Hledat

Ubytování

Es Penyal de Tuent Prázdninový dům

Camino de la playa 5, 07315 Cala Tuent, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Es Penyal de Tuent. Es Penyal de Tuent se nachází v Cala Tuent na Mallorce a nabízí zahradu. El Arenal je vzdálený 38 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Es Penyal de Tuent se nachází ve městě Escorca (Španělsko - Mallorca).

Popis ubytování Es Penyal de Tuent

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Es Penyal de Tuent se nachází v Cala Tuent na Mallorce a nabízí zahradu. Prázdninový dům je vzdálený 32 km od města Palma de Mallorca a 35 km od letoviska Can Pastilla. Letiště Palma de Mallorca je vzdáleno 33 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. El Arenal je vzdálený 38 km.

Jiná ubytování ve městě Escorca

Agroturismo Son Alzines

9,5

Agroturismo Son Alzines

Ubytování (Farma) Agroturismo Son Alzines. With pool views, Agroturismo Son Alzines is situated in Lluc and has a restaurant, room service, bar, garden, seasonal outdoor pool and barbecue. Ubytování Agroturismo Son Alzines se nachází ve městě Escorca (Španělsko - Mallorca).

Cosy studio with pool

9,3

Cosy studio with pool

Ubytování (Apartmán) Cosy studio with pool. Cosy studio with pool se nachází v Port d'Alcudia, necelý 1 km od pláže Port d'Alcudia a 1,8 km od pláže Playa de Muro. Ubytování Cosy studio with pool se nachází ve městě Escorca (Španělsko - Mallorca).

Ca's Pastor - Chalet de montaña

Ca's Pastor - Chalet de montaña

Ubytování (Chata) Ca's Pastor - Chalet de montaña. Ca's Pastor - Chalet de montaña se nachází v Escorce a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Ca's Pastor - Chalet de montaña se nachází ve městě Escorca (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Cala Tuent

Holiday Home Cala Tuent

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cala Tuent. Located in Cala Tuent, within 300 metres of Cala Tuent Beach, Holiday Home Cala Tuent offers accommodation with air conditioning. Ubytování Holiday Home Cala Tuent se nachází ve městě Escorca (Španělsko - Mallorca).