Hledat

Ubytování

Dent Blanche Apartmány

Hinterdorfstrasse 76, 3920 Zermatt, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Dent Blanche. Situated 200 metres from Mountaineers' cemetery, Dent Blanche offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Dent Blanche se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dent Blanche

Featuring a kitchen with a dishwasher and a microwave, each unit also comes with a cable flat-screen TV, ironing facilities, desk and a seating area with a sofa. A ski pass sales point is available on site and skiing can be enjoyed within close proximity of the apartment. There is a private bathroom with shower and a hairdryer in each unit, along with free toiletries. Situated 200 metres from Mountaineers' cemetery, Dent Blanche offers accommodation with a balcony and free WiFi. Matterhorn Museum is 300 metres from Dent Blanche, while Zermatt - Matterhorn is less than 1 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Lyžování

Vybavení ubytování Dent Blanche

  • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
  • Prodej skipasů
  • Lyžování
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Parkování není možné.
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Zermatt

Alpine Chalet Turquino

10

Alpine Chalet Turquino

Ubytování (Apartmán) Alpine Chalet Turquino. Set in Zermatt, a few steps from Zermatt - Matterhorn, 200 metres from Wolli Anfanger Park Sunnegga and 300 metres from Gorner Ridge, Alpine Chalet... Ubytování Alpine Chalet Turquino se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Narnia

10

Haus Narnia

Ubytování (Apartmány) Haus Narnia. A balcony with views of the Matterhorn Mountain is provided at Haus Narnia in the centre of car-free Zermatt. Ubytování Haus Narnia se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Huwi Zermatt

9,9

Chalet Huwi Zermatt

Ubytování (Chata) Chalet Huwi Zermatt. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalet Huwi Zermatt features accommodation in Zermatt with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet Huwi Zermatt se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Elan

9,9

Appartements Elan

Ubytování (Prázdninový dům) Appartements Elan. Offering free WiFi access and featuring a terrace as well as a balcony, Appartements Elan is located in Zermatt. Ubytování Appartements Elan se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zenith

9,9

Haus Zenith

Ubytování (Apartmán) Haus Zenith. Haus Zenith se nachází 350 metrů od lanovky Zermatt Bergbahn a nabízí moderní dvoupodlažní apartmán s krbem a výhledem na obec Zermatt. Ubytování Haus Zenith se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bor

9,8

Haus Bor

Ubytování (Apartmán) Haus Bor. Centrally located, Haus Bor offers accommodation in Zermatt, 1.2 km from the bottom station of the Matterhorn glacier paradise. Free WiFi is available. Ubytování Haus Bor se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alex Lodge

9,8

Alex Lodge

Ubytování (Apartmány) Alex Lodge. The exclusive Alex Lodge in Zermatt offers you direct Matterhorn views from each apartment featuring large living rooms with a fireplace and a surround... Ubytování Alex Lodge se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Talisman

9,8

Chalet Talisman

Ubytování (Chata) Chalet Talisman. Overlooking the Matterhorn, Chalet Talisman is located in the Winkelmatten district of Zermatt, a 2-minute walk from the ski bus stop and a 5-minute walk... Ubytování Chalet Talisman se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Genepy

9,8

Haus Genepy

Ubytování (Apartmán) Haus Genepy. Zermatt’s Haus Genepy is centrally located, 100 metres from the main street and a 5-minute walk from the Matterhorn Cable Car. Ubytování Haus Genepy se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Nepomuk

9,8

Chalet Nepomuk

Ubytování (Apartmány) Chalet Nepomuk. Chata Nepomuk nabízí ubytování v luxusních apartmánech s kuchyní a koupelnou, vyhřívaný venkovní bazén s výhledem na Matterhorn a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chalet Nepomuk se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Oasis

9,8

Haus Oasis

Ubytování (Apartmán) Haus Oasis. Overlooking the village and the Matterhorn, the self-service Haus Oasis is located in the centre of Zermatt. Ubytování Haus Oasis se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gädi

9,8

Chalet Gädi

Ubytování (Chata) Chalet Gädi. Zermatt’s Chalet Gädi offers guests a chalet with 3 floors and views of the village and Matterhorn Mountain. Ubytování Chalet Gädi se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Arnold

9,8

Chalet Arnold

Ubytování (Apartmány) Chalet Arnold. Chalet Arnold is set in quiet surroundings next to a forest on a secluded mountainside location elevated above Zermatt with breathtaking views of the... Ubytování Chalet Arnold se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fleckstein Zermatt Wohnung Karibu

9,8

Haus Fleckstein Zermatt Wohnung Karibu

Ubytování (Apartmán) Haus Fleckstein Zermatt Wohnung Karibu. Haus Fleckstein Zermatt Wohnung Karibu is an apartment in Zermatt, 400 metres from Matterhorn glacier paradise. Ubytování Haus Fleckstein Zermatt Wohnung Karibu se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Riad des Neiges

9,8

B&B Riad des Neiges

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Riad des Neiges. The B&B Riad des Neiges is a traditional, yet modernised Swiss chalet and bed and breakfast in Val d'Illiez, a 5-minute walk from the local train station... Ubytování B&B Riad des Neiges se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Telemark

9,8

Telemark

Ubytování (Apartmány) Telemark. Offering ski-to-door access and ski storage space, Zurniwens Telemark is located in Zermatt in the Valais Region, 42 km from Leukerbad. Ubytování Telemark se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zayetta Ice Cube Nr. 11

9,7

Ferienwohnung Zayetta Ice Cube Nr. 11

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zayetta Ice Cube Nr. 11. Featuring a balcony with garden views, and a bar and a garden, Ferienwohnung Zayetta Ice Cube Nr. Ubytování Ferienwohnung Zayetta Ice Cube Nr. 11 se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Element Chalets

9,7

Element Chalets

Ubytování (Horské chaty) Element Chalets. Offering a sauna and ski-to-door access, Element Chalets was newly built in 2017 and are located on the slope from Furi to Zermatt. Ubytování Element Chalets se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Achilles

9,7

Ferienwohnung Haus Achilles

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Achilles. Ferienwohnung Haus Achilles in Zermatt provides accommodation with free WiFi, 70 metres from Matterhorn Museum, 70 metres from Mountaineers' cemetery and... Ubytování Ferienwohnung Haus Achilles se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matterhorngruss Apartments

9,7

Matterhorngruss Apartments

Ubytování (Apartmány) Matterhorngruss Apartments. The Matterhorngruss Apartments enjoys a central yet quiet location in the Steinmatte area of Zermatt, and offers you large apartments with balconies and... Ubytování Matterhorngruss Apartments se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Schuler

9,7

Chalet Schuler

Ubytování (Horské chaty) Chalet Schuler. Set in Zermatt, Chalet Schuler offers city views and free WiFi, 700 metres from Sunnegga-Blauherd and 500 metres from Matterhorn Express 1. Ubytování Chalet Schuler se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Kirchplatz

9,7

Beim Kirchplatz

Ubytování (Apartmán) Beim Kirchplatz. Featuring city views, Beim Kirchplatz provides accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Matterhorn Museum. Ubytování Beim Kirchplatz se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Omnia

9,7

The Omnia

Ubytování (Hotel) The Omnia. Omnia stojí na skále ve výšce 45 metrů nad střechami domů v centru města Zermatt a dovnitř se dostanete tunelem vedoucím k výtahu, který vás vyveze přímo... Ubytování The Omnia se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellerive

9,7

Hotel Bellerive

Ubytování (Hotel) Hotel Bellerive. Centrally located in Zermatt, within a 10-minute walk from the Gornergrat, Sunnegga Express and Glacier Paradise Cable Cars, Hotel Bellerive features a... Ubytování Hotel Bellerive se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hörnligrat Apartments

9,7

Hörnligrat Apartments

Ubytování (Apartmány) Hörnligrat Apartments. Haus Hörnligrat se nachází ve městě Zermatt, 8 minut chůze od centra a nádraží, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na... Ubytování Hörnligrat Apartments se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matterhorngruss

9,7

Apartment Matterhorngruss

Ubytování (Apartmány) Apartment Matterhorngruss. Situated in a 6-storey chalet within a private garden, the Matterhorngruss offers self-serviced apartments featuring sunny balconies with unobstructed... Ubytování Apartment Matterhorngruss se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Vue Luxury Living Apartments

9,7

La Vue Luxury Living Apartments

Ubytování (Aparthotel) La Vue Luxury Living Apartments. La Vue Luxury Living Apartments se nachází v klidné části obce, 500 metrů od lyžařského střediska Matterhorn Glacier Paradise a hlavního náměstí. Ubytování La Vue Luxury Living Apartments se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Venus

9,7

Holiday Home Venus

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Venus. Located in Zermatt, 300 metres from Mountaineers' cemetery, Holiday Home Venus provides accommodation with a terrace, free WiFi and an ATM. Ubytování Holiday Home Venus se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachwohnung Balma

9,7

Dachwohnung Balma

Ubytování (Apartmán) Dachwohnung Balma. Featuring garden views, Dachwohnung Balma features accommodation with a balcony and a kettle, around 60 metres from Zermatt - Matterhorn. Ubytování Dachwohnung Balma se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hinterdorf

9,7

Chalet Hinterdorf

Ubytování (Chata) Chalet Hinterdorf. Located in the historic centre of Zermatt, this 3-floor chalet offers a balcony with Matterhorn views. Free WiFi is available. Ubytování Chalet Hinterdorf se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ascot 2

9,6

Haus Ascot 2

Ubytování (Apartmány) Haus Ascot 2. Located in Zermatt, Haus Ascot 2 offers self-catering accommodation units with unobstructed views of the Matterhorn. Free WiFi is available. Ubytování Haus Ascot 2 se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpine

9,6

Haus Alpine

Ubytování (Apartmán) Haus Alpine. Zermatt Vacations nabízí ubytování s přímým výhledem na Zermatt a Matterhorn na různých místech Zermattu. Ubytování Haus Alpine se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Guggenbiel

9,6

Chalet Guggenbiel

Ubytování (Apartmány) Chalet Guggenbiel. Located a few steps from Matterhorn Museum, Chalet Guggenbiel offers barbecue facilities, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalet Guggenbiel se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riffelalp Resort 2222m

9,6

Riffelalp Resort 2222m

Ubytování (Hotel) Riffelalp Resort 2222m. Riffelalp Resort 2222m je hotel situovaný přímo v lyžařské, turistické a cyklistické oblasti nad Zermattem. Ubytování Riffelalp Resort 2222m se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Viktoria A

9,6

Haus Viktoria A

Ubytování (Apartmán) Haus Viktoria A. Featuring city views, Haus Viktoria A offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Matterhorn Museum. Ubytování Haus Viktoria A se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunnmatt Holiday Apartment Zermatt

9,6

Brunnmatt Holiday Apartment Zermatt

Ubytování (Apartmán) Brunnmatt Holiday Apartment Zermatt. Boasting garden views, Brunnmatt Holiday Apartment Zermatt features accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Matterhorn Museum. Ubytování Brunnmatt Holiday Apartment Zermatt se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oberhäusern

9,6

Apartment Oberhäusern

Ubytování (Apartmán) Apartment Oberhäusern. Boasting garden views, Apartment Oberhäusern provides accommodation with a balcony and a kettle, around 60 metres from Matterhorn Museum. Ubytování Apartment Oberhäusern se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelina

9,6

Angelina

Ubytování (Apartmán) Angelina. The Angelina apartment with a private sauna and a balcony with Matterhorn Views is located in Zermatt, 400 metres from the Matterhorn Glacier Paradise and... Ubytování Angelina se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schirle

9,6

Schirle

Ubytování (Chata) Schirle. Schirle is situated in Zermatt, 100 metres from Matterhorn Museum, 200 metres from Mountaineers' cemetery, and 300 metres from Wolli Anfanger Park... Ubytování Schirle se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schnapskeller

9,6

Schnapskeller

Ubytování (Chata) Schnapskeller. Boasting a spa bath, Schnapskeller is situated in Zermatt. It has a terrace, mountain views and free WiFi throughout the property. Ubytování Schnapskeller se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suitenhotel Zurbriggen

9,6

Suitenhotel Zurbriggen

Ubytování (Hotel) Suitenhotel Zurbriggen. Owned by the famous skier Pirmin Zurbriggen, the Suitenhotel in Zermatt can be found just 100 metres from the Matterhorn Express Cable Car and offers you... Ubytování Suitenhotel Zurbriggen se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Les Mélèzes

9,6

Haus Les Mélèzes

Ubytování (Apartmán) Haus Les Mélèzes. Haus Les Mélèzes features a balcony and is set in Zermatt. Featuring city and mountain views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Haus Les Mélèzes se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CERVO Mountain Boutique Resort

9,6

CERVO Mountain Boutique Resort

Ubytování (Hotel) CERVO Mountain Boutique Resort. CERVO Mountain Boutique Resort stojí u sjezdovek a turistických tras, 10 minut pěšky od zermattského vlakového nádraží Zermatt. Ubytování CERVO Mountain Boutique Resort se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Valese

9,6

Chesa Valese

Ubytování (Hotel) Chesa Valese. Tento hotel stojí na klidném místě v oblasti Steinmatte, 3 minuty chůze od centra Zermattu a 5 minut od vlakového nádraží a stanic lanovky. Ubytování Chesa Valese se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Viktoria A

9,6

Haus Viktoria A

Ubytování (Apartmán) Haus Viktoria A. Haus Viktoria A is centrally located in Zermatt, 20 metres from the Gornergrat Mountain Railway and 50 metres from the train station, offering an apartment... Ubytování Haus Viktoria A se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis).

Silvana Mountain Hotel

9,6

Silvana Mountain Hotel

Ubytování (Hotel) Silvana Mountain Hotel. Rising high above Zermatt, Silvana Mountain Hotel offers rooms with flat-screen TVs and direct access to the ski slopes. Ubytování Silvana Mountain Hotel se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Z`Wichjehüs

9,6

Chalet Z`Wichjehüs

Ubytování (Apartmány) Chalet Z`Wichjehüs. The family-owned Chalet Z`Wichjehüs is situated in Winkelmatten, 1500 metres from the centre of Zermatt. Ubytování Chalet Z`Wichjehüs se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis).

Chalet Z'Gogwärgji

9,6

Chalet Z'Gogwärgji

Ubytování (Chata) Chalet Z'Gogwärgji. Set in the idyllic neighbourhood of Hinterdorf, the Z'Gogwärgji is an 18th century wooden chalet, originally used as a sheep barn. Ubytování Chalet Z'Gogwärgji se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosa

9,6

Haus Rosa

Ubytování (Apartmány) Haus Rosa. Situated in the heart of car-free Zermatt, Haus Rosa offers a modern apartment with free Wi-Fi and a balcony with mountain views. Ubytování Haus Rosa se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mischabel

9,6

Haus Mischabel

Ubytování (Apartmány) Haus Mischabel. Haus Mischabel stojí v centru Zermattu, jen 100 metrů od živé čtvrti s obchody a restauracemi a 300 metrů od sjezdovek Gournegrat - Sunnegg. Ubytování Haus Mischabel se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alsuki Bellevue

9,6

Haus Alsuki Bellevue

Ubytování (Apartmány) Haus Alsuki Bellevue. Offering fully-equipped apartments with a spacious kitchen, flat-screen cable TV and a balcony with Matterhorn views, Haus Alsuki is located in Zermatt. Ubytování Haus Alsuki Bellevue se nachází ve městě Zermatt (Švýcarsko - Kanton Wallis).