Hledat

Ubytování

Edelweiss Manotel Hotel

Place de la Navigation 2, Paquis, 1201 Ženeva, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Edelweiss Manotel. Edelweiss Manotel se nachází mezi Ženevským jezerem (200 m) a OSN (1 km), jen pár kroků od centra Ženevy. Ubytování Edelweiss Manotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Edelweiss Manotel

K odpočinku zvou pohodlná křesla u krbu a restaurace nabízí typická švýcarská jídla, jako je fondue a raclette. Přímo před Edelweiss Manotel je autobusová zastávka. Manotel poskytuje pokoje s decentní kombinací elegance, moderního komfortu a typicky alpských prvků. V celém hotelu můžete zdarma využívat bezdrátový internet. Jeden z našich bestsellerů v Ženevě! Edelweiss Manotel se nachází mezi Ženevským jezerem (200 m) a OSN (1 km), jen pár kroků od centra Ženevy. Děti do 12 let mají snídani zdarma, pokud si snídani rezervují také rodiče. Hotel vyzařuje kouzlo pravé švýcarské horské chaty. Nákupní zónu najdete jen 1 km od hotelu a dětské hřiště se nachází 50 metrů od budovy. Paquis je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: jezera, procházky a panoramata. Vše dovádí k dokonalosti horský rustikální nábytek.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje
 • Restaurace
 • Nekuřácké pokoje
 • Pokojová služba
 • Bar

Vybavení ubytování Edelweiss Manotel

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Večerní zábavní program
 • Knihovna
 • Ovoce Dodatečný poplatek
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Snídaně do pokoje
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Lístky na veřejnou dopravu
 • Denní úklid
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Čištění oděvů Dodatečný poplatek
 • Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek
 • Business centrum
 • Recepce 24 hodin denně
 • Pokojová služba
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Trezor
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování ve městě Ženeva

Le Jour et la Nuit

9,6

Le Jour et la Nuit

Ubytování (Bed and breakfast) Le Jour et la Nuit. Le Jour et la Nuit is located in a quiet area of Geneva and offers stylish and spacious rooms with free WiFi and a flat-screen cable TV, as well as a... Ubytování Le Jour et la Nuit se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Luxury Apartments

9,5

Swiss Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Swiss Luxury Apartments. Swiss Luxury Apartments se nacházejí jen 200 metrů od Ženevského jezera a 600 metrů od hlavního vlakového nádraží a historického centra. Ubytování Swiss Luxury Apartments se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genève Résidence Nations

9,5

Genève Résidence Nations

Ubytování (Apartmán) Genève Résidence Nations. Apartment Henri-Veyrassat offers an accommodation with free WiFi access and a balcony, located in Geneva, 2 km from the lake and 1 km from the Cornavin... Ubytování Genève Résidence Nations se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boël 5

9,4

Boël 5

Ubytování (Apartmán) Boël 5. Offering free WiFi and city views, Boël 5 is an accommodation located in Geneva, just 1.6 km from St. Pierre Cathedral and 800 metres from Victoria Hall. Ubytování Boël 5 se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grenade

9,4

Grenade

Ubytování (Apartmán) Grenade. Featuring free WiFi, GRENADE offers accommodation in Geneva. Jet d'Eau is 500 metres from the property. All units include a flat-screen TV. Ubytování Grenade se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Hamlet (Ex Nest Geneva)

9,3

The Hamlet (Ex Nest Geneva)

Ubytování (Apartmány) The Hamlet (Ex Nest Geneva). The Hamlet (Ex Nest Geneva) is located in the Cité district of Geneva, 2.3 km from Jet d'Eau and 4 km from Stade de Genève. Ubytování The Hamlet (Ex Nest Geneva) se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel d'Angleterre

9,3

Hotel d'Angleterre

Ubytování (Hotel) Hotel d'Angleterre. Offering panoramic views of the lake and Mont Blanc, this luxurious, elegantly renovated 5-star hotel is located right on the shore of Lake Geneva. Ubytování Hotel d'Angleterre se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons Hotel des Bergues Geneva

9,3

Four Seasons Hotel des Bergues Geneva

Ubytování (Hotel) Four Seasons Hotel des Bergues Geneva. Elegantní Four Seasons Hotel Geneva se nachází v historické budově z roku 1834, přímo na břehu Ženevského jezera, a byl navržen renomovaným bytovým... Ubytování Four Seasons Hotel des Bergues Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fontaine

9,3

Fontaine

Ubytování (Apartmán) Fontaine. Offering free WiFi and city views, Fontaine is an accommodation situated in Geneva, just 1.1 km from Jet d'Eau and 1.3 km from St. Pierre Cathedral. Ubytování Fontaine se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments

9,2

Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments

Ubytování (Aparthotel) Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments. Fraser Suites Geneva jsou studia s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi situovaná v Ženevě, u ulice Rue du Marché, 300 metrů od katedrály sv. Ubytování Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel d'Allèves

9,2

Hotel d'Allèves

Ubytování (Hotel) Hotel d'Allèves. V polovině 18. století postavený Hotel D'allèves se nachází na tichém místě v centru Ženevy. Ubytování Hotel d'Allèves se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EV55

9,2

EV55

Ubytování (Apartmán) EV55. In the Eaux-Vives district of Geneva, close to Jet d'Eau, EV55 has free WiFi and a washing machine. The property features city views and is 1.9 km from St. Ubytování EV55 se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Geneva

9,2

Charming Geneva

Ubytování (Apartmán) Charming Geneva. Boasting city views, Charming Geneva features accommodation with a patio and a kettle, around 3.7 km from Jet d'Eau. Ubytování Charming Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Armures

9,2

Les Armures

Ubytování (Hotel) Les Armures. Jedinečný hotel Les Armures se nachází v budově ze 17. Ubytování Les Armures se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bémont 4

9,2

Bémont 4

Ubytování (Apartmán) Bémont 4. Situated 300 metres from St. Pierre Cathedral and 1 km from Jet d'Eau, Bémont 4 offers accommodation in Geneva. The apartment is 2. Ubytování Bémont 4 se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva).

The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva

9,1

The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva

Ubytování (Hotel) The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva. Prestižní historický hotel Ritz-Carlton de la Paix v Ženevě se nachází v samém srdci města, na břehu Ženevského jezera. Ubytování The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boël 3 studio

9,1

Boël 3 studio

Ubytování (Apartmán) Boël 3 studio. Located 2.2 km from Jet d'Eau, 2.5 km from St. Pierre Cathedral and 3.9 km from Stade de Genève, Boël 3 studio offers accommodation situated in Geneva. Ubytování Boël 3 studio se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Beau Rivage Geneva

9,1

Hotel Beau Rivage Geneva

Ubytování (Hotel) Hotel Beau Rivage Geneva. Hotel Beau Rivage se nachází v centru Ženevy, nedaleko Paláce národů, který je sídlem OSN. Nabízí panoramatický výhled na Ženevské jezero a Mont Blanc. Ubytování Hotel Beau Rivage Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geneve chene-bougeries

9,1

Geneve chene-bougeries

Ubytování (Privát) Geneve chene-bougeries. Featuring garden views, Geneve chene-bougeries is situated in Geneva, 2.4 km from Jet d'Eau. The accommodation features free WiFi. Ubytování Geneve chene-bougeries se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Richemond

9

Le Richemond

Ubytování (Hotel) Le Richemond. Le Richemond se nachází na břehu Ženevského jezera. Tento prestižní 5hvězdičkový hotel má skvělou polohu s výhledem na Jet d'Eau a Mont Blanc. Ubytování Le Richemond se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rotary Geneva - MGallery

8,9

Hotel Rotary Geneva - MGallery

Ubytování (Hotel) Hotel Rotary Geneva - MGallery. Hotel Rotary Geneva - MGallery Collection, zcela zrenovovaný v roce 2015, se nachází v centru města, jen 5 minut pěšky od vlakového nádraží Cornavin a 3... Ubytování Hotel Rotary Geneva - MGallery se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bernina Geneva

8,9

Hotel Bernina Geneva

Ubytování (Hotel) Hotel Bernina Geneva. Benefiting from a prime location opposite Geneva's Main Railway Station, Hotel Bernina is adjacent to a big shopping centre and only a 5-minute walk from... Ubytování Hotel Bernina Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Genève Carouge

8,9

ibis Styles Genève Carouge

Ubytování (Hotel) ibis Styles Genève Carouge. Hotel ibis Styles Genève Carouge se nachází v Ženevě a nabízí terasu, sdílený lounge, nepřetržitě otevřenou recepci a úschovu zavazadel. Ubytování ibis Styles Genève Carouge se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kipling Manotel

8,8

Kipling Manotel

Ubytování (Hotel) Kipling Manotel. Kipling Manotel se nachází v klidné ulici v blízkosti Ženevského jezera, vlakového nádraží a mezinárodních organizací, a nabízí klimatizované pokoje a... Ubytování Kipling Manotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bristol

8,8

Hotel Bristol

Ubytování (Hotel) Hotel Bristol. The 4-star superior Hotel Bristol is situated in the centre of Geneva, facing the quiet Mont Blanc Square and only at a few steps away from the lake and... Ubytování Hotel Bristol se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eastwest Hôtel

8,8

Eastwest Hôtel

Ubytování (Hotel) Eastwest Hôtel. Eastwest Hôtel nabízí atmosféru soukromého domu v srdci Ženevy, diskrétní luxus a výhodnou polohu pár kroků od jezera a zároveň blízko nákupních a... Ubytování Eastwest Hôtel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence La Fontaine

8,8

Residence La Fontaine

Ubytování (Apartmány) Residence La Fontaine. Situated in Geneva, 1.9 km from United Nations Geneva, and PalExpo reachable within 2.1 km, Residence La Fontaine offers a restaurant, a bar and free WiFi. Ubytování Residence La Fontaine se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Geneva Gare

8,8

ibis Styles Geneva Gare

Ubytování (Hotel) ibis Styles Geneva Gare. ibis Styles Geneva Gare se nachází v Ženevě, naproti hlavnímu vlakovému nádraží a katedrále Notre Dame. Ubytování ibis Styles Geneva Gare se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Métropole Genève

8,7

Hôtel Métropole Genève

Ubytování (Hotel) Hôtel Métropole Genève. Pětihvězdičkový Hôtel Métropole Genève byl postaven roku 1854 na historických městských hradbách Ženevy. Ubytování Hôtel Métropole Genève se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

President Wilson - A Luxury Collection Hotel

8,7

President Wilson - A Luxury Collection Hotel

Ubytování (Hotel) President Wilson - A Luxury Collection Hotel. Tento elegantní 5hvězdičkový hotel stojí v Ženevě na nábřežní promenádě. Ubytování President Wilson - A Luxury Collection Hotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiffany Hotel

8,7

Tiffany Hotel

Ubytování (Hotel) Tiffany Hotel. Tiffany Hotel se nachází jen kousek pěšky od Ženevského jezera, v klidné ulici v centru bohémské čtvrti, nedaleko Velkého divadla. Ubytování Tiffany Hotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The New Midi

8,7

The New Midi

Ubytování (Hotel) The New Midi. The New Midi se nachází v samém srdci Ženevy, jen 3 minuty chůze přes most od historického centra. Ubytování The New Midi se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eden

8,7

Hotel Eden

Ubytování (Hotel) Hotel Eden. Hotel Eden stojí naproti jednomu z nejkrásnějších parků v Ženevě, jen pár kroků od Ženevského jezera, blízko centra města a všech mezinárodních organizací. Ubytování Hotel Eden se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Ambassador

8,7

The Ambassador

Ubytování (Hotel) The Ambassador. The Ambassador se nachází v centru Ženevy na břehu Ženevského jezera, 15 minut jízdy od letiště a 500 metrů od vlakového nádraží. Ubytování The Ambassador se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Maman Hotel & Restaurant

8,7

Chez Maman Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Chez Maman Hotel & Restaurant. Newly opened in 2014, Chez Maman is a modern boutique hotel in Geneva, 3 km from Cornavin Train Station and Lake Geneva. Ubytování Chez Maman Hotel & Restaurant se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carvalho

8,7

Carvalho

Ubytování (Apartmán) Carvalho. Boasting city views, Carvalho features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.8 km from St. Pierre Cathedral. Ubytování Carvalho se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Hotel Kempinski Geneva

8,7

Grand Hotel Kempinski Geneva

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Kempinski Geneva. Grand Hotel Kempinski je luxusní 5hvězdičkový hotel se 3 gurmánskými restauracemi, wellness centrem a krytým bazénem. Ubytování Grand Hotel Kempinski Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mon Repos

8,6

Hotel Mon Repos

Ubytování (Hotel) Hotel Mon Repos. Mon Repos Hotel se nachází na malebném místě na břehu Ženevského jezera, jen 400 metrů od Světové obchodní organizace a 120 metrů od autobusové zastávky... Ubytování Hotel Mon Repos se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crowne Plaza Geneva

8,6

Crowne Plaza Geneva

Ubytování (Hotel) Crowne Plaza Geneva. Hotel Crowne Plaza Geneva prošel v roce 2014 rekonstrukcí spojenou s celkovou změnou interiérů. Ubytování Crowne Plaza Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Cour Des Augustins Boutique Gallery Design Hotel

8,6

La Cour Des Augustins Boutique Gallery Design Hotel

Ubytování (Hotel) La Cour Des Augustins Boutique Gallery Design Hotel. La Cour des Augustins je moderní butikový hotel s atmosférou soukromého domu na klidném místě v centru ženevské Latinské čtvrti a nabízí bezplatné wellness... Ubytování La Cour Des Augustins Boutique Gallery Design Hotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jade Manotel

8,6

Jade Manotel

Ubytování (Hotel) Jade Manotel. Jade Manotel je situován jen 5 minut chůze od Ženevského jezera a 10 minut chůze od ženevského vlakového nádraží Cornavin. Ubytování Jade Manotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Luxurious Genève

8,6

Residence Luxurious Genève

Ubytování (Apartmán) Residence Luxurious Genève. In a central location of Geneva, 200 metres from the lake and 100 metres from the tram stop, Résidence Genève features a self-catering studio with a... Ubytování Residence Luxurious Genève se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

InterContinental Geneva

8,6

InterContinental Geneva

Ubytování (Hotel) InterContinental Geneva. InterContinental Geneva se nachází 3 minuty pěšky od sídla Organizace spojených národů, 8 minut jízdy autobusem od letiště Ženeva a 5 minut jízdy autobusem... Ubytování InterContinental Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Geneve Palexpo Aeroport

8,6

ibis Styles Geneve Palexpo Aeroport

Ubytování (Hotel) ibis Styles Geneve Palexpo Aeroport. Hotel ibis Styles Geneve Palexpo Aeroport se nachází v Ženevě, 1 minutu chůze od výstaviště Palexpo. Ubytování ibis Styles Geneve Palexpo Aeroport se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Les Arcades

8,6

Hotel Les Arcades

Ubytování (Hotel) Hotel Les Arcades. Nekuřácký Hôtel Les Arcades se nachází v centru Ženevy, přímo naproti vlakovému nádraží Cornavin a 10 minut pěšky od ženevského jezera a historického... Ubytování Hotel Les Arcades se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novotel Suites Genève Aéroport

8,6

Novotel Suites Genève Aéroport

Ubytování (Hotel) Novotel Suites Genève Aéroport. Tento komfortní 3hvězdičkový Novotel Suites Genève se nachází naproti nákupnímu centru Balexert, jen 5 minut od letiště v Ženevě. Ubytování Novotel Suites Genève Aéroport se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Suisse

8,6

Hotel Suisse

Ubytování (Hotel) Hotel Suisse. Hotel Suisse stojí přímo naproti hlavnímu nádraží v Ženevě, odkud se velmi snadno a rychle dostanete vlakem na ženevské letiště i do sídla OSN. Ubytování Hotel Suisse se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

N’vY Manotel

8,5

N’vY Manotel

Ubytování (Hotel) N’vY Manotel. Hotel N'vY Manotel se nachází pouhých 300 metrů od břehů Ženevského jezera a 15 minut chůze od centra města a sídla OSN. Ubytování N’vY Manotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sagitta Swiss Quality Hotel

8,5

Sagitta Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Sagitta Swiss Quality Hotel. Sagitta Swiss Quality Hotel se nachází na skvělém místě v centru Ženevy, na levém břehu Ženevského jezera, jen pár metrů od historického centra města a 10... Ubytování Sagitta Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

N20 by Homenhancement

8,4

N20 by Homenhancement

Ubytování (Apartmán) N20 by Homenhancement. N20 by Homenhancement in Geneva offers accommodation with free WiFi, 1.9 km from Stade de Genève, 2.3 km from St. Pierre Cathedral and 2. Ubytování N20 by Homenhancement se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ramada Encore by Wyndham Geneva

8,4

Ramada Encore by Wyndham Geneva

Ubytování (Hotel) Ramada Encore by Wyndham Geneva. Hotel Ramada Encore Geneve se nachází mezi stadionem Stade de Genève a nákupním centrem La Praille a nabízí snadný přístup do centra Ženevy i na ženevské... Ubytování Ramada Encore by Wyndham Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)