Hledat

Ubytování

Chalupa Tomášek v blízkosti ski areálu Prázdninový dům

Dolní Dvůr 154, Dolní Dvůr, 543 42, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Tomášek v blízkosti ski areálu. Chalupa Tomášek v blízkosti ski areálu se nachází v Dolním Dvoře a nabízí sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chalupa Tomášek v blízkosti ski areálu se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Chalupa Tomášek v blízkosti ski areálu

Chalupa Tomášek v blízkosti ski stojí 16 km od Karpacze a 21 km od města Szklarska Poręba. Jelenia Góra je vzdálená 28 km. Chalupa Tomášek v blízkosti ski areálu se nachází v Dolním Dvoře a nabízí sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Na letiště Pardubice je to 72 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 5 ložnic, kuchyň s myčkou nádobí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 6 koupelen se sprchou. Na místě je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení a prodej skipasů. V okolí se můžete věnovat lyžování.

Jiná ubytování ve městě Dolní Dvůr

Rekreace u Sazečků

9,4

Rekreace u Sazečků

Ubytování (Venkovský dům) Rekreace u Sazečků. Venkovský dům Rekreace u Sazečků se nachází v Dolním Dvoře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Rekreace u Sazečků se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rekreace u Sazečků má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Rekreace u Sazečků momentálně evidujeme 15 recenzí.

Janova Bouda

9,3

Janova Bouda

Ubytování (Apartmán) Janova Bouda. Janova Bouda se nachází v Dolním Dvoře, 1,8 km od Luisina Údolí A a 2 km od Luisina Údolí B. Nabízí ubytování se zahradou s terasou. Ubytování Janova Bouda se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Janova Bouda má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Janova Bouda momentálně evidujeme 176 recenzí.

Hotel Česká Farma

9,2

Hotel Česká Farma

Ubytování (Hotel) Hotel Česká Farma. Hotel Česká Farma je zasazen v klidném prostředí v Krkonošském národním parku, 400 metrů od sjezdovek v Dolním Dvoře, a nabízí velkou zahradu a restauraci... Ubytování Hotel Česká Farma se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Česká Farma má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Česká Farma momentálně evidujeme 106 recenzí.

Rodinný dům na Sluneční stráni

9

Rodinný dům na Sluneční stráni

Ubytování (Apartmány) Rodinný dům na Sluneční stráni. Rodinný dům na Sluneční stráni se nachází v Dolním Dvoře v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Rodinný dům na Sluneční stráni se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Liberecká Bouda - rekreace v srdci Krkonoš

8,9

Liberecká Bouda - rekreace v srdci Krkonoš

Ubytování (Penzion) Liberecká Bouda - rekreace v srdci Krkonoš. Liberecká Bouda stojí přímo u horní stanice lyžařského vleku Luisino Údolí-Dolní Dvůr v Krkonošském národním parku a nabízí krytý bazén i saunu. Ubytování Liberecká Bouda - rekreace v srdci Krkonoš se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

BOUDA MORAVA

7,5

BOUDA MORAVA

Ubytování (Hotel) BOUDA MORAVA. BOUDA MORAVA is offering accommodation in Dolni Dvur. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk. Guests can enjoy garden views. Ubytování BOUDA MORAVA se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Kamila

Penzion Kamila

Ubytování (Penzion) Penzion Kamila. Penzion Kamila se nachází v Dolním Dvoře. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzion Kamila se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Šárka

Chalupa Šárka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Šárka. Chalupa Šárka se nachází v Dolním Dvoře, 43 km od Harrachova, a nabízí přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na řeku. Ubytování Chalupa Šárka se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Krkonoše horská chalupa pokoj

Krkonoše horská chalupa pokoj

Ubytování (Privát) Krkonoše horská chalupa pokoj. Krkonoše horská chalupa pokoj se nachází v Dolním Dvoře. V okolí se lze věnovat řadě aktivit včetně lyžování. Ubytování Krkonoše horská chalupa pokoj se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Dolní Dvůr - Krkonoše

Chalupa Dolní Dvůr - Krkonoše

Ubytování (Penzion) Chalupa Dolní Dvůr - Krkonoše. Featuring a bar, Chalupa Dolní Dvůr - Krkonoše is set in Dolni Dvur. A hot tub is available for guests, along with a sauna. Ubytování Chalupa Dolní Dvůr - Krkonoše se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel ČESKÁ FARMA

Hotel ČESKÁ FARMA

Ubytování (Hotel) Hotel ČESKÁ FARMA. Tříhvězdičkový Hotel ČESKÁ FARMA se nachází v Dolním Dvoře. Nabízí restauraci, fitness centrum, bar a soukromé parkoviště za poplatek. Ubytování Hotel ČESKÁ FARMA se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Bovei

Apartment Bovei

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Bovei. Located in Dolni Dvur, Apartment Bovei features a private pool. The Luisino Udoli A is within 2.2 km of the holiday home, and free WiFi is provided. Ubytování Apartment Bovei se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Apartment Bovei nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Rozárka

Chata Rozárka

Ubytování (Chata) Chata Rozárka. Chata Rozárka se nachází v Krkonošském národním parku u Malého Labe a nabízí sezónní, zastřešený, venkovní bazén, prostornou zahradu se zázemím pro... Ubytování Chata Rozárka se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Chata Rozárka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Morava

Hotel Morava

Ubytování (Hotel) Hotel Morava. Hotel Morava se nachází v obci Dolní Dvůr, 2,2 km od lyžařského vleku Luisino údolí A, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Morava se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Hotel Hotel Morava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Dolni Dvur 2374

Holiday home in Dolni Dvur 2374

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Dolni Dvur 2374. Holiday home in Dolní Dvůr 2374 nabízí ubytování necelý 1 km od vleků Luisino Údolí A a B. V domě jsou 2 ložnice a TV. Ubytování Holiday home in Dolni Dvur 2374 se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Dolni Dvur 2374 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.