Hledat

Ubytování

Costa dad Archas Apartmán

Via Sura 590, 7554 Sent, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Costa dad Archas. Situated in Sent in the Grisons region, Costa dad Archas has a balcony and mountain views. Ubytování Costa dad Archas se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Costa dad Archas

The accommodation is 47 km from Fiss, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ski storage space is available on site and skiing can be enjoyed within close proximity of Costa dad Archas. The apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, an oven, and a washing machine. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Sent! Situated in Sent in the Grisons region, Costa dad Archas has a balcony and mountain views. The apartment offers a terrace.

Vybavení ubytování Costa dad Archas

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Trouba
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Povlečení
 • Další koupelna
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • Rozkládací pohovka
 • Věšák na oblečení
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná výtahem
 • Venkovní jídelní kout
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Terasa
 • Lyžárna
 • Lyžování
 • Apartmán v budově
 • Výhled na hory
 • Výhled
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Sent

Chasa Vidos 270 - Familie Scandella

10

Chasa Vidos 270 - Familie Scandella

Ubytování (Apartmán) Chasa Vidos 270 - Familie Scandella. Offering direct access to the ski slope, this spacious and modern ground-floor apartment is just a 5-minute walk from the centre of Sent. Ubytování Chasa Vidos 270 - Familie Scandella se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasa Werro

9,9

Chasa Werro

Ubytování (Apartmán) Chasa Werro. Chasa Werro se nachází v centru obce Sent, jen 20 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Chasa Werro se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasa Scandella Apartment Tanja

9,7

Chasa Scandella Apartment Tanja

Ubytování (Apartmán) Chasa Scandella Apartment Tanja. Chasa Scandella Apartment Tanja se nachází v obci Sent a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu a gril. Ubytování Chasa Scandella Apartment Tanja se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons).

Ferienwohnung Rauchs

9,6

Ferienwohnung Rauchs

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rauchs. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Rauchs offers accommodation in Sent with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rauchs se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasetta Allegra

9,3

Chasetta Allegra

Ubytování (Apartmán) Chasetta Allegra. Located in Sent, Chasetta Allegra offers a restaurant and a modern Alpine-style apartment with luxurious interior and a fireplace. Ubytování Chasetta Allegra se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensiun Aldier

9

Pensiun Aldier

Ubytování (Hotel) Pensiun Aldier. Pensiun Aldier features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Sent. Ubytování Pensiun Aldier se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensiun Lischana

9

Pensiun Lischana

Ubytování (Penzion) Pensiun Lischana. Pensiun Lischana se nachází v Sur En v údolí Engadine a nabízí bezplatné Wi-Fi a salónek, kde si hosté mohou zahrát stolní tenis a stolní fotbálek. Ubytování Pensiun Lischana se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensiun Garni Plaz

8,8

Pensiun Garni Plaz

Ubytování (Hotel) Pensiun Garni Plaz. Enjoying a central location in Sent, Pensiun Garni Plaz is provided typical accommodation for the Engadine Valley, within 50 metres from the bus to reach... Ubytování Pensiun Garni Plaz se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergperlen Residenz

8,4

Bergperlen Residenz

Ubytování (Apartmán) Bergperlen Residenz. Set in Sent in the Grisons region, Bergperlen Residenz has a balcony and garden views. Ubytování Bergperlen Residenz se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Val d'Uina

8,4

Landgasthof Val d'Uina

Ubytování (Hotel) Landgasthof Val d'Uina. Located in the small village of Sur En in the Uina Valley, this traditional country inn has a restaurant serving Swiss specialities and a selection of game... Ubytování Landgasthof Val d'Uina se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Sur En

8,4

Camping Sur En

Ubytování (Kemp) Camping Sur En. Camping Sur En se nachází v městečku Sent a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Camping Sur En se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Scandella Otto und Monika

Ferienwohnung Scandella Otto und Monika

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Scandella Otto und Monika. Ferienwohnung Scandella Otto und Monika is situated in Sent and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Scandella Otto und Monika se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons).

Costa dad Archas B5

Costa dad Archas B5

Ubytování (Apartmán) Costa dad Archas B5. Set in Sent, Costa dad Archas B5 offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Costa dad Archas B5 se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons).

Costa dad Archas A5

Costa dad Archas A5

Ubytování (Apartmán) Costa dad Archas A5. Costa dad Archas A5 is situated in Sent. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Costa dad Archas A5 se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons).

Chasa Engadina

Chasa Engadina

Ubytování (Prázdninové domy) Chasa Engadina. Situated in Sent in the Grisons region, Chasa Engadina features accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. Ubytování Chasa Engadina se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wieser - Ferienwohnung für 2-3 Personen

Wieser - Ferienwohnung für 2-3 Personen

Ubytování (Apartmán) Wieser - Ferienwohnung für 2-3 Personen. Wieser - Ferienwohnung für 2-3 Personen is located in Sent and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytování Wieser - Ferienwohnung für 2-3 Personen se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons).

Die Bergperlen Dependance

Die Bergperlen Dependance

Ubytování (Apartmán) Die Bergperlen Dependance. Featuring a terrace, Die Bergperlen Dependance offers accommodation in Sent with free WiFi and mountain views. Ubytování Die Bergperlen Dependance se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Val Sinestra

Hotel Val Sinestra

Ubytování (Hotel) Hotel Val Sinestra. Hotel Val Sinestra features a restaurant, bar, a garden and terrace in Sent. Ubytování Hotel Val Sinestra se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasa Taverna Costa dad Archas

Chasa Taverna Costa dad Archas

Ubytování (Apartmán) Chasa Taverna Costa dad Archas. Situated in Sent in the Grisons region, Chasa Taverna Costa dad Archas has a balcony and mountain views. Ubytování Chasa Taverna Costa dad Archas se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saglina 22 - Nr. 2

Saglina 22 - Nr. 2

Ubytování (Apartmán) Saglina 22 - Nr. 2. Saglina 22 - Nr. 2 is located in Sent. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Saglina 22 - Nr. 2 se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Curtin sot 17

Curtin sot 17

Ubytování (Apartmán) Curtin sot 17. Located in Sent, Curtin sot 17 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Curtin sot 17 se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasa Scandella - Apartment Carl

Chasa Scandella - Apartment Carl

Ubytování (Apartmán) Chasa Scandella - Apartment Carl. Featuring a garden, ski-to-door access, and barbecue facilities, Chasa Scandella - Apartment Carl features accommodation in Sent with free WiFi and garden... Ubytování Chasa Scandella - Apartment Carl se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons).

Chasa Archas

Chasa Archas

Ubytování (Apartmán) Chasa Archas. Offering free WiFi and mountain views, Chasa Archas is an accommodation located in Sent. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Chasa Archas se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saglina 22 - Nr. 1

Saglina 22 - Nr. 1

Ubytování (Apartmán) Saglina 22 - Nr. 1. Situated in Sent, Saglina 22 - Nr. 1 features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Saglina 22 - Nr. 1 se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sanpeter

Chalet Sanpeter

Ubytování (Apartmán) Chalet Sanpeter. Chalet Sanpeter is situated in Sent. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Chalet Sanpeter se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sur il muglin

sur il muglin

Ubytování (Apartmán) sur il muglin. Sur il muglin is located in Sent. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování sur il muglin se nachází ve městě Sent (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)