Hledat

Ubytování

Drevenica Magdaléna Prázdninový dům

Trstené 119 123, 032 21 Trstené, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Magdaléna. Drevenica Magdaléna se nachází v Trstené v Žilinském kraji a nabízí zahradu. Štrbské Pleso je vzdálené 32 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Drevenica Magdaléna se nachází ve městě Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Drevenica Magdaléna

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Štrbské Pleso je vzdálené 32 km. Prázdninový dům stojí 31 km od města Zakopane a 43 km od obce Bukowina Tatrzańska. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na jezero. Drevenica Magdaléna stojí 45 km od letiště Poprad-Tatry. Drevenica Magdaléna se nachází v Trstené v Žilinském kraji a nabízí zahradu.

Jiná ubytování ve městě Trstené

Zrubovy dom Silvia

9,4

Zrubovy dom Silvia

Ubytování (Chata) Zrubovy dom Silvia. Chata Zrubovy dom Silvia se nachází v obci Trstené a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, TV, gril a zahradu. Ubytování Zrubovy dom Silvia se nachází ve městě Trstené (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zrubovy dom Silvia má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Zrubovy dom Silvia momentálně evidujeme 49 recenzí.

Privat Lubika

Privat Lubika

Ubytování (Prázdninové domy) Privat Lubika. Privat Lubika se nachází v Trsteném v regionu Liptov a nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Privat Lubika se nachází ve městě Trstené (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninové domy Privat Lubika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Alex Liptov

Chata Alex Liptov

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Alex Liptov. Chata Alex Liptov se nachází v Trstené a nabízí gril a terasu. Tento prázdninový dům nabízí výhled do zahrady a na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Alex Liptov se nachází ve městě Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Spoko Liptov

Chalupa Spoko Liptov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Spoko Liptov. Chalupa Spoko Liptov is set in Trstené and offers a garden and a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytování Chalupa Spoko Liptov se nachází ve městě Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Trstinka

Apartmán Trstinka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Trstinka. Offering free WiFi and garden views, Apartmán Trstinka is an accommodation located in Trstené. Ubytování Apartmán Trstinka se nachází ve městě Trstené (Slovensko - Žilinský kraj).