Hledat

Ubytování

Chatky u potoka - chatička č.2 Chata

Olešnice v Orlických horách 172, Olešnice v Orlických horách, 517 83, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chatky u potoka - chatička č.2. Chatky u potoka - chatička č.2 se nachází v Olešnici v Orlických horách a nabízí vířivku. 9 km od města Kudowa-Zdrój. Ubytování Chatky u potoka - chatička č.2 se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Chatky u potoka - chatička č.2

Chata má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem na řeku. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Na místě je dětské hřiště. Na letiště Pardubice je to 58 km. 9 km od města Kudowa-Zdrój. Chatky u potoka - chatička č. Chatky u potoka - chatička Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 43 km od Zagórze Śląskie a 14 km od obce Polanica-Zdrój. 2 se nachází v Olešnici v Orlických horách a nabízí vířivku.

Jiná ubytování ve městě Olešnice v Orlických horách

Apartmány Olešnice

9,7

Apartmány Olešnice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Olešnice. Apartmány Olešnice se nachází v Olešnici v Orlických horách, pouhých 1,2 km od lyžařských vleků Poma a Kotva. Nabízí ubytování s grilem. Ubytování Apartmány Olešnice se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Olešnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Olešnice momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmány16 Olešnice v Orlických horách

9,5

Apartmány16 Olešnice v Orlických horách

Ubytování (Apartmán) Apartmány16 Olešnice v Orlických horách. Apartmány16 nabízí ubytování v Olešnici v Orlických horách. Polské městečko Polanica-Zdrój je vzdálené 15 km. Ubytování Apartmány16 Olešnice v Orlických horách se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány16 Olešnice v Orlických horách má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány16 Olešnice v Orlických horách momentálně evidujeme 56 recenzí.

Horská bouda Čihalka

8,1

Horská bouda Čihalka

Ubytování (Penzion) Horská bouda Čihalka. Horská bouda Čihalka stojí uprostřed přírody Orlických hor a nabízí ubytování v horské chatě s bezplatným Wi-Fi, restaurací, dětským hřištěm a tenisovým... Ubytování Horská bouda Čihalka se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horská bouda Čihalka má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Horská bouda Čihalka momentálně evidujeme 53 recenzí.

Chatky u potoka, Olešnice v Orlických horách

Chatky u potoka, Olešnice v Orlických horách

Ubytování (Chata) Chatky u potoka, Olešnice v Orlických horách. Chatky u potoka, Olešnice v Orlických horách se nachází v obci Olešnice v Orlických horách, 2,8 km od vleku Poma a 2,8 km od vleku Kotva. Ubytování Chatky u potoka, Olešnice v Orlických horách se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Chatky u potoka, Olešnice v Orlických horách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatka w Górach

Chatka w Górach

Ubytování (Horské chaty) Chatka w Górach. Located in Olešnice v Orlických horách, Chatka w Górach provides accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Chatka w Górach se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa ŠVÝCARKA v Orlických horách

Chalupa ŠVÝCARKA v Orlických horách

Ubytování (Vila) Chalupa ŠVÝCARKA v Orlických horách. Chalupa ŠVÝCARKA v Orlických horách se nachází v obci Olešnice v Orlických horách a nabízí společný lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady,... Ubytování Chalupa ŠVÝCARKA v Orlických horách se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chatky u potoka, chatička č. 1

Chatky u potoka, chatička č. 1

Ubytování (Chata) Chatky u potoka, chatička č. 1. Chatky u potoka, chatička č. 1 se nachází v Olešnici v Orlických horách, 17 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Chatky u potoka, chatička č. 1 se nachází ve městě Olešnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).