Hledat

Ubytování

Chata u Dyje v jižních Čechách Prázdninový dům

Vnorovice 21, Staré Hobzí, 380 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Dyje v jižních Čechách. Chata u Dyje v jižních Čechách se nachází ve Starém Hobzí. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Chata u Dyje v jižních Čechách se nachází ve městě Staré Hobzí (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Chata u Dyje v jižních Čechách

Chata u Dyje v jižních Čechách se nachází ve Starém Hobzí. Ubytování je vzdálené 49 km od Znojma a Třeboně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má TV s plochou obrazovkou a 2 ložnice. Chata u Dyje v jižních Čechách má také terasu. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout.

Jiná ubytování ve městě Staré Hobzí

Schloss Stare Hobzi

Schloss Stare Hobzi

Ubytování (Hotel) Schloss Stare Hobzi. Schloss Staré Hobzí se nachází v obci Staré Hobzí a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Schloss Stare Hobzi se nachází ve městě Staré Hobzí (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Hotel Schloss Stare Hobzi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Camping Letní den

Camping Letní den

Ubytování (Apartmán) Camping Letní den. Camping Letní den nabízí ubytování se zahradou v jihočeské obci Staré Hobzí. Hosté mohou rovněž využít sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Camping Letní den se nachází ve městě Staré Hobzí (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Camping Letní den nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.