Hledat

Ubytování

Čtyřicítka na Šťastném kopci Chata

Čistá v Krkonoších ev. č. 40, Černý Důl, 543 44, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Čtyřicítka na Šťastném kopci. Čtyřicítka na Šťastném kopci se nachází v Černém Dole a nabízí soukromý bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Čtyřicítka na Šťastném kopci se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Čtyřicítka na Šťastném kopci

Čtyřicítka na Šťastném kopci stojí 18 km od Karpacze a 27 km od města Szklarska Poręba. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. V ubytování Čtyřicítka na Šťastném kopci máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se lyžování nebo cyklistice nebo relaxovat v zahradě. Na místě je dětské hřiště. Čtyřicítka na Šťastném kopci se nachází v Černém Dole a nabízí soukromý bazén. Chata má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Letiště Pardubice odtud leží 67 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Černý Důl

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytování (Apartmán) Slunečný apartmán. Slunečný apartmán se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 34 km od Harrachova. Ubytování Slunečný apartmán se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Černý důl 18

9,8

Černý důl 18

Ubytování (Chata) Černý důl 18. Černý důl 18 se nachází v Černém Dole, pouhých 300 metrů od lyžařského vleku Veronika a 400 metrů od vleku Saxner. Chata je přístupná přímo ze sjezdovky. Ubytování Černý důl 18 se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Černý důl 18 má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Černý důl 18 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán 85

9,8

Apartmán 85

Ubytování (Apartmán) Apartmán 85. Apartmán 85 se nachází v Čisté. V okolí se můžete věnovat lyžování a pěší turistice. Ubytování je vzdáleno 50 km od Karpacze a 25 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartmán 85 se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Bouda Helena

9,7

Hotel Bouda Helena

Ubytování (Hotel) Hotel Bouda Helena. Hotel Bouda Helena se nachází v Peci pod Sněžkou, 5 km od lanovky na Růžovou horu a Sněžku. Ubytování Hotel Bouda Helena se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Bouda Helena má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Hotel Bouda Helena momentálně evidujeme 165 recenzí.

Apartmán Černý Důl

9,7

Apartmán Černý Důl

Ubytování (Apartmán) Apartmán Černý Důl. Apartmán Černý Důl se nachází v Černém Dole. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, Wi-Fi zdarma a výhled na hory i na řeku. Ubytování Apartmán Černý Důl se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Černý Důl má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Černý Důl momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa Krkonoše

9,6

Chalupa Krkonoše

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Krkonoše. Chalupa Krkonoše stojí v Černém Dole, 250 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v lyžařském středisku Černý Důl - Jánské Lázně - Pec pod Sněžkou. Ubytování Chalupa Krkonoše se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Krkonoše má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Krkonoše momentálně evidujeme 11 recenzí.

Roothaus

9,6

Roothaus

Ubytování (Apartmán) Roothaus. Roothaus se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Roothaus se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Čěrný Důl 274

9,5

Čěrný Důl 274

Ubytování (Apartmán) Čěrný Důl 274. Černý Důl 274 se nachází v Černém Dole, 100 metrů od vleku Veronika, 200 metrů od lanovky Alpine Pro a 500 metrů od lanovky Saxner. Ubytování Čěrný Důl 274 se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Čěrný Důl 274 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Čěrný Důl 274 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartments Anna

9,4

Apartments Anna

Ubytování (Apartmán) Apartments Anna. Apartments Anna se nachází v Černém Dole, 500 metrů od lanovky U hřbitova 1 a U hřbitova 2, a nabízí ubytování s výhledem na hory a tenisový kurt. Ubytování Apartments Anna se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartments Anna má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Anna momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších

9,4

Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších

Ubytování (Apartmán) Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších. Apartmán Čistá v Krkonoších se nachází v městysu Černý Důl, 200 metrů od jezera, je obklopený přírodou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata - Apartmán Čistá v Krkonoších momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány U Šťastných

9,4

Apartmány U Šťastných

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Šťastných. Apartmány U Šťastných se nachází Černém Dole, 2 km od lyžařského areálu Černý Důl a 8 km od lyžařského areálu Janské Lázně. Ubytování Apartmány U Šťastných se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Šťastných má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány U Šťastných momentálně evidujeme 144 recenzí.

Třicítka na Šťastném kopci

9,3

Třicítka na Šťastném kopci

Ubytování (Chata) Třicítka na Šťastném kopci. Třicítka na Šťastném kopci se nachází v Černém Dole a nabízí sdílený lounge. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Třicítka na Šťastném kopci se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Rodrovi

9,3

Apartmán Rodrovi

Ubytování (Apartmány) Apartmán Rodrovi. Apartmán Rodrovi se nachází v Černém Dole, 35 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Rodrovi se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday Home Osada

9,3

Holiday Home Osada

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Osada. Prázdninový dům Osada se nachází v Černém dole a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Holiday Home Osada se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Holiday Home Osada má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday Home Osada momentálně evidujeme 47 recenzí.

U Nás

9,3

U Nás

Ubytování (Apartmán) U Nás. Apartmány U nás se nachází v Černém Dole, nedaleko vleků U hřbitova 1 a U hřbitova 2. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování U Nás se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování U Nás má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán U Nás momentálně evidujeme 7 recenzí.

Prazska Bouda

9,2

Prazska Bouda

Ubytování (Hotel) Prazska Bouda. Hotel Pražská Bouda se nachází mezi obcemi Černá Hora, Pec pod Sněžkou a Černý Důl, 300 metrů od lyžařského vleku Mulda. Ubytování Prazska Bouda se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Mates Černý důl

9,1

Chalupa Mates Černý důl

Ubytování (Chata) Chalupa Mates Černý důl. Chalupa Mates Černý důl se nachází v Černém Dole, 100 metrů od sedačkové lanovky, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Chalupa Mates Černý důl se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Mates Černý důl má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chalupa Mates Černý důl momentálně evidujeme 7 recenzí.

Horský pension Gendorf

9,1

Horský pension Gendorf

Ubytování (Penzion) Horský pension Gendorf. Horský pension Gendorf se nachází v Černém Dole, 2 km od Krkonošského národního parku. Nabízí vířivku, saunu a bar, kam hosté mohou zajít na skleničku. Ubytování Horský pension Gendorf se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horský pension Gendorf má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Horský pension Gendorf momentálně evidujeme 57 recenzí.

vila krkonoše

9,1

vila krkonoše

Ubytování (Prázdninový dům) vila krkonoše. Vila krkonoše se nachází v Černém Dole. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, stolní tenis a neplacené... Ubytování vila krkonoše se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Cihlářka 303

9,1

Cihlářka 303

Ubytování (Apartmán) Cihlářka 303. Cihlářka 303 se nachází v obci Černý důl, 23 km od lyžařských vleků U hřbitova 1 a 2. Ubytování Cihlářka 303 se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Cihlářka 303 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Cihlářka 303 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartments White - Hill

9,1

Apartments White - Hill

Ubytování (Aparthotel) Apartments White - Hill. Aspartments White - Hill se nachází v Černém Dole, 1,7 km od lyžařského vleku Veronika a 1,8 km od vleku Saxner, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments White - Hill se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartments White - Hill má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Apartments White - Hill momentálně evidujeme 176 recenzí.

Cihlářka - horský apartmán 103

9

Cihlářka - horský apartmán 103

Ubytování (Apartmán) Cihlářka - horský apartmán 103. Tento apartmán se nachází v Černém Dole a nabízí sluneční terasu, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Cihlářka - horský apartmán 103 se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Cihlářka - horský apartmán 103 má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Cihlářka - horský apartmán 103 momentálně evidujeme 59 recenzí.

SLUNECNA CHATKA

9

SLUNECNA CHATKA

Ubytování (Privát) SLUNECNA CHATKA. SLUNECNA CHATKA se nachází v Čisté v Královéhradeckém kraji, 34 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí zahradu. Ubytování SLUNECNA CHATKA se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Horský apartmán 212 - Cihlářka

8,9

Horský apartmán 212 - Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán 212 - Cihlářka. Horský apartmán 212 - Cihlářka se nachází v Peci pod Sněžkou, 6 km od lanovky Růžová hora – Sněžka a lanovky Portášky, 11 km od Sněžky a 600 metrů od... Ubytování Horský apartmán 212 - Cihlářka se nachází ve městě (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování u Janečků

8,9

Ubytování u Janečků

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Janečků. Ubytování u Janečků je situováno v klidné části přírodní rezervace Černý Důl a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled na Černou horu,... Ubytování Ubytování u Janečků se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování u Janečků má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Ubytování u Janečků momentálně evidujeme 17 recenzí.

Happy Hill

8,9

Happy Hill

Ubytování (Vila) Happy Hill. Happy Hill se nachází v klidné oblasti, 3 minuty jízdy autem od lyžařského centra Černý Důl. Ubytování Happy Hill se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Happy Hill má celkové hodnocení 8,9. Pro Vila Happy Hill momentálně evidujeme 96 recenzí.

Pension Salma

8,8

Pension Salma

Ubytování (Penzion) Pension Salma. Pension Salma se nachází v Černém Dole a nabízí individuálně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, pouhých 300 metrů od nejbližší sjezdovky. Ubytování Pension Salma se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Salma má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Salma momentálně evidujeme 36 recenzí.

Vysokohorský apartmán Cihlářka

8,8

Vysokohorský apartmán Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Vysokohorský apartmán Cihlářka. Vysokohorský apartmán Cihlářka se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a zázemím pro... Ubytování Vysokohorský apartmán Cihlářka se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vysokohorský apartmán Cihlářka má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Vysokohorský apartmán Cihlářka momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartment U Erlebachů

8,7

Apartment U Erlebachů

Ubytování (Apartmán) Apartment U Erlebachů. Apartmán v rodinném domě v klidné části Černého Dolu. Apartmán U Erlebachů je po místních komunikacích snadno přístupný i v zimních měsících. Ubytování Apartment U Erlebachů se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment U Erlebachů má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartment U Erlebachů momentálně evidujeme 13 recenzí.

Cihlářská bouda, apartmán 307

8,7

Cihlářská bouda, apartmán 307

Ubytování (Apartmán) Cihlářská bouda, apartmán 307. Cihlářská bouda, apartmán 307 nabízí ubytování v Černém Dole, 13 km od města Karpacz. Hosté mohou využít terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cihlářská bouda, apartmán 307 se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Cihlářská bouda, apartmán 307 má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Cihlářská bouda, apartmán 307 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Horský apartmán Cihlářka

8,7

Horský apartmán Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Cihlářka. Horský apartmán Cihlářka se nachází v Černém Dole a nabízí restauraci, bar a zahradu. 49 km od Zagórze Śląskie. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Horský apartmán Cihlářka se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování Roudny

8,6

Ubytování Roudny

Ubytování (Chata) Ubytování Roudny. Ubytování Roudný se nachází 200 metrů od lyžařského areálu Černý důl, 50 metrů od zastávky skibusu. Nabízí zahradu s trampolínou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Roudny se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování Roudny má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Ubytování Roudny momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Jaroslava

8,6

Penzion Jaroslava

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Jaroslava. Penzion Jaroslava se nachází v Černém Dole, 100 metrů od lyžařského vleku U hřbitova 1, 200 metrů od lyžařského vleku U hřbitova 2 a 1 km od horské chalupy... Ubytování Penzion Jaroslava se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Jaroslava má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům Penzion Jaroslava momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Čistá

8,6

Penzion Čistá

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Čistá. Penzion Čistá se nachází ve vesnici Čista v Krkonoších spadající pod Černý Důl, 3,2 km od lanovky Veronika a 3,3 km od lanovky Saxner. Ubytování Penzion Čistá se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Čistá má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Penzion Čistá momentálně evidujeme 175 recenzí.

Horská chata Krakonoš

8,5

Horská chata Krakonoš

Ubytování (Chata) Horská chata Krakonoš. Horská chata Krakonoš se nachází v Černém Dole, 500 metrů od lyžařského areálu Na Muldě. Ubytování Horská chata Krakonoš se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horská chata Krakonoš má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Horská chata Krakonoš momentálně evidujeme 26 recenzí.

Angel Apartment Černý důl

8,3

Angel Apartment Černý důl

Ubytování (Apartmán) Angel Apartment Černý důl. Angel Apartment Černý důl se nachází v Černém Dole. Jelenia Góra je vzdálená 31 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Angel Apartment Černý důl se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Cihlářka 210 - horský apartmán

8,3

Cihlářka 210 - horský apartmán

Ubytování (Apartmán) Cihlářka 210 - horský apartmán. Cihlářka 210 - horský apartmán se nachází v Černém Dole. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Cihlářka 210 - horský apartmán se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Myslivna

8

Myslivna

Ubytování (Penzion) Myslivna. Myslivna, postavena v 19. století, se nachází v Černém Dole, jen 1,3 km od Skalky, 1,5 km od Bönischovy Boudy, 1,6 km od lanovky Saxner a 19 minut pěšky od... Ubytování Myslivna se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Myslivna má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Myslivna momentálně evidujeme 19 recenzí.

Sunny Hill Cottages

7,8

Sunny Hill Cottages

Ubytování (Horské chaty) Sunny Hill Cottages. Sunny Hill Cottages se zahrase nachází v Černém Dole. Nabízí ubytování s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sunny Hill Cottages se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Pošta

7,7

Hotel Pošta

Ubytování (Hotel) Hotel Pošta. Hotel Pošta se nachází na náměstí v Černém Dole, jen 400 metrů od Krkonošského národního parku, 250 metrů od lyžařského areálu Markid Černý Důl a 1 minutu... Ubytování Hotel Pošta se nachází ve městě Černý Důl (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Pošta má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Pošta momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartment Residence Čistá

7,2

Apartment Residence Čistá

Ubytování (Apartmán) Apartment Residence Čistá. Apartment Residence Čistá se nachází v Černém Dole. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Residence Čistá se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Artur

Chata Artur

Ubytování (Penzion) Chata Artur. Chata Artur se nachází v Černém Dole a nabízí zahradu a gril. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Chata Artur se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Černý Důl 2

Chalupa Černý Důl 2

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Černý Důl 2. Chalupa Černý Důl 2 se nachází v Černém Dole a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Jelenia Góra je vzdálená 30 km. Ubytování Chalupa Černý Důl 2 se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Purm

Apartmán Purm

Ubytování (Apartmán) Apartmán Purm. Apartmán Purm se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 44 km od Harrachova. Ubytování Apartmán Purm se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Wellness Pension Fulda Černý Důl

Wellness Pension Fulda Černý Důl

Ubytování (Penzion) Wellness Pension Fulda Černý Důl. Wellness Pension Fulda Černý Důl se nachází v Černém Dole, 100 metrů od lyžařského vleku U hřbitova 1. Ubytování Wellness Pension Fulda Černý Důl se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).