Hledat

Ubytování

Cristallina (258 Me) Apartmán

Voa davos Lai 24, 7078 Lenzerheide, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Cristallina (258 Me). Situated in Lenzerheide in the Grisons region, Cristallina (258 Me) features a balcony. The property has mountain views and is 40 km from Laax. Ubytování Cristallina (258 Me) se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cristallina (258 Me)

Davos is 39 km from the apartment, while Arosa is 16 km from the property. The property has mountain views and is 40 km from Laax. The nearest airport is St. The apartment has 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and an oven. If you would like to discover the area, skiing is possible in the surroundings. Situated in Lenzerheide in the Grisons region, Cristallina (258 Me) features a balcony. Gallen-Altenrhein Airport, 107 km from Cristallina (258 Me).

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Cristallina (258 Me)

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Trouba
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vana
 • Další toaleta
 • Vlastní koupelna
 • TV
 • Rádio
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Vyšší patra jsou dostupná výtahem
 • Balkon
 • Lyžování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Apartmán v budově
 • Výhled na hory
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Lenzerheide

Lenzerheide Seestrasse Sotmirana 41

9,8

Lenzerheide Seestrasse Sotmirana 41

Ubytování (Apartmán) Lenzerheide Seestrasse Sotmirana 41. The Seestr Apts Sotmirana #41 in Lenzerheide offers guests a spacious apartment that has a balcony with mountain views. Ubytování Lenzerheide Seestrasse Sotmirana 41 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons).

Ferienwohnung Lenzerheide - Lain

9,7

Ferienwohnung Lenzerheide - Lain

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lenzerheide - Lain. Featuring water sports facilities and a terrace, Ferienwohnung Lenzerheide - Lain provides accommodation in Lenzerheide with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Lenzerheide - Lain se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons).

Berghotel Tgantieni

9,7

Berghotel Tgantieni

Ubytování (Hotel) Berghotel Tgantieni. The ski-in-ski-out Berghotel Tgantieni is located 200 metres from the Tgantieni cable car station above Lenzerheide amid the ski, hiking and biking area. Ubytování Berghotel Tgantieni se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Drossa

9,7

La Drossa

Ubytování (Apartmán) La Drossa. Surrounded by mountains and just 50 metres from the closest ski slope, La Drossa is situated in a typical Grison-style building. Ubytování La Drossa se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lenzerheide-Sporz

9,6

Ferienwohnung Lenzerheide-Sporz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lenzerheide-Sporz. Peacefully located in Sporz and set on 1,600 metres above sea level, and offering mountain views, this apartment features a terrace and a garden. Ubytování Ferienwohnung Lenzerheide-Sporz se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lenzerheide Seestrasse Sursilvana 21

9,5

Lenzerheide Seestrasse Sursilvana 21

Ubytování (Apartmán) Lenzerheide Seestrasse Sursilvana 21. Lenzerheide Seestr Apts Sursilvana #21 is a spacious unit that has a balcony with mountain views. Ubytování Lenzerheide Seestrasse Sursilvana 21 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof Lenzerheide

9,4

Hotel Schweizerhof Lenzerheide

Ubytování (Hotel) Hotel Schweizerhof Lenzerheide. Hotel Schweizerhof se nachází v Lenzerheide. Nabízí jemnou směs luxusu, designu, přírody, tradice i moderny a wellness o rozloze 1500 m² s největším... Ubytování Hotel Schweizerhof Lenzerheide se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Allod 208

9,4

Haus Allod 208

Ubytování (Apartmán) Haus Allod 208. Situated in Lenzerheide in the Grisons region, Haus Allod 208 features a garden. Ubytování Haus Allod 208 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport- und Ferienhaus Don Bosco

9,4

Sport- und Ferienhaus Don Bosco

Ubytování (Hotel) Sport- und Ferienhaus Don Bosco. Sport- und Ferienhaus Don Bosco features free WiFi and views of the mountains in Lenz. The property features a shared lounge and kitchen. Ubytování Sport- und Ferienhaus Don Bosco se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Alpina 115

9,4

Residenz Alpina 115

Ubytování (Apartmán) Residenz Alpina 115. Located in the centre of Lenzerheide, in the building of Hotel Kurhaus, Residenz Alpina 115 offers an apartment with free WiFi in public areas of the... Ubytování Residenz Alpina 115 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons).

PRIVÀ Alpine Lodge

9,3

PRIVÀ Alpine Lodge

Ubytování (Apartmány) PRIVÀ Alpine Lodge. PRIVÀ Alpine Lodge se nachází jen 400 metrů od stanice lanovky Rothorn a nabízí krytý bazén, dětský bazén, zóny pro opalování, fitness centrum a přímý... Ubytování PRIVÀ Alpine Lodge se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 2

9,3

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 2

Ubytování (Apartmány) Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 2. Lenzerheide’s Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 2 features a spacious spa and wellness area, as well as 5 restaurants, a bar and a coffee shop. Ubytování Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 2 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Casa Nicola

9,3

Chalet Casa Nicola

Ubytování (Horské chaty) Chalet Casa Nicola. Set in Lenzerheide, 43 km from Laax, Chalet Casa Nicola offers a garden and free WiFi. Ubytování Chalet Casa Nicola se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Crest'ota

9,3

Berggasthaus Crest'ota

Ubytování (Hotel) Berggasthaus Crest'ota. Offering panoramic mountain views from all rooms, Berghotel-Restaurant Crest'ota enjoys a quiet location right next to the ski slopes and 1,500 metres from... Ubytování Berggasthaus Crest'ota se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tgantieni Sot - Apartment mit Herz

9,3

Tgantieni Sot - Apartment mit Herz

Ubytování (Apartmán) Tgantieni Sot - Apartment mit Herz. Set in the middle of the ski area, Tgantieni Sot - Apartment mit Herz is a 3-minute drive from the centre of Lenzerheide. Ubytování Tgantieni Sot - Apartment mit Herz se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maiensässhotel Guarda Val

9,2

Maiensässhotel Guarda Val

Ubytování (Hotel) Maiensässhotel Guarda Val. Maiensässhotel Guarda Val se nachází v obci Sporz ležící na území regionu Lenzerheide/Valbella, v nadmořské výšce 1 600 metrů, a zahrnuje celkem 11... Ubytování Maiensässhotel Guarda Val se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dieschen

9

Hotel Dieschen

Ubytování (Hotel) Hotel Dieschen. Set in peaceful and green surroundings, 250 metres to the Rothornbahn Cable Car and offering ski-to-door access, Hotel Dieschen features a wellness centre... Ubytování Hotel Dieschen se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lai Lifestyle Hotel

9

Lai Lifestyle Hotel

Ubytování (Hotel) Lai Lifestyle Hotel. Hotel Lai Lifestyle se nachází v Lenzerheide, 4 minuty chůze od lyžařského vleku Lift Crestas. Ubytování Lai Lifestyle Hotel se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sarain Active Mountain Resort

9

Hotel Sarain Active Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Sarain Active Mountain Resort. Hotel Sarain Active Mountain Resort je nekuřácký 3hvězdičkový hotel situovaný v obci Lantsch/Lenz, 5 km od lyžařských vleků Crestas a Dieschen. Ubytování Hotel Sarain Active Mountain Resort se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cualmet - Alpine Garni

9

Hotel Cualmet - Alpine Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Cualmet - Alpine Garni. The family-run Hotel Cualmet - Alpine Garni is set in the centre of Lenz, 3 km from the Lenzerheide Ski Area. Ubytování Hotel Cualmet - Alpine Garni se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tgesa La Roiva

9

Tgesa La Roiva

Ubytování (Apartmány) Tgesa La Roiva. Apartmány Tgesa La Roiva se nacházejí u jezera Heidsee, hned vedle sjezdovek, 100 metrů od lyžařského vleku Fadail a 500 metrů od centra města Lenzerheide. Ubytování Tgesa La Roiva se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Astoria

9

Haus Astoria

Ubytování (Apartmán) Haus Astoria. Haus Astoria is situated in Lenzerheide and features a private pool, a kitchen and mountain views. This apartment features accommodation with a balcony. Ubytování Haus Astoria se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 5

8,9

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 5

Ubytování (Apartmány) Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 5. Lenzerheide’s Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 5 features a spacious spa and wellness area, as well as 5 restaurants, a bar and a coffee shop. Ubytování Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 5 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 6

8,9

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 6

Ubytování (Apartmány) Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 6. Lenzerheide’s Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 6 features a spacious spa and wellness area, as well as 5 restaurants, a bar and a coffee shop. Ubytování Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 6 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lenzerhorn

8,9

Hotel Lenzerhorn

Ubytování (Hotel) Hotel Lenzerhorn. Lenzerhorn Hotel se nachází v obci Lenzerheide a nabízí jedno z nejmodernějších lázeňských a wellness center v kantonu Graubünden. Ubytování Hotel Lenzerhorn se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordic Hostel - das Zuhause für Sportler

8,9

Nordic Hostel - das Zuhause für Sportler

Ubytování (Hostel) Nordic Hostel - das Zuhause für Sportler. Situated in Lenzerheide and with Ski Lift Crestas reachable within 5 km, Nordic Hostel - das Zuhause für Sportler features a tour desk, non-smoking rooms,... Ubytování Nordic Hostel - das Zuhause für Sportler se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spescha

8,9

Hotel Spescha

Ubytování (Hotel) Hotel Spescha. Featuring a modern Alpine style, the Hotel Spescha enjoys a quiet location in the centre of Lenzerheide. Ubytování Hotel Spescha se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fadail 2B

8,9

Apartment Fadail 2B

Ubytování (Apartmán) Apartment Fadail 2B. Set in a quiet area on the edge of Lenzerheide, Apartment Fadail 2B offers an apartment with free Wi-Fi and a terrace with mountain views. Ubytování Apartment Fadail 2B se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lenzerheide Apartment

8,9

Lenzerheide Apartment

Ubytování (Apartmán) Lenzerheide Apartment. Located in Lenzerheide in the Grisons region, Lenzerheide Apartment has a patio and garden views. Ubytování Lenzerheide Apartment se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 1

8,8

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 1

Ubytování (Apartmány) Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 1. Lenzerheide’s Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 1 features a spacious spa and wellness area, as well as 5 restaurants, a bar and a coffee shop. Ubytování Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 1 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Clois 24

8,8

Chesa Clois 24

Ubytování (Aparthotel) Chesa Clois 24. A 3-minute walk from Lenzerheide’s centre, Chesa Clois 24 is 800 metres from the Cresta Ski Lift, which can be reached directly on skis. Ubytování Chesa Clois 24 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Gravas

8,8

Chesa Gravas

Ubytování (Apartmány) Chesa Gravas. Lenzerheide’s Chesa Gravas offers spacious apartments with a balcony, kitchen, dining area, private bathroom, sofa and satellite TV. Ubytování Chesa Gravas se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Clois 24 Studios

8,8

Chesa Clois 24 Studios

Ubytování (Aparthotel) Chesa Clois 24 Studios. A 3-minute walk from Lenzerheide’s centre, Chesa Clois 24 Studios is 800 metres from the Cresta Ski Lift, which can be reached directly on skis. Ubytování Chesa Clois 24 Studios se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tgantieni sot - Haus mit Herz

8,7

Tgantieni sot - Haus mit Herz

Ubytování (Hostel) Tgantieni sot - Haus mit Herz. Tgantieni sot - Haus mit Herz is located in Lenzerheide and features a garden and ski-to-door access. Ubytování Tgantieni sot - Haus mit Herz se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons).

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 4

8,7

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 4

Ubytování (Apartmány) Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 4. Lenzerheide’s Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 4 features a spacious spa and wellness area, as well as 5 restaurants, a bar and a coffee shop. Ubytování Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 4 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Bargias

8,6

Las Bargias

Ubytování (Apartmán) Las Bargias. Located in Lenzerheide in the Grisons region, Las Bargias has a garden. Ubytování Las Bargias se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 3

8,6

Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 3

Ubytování (Apartmány) Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 3. Lenzerheide’s Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 3 features a spacious spa and wellness area, as well as 5 restaurants, a bar and a coffee shop. Ubytování Schweizerhof Ferienwohnungen Lenzerheide 3 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seestrasse.1

8,6

Apartment Seestrasse.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Seestrasse.1. Apartment Seestrasse.1 is set in Lenzerheide. The property is 46 km from Arosa, and private parking is offered. Ubytování Apartment Seestrasse.1 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

juhui Lenzerheide

8,6

juhui Lenzerheide

Ubytování (Hostel) juhui Lenzerheide. Penzion juhui Lenzerheide se nachází v obci Lenzerheide a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, restauraci, gril i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování juhui Lenzerheide se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kurhaus

8,5

Hotel Kurhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Kurhaus. Located in the centre of Lenzerheide, Hotel Kurhaus features a night club. Free WiFi is available in the hotel lobby. Ubytování Hotel Kurhaus se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Revier Mountain Lodge Lenzerheide

8,5

Revier Mountain Lodge Lenzerheide

Ubytování (Hotel) Revier Mountain Lodge Lenzerheide. Hotel Revier Mountain Lodge Lenzerheide se nachází na břehu jezera Heidsee v obci Lenzerheide ležící na území regionu Grisons, 100 metrů od lyžařského... Ubytování Revier Mountain Lodge Lenzerheide se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Lenzerheide

8,5

Apartment in Lenzerheide

Ubytování (Apartmán) Apartment in Lenzerheide. Located 200 metres from Ski Lift Fadail with cross country slopes starting right behind the property, Apartment in Lenzerheide offers accommodation in... Ubytování Apartment in Lenzerheide se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capricornign

8,5

Capricornign

Ubytování (Apartmán) Capricornign. The Capricornign apartment enjoys a quiet location 100 metres from the Crestas Cable Car Station going to the Lenzerheide Ski Area. Ubytování Capricornign se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunstar Hotel Lenzerheide

8,4

Sunstar Hotel Lenzerheide

Ubytování (Hotel) Sunstar Hotel Lenzerheide. Sunstar Alpine Hotel Lenzerheide se nachází na slunném a klidném místě 200 metrů od centra a má krytý bazén. Ubytování Sunstar Hotel Lenzerheide se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Collina

8,4

Hotel Collina

Ubytování (Hotel) Hotel Collina. The Hotel Collina is located in the centre of Lenzerheide, next to the stop of the bus to the lifts at Val Sporz. Ubytování Hotel Collina se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fadail seura

8,3

Fadail seura

Ubytování (Apartmán) Fadail seura. Lenzerheide’s Fadail seura can be accessed on skis on the way back, and is within a 3-minute walk of the Fadail ski lift and 7 minutes to Tgantieni ski... Ubytování Fadail seura se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Danis

8

Hotel Danis

Ubytování (Hotel) Hotel Danis. Located 800 metres from Lenzerheide centre, Hotel Danis offers free WiFi, free ski storage and a sun terrace. Ubytování Hotel Danis se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA RIVA APP. 604

7,8

LA RIVA APP. 604

Ubytování (Apartmán) LA RIVA APP. 604. LA RIVA APP. 604 is located in Lenzerheide and offers a restaurant, a fitness centre and a bar. Ubytování LA RIVA APP. 604 se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons).

Adele (704 De)

Adele (704 De)

Ubytování (Prázdninový dům) Adele (704 De). Set in Lenzerheide in the Grisons region, Adele (704 De) has a patio and mountain views. The property features garden views and is 42 km from Laax. Ubytování Adele (704 De) se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Allod 284 Ba (Whg. Nr. 506)

Allod 284 Ba (Whg. Nr. 506)

Ubytování (Apartmán) Allod 284 Ba (Whg. Nr. 506). Set in Lenzerheide in the Grisons region, Allod 284 Ba (Whg. Nr. 506) features a balcony. The apartment has mountain views and is 41 km from Laax. Ubytování Allod 284 Ba (Whg. Nr. 506) se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Schmetta 45 (342 Kö)

La Schmetta 45 (342 Kö)

Ubytování (Prázdninový dům) La Schmetta 45 (342 Kö). Situated in Lenzerheide in the Grisons region, La Schmetta 45 (342 Kö) features a balcony. The holiday home has mountain views and is 42 km from Laax. Ubytování La Schmetta 45 (342 Kö) se nachází ve městě Lenzerheide (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)