Hledat

Ubytování

Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách Chata

Zlatá Olešnice 250, Zlatá Olešnice, 468 47, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách. Ubytování ve Zlaté Olešnici, Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách

Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách stojí 29 km od Karpacze a 45 km od města Kurort Oybin. Ubytování ve Zlaté Olešnici, Dům ve Zlaté Olešnici v Jizerských horách nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Sklářská Poruba je vzdálená 18 km. Chata má také terasu. Na letiště Pardubice je to 82 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Tato chata má 5 ložnic, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s minibarem.

Jiná ubytování ve městě Zlatá Olešnice

penzion Pila

9,5

penzion Pila

Ubytování (Penzion) penzion Pila. Penzion Pila se nachází ve Zlaté Olešnici na úpatí Jizerských hor, a nabízí krytý bazén a saunu, které mohou zdarma využívat všichni hosté. Ubytování penzion Pila se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Na Zlatníku

9,4

Apartmán Na Zlatníku

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na Zlatníku. Apartmán Na Zlatníku se nachází ve Zlaté Olešnici, na místě, jehož okolí je vhodné k lyžování. K lyžařskému vleku Surfanic 1 je to necelý 1 km. Ubytování Apartmán Na Zlatníku se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Na Zlatníku má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Na Zlatníku momentálně evidujeme 13 recenzí.

Roubenka Zlatá Olešnice

9,1

Roubenka Zlatá Olešnice

Ubytování (Chata) Roubenka Zlatá Olešnice. Roubenka Zlatá Olešnice se nachází v obci Zlatá Olešnice, necelý 1 km od lanovky Surfanic 2 a 11 minut chůze od lanovky Surfanic 1. Ubytování Roubenka Zlatá Olešnice se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česko - Liberecký kraj).

Modern chalet Na Zlatníku

9,1

Modern chalet Na Zlatníku

Ubytování (Apartmán) Modern chalet Na Zlatníku. Apartmány v Moderní Roubence se nachází ve Zlaté Olešnici, 800 metrů od lyžařského areálu Zlatá Olešnice a 7 km od lyžařského areálu U Čápa, a nabízí... Ubytování Modern chalet Na Zlatníku se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Modern chalet Na Zlatníku má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Modern chalet Na Zlatníku momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán Na Horách

8,1

Apartmán Na Horách

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na Horách. Apartmán Na Horách se nachází ve Zlaté Olešnici, 1 km od lyžařského vleku Surfanic 1 a 1,1 km od lyžařského vleku Surfanic 2. Nabízí kuchyni a Wi-Fi... Ubytování Apartmán Na Horách se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Na Horách má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmán Na Horách momentálně evidujeme 13 recenzí.

Holiday home Zlata Olesnice

Holiday home Zlata Olesnice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zlata Olesnice. Prázdninový dům Zlatá Olešnice nabízí ubytování v obci Zlatá Olešnice, jen 200 metrů od lyžařského vleku Surfanic 2 a 300 metrů od lyžařského vleku... Ubytování Holiday home Zlata Olesnice se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Zlata Olesnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Ve Stodole

Penzion Ve Stodole

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Ve Stodole. Penzion Ve Stodole se nachází ve Zlaté Olešnici nedaleko vleku Surfanic 1. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Ve Stodole se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Penzion Ve Stodole nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Four-Bedroom Holiday Home in Zlata Olesnice

Four-Bedroom Holiday Home in Zlata Olesnice

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Zlata Olesnice. Four-Bedroom Holiday Home in Zlata Olesnice se nachází ve Zlaté Olešnici, necelý 1 km od vleku Surfanic 1 a od centra obce, 11 minut chůze od vleku... Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Zlata Olesnice se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Four-Bedroom Holiday Home in Zlata Olesnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Zlata Olesnice

Holiday Home Zlata Olesnice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zlata Olesnice. Holiday Home Zlata Olesnice features a terrace and is located in Zlatá Olešnice, within just 1.7 km of Surfanic 1 and 1.7 km of Surfanic 2. Ubytování Holiday Home Zlata Olesnice se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Zlata Olesnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Olesnice

Penzion Olesnice

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Olesnice. Penzion Olešnice se nachází v obci Zlatá Olešnice, necelý 1 km od lyžařského vleku Surfanic 1. Ubytování Penzion Olesnice se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion – hostinec Penzion Olesnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Sofie

Holiday Home Sofie

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sofie. Holiday Home Sofie offers accommodation in Zlatá Olešnice, 100 metres from Surfanic 2 and 200 metres from Surfanic 1. Ubytování Holiday Home Sofie se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Sofie nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.