Hledat

Ubytování

Dotik gozda Chata

55 Davča Davča 55, 4228 Železniki, Slovinsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Dotik gozda. Situated in Železniki in the Gorenjska region, Dotik gozda has a garden. The property is 20 km from Cerkno and free private parking is available. Ubytování Dotik gozda se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dotik gozda

The nearest airport is Ljubljana Jože Pučnik Airport, 37 km from the accommodation. Situated in Železniki in the Gorenjska region, Dotik gozda has a garden. The property is 20 km from Cerkno and free private parking is available. Ljubljana is 49 km from Dotik gozda, while Bled is 43 km from the property. The chalet features a terrace.

Vybavení ubytování Dotik gozda

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Parkování na ulici
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Terasa
  • Zahrada
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Železniki

Pr' Grogori

9,8

Pr' Grogori

Ubytování (Apartmán) Pr' Grogori. Set in Železniki in the Gorenjska region, Pr' Grogori has a patio and garden views. Ubytování Pr' Grogori se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lipa

9,6

Apartments Lipa

Ubytování (Apartmány) Apartments Lipa. Apartmány Lipa se nacházejí v občině Železniki. Nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Lipa se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MLINARJEVA HIŠA NA ZALEM LOGU

9,5

MLINARJEVA HIŠA NA ZALEM LOGU

Ubytování (Prázdninový dům) MLINARJEVA HIŠA NA ZALEM LOGU. Tiha dolina se nachází v obci Železniki, 22 km od obce Cerkno. Ubytování MLINARJEVA HIŠA NA ZALEM LOGU se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiha dolina

9,5

Tiha dolina

Ubytování (Prázdninový dům) Tiha dolina. Tiha dolina is situated in Železniki. The accommodation is 22 km from Cerkno. Ubytování Tiha dolina se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmens and Rooms Šoštar

9,4

Apartmens and Rooms Šoštar

Ubytování (Penzion) Apartmens and Rooms Šoštar. Penzion Šoštar se nachází na poklidném místě 1000 metrů nad mořem a je obklopený lesy a loukami. Nabízí apartmány a pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Ubytování Apartmens and Rooms Šoštar se nachází ve městě Železniki (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Pri Zalogarju

9,1

Guesthouse Pri Zalogarju

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pri Zalogarju. Guesthouse Pri Zalogarju se nachází 200 metrů od centra obce Dolenja Vas, 10 km od města Škofja Loka a 5 km od lyžařského střediska Stari Vrh. Ubytování Guesthouse Pri Zalogarju se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vineyard Cottage Brodaric

Vineyard Cottage Brodaric

Ubytování (Prázdninový dům) Vineyard Cottage Brodaric. Vineyard Cottage Brodaric is situated in Metlika and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vineyard Cottage Brodaric se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)).

Camp Vrhovc

Camp Vrhovc

Ubytování (Kemp) Camp Vrhovc. Located in Železniki, 39 km from Kranjska Gora, Camp Vrhovc provides a bar and free WiFi. Guests at the camping can enjoy a continental breakfast. Ubytování Camp Vrhovc se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village House

Village House

Ubytování (Apartmán) Village House. Set in Železniki in the Gorenjska region, Village House has a garden. The accommodation is 22 km from Cerkno. Ubytování Village House se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lagma Studio with private parking

Haus Lagma Studio with private parking

Ubytování (Apartmán) Haus Lagma Studio with private parking. Haus Lagma Studio is set in Železniki. Complimentary WiFi is offered. This apartment has a living room and a fully equipped kitchen. Ubytování Haus Lagma Studio with private parking se nachází ve městě Železniki (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)