Hledat

Ubytování

Edelweiss Arena Alva Apartmán

2 Via Radiras, 7031 Laax, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Edelweiss Arena Alva. Edelweiss Arena Alva is situated in Laax. The accommodation is 2. Ubytování Edelweiss Arena Alva se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Edelweiss Arena Alva

If you would like to discover the area, skiing is possible in the surroundings. The accommodation is 2. Edelweiss Arena Alva is situated in Laax. 5 km from Freestyle Academy - Indoor Base, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Gallen-Altenrhein Airport, 112 km from the apartment. The nearest airport is St.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Lyžování

Vybavení ubytování Edelweiss Arena Alva

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
  • TV s plochou obrazovkou
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Lyžování
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Laax

Rancho Laaxdelux

9,6

Rancho Laaxdelux

Ubytování (Apartmán) Rancho Laaxdelux. Offering free WiFi and a seasonal outdoor pool, Rancho Laaxdelux is situated in a quiet area in Laax-Murschetg, on the edge of a forest. Ubytování Rancho Laaxdelux se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 7-1

9,6

Val Signina 7-1

Ubytování (Apartmán) Val Signina 7-1. Offering free WiFi and mountain views, Val Signina 7-1 is an accommodation located in Laax. Ubytování Val Signina 7-1 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laax Rancho Family Apartment

9,5

Laax Rancho Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Laax Rancho Family Apartment. Set in Laax, this apartment features a garden with a seasonal outdoor pool and 2 saunas, one of which is reserved for women only. Ubytování Laax Rancho Family Apartment se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New design apartment with all comfort

9,5

New design apartment with all comfort

Ubytování (Apartmán) New design apartment with all comfort. Situated just 1 km from Freestyle Academy - Indoor Base, New design apartment with all comfort features accommodation in Laax with access to a fitness... Ubytování New design apartment with all comfort se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cocoon - 3.5 Zimmer - Moderne Ferienwohnung beim Laaxersee

9,4

Cocoon - 3.5 Zimmer - Moderne Ferienwohnung beim Laaxersee

Ubytování (Apartmán) Cocoon - 3.5 Zimmer - Moderne Ferienwohnung beim Laaxersee. Featuring lake views, Cocoon - 3.5 Zimmer - Moderne Ferienwohnung beim Laaxersee offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2 km from... Ubytování Cocoon - 3.5 Zimmer - Moderne Ferienwohnung beim Laaxersee se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Prada

9,3

La Prada

Ubytování (Apartmán) La Prada. Located in Laax, La Prada provides accommodation with a private pool, a balcony and mountain views. Situated 1. Ubytování La Prada se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laax Rancho Residence

9,3

Laax Rancho Residence

Ubytování (Apartmán) Laax Rancho Residence. Situated in Laax, close to Freestyle Academy - Indoor Base, Laax Rancho Residence features accommodation with fitness centre, bike hire, a ski pass sales... Ubytování Laax Rancho Residence se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Laax

9,3

Ferienwohnung Laax

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Laax. Boasting garden views, Ferienwohnung Laax offers accommodation with a garden and a balcony, around 400 metres from Flims Laax Falera. Ubytování Ferienwohnung Laax se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posta Veglia

9,1

Posta Veglia

Ubytování (Hotel) Posta Veglia. The Alpine-style Posta Veglia hotel in Laax is only a 2-minute walk away from the stop of the free bus to the Weisse Arena ski resort. Ubytování Posta Veglia se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Prima

9,1

Casa Prima

Ubytování (Apartmány) Casa Prima. Situated in Laax, Casa Prima features free WiFi and mountain views, 200 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Casa Prima se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laax Rancho Studio Apartment

9,1

Laax Rancho Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Laax Rancho Studio Apartment. Rancho Studio is located in Laax, close to a ski lift centre, and offers free WiFi and a balcony with mountain and garden views. Ubytování Laax Rancho Studio Apartment se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Mulin Veder

9

Chalet Mulin Veder

Ubytování (Apartmán) Chalet Mulin Veder. Chalet Mulin Veder is a self-catering accommodation with a south-facing balcony and terrace in Laax. 1 free parking is available in the underground garage. Ubytování Chalet Mulin Veder se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa al Lag - direkt am Laaxersee

9

Casa al Lag - direkt am Laaxersee

Ubytování (Apartmán) Casa al Lag - direkt am Laaxersee. Located 1.3 km from Freestyle Academy - Indoor Base, Casa al Lag - direkt am Laaxersee offers accommodation in Laax. Ubytování Casa al Lag - direkt am Laaxersee se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons).

Riders Hotel

9

Riders Hotel

Ubytování (Hotel) Riders Hotel. Riders Hotel se nachází na stanici lanovky v Laaxu a nabízí koncerty živé hudby, sporty, jógu, výstavy umění, otevřené kanceláře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Riders Hotel se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaks Place

8,9

Peaks Place

Ubytování (Aparthotel) Peaks Place. Peaks Place se nachází v středisku Laax, pouhých 400 metrů od lanovek Larnags 1 a 2. Nabízí terasu a wellness centrum. Ubytování Peaks Place se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

rocksresort

8,9

rocksresort

Ubytování (Aparthotel) rocksresort. Stylový a exkluzivní rezort rocksresort se nachází přímo u stanice lanovky v obci Laax, v blízkosti skvělých sjezdovek a hlavního náměstí s obchody,... Ubytování rocksresort se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellaval

8,9

Hotel Bellaval

Ubytování (Hotel) Hotel Bellaval. Hotel Bellaval se nachází hned vedle jezera Lag Grond v centru Laaxu, 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu se spojením do lyžařského areálu... Ubytování Hotel Bellaval se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Laax

8,8

Ferienwohnung Laax

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Laax. Ferienwohnung Laax is a self-catering accommodation located in Laax. Ubytování Ferienwohnung Laax se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laax-Relax

8,8

Laax-Relax

Ubytování (Apartmán) Laax-Relax. Located in Laax, Laax-Relax offers a balcony with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and sauna. Ubytování Laax-Relax se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

signinahotel

8,5

signinahotel

Ubytování (Hotel) signinahotel. The 4-star signinahotel in Laax enjoys a convenient location right at the lower terminus of the cable car and offers a wellness area, a restaurant and a... Ubytování signinahotel se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bündnerhaus

8,5

Bündnerhaus

Ubytování (Hotel) Bündnerhaus. Situated in Laax in the Grisons Region, 300 metres from Crap Sogn Gion, Bündnerhaus boasts ski-to-door access and a ski school. Ubytování Bündnerhaus se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edelweiss Uletsch S 0.2

8,5

Edelweiss Uletsch S 0.2

Ubytování (Apartmán) Edelweiss Uletsch S 0.2. Located in Laax, Edelweiss Uletsch S 0.2 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Edelweiss Uletsch S 0.2 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Seehof Laax

8,5

Hotel-Gasthof Seehof Laax

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel-Gasthof Seehof Laax. The Hotel-Gasthof Seehof Laax is a family-run hotel situated in a historic Art Nouveau townhouse in the village Laax. Ubytování Hotel-Gasthof Seehof Laax se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Laaxerhof

8,4

Hotel Laaxerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Laaxerhof. Located in the picturesque, mountainous area of Laax-Murschetg, Hotel Laaxerhof offers an indoor pool, sauna and hot tub. Ubytování Hotel Laaxerhof se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Murschetg

8,3

Ferienwohnung Murschetg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Murschetg. Ferienwohnung Murschetg se nachází v Laaxu, 200 metrů od lanovky Sogn Gion Crap. Ubytování Ferienwohnung Murschetg se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rancho Apartment

8,2

Rancho Apartment

Ubytování (Apartmán) Rancho Apartment. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a tennis court, Rancho Apartment features accommodation in Laax with free WiFi and... Ubytování Rancho Apartment se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Via Sura

8,1

4 Via Sura

Ubytování (Apartmán) 4 Via Sura. Boasting garden views, 4 Via Sura provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování 4 Via Sura se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Backpacker Deluxe Hostel Capricorn

8

Backpacker Deluxe Hostel Capricorn

Ubytování (Hostel) Backpacker Deluxe Hostel Capricorn. Backpacker Deluxe Hotel Capricorn je vzdálený 1 km od lanovky v obci Laax-Murschetg a 100 metrů od autobusové zastávky Laax-Marcau. Ubytování Backpacker Deluxe Hostel Capricorn se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Well furnished studio nearby ski-lift

8

Well furnished studio nearby ski-lift

Ubytování (Apartmán) Well furnished studio nearby ski-lift. Located in Laax, 1.8 km from Freestyle Academy - Indoor Base, Well furnished studio nearby ski-lift provides accommodation with a restaurant, free WiFi and... Ubytování Well furnished studio nearby ski-lift se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La Riva

7,7

Apartment La Riva

Ubytování (Apartmán) Apartment La Riva. Located in Laax, just 1.8 km from Freestyle Academy - Indoor Base, Apartment La Riva provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment La Riva se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gronda Laax

7,5

Casa Gronda Laax

Ubytování (Apartmány) Casa Gronda Laax. Ubytování Casa Gronda se nachází pouhých 500 metrů od lanovek lyžařského střediska Flims Laax a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního... Ubytování Casa Gronda Laax se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caplania

7,5

Caplania

Ubytování (Apartmán) Caplania. Caplania se nachází v Laaxu, jen 3 km od Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Caplania se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GEMÜTLICHE WOHNUNG MIT BALKON

GEMÜTLICHE WOHNUNG MIT BALKON

Ubytování (Apartmán) GEMÜTLICHE WOHNUNG MIT BALKON. Situated in Laax in the Grisons region, GEMÜTLICHE WOHNUNG MIT BALKON has a patio. Ubytování GEMÜTLICHE WOHNUNG MIT BALKON se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melina

Apartment Melina

Ubytování (Apartmán) Apartment Melina. Apartment Melina is located in Laax. The accommodation is 2. Ubytování Apartment Melina se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Aurora

Casa Aurora

Ubytování (Apartmán) Casa Aurora. Casa Aurora is situated in Laax and offers a terrace. The accommodation is 1.6 km from the Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Casa Aurora se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Acla

Casa Acla

Ubytování (Apartmán) Casa Acla. Casa Acla, a property with a terrace, is set in Laax, 700 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. The property has mountain views. Ubytování Casa Acla se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Biala 19

Casa Biala 19

Ubytování (Apartmán) Casa Biala 19. Casa Biala 19 is located in Laax, 600 metres from Freestyle Academy - Indoor Base, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Casa Biala 19 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cannaretsch

Casa Cannaretsch

Ubytování (Apartmán) Casa Cannaretsch. Casa Cannaretsch is set in Laax. The accommodation is 300 metres from the Freestyle Academy - Indoor Base. The apartment is fitted with a TV. Ubytování Casa Cannaretsch se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Flora

Casa Flora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Flora. Boasting mountain views, Casa Flora features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Casa Flora se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taviarna Laax 7.5

Taviarna Laax 7.5

Ubytování (Apartmán) Taviarna Laax 7.5. Boasting mountain views, Taviarna Laax 7.5 is set in Laax, around 500 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Taviarna Laax 7.5 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons).

Taviarna Laax 4.5

Taviarna Laax 4.5

Ubytování (Apartmán) Taviarna Laax 4.5. Taviarna Laax 4.5 is located in Laax, 600 metres from Freestyle Academy - Indoor Base, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Taviarna Laax 4.5 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 3-23

Val Signina 3-23

Ubytování (Apartmán) Val Signina 3-23. Featuring mountain views, Val Signina 3-23 is set in Laax, around 300 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Val Signina 3-23 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 2-9

Val Signina 2-9

Ubytování (Apartmán) Val Signina 2-9. Featuring mountain views, Val Signina 2-9 is located in Laax, around 300 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Val Signina 2-9 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Mulin 14.1 - Accernero

Val Mulin 14.1 - Accernero

Ubytování (Apartmán) Val Mulin 14.1 - Accernero. Val Mulin 14.1 - Accernero is set in Laax, 400 metres from Freestyle Academy - Indoor Base, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Val Mulin 14.1 - Accernero se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Mulin 13.1 - Hofmann

Val Mulin 13.1 - Hofmann

Ubytování (Apartmán) Val Mulin 13.1 - Hofmann. Val Mulin 13.1 - Hofmann is set in Laax, 400 metres from Freestyle Academy - Indoor Base, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Val Mulin 13.1 - Hofmann se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 4-8

Val Signina 4-8

Ubytování (Apartmán) Val Signina 4-8. Featuring mountain views, Val Signina 4-8 is located in Laax, 300 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Val Signina 4-8 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 5-2

Val Signina 5-2

Ubytování (Apartmán) Val Signina 5-2. Boasting garden views, Val Signina 5-2 is situated in Laax, 300 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Val Signina 5-2 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 6-16

Val Signina 6-16

Ubytování (Apartmán) Val Signina 6-16. Val Signina 6-16 is set in Laax, 300 metres from Freestyle Academy - Indoor Base, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Val Signina 6-16 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Signina 8-18

Val Signina 8-18

Ubytování (Apartmán) Val Signina 8-18. Val Signina 8-18 offers accommodation in Laax, 200 metres from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Val Signina 8-18 se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arena Alva

Arena Alva

Ubytování (Apartmán) Arena Alva. Arena Alva se nachází v Laaxu, pouhých 1,9 km od Freestyle Academy - Indoor Base, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Arena Alva se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons).

Grava - Ferienwohnung für max. 2 Personen

Grava - Ferienwohnung für max. 2 Personen

Ubytování (Apartmán) Grava - Ferienwohnung für max. 2 Personen. Grava - Ferienwohnung für max. 2 Personen in Laax provides accommodation with free WiFi, 1.2 km from Freestyle Academy - Indoor Base. Ubytování Grava - Ferienwohnung für max. 2 Personen se nachází ve městě Laax (Švýcarsko - Grisons).