Hledat

Ubytování

Chata 2 Apartmán

Nový Přerov 165, Nový Přerov, 691 81, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Chata 2. Chata 2 se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Chata 2 se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Chata 2

Chata 2 se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Chata 2 stojí 33 km od Znojma a 41 km od Retzu a letiště Brno-Tuřany. Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyni a TV s plochou obrazovkou. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Brno je odsud 44 km.

Vybavení ubytování Chata 2

  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Kuchyň
  • TV s plochou obrazovkou
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Terasa
  • Soukromý bazén
  • Výhled do zahrady
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Nový Přerov

DáLe - jen tak si žít ...

9,9

DáLe - jen tak si žít ...

Ubytování (Penzion) DáLe - jen tak si žít .... DáLe - jen tak si žít ... se nachází v Novém Přerově a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování DáLe - jen tak si žít ... se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj).

Chata Nový Přerov

9,5

Chata Nový Přerov

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Nový Přerov. Chaty Nový Přerov se nacházejí v Novém Přerově, 16 km od Mikulova. Nabízejí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Nový Přerov se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chata Nový Přerov má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chata Nový Přerov momentálně evidujeme 29 recenzí.

Golf Cafe

9,5

Golf Cafe

Ubytování (Penzion) Golf Cafe. Golf Cafe se nachází v Novém Přerově a nabízí zahradu, terasu, společný lounge, bar a bezplatné Wi-Fi.K dispozici jsou i turistické informace. Ubytování Golf Cafe se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Golf Cafe má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Golf Cafe momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány 62

9,4

Apartmány 62

Ubytování (Apartmány) Apartmány 62. Apartmány 62 se nachází v Novém Přerově, 40 km od Retzu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 62 se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj).

Pod sklepy

9,4

Pod sklepy

Ubytování (Privát) Pod sklepy. Pod sklepy se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a TV s plochou obrazovkou. Na místě mohou hosté využívat gril. Ubytování Pod sklepy se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pod sklepy má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Pod sklepy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán u vinice

Apartmán u vinice

Ubytování (Chata) Apartmán u vinice. Apartmán U vinice se nachází v Novém Přerově, 13 km od Mikulova. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Apartmán u vinice se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata Apartmán u vinice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.