Hledat

Ubytování

Chata 2 Apartmán

Nový Přerov 165, Nový Přerov, 691 81, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Chata 2. Chata 2 se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Chata 2 se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chata 2

Chata 2 se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Chata 2 stojí 33 km od Znojma a 41 km od Retzu a letiště Brno-Tuřany. Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyni a TV s plochou obrazovkou. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Brno je odsud 44 km.

Vybavení ubytování Chata 2

  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Kuchyň
  • TV s plochou obrazovkou
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Terasa
  • Soukromý bazén
  • Výhled do zahrady
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Nový Přerov

DáLe - jen tak si žít ...

9,9

DáLe - jen tak si žít ...

Ubytování (Penzion) DáLe - jen tak si žít .... DáLe - jen tak si žít ... se nachází v Novém Přerově a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování DáLe - jen tak si žít ... se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Pohoda

9,8

Apartmán Pohoda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pohoda. Apartmán Pohoda se nachází v Novém Přerově a nabízí výhled do zahrady, zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pohoda se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Pohoda má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Pohoda momentálně evidujeme 27 recenzí.

Chata Nový Přerov

9,5

Chata Nový Přerov

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Nový Přerov. Chaty Nový Přerov se nacházejí v Novém Přerově, 16 km od Mikulova. Nabízejí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Nový Přerov se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Nový Přerov má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chata Nový Přerov momentálně evidujeme 29 recenzí.

Golf Cafe

9,5

Golf Cafe

Ubytování (Penzion) Golf Cafe. Golf Cafe se nachází v Novém Přerově a nabízí zahradu, terasu, společný lounge, bar a bezplatné Wi-Fi.K dispozici jsou i turistické informace. Ubytování Golf Cafe se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golf Cafe má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Golf Cafe momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány 62

9,4

Apartmány 62

Ubytování (Apartmány) Apartmány 62. Apartmány 62 se nachází v Novém Přerově, 40 km od Retzu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 62 se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod sklepy

9,4

Pod sklepy

Ubytování (Privát) Pod sklepy. Pod sklepy se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a TV s plochou obrazovkou. Na místě mohou hosté využívat gril. Ubytování Pod sklepy se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod sklepy má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Pod sklepy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán u vinice

Apartmán u vinice

Ubytování (Chata) Apartmán u vinice. Apartmán U vinice se nachází v Novém Přerově, 13 km od Mikulova. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Apartmán u vinice se nachází ve městě Nový Přerov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Apartmán u vinice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Pod sklepy

Chata Pod sklepy

Ubytování (Apartmán) Chata Pod sklepy. Chata Pod sklepy se nachází v Novém Přerově v Jihomoravském kraji, 47 km od Znojma. Zahrnuje terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata Pod sklepy se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj).