOLDS Bed & Breakfast. This family-run bed and breakfast enjoys a quiet location in the centre of Interlaken, 1 km from both train stations. Ubytování ARNOLDS Bed & Breakfast se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walters Hostel Interlaken

9,2

Walters Hostel Interlaken

Ubytování (Hostel) Walters Hostel Interlaken. Located in Interlaken, within 1.3 km of Interlaken East Port and 5 km of Harder Kulm, Walters Hostel Interlaken provides accommodation with a garden and... Ubytování Walters Hostel Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Downtown

9,2

Apartment Downtown

Ubytování (Apartmán) Apartment Downtown. Situated in Interlaken, 1.5 km from Interlaken East Port, Apartment Downtown features accommodation with a terrace, free WiFi and an ATM. Ubytování Apartment Downtown se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious apartment overlooking Lake Brienz

9,2

Spacious apartment overlooking Lake Brienz

Ubytování (Apartmán) Spacious apartment overlooking Lake Brienz. Featuring lake views, Spacious apartment overlooking Lake Brienz offers accommodation with a garden and a balcony, around 3.9 km from Interlaken East Port. Ubytování Spacious apartment overlooking Lake Brienz se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zentrum Apartment

9,2

Zentrum Apartment

Ubytování (Apartmán) Zentrum Apartment. Boasting a spa bath and city view, Zentrum Apartment is set in the heart of Interlaken. Ubytování Zentrum Apartment se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Interlaken Central 3

9,2

Interlaken Central 3

Ubytování (Apartmán) Interlaken Central 3. Interlaken Central 3 is located in Interlaken, 2.7 km from Interlaken East Port and 7 km from Harder Kulm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Interlaken Central 3 se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tony

9,1

Apartment Tony

Ubytování (Apartmán) Apartment Tony. Apartment Tony is situated in the heart of Interlaken, just 500 m from Interlaken West Port and 5 km from Harder Kulm. Guests have a private balcony. Ubytování Apartment Tony se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rugenpark 3 - GriwaRent AG

9,1

Apartment Rugenpark 3 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Rugenpark 3 - GriwaRent AG. Situated 300 metres from Interlaken West Port in Interlaken, this apartment features free WiFi and a balcony. Providing private parking, the apartment is... Ubytování Apartment Rugenpark 3 - GriwaRent AG se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lala

9,1

Apartment Lala

Ubytování (Privát) Apartment Lala. Offering a garden and mountain view, Apartment Lala is situated in Interlaken, 2.7 km from Interlaken East Port and 7 km from Harder Kulm. Ubytování Apartment Lala se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CityChalet

9,1

CityChalet

Ubytování (Apartmány) CityChalet. Consisting of 3 separate chalets, the CityChalet is located next to the Aare River, 200 metres from the centre of Interlaken. Ubytování CityChalet se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loveroom

9,1

Loveroom

Ubytování (Apartmán) Loveroom. Loveroom is set in Interlaken, 7 km from Harder Kulm, in an area where hiking can be enjoyed. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Loveroom se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Inn Hotel & Apartments

9,1

Swiss Inn Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Swiss Inn Hotel & Apartments. Swiss Inn Hotel & Apartments is set in a residential area of Interlaken, a 3-minute walk from the West Train Station, shops and the city centre. Ubytování Swiss Inn Hotel & Apartments se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urban Apartment Interlaken two - Adults Only

9,1

Urban Apartment Interlaken two - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Urban Apartment Interlaken two - Adults Only. Featuring city views, Urban Apartment Interlaken two - Adults Only offers accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Harder Kulm. Ubytování Urban Apartment Interlaken two - Adults Only se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Interlaken Apartments

9,1

Interlaken Apartments

Ubytování (Apartmány) Interlaken Apartments. Situated in Interlaken in the Canton of Bern region, with Interlaken West Train Station and Harder Kulm nearby, Interlaken Apartments features... Ubytování Interlaken Apartments se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hostel @ Backpackers Villa Interlaken

9,1

Chalet Hostel @ Backpackers Villa Interlaken

Ubytování (Hostel) Chalet Hostel @ Backpackers Villa Interlaken. Set in Interlaken, 1.3 km from Interlaken East Port, Chalet Hostel @ Backpackers Villa Interlaken offers accommodation with a shared lounge, free private... Ubytování Chalet Hostel @ Backpackers Villa Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Loft Interlaken

9,1

The Loft Interlaken

Ubytování (Apartmány) The Loft Interlaken. Featuring city views, The Loft Interlaken is situated in the Central Interlaken district of Interlaken, 1. Ubytování The Loft Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Townhouse II

9

Townhouse II

Ubytování (Apartmán) Townhouse II. Townhouse II is located in Interlaken, a 10-minute walk from Interlaken West train station and 1.9 km from Harder Kulm. Ubytování Townhouse II se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Victoria View

9

Apartment Victoria View

Ubytování (Apartmán) Apartment Victoria View. Right in the centre of Interlaken, set around 1.6 km from Interlaken East Port, Apartment Victoria View offers free WiFi, air conditioning, and household... Ubytování Apartment Victoria View se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dependance West Ground Floor

9

Dependance West Ground Floor

Ubytování (Apartmán) Dependance West Ground Floor. Dependance West Ground Floor is located in Interlaken, 6 km from Harder Kulm, in an area where hiking can be enjoyed. Set 1. Ubytování Dependance West Ground Floor se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Backpackers Villa Sonnenhof - Hostel Interlaken

9

Backpackers Villa Sonnenhof - Hostel Interlaken

Ubytování (Hostel) Backpackers Villa Sonnenhof - Hostel Interlaken. Backpackers Villa je ubytování vhodné pro rodiny a stojí v Interlakenu, v srdci oblasti Berner Oberland. Ubytování Backpackers Villa Sonnenhof - Hostel Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Goldey

9

Aparthotel Goldey

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Goldey. Quietly situated on the bank of the Aare River amid the Jungfrau ski region, Aparthotel Goldey is 5 minutes on foot from the centre of Interlaken West and... Ubytování Aparthotel Goldey se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 Bedroom - City Center Apartment - Interlaken

8,9

2 Bedroom - City Center Apartment - Interlaken

Ubytování (Apartmán) 2 Bedroom - City Center Apartment - Interlaken. Situated in Interlaken and only 1.4 km from Interlaken East Port, 2 Bedroom - City Center Apartment - Interlaken features accommodation with city views,... Ubytování 2 Bedroom - City Center Apartment - Interlaken se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Interlaken Apartment "Luxury"

8,9

Swiss Interlaken Apartment "Luxury"

Ubytování (Apartmány) Swiss Interlaken Apartment "Luxury". Situated in Interlaken, Swiss Interlaken Apartment "Luxury" provides accommodation with free WiFi, within 500 m of the train station Interlaken West. Ubytování Swiss Interlaken Apartment "Luxury" se nachází ve městě Interlaken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)