Hledat

Ubytování

Chalupa V kopci Prázdninový dům

Vysoká Srbská 12, Vysoká Srbská, 549 31, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa V kopci. Chalupa V kopci se nachází ve Vysoké Srbské a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 22 km od obce Polanica-Zdrój. Ubytování Chalupa V kopci se nachází ve městě Vysoká Srbská (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Chalupa V kopci

Na letiště Pardubice je to 63 km. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Chalupa V kopci se nachází ve Vysoké Srbské a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo relaxovat v zahradě a využívat gril. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. 22 km od obce Polanica-Zdrój. Na místě je dětské hřiště. Chalupa V kopci stojí 46 km od Karpacze a 32 km od Zagórze Śląskie. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Vysoká Srbská

Holiday home in Vysoka Srbska 34615

Holiday home in Vysoka Srbska 34615

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Vysoka Srbska 34615. Holiday home in Vysoka Srbska 34615 is situated in Vysoká Srbská. Guests have access to free WiFi. Ubytování Holiday home in Vysoka Srbska 34615 se nachází ve městě Vysoká Srbská (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Vysoka Srbska 34615 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.