Hledat

Ubytování

Chata Bozkov Prázdninový dům

Bozkov č.e. 12, Bozkovska, 512 13, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Bozkov. Chata Bozkov se nachází v Bozkovské a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a zahradu. 25 km od Szklarské Poręby. Ubytování Chata Bozkov se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Chata Bozkov

25 km od Szklarské Poręby. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. K dispozici je dětské hřiště a sluneční terasa. Chata Bozkov se nachází v Bozkovské a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a zahradu. Chata Bozkov stojí 33 km od Karpacze a 48 km od Kurort Oybin. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Na letiště Pardubice je to 75 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Bozkov

Bungalov Bozkov

9,8

Bungalov Bozkov

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalov Bozkov. Bungalov Božkov se nachází v Božkovské a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a sdílený obývací prostor. Ubytování Bungalov Bozkov se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Bozkov 104 Appartement

9,6

Bozkov 104 Appartement

Ubytování (Apartmán) Bozkov 104 Appartement. Apartmán Bozkov 104 se nachází v obci Bozkov v Libereckém kraji, 29 km od Harrachova, a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Bozkov 104 Appartement se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Spacious Holiday Home near Bozkov with Terrace

Spacious Holiday Home near Bozkov with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home near Bozkov with Terrace. Spacious Holiday Home near Bozkov with Terrace is set in Bozkovska and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Spacious Holiday Home near Bozkov with Terrace se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány pod Bozkovem

Apartmány pod Bozkovem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Bozkovem. Situated in Bozkovska in the Liberec region, Apartmány pod Bozkovem features a terrace. Ubytování Apartmány pod Bozkovem se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Chaloupka 10 (Old cottage 10)

Chaloupka 10 (Old cottage 10)

Ubytování (Venkovský dům) Chaloupka 10 (Old cottage 10). Chaloupka 10 (Old cottage 10) se nachází v Božkově. Do Harrachova to je 33 km a na místě lze využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chaloupka 10 (Old cottage 10) se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Salicka Bozkov

Chata Salicka Bozkov

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Salicka Bozkov. Chata Salicka Bozkov is situated in Bozkovska and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytování Chata Salicka Bozkov se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Holiday Home Mija 1

Holiday Home Mija 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mija 1. Prázdninový dům Mija 1 s terasou se nachází v Bozkovské v Libereckém kraji, 33 km od města Karpacz. Ubytování Holiday Home Mija 1 se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Ivana Bozkov

Chalupa Ivana Bozkov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Ivana Bozkov. Chalupa Ivana Bozkov is set in Bozkovska and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Chalupa Ivana Bozkov se nachází ve městě Bozkov (Česko - Liberecký kraj).